Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Suits

+16
fallka
cyganka
natally
kejszza
Maxxxim
bihacz
lunka01
ksp
riolcia
Ola
Gosiek
fusiatko44
xxl
Magda
Lewandowska
April
20 posters

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by Kasia Nie Lis 25, 2012 7:02 pm

Ja specjalnie zatrzymałam i kontemplowałam nad tym kim jest owa niewiasta xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by Karolina Nie Lis 25, 2012 8:51 pm

A ja jakoś jak to zobaczyłam to od razu uznałam, że to Mike z Rachel i specjalnie się nad tym nie rozwodziłam, a teraz patrzę, że to Harvey... Smuteczek trochę, bo liczyłam na to, że w końcu ruszy coś między nim a Donną.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by Magda Nie Lis 25, 2012 11:57 pm

Co do Donny i Harvey'a oraz Rachel i Mike'a, to czytałam, że:

Spoiler:
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by Kasia Pią Sty 04, 2013 11:06 pm

Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by Lewandowska Nie Sty 20, 2013 1:53 pm

Nie za dobry 2x11. Kiepski powrót. Nudy.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by April Pią Sty 25, 2013 9:47 pm

Nie oglądałam jeszcze ostatniego odcinka, ale poprzedni mi się w sumie średnio podobał Very Happy fakt, był trochę nudny, Mike mnie niemiłosiernie wkurzał (matko, zrobiłabym z niego drugoplanową postać co najwyżej), mam nadzieję, że się w końcu ogarnie. Rachel też słabo. Mało Donny Sad . Za to Louis mnie zawsze śmieszy Very Happy a Harvey... dla niego odtwarzałam potem w kółko niektóre fragmenty odcinka Very Happy hothothot
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by Lewandowska Wto Lut 05, 2013 9:06 pm

2x13 bardzo mi się podobał Smile
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by Ola Sro Lut 06, 2013 2:34 am

Zaczęłam oglądać, baardzo mi się spodobał Pilot Wink Harvey i Mike to mój nowy ship Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by Kasia Sro Lut 06, 2013 11:48 pm

Ooo, bardzo się cieszę Ola Very Happy Ja póki co nie mogę się zebrać za nadrobienie odcinków od nowego roku, chyba zaliczę wszystkie na raz jak już przelecą. Chociaż jak tylko widzę gdzieś Harveya na tumblrze to tęsknię <3
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by Gosiek Sob Lut 09, 2013 12:07 pm

Nadrobiłam ostatnio odcinki i nie powiem, serial jest na wyższym poziomie niż poprzednio Smile Kocham ten serial z każdym odcinkiem <3 I kocham ich
Spoiler:

A w kolejnym odc. ma się pojawić Scotiie... ;/
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by Ola Sob Lut 09, 2013 8:27 pm

Dobra, szybko poszło ale już skończyłam xD Drugi sezon jest dużo lepszy, bo zwiększyło się tempo akcji. Trochę nie podoba mi się tylko co się dzieje między Mikiem a Harveyem :< W przedostatnim odcinku było lepiej, ale znów słabo. Za to Donna i Harvey super, bitch slap, scena którą wstawiła Gosia, i w ogóle Very Happy Louisa nie lubiłam jakoś od początku, ale się rehabilituje powoli. Dobrze, że w końcu zaczyna być po dobrej stronie. Jessica trochę nie panuje nad sytuacją. Rachel fajnie, lubię ją, ciekawe co będzie z tym Harvardem.

Rzadko żywię bardzo negatywne uczucia do bohaterów seriali jakie oglądam.
Do tej pory szczerze nienawidziłam tylko Dana z OTH. I oto się udało, kolejny Daniel. Hardman. Jak ja bo nie cierpię, i gdy tylko go pokazują mam ochotę przewijać, ale niestety za dużo by mi wtedy nie wyszło z oglądania xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by Gosiek Sob Lut 09, 2013 10:11 pm

Ja Hardmana też nienawidzę... Mam ochotę go spoliczkować tak jak Donna, za każdym razem jak się pojawia na ekranie xd

A co do Louisa to ta postać wzbudza we mnie każdy rodzaj emocji... Ogólnie od początku nie był bardzo lubianą postacią przeze mnie, ale czasem wzbudza we mnie litość, tak mi go smutno po prostu... czasem zaś chce mi się z niego śmiać, a jak staje się wredny i obraca się przeciwko firmie, to go szczerze nienawidzę xd To zależy od sytuacji xd
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by Ola Nie Lut 17, 2013 11:06 pm

Spoiler:
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by Gosiek Pon Lut 18, 2013 11:30 am

Ola napisał:
Spoiler:

Spoiler:
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by Kasia Wto Maj 28, 2013 11:39 pm

W końcu się wzięłam za nadrabianie, póki co stoję na 2x12. Mike mnie tak denerwuje, że masakra, też bym z niego zrobiła postać drugoplanową chętnie. Do tego Rachel też zaczęła mnie drażnić. W ogóle cała ta akcja z romansem i jeszcze późniejsze teksty Rachel jaka to ona jest niegrzeczna, geeez.

Na szczęście Harvey niezawodny I love you
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by April Pią Lip 26, 2013 2:08 pm

Ale mnie wkurzyło zakończenie ostatniego odcinka (3x02) Sad
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by Karolina Pią Lip 26, 2013 2:58 pm

April napisał:Ale mnie wkurzyło zakończenie ostatniego odcinka (3x02) Sad
Mnie tak samo. Liczyłam, że Mike się nie złamie i utrze trochę nosa Harveyowi, który zachowuje się jak dupek ostatnimi czasy ale on oczywiście musi lecieć jak głupi na każde kiwniecie palca swojego pana i władcy Neutral
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by April Nie Wrz 01, 2013 1:17 am

Ostatni odcinek był świetny, a to za sprawą Louisa, Rachel i Mikado Very Happy Trochę przerysowany wątek, ale przynajmniej było dużo śmiechu i nawet jakieś wzruszenie pod koniec. Louis zawsze wymiata.
[You must be registered and logged in to see this image.]
awww Very Happy

Miła odskocznia od tematu Hassington Oil. Oj, jak mam już dość tej sprawy, jest strasznie nudna, uszami mi wychodzi;/ Pani Starkowa strasznie niemrawa w swojej roli. Dobrze że jakiś zwrot nastąpił, bo chyba w następnych odcinkach bym przewijała... Oby zmienili płytę jak najszybciej.
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by Karolina Nie Wrz 01, 2013 8:51 pm

Mnie też sprawa Hessington Oil już nudziła, ale nagły zwrot akcji ze Stephenem w roli głównej znowu obudził moją ciekawość Smile Ostatnia scena mistrzowska, czekam teraz na Darvey bardziej niż kiedykolwiek.

A Louis jest moim mistrzem już od dawna, odkąd przestali z niego robić tego złego w firmie a skupili się na jego potencjale komediowym to chyba moja ulubiona postać.

Ten sezon jest wg mnie świetny, jedyne co mnie trochę nudzi to te wieczne zmagania Rachel z dostaniem się na Harvard (mam nadzieję, że wreszcie zdecyduje się na tę Columbię i będzie spokój) i pseudokonflikt na linii Harvey-Jessica, który też może wkrótce się skończy (oby!).
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by Karolina Czw Wrz 19, 2013 10:16 pm

Obejrzałam właśnie 3x10. Właściwie to poza końcówką jak na letni finał dość przeciętny odcinek.

Spoiler:
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by riolcia Pon Sty 20, 2014 6:03 pm

Mój ulubiony serial obecnie, czekam z niecierpliwością na nowe odcinki Very Happy

riolcia

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by ksp Pon Sty 20, 2014 7:14 pm

Sezon 1 był bardzo fajny, przez drugi nie przebrnęłam, za bardzo się ciągnął... Niestety, niewykorzystany potencjał...

ksp

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by lunka01 Pon Sty 27, 2014 5:16 pm

Booże jeszcze tyle czasu do następnego odcinka... Sad Mnie też nudził już ten wątek z Hessington Oil, za to coraz bardziej podoba mi się wątek Rachel-Mike i oczywiście Mikado Very Happy

lunka01

Liczba postów : 42

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by bihacz Pon Sty 27, 2014 10:24 pm

wiadomo kiedy ruszają kolejne odcinki ?

bihacz

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by Maxxxim Czw Lut 06, 2014 12:08 am

Kolejny świetny serial! bihacz, nowe odcinki od 6 marca, jeszcze troche czekania. Natomiast tu również urzekła mnie fabuła, jakaś taka inna i fajna. W ogóle kręcą mnie faceci w garniturach, może to dlatego...  Rolling Eyes Mike mnie rozbrają z tą swoją pamięcią i to nie sprawiedliwa, bo ja też bym chciała mieć taką pamięć! Trochę odważne z ich strony było ciągnięcie jednej sprawy przez cały sezon, ale powiem szczerze, że wyszło to całkiem fajnie. Bo początkowo, każdy odcinek to była inna sprawą, ale ciekawie to rozegrali. Oczywiście niezawodny Louis, którego wręcz uwielbiam, mimo tych jego niefajnych zagrywek czasami, to po prostu jego teksty, a także sceny z nim są po prostu świetne. Podobną postacią jest też Donna, więc osobiście też ją uwielbiam. Ale oczywiście najwięcej uwagi ściąga Harvey i jestem ciekawa jak dalej potoczą się jego losy. Chodzi oczywiście o jego partnerkę, bo ja sama od początku liczyłam na to, że będzie z Donną, która, jak mi się wydaje, lubi go aż za bardzo. Ale jak na razie nic nie wskazuje na to, by mieli być razem, a szkoda... ;( Czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki  Very Happy 
Maxxxim
Maxxxim

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Suits - Page 2 Empty Re: Suits

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach