Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hellcats

3 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Hellcats - Page 2 Empty Re: Hellcats

Pisanie by Ewa Sob Sie 04, 2012 1:42 pm

Dan i Marti to chyba bohaterzy najmniej obdarzeni pięknem ze wszystkich Razz Z facetów to jeszcze słodki był ten taki gej co pomógł Alice przy wycieku tych fotek,kurde nie pamiętam imienia Sad

No szkoda,że nikt nie ma ich ale może w kolejnym pojedynku ich nominuje Very Happy

Racja to co robili to wielkie wow i szacun bo też tak chcę xd

Taki kalendarz sama osobiście bym kupiła Razz
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Hellcats - Page 2 Empty Re: Hellcats

Pisanie by Joanna Sob Sie 04, 2012 3:11 pm

co do piosenki to raczej nie mam Razz ale jak słysze "Rock My World" M. Jakssona to przed oczami widze jak oni tancza do tego xD

a Tobie co się kojarzy z " Hellcats" ?? Smile

to był Darwin Razz miło z jego strony ze pomógł Marti podczas pojedynku na bycie lotka z Alice gdy całą drużyna sie od niej odwróciła, jak wyszło na jaw że przespała sie z Danem ( swoją drogą : blee xD )

chciałabym zeby Alice przeszła do następnego etapu pojedyku, ale niestety narazie przegrywa ;/ Sad


Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Hellcats - Page 2 Empty Re: Hellcats

Pisanie by Ewa Sob Sie 04, 2012 3:17 pm

O tak Darwin ! Wiedziałam,że ma jakieś fajne imię Very Happy

Ja w ogóle sobie nie wyobrażam,że ktoś by chciał aby Marti i Dan byli razem,oni totalnie się nie nadają na to,jedynie jako przyjaciele pasują Very Happy

Alice wygra ! Trzeba wierzyć i zrobić tam spama dziewczynom to zobaczą,że warto Very Happy

Dla mnie z Hellcats chyba najbardziej się kojarzy "We ar golden" oraz "Stuttering" Very Happy W ostatni weekend sobie pochłonęłam cały sezon i teraz w kółko mi to w głowie siedzi i leci w głośnikach Razz
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Hellcats - Page 2 Empty Re: Hellcats

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach