Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Switched at birth

+23
kejszza
amelka99
purple111
cyganka
meryl.
littl3me
anekk
kajasqpol
Marginesowa
Joanna
shiva89
Karo
Klaudia
Ola
Justyna
Ewa
Magoria
Ania
Numb3r_Fourt33n
Lise
Kasia
desertrose
Kilmeny
27 posters

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by Ania Czw Mar 08, 2012 2:24 pm

Jak wrażenia po ostatnim odcinku?... Nie mogę się doczekać następnego.
Zróbmy ruch w tym temacie! Smile
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by Ola Czw Kwi 05, 2012 11:54 pm

Wczoraj zaczęłam oglądać (ach jak nie chce mi się sprzątać Very Happy) i muszę przyznać, że jestem zachwycona. Niesamowicie mnie wciągnął, w ogóle świetna historia. Wszyscy są dla mnie jacyś tacy bardzo naturalni i prawdziwi. Niektóre zachowania jakbym wzięła ze swojego otoczenia (nie mówię tu oczywiście o pokerze i innych takich Very Happy), tylko o takiej dobrze pokazanej codzienności, w tak niecodziennej sytuacji Very Happy

I chcę przytulić Emmeta Very Happy

(nawet powstrzymuję się przed oglądaniem spoilerów, choć niestety już co nieco zobaczyłam w internecie (a jestem na 6 odc)) Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by Ola Sob Kwi 07, 2012 9:29 pm

Halo, halo? Czuję, że mówię do siebie, ale może jak podbiję temat (sorry post pod postem) to ktoś zauważy, że ktoś tu pisze Very Happy
Ostatnie odcinki, duże spoilery, kto nie oglądał, niech nie czyta Very Happy
Spoiler:

Czy ktoś wie, kiedy zacznie się ten Vol. 3? Bo nie mogę znaleźć informacji kiedy odc 23. Bardzo mnie wciągnęło, i już chcę więcej!
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by Ania Nie Maj 13, 2012 12:00 am

Kurcze, nie zaglądam w dział "seriale" i teraz dopiero zauważyłam, że ktoś się wypowiedział Smile
Kolejny odcinek dopiero 3 września (tak przeczytałam na forum na filmwebie).
Obejrzałam wszystkie dotychczasowe odcinki i też tak jak Ty
Spoiler:
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by Ola Czw Sie 16, 2012 8:43 pm

Ania, jakby po czasie Very Happy i pewnie też to zobaczysz za kilka miesięcy xD ale może ktoś inny jeszcze to ogląda...? bo czytałam o jakimś nowym chłopaku Bay i mi się to nie podoba Neutral
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by Ewa Czw Sie 16, 2012 10:53 pm

Ja oglądam ale nie czytam spoilerów bo wole bez oglądać Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by Ola Pią Sie 17, 2012 12:05 am

spoko, spoko ja też nie czytam Very Happy nawet nie chce mi się szukać xD widziałam tylko zdjęcie na fejsbuku ;> to 3 września zaczynamy dyskusję, i mam nadzieję, że ktoś jeszcze się znajdzie Wink
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by Ewa Pią Sie 17, 2012 1:09 am

Ja też coś tam na fejsbuku widziałam ale nie czytałam o co chodzi Razz

Rozkręcimy ten temat Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by Klaudia Pią Sie 17, 2012 12:04 pm

Ja jestem w trakcie oglądania, zostały mi bodajże 3 czy 4 odcinki, więc do września na pewno się wyrobie.
Klaudia
Klaudia
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 978

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by Karo Pią Sie 17, 2012 12:07 pm

Ja też już jestem po pierwszym sezonie i czekam na kolejny Smile także fajnie, że będzie nas tak dużo do komentowania nowego sezonu:)
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by Ewa Czw Sie 30, 2012 2:16 pm

Już jest nowo promo SaB pewnie większość osób widziało ale wstawię Smile




Moim zdaniem sezon będzie super Very Happy
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by shiva89 Czw Sie 30, 2012 2:23 pm

dlaczego Bay bedzie miec slodkiego Alexika, a z tego co widze po promo Daphne jakiegos hot kucharza?;> heh

szkoda,ze Bay nie bedzie z Emmetem...
ale najwazniejsze zeby Emmet nie byl z Daphne-ja jej tak nie lubie...
czyzby Regina stanie na ślubym kobiercu z Angelo?
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by Ewa Czw Sie 30, 2012 2:52 pm

Tak wygląda że się pobrali Very Happy
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by Ola Czw Sie 30, 2012 3:56 pm

Nie mogę się doczekać, ale to już tak niedługo Very Happy Szkoda, że akurat w niedzielę jadę do Poznania i dopiero w czwartek/piątek będę mogła obejrzeć Very Happy
W ogóle kolejny plus SaB, aktorzy mówią na tyle zrozumiale, że daję radę oglądać bez napisów Very Happy A dla mnie to wiele znaczy xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by Karo Czw Sie 30, 2012 4:11 pm

Ooo super, że zaczyna się już teraz Smile Nie wiedziałam.

Mam nadzieję, że Regina wychodzi za Angelo, a nie jakiegoś innego typa:D Polubiłam go, mimo tych wszystkich przekrętów.
Widzę, że związek Bay i Emmetem rozpadł się na dobre:( Szkoda. No, ale po tym co zrobił stracił wiele w moich oczach. Mimo, że zdrady w serialach są na normą to jakoś miałam go za takiego dobrego i idealnego, a tu taki zonk.
I nowa miłość Daphne, super Smile będzie ciekawie Smile
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by shiva89 Wto Wrz 04, 2012 11:46 am

już obejrzałam najnowszy odcinek...ii..podobał mi sięSmile ...na plus wątek Daphne i jej przygody w kuchni:D w końcu ktoś jej pokazał:]....Bay i Emmet:( ....wqrza mnie tylko Kathren
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by Ania Wto Wrz 04, 2012 2:32 pm

Obejrzałam przed chwilą. Podobała mi się końcówka, liczyłam na takie potoczenie się wątku Smile Nie irytowała mnie dzisiaj Daphne, święto normalnie Wink chociaż jej wątek z kuchnią mnie nudził, wolę jak jest więcej o Bay. A co do Bay właśnie to sama nie wiem jak bym chciała aby potoczył się jej wątek z Emmettem, póki co jest mi to obojętne Wink Ogólnie odcinek raczej średni.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by Ola Czw Wrz 06, 2012 10:18 pm

Właśnie obejrzałam, mi się odcinek podobał, tęskniłam z SaB Wink Nawet się trochę wzruszyłam kiedy Bay spotkała się z Emmetem, i podczas ostatniej sceny z Angelo Wink
I na plus, piękna muzyka w tym odcinku. Do tej pory nie zwracałam jakoś uwagi co grają w serialu, ale tutaj z 3 piosenki zapadły mi w pamięć, muszę ich potem poszukać Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by Karo Pią Wrz 07, 2012 1:09 pm

Czekałam na napisy, no ale się nie doczekałam, więc w końcu obejrzałam bez.
Odcinek całkiem ok:)

Bay i jej nowy chłopak, bez szaleństw, myślę że nie potrwa to długo, bo póki co to wciąż wszystko kręci się wokół Emmeta. Te malowidła na murze...urocze:) Chociaż Emmet ma u mnie tak dużego minusa, że jeszcze trochę potrwa zanim mnie do siebie ponownie przekona:)
Ślub jednak się odbył, no no no. Według mnie Regina podjęła dobrą decyzję, bo chyba nic innego nie można było już w tej sprawie zrobić. Tak żal było mi Bay, dopiero co poznała ojca, a już musiałaby się z nim żegnać.
Daphne nie ma lekko, ale to było do przewidzenia. W takiej kuchni to zawsze jest duże zamieszanie i dużo rozkazów, krzyków, więc można się było spodziewać, że będą problemy i nie będzie przyjemnie. Ale fajnie zobaczyć Raja z 90210 w nowej roli, nie wiem jak ma na imię w tym serialu, było w ogóle podane? Fajnie gdyby między nim a Daphne coś się rozwinęło, ale zainteresowanie Daphne chyba bardziej pójdzie w kierunku szefa Razz
Austin Butler (Wilkie) odszedł z serialu na dobre, tak?

Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by Ania Sro Paź 17, 2012 12:09 am

Podbijam temat. W ogóle dopiero się zorientowałam, że następny odcinek to już finał sezonu... premiera kolejnego w 2013 (tak jest na filmwebie), ale bez szczegółów co do daty. Jak oceniacie nowe odcinki? Jak już chyba pisałam, że przestała mnie irytować Daphne, wręcz jakoś ją polubiłam. Na początku wątek z tym szefem kuchni mnie nudził, ale się rozkręciło i jest całkiem ciekawie. W kierunku Ebay prawie nic się nie dzieje i chyba dobrze, niech minie trochę czasu. Szkoda, że mało Emmetta, w ogóle to kiedyś taka przyjaźń z Daphne, wiele wspólnych scen, a teraz mało, jakby wątek z nowym facetem i pracą przyćmił tamte relacje, ale w sumie mi to obojętne, ot, spostrzeżenie;) Nie podoba mi się ta nowa koleżanka Bay, ten wątek mnie w ogóle drażni i mam nadzieję, że się szybko skończy. Sama się dziwię temu co piszę, ale na dzień dzisiejszy to bardziej mnie ciekawią wątki z Daphne niż Bay. Nowa koleżanka Toby'ego jakaś taka niby sympatyczna i wiecznie uśmiechnięta (aż za słodko), a z drugiej strony dziwna, dla mnie przynajmniej i chyba też bym się ucieszyła jakby ten wątek się zakończył.

Promo finałowego odcinka: [You must be registered and logged in to see this link.]
Spoiler:
A i jeszcze jakby ktoś miał jakieś fajne źródło ze spoilerami z SaB to bardzo proszę o link. Wiem, że są twittery (nie lubię), tumblry (trzeba się tak nakręcić rolką aby cokolwiek znaleźć ciekawego...), że ja dziękuję.. i szukam czegoś szybkiego i sprawdzonego Wink
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by Karo Sro Paź 17, 2012 2:40 pm

Też właśnie przeczytałam, że za tydzień finał sezonu. W sumie najwyższy czas zamknąć sezon 1, ale szkoda, bo lubię ten serial, a teraz pewnie nastąpi długa przerwa.

Mnie się w ogóle nie podoba związek Daphne z tym jej szefem. Nigdy nic nie miałam do związków z dużą różnicą wieku, ale oni jakoś zupełnie mi do siebie nie pasują. Ona jest takim podlotkiem i zachowuje się tak dziecinnie, że nie mogę znieść tego ich romansu Very Happy Miałam nadzieję, że do tego w ogóle nie dojdzie, że Jeff odrzuci jej załoty:D ale nic z tego. W ostatnim odcinku po jej słowach 'a co jeżeli powie mojej mamie?' też miałam nadzieje na otrzeźwienie Jeffa, no ale niestety nie trwało to długo Razz Ja bym chciała Daphne z Travisem Smile
Nowa koleżanka Bay mnie denerwuje strasznie. Ciągle naraża ją na niebezpieczeństwo, naciąga ją na kasę i generalnie ma to gdzieś, a Bay jeszcze do niej leci jakby nigdy nic, dziwnie się zachowuje ostatnio.
Podobało mi się, że Emmet pogodził się już z Tobym i miałam nadzieję, że to jakoś przybliży znowu do siebie Emmeta i Bay, ale to już chyba nie w tym sezonie, szkoda.
Wątek Toby'ego mnie jakoś mało interesuje. Ale ogólnie jego nowa koleżanka mi nie przeszkadza. Ma jakiegoś zazdrośnika faceta, więc pewnie będzie trochę zamieszania z tą ich kapelą.

Promo oglądałam, ale mam nadzieję, że nie jest:D

Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by Joanna Sro Paź 17, 2012 8:26 pm

to ma być 30 odcinków nie 32 ??

jeszcze małe pytanko nie wiecie dziewczyny czasem gdzie moge obejrzeć nowy odcinek z napisami polskimi??

a Raj z 90210 to w SaB ma na imie Scuba Razz ( czy jakoś tak)
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by Karo Sro Paź 17, 2012 8:43 pm

Niestety wygląda na to, że 30, bo kolejny odcinek zapowiadają jako season finale Wink

A Scuba już chyba zakończył swój udział w serialu, a szkoda, fajny był Very Happy

Z napisami do tego serialu zawsze jest problem. Chyba nie ma zbyt dużej oglądalności, szczególnie w Pl. Dobrze, że na iitv w ogóle można znaleźć ten odcinek, bo na kinomaniaku do teraz się nie pojawił Wink także niestety nie wiem gdzie można znaleźć napisy:)
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by Joanna Sro Paź 17, 2012 8:59 pm

niestety ostatnio pojawiają sie jakiś tydzień po premierze ;/

szkoda że tak późno bo naprawde fajny serial, z przypadku na niego trafiłąm i sie wciągnełam Smile
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by Karo Sro Paź 24, 2012 5:07 pm

No i zobaczyłam finałSmile w sumie ok, nie jest to może serial, który zaskakuje wielkimi zwrotami akcji, ale jest przyzwoicie.

Bay, strasznie świrowała od pewnego czasu, dobrze że to się już skończyło, bo zaczynała mnie wkurzać. Nareszcie wróciła do normalności Wink
Emmet, och Wink słodki był. Miałam nadzieję zobaczyć go w finale przez jakiś dłuższy czas i tak też było. I nawet zapowiada się powrót Bemmett Smile prawie...prawie...i nic, no ale są na dobre drodze do odbudowania relacji:) "I will always come find you" Smile
Nareszcie zakończył się ten nieszczęsny romans Daphne, uff.
No i Angelo stał się milionerem Razz
Ciekawe jak to będzie teraz kiedy ta dziewczyna w ciąży szukała Angelo. W sumie to mam nadzieję, ze to będzie jakaś podpucha, bo chciałabym żeby mu się ułożyło z Reginą. Poza tym jest największym ciacho tego serialu, więc wiele mu można wybaczyć Razz

1 odcinek drugiego sezonu podobno 7 stycznia.



Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Switched at birth - Page 2 Empty Re: Switched at birth

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach