Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

One Tree Hill/Pogoda na miłość

+33
Maxxxim
amelka99
meryl.
genevievee
pink_rose
love_A
Susannah_dg
Gigi
Monika
depmod
Homeland1
Karo
Ola
karolla
brulion
Joanna
Nika
Kasia
Karolina
Gosiek
Lewandowska
Vivien
CallMeLady
Żuri
Jen
Magda
Justyna
Ania_
Layla
werucha
Lise
andzia
Cherry
37 posters

Strona 6 z 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Sro Lip 04, 2012 11:25 pm

Dla mnie Derek to przesada, zwłaszcza te foty. Very Happy

Dotarłam do odcinka z rozwiązywaniem sprawy Q. Very Happy
Spoiler:
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Sro Lip 04, 2012 11:47 pm

Mi się właśnie ten wątek podoba bardzo, ale jak jej
Spoiler:
W ogóle to urocze, że Karen i Haley
Spoiler:

CO LUCAS ZROBIŁ Z WŁOSAMI? TO JUŻ DEREK MA CIEMNIEJSZE :CRY:
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Czw Lip 05, 2012 6:34 am

postać Dereka i niani Carie jako psycholów świetnie zagrana ;P

Luke sie w pewnym sezonie zafarbował co mu na dobre nie wyszło ale naszczęście zmądrzał i wrócił do naturalnego koloru włosów Very Happy

brakuje mi Karen w 6. sezonie ;/ wole Karen od Deb Razz

Spoiler:
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Czw Lip 05, 2012 2:36 pm

Oni w OTH lubią wątki takich psycholi

Spoiler:
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Czw Lip 05, 2012 2:49 pm

Kiedy tę nianię wprowadzają? I kiedy Derek wraca, bo całą noc oglądałam i wciąż go nie ma Sad
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Czw Lip 05, 2012 4:33 pm

Lewandowska napisał:Kiedy tę nianię wprowadzają? I kiedy Derek wraca, bo całą noc oglądałam i wciąż go nie ma Sad


Niania jest dopiero w 5 sezonie a co do powrotu Dereka to na którym jesteś odcinku? Bo on jest najpierw z tego co pamiętam jakoś na początku sezonu a potem wraca pod koniec odcinka z balem czyli w 4x15 i jest przez cały odcinek 4x16 a potem nie pamiętam ale też jeszcze w jednym się pojawia.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Czw Lip 05, 2012 4:40 pm

Georgina429 napisał:
Lewandowska napisał:Kiedy tę nianię wprowadzają? I kiedy Derek wraca, bo całą noc oglądałam i wciąż go nie ma Sad


Niania jest dopiero w 5 sezonie a co do powrotu Dereka to na którym jesteś odcinku? Bo on jest najpierw z tego co pamiętam jakoś na początku sezonu a potem wraca pod koniec odcinka z balem czyli w 4x15 i jest przez cały odcinek 4x16 a potem nie pamiętam ale też jeszcze w jednym się pojawia.

Dzięki, jestem po 4x11 dopiero, chyba jeszcze w 4x18 się pojawia.

W ogóle wujek Cooper jest boski Razz
[You must be registered and logged in to see this image.]

Szkoda mi Rachel trochę było po tym.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Czw Lip 05, 2012 7:13 pm

A ja nie znoszę Rachel i żałuję, że nie wykorkowała w tym wypadku. ;x

Georgina429 napisał:Oni w OTH lubią wątki takich psycholi

Spoiler:

No serial super, super budują emocje, ale za dużo tych szpitali i więźniów. Wątek z nianią to w ogóle był szał. Very Happy

A Deb lubiłam jak robili sobie świństwa z Danem, to było świetne. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Czw Lip 05, 2012 9:23 pm

A dla mnie przez te akcje z psycholami, duchami itp. serial zszedł na psy. Takie wątki są dla seriali o innej tematyce, gdzie są ludzie, aby umiejętnie je poprowadzić i nie otrzeć się o absurd i tandetę. OTH to był z założenia serial młodzieżowy, nie akcji czy SF. A oni chcieli mieć wszystko, na czym źle wyszli.
Serial powinien się zakończyć na 4 sezonie, bo potem to już OTH zmieniło się w średniej jakości obyczajówkę, bez zachowania kluczowych i pierwotnych wątków, jak koszykówka na przykład.
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Czw Lip 05, 2012 10:20 pm

Fakt, brakuje mi po sezonie 4 jakichś konkretnych wątków. Bo co, budowanie związków, chęć posiadania dzieci to główny wątek? Każdy bohater żyje z dala od siebie i właściwie nie ma żadnych przesłanek co się dalej wydarzy.

Duchy? Surprised Chodzi Ci o wymyślonych przyjaciół? xD
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Pią Lip 06, 2012 9:38 am

Duchy? Chodzi Ci o wymyślonych przyjaciół?
Chodzi mi o głównie o rozmowy Nathana i
Spoiler:
Kolejnym minusem tego serialu jest to, że nie wykorzystuje potencjału dobrych aktorów. Zamiast tego serwują nam np. Moutha, który był fajny jako postać poboczna, a nie bohater mający czasami tyle czasu ekranowego co np. Haley.


Żur: To z Q to raczej był spoiler, więc schowałam. Wink
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Pią Lip 06, 2012 12:28 pm

Spoiler:

pytanie w spoilerze do osób które już oglądały Smile
Spoiler:
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Pią Lip 06, 2012 1:45 pm

Po protu zabrakło im pomysłów chyba i dlatego wymyślali takie akcje rodem z filmów grozy. Serial podobał mi się do 4 sezonu, to byłoby zakończenie idealne jednak tak się nie stało. 5 sezon był całkiem całkiem, fajnie było zobaczyć bohaterów w sytuacji kiedy ich wielkie plany i marzenia nie do końca się sprawdziły jednak sezony 6,7 i 8 oglądałam już z przyzwyczajenia, wątki były mdłe, naciągane a nowi bohaterowie beznadziejni(chociażby Clay i Quinn). OTH straciło urok jednak 9 sezon ponownie zdobył moje serce, pomimo tego, że było sporo naciąganych wątków jednak przy wielu momentach zdarzyło mi się uronić łezkę a Chris i Chuck rozbawiali mnie do łez. To nie było to samo OTH co wcześniej jednak chętnie oglądałam kolejne odcinki a na ostatnim się poryczałam jak bóbr. Twórcy serialu pogubili się w pewnym momencie ale z racji tego, że zrobili 4 fantastyczne sezony ich dalsze wybryki potraktowałam z przymrużeniem oka.

Spoiler:
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Pią Lip 06, 2012 2:43 pm

Joanna napisał:pytanie w spoilerze do osób które już oglądały Smile
Spoiler:

Spoiler:
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Pią Lip 06, 2012 2:52 pm

Ania_ napisał:
Joanna napisał:pytanie w spoilerze do osób które już oglądały Smile
Spoiler:

Spoiler:

dzięki Wink a tak w ogóle to
Spoiler:
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Pią Lip 06, 2012 3:03 pm

Joanna napisał:
Ania_ napisał:
Joanna napisał:pytanie w spoilerze do osób które już oglądały Smile
Spoiler:

Spoiler:

dzięki Wink a tak w ogóle to
Spoiler:

Spoiler:
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by karolla Pią Lip 06, 2012 6:42 pm

zaczęłam oglądać z nudów, jestem już na 3 odcinku 4 sezonu, pierwszą połowę 1 sezonu musiałam w siebie wmusić, na prawdę nudy a pierwszy odcinek to już w ogóle nie zachęca do oglądania serialu, jak dla mnie za dużo koszykówki, tego starego trenera Razz i Dana tatusia z piekła rodem który strasznie działa mi na nerwy, od 2 sezonu jest już OK, bardzo lubię Nathana (Naley oczywiście też chyba dla większości para nr 1 serialu Smile słodcy są Wink ) oprócz tego lubię Payton, Brooke na początku mnie wkurzała ale teraz jest spoko chociaż jej niski ton głosu czasem mnie wkurza Razz szepcze jak Chuck czasem, jakby mówić normalnie nie umieli Razz

uwielbiam Chrisa Kellera heheh aarogancki typ ale bawi mnie zwłaszcza w odcinku kiedy pojechali z Nathanem odzyskać kase grając w pokera, wiem że sie jeszcze pojawi w serialu i mam nadzieję że na dłużej, na razie oglądam dalej, denerwują mnie wszystkie postaci rodziców, mam nadzieję ze ich wątki z biegem czasu zniknął w serialu albo zostaną znacznie ograniczone, wszystko spoko ale
Spoiler:
a oprócz tego wiem tez że Nailey
Spoiler:
poza tym Lucas jest według mnie zbyt ciotowaty, sorry ale nie wiem jak to nazwać, przychodzi do mamusi z płaczem i w ogóle popłakuje częściej niż nie jedna bohaterka, a na rozbierające się przed nim dziewczyny reaguje jak "cnotka niewydymka" Razz rozumiem jeżeli chcą z niego zrobić porządnego gościa jak Mouth tylko że to kłóci się z innymi jego zachowaniami także jego nie kupuje w ogóle...
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Pią Lip 06, 2012 9:13 pm

Hah, chyba w niczym się z Tobą nie zgodzę. Wink

HAhAHHAHAHAHA pies w szpitalu w szóstym sezonie
Spoiler:
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Pią Lip 06, 2012 11:07 pm

Czy Peyton potem dalej będzie opowiadać o swoim życiu na internecie?

P.S
[You must be registered and logged in to see this image.]

xD
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Pią Lip 06, 2012 11:28 pm

Zdecydowanie przestanie. Wink W ogóle się mocno zmieni.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Pią Lip 06, 2012 11:28 pm

Lewandowska napisał:Czy Peyton potem dalej będzie opowiadać o swoim życiu na internecie?

P.S
[You must be registered and logged in to see this image.]

xD

Spoiler:
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Pią Lip 06, 2012 11:54 pm

Szkoda Sad A Rachel wraca po 4 sezonie?

Kończę 4 sezon i nie lubię już Lucasa. Beznadziejny się zrobił, a tak go lubiłam wcześniej. Peyton mu nie służy. W ogóle Leyton to kiepska para imo, wcześniej byli razem fajniejsi. Już chyba wolę Lucasa z Brooke.

I Chase jest okropny Sad
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Sob Lip 07, 2012 12:20 am

Rachel będzie trochę w 5 sezonie, i trochę w 7 Smile

Leyton w ogóle byli koszmarni (oboje) i dlatego tak idealnie do siebie pasowali Smile Ja nigdy nie przepadałam za Lucasem, był on dla mnie takim ciamciuchem, że szkoda gadać Smile Szkoda Brooke dla Lucasa. Fakt, mieli naprawdę cudowne momenty, ale to wszystko szło w niepamięć za każdym razem gdy pojawiała się największa męczennica serialu Peyton Smile Od 5 sezonu nie mogłam jej znieść i tego jej użalania się nad sobą Evil or Very Mad

A Chasa bardzo lubiłam z Brooke do momentu aż nie zerwał z nią tuż przed balem. Wkurzyło mnie to, że najpierw mówi jej, że nie ważne co było kiedyś (czy coś w ten deseń... nie pamiętam dokładnie) a później zrywa z nią przez to co zrobiła kiedyś...no a później znów go polubiłam Smile

W ogóle to KOCHAM ten moment Very Happy


Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Sob Lip 07, 2012 12:46 am

Ja nie rozumiem jak oni mogą psuć Peyton pokazując ją w prostych włosach. Przecież ona m.in. przez włosy jest wyjątkowa. W ogóle ja Peyton lubię tylko wtedy kiedy jest radosna i wesoła, smutnej Peyton nie mogę znieść. Jak Haley czy Brooke płaczą to jest okej, ale Peyton mam ochotę wtedy zabić. Nie wiem dlaczego nawet Very Happy
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Sob Lip 07, 2012 7:54 am

Lewandowska napisał:Czy Peyton potem dalej będzie opowiadać o swoim życiu na internecie?

P.S
[You must be registered and logged in to see this image.]

xD
Boże, koszmarna gra aktorska Hil w tej scenie, masakra Very Happy

A Peyton to czołowa męczennica serialu. Zawsze znajdzie powód, żeby się nad sobą poużalać, a i wyżywać się na innych też lubi (np. Haley w 3 sezonie). Co ciekawe, w Ameryce często ją hejtują, co kiedyś było dla mnie zaskoczeniem, bo polscy fani ją lubią. Ale i tak wolę Sawyer od Brooke, za którą nie przepadam po części przez fanów, którzy uważają ją za ideał i zawsze znajdą dla niej usprawiedliwienie, nieważne co zrobi. Oczywiście nie wszyscy są tacy, ale niektórzy to fanatycy na maksa.
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 6 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach