Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

One Tree Hill/Pogoda na miłość

+33
Maxxxim
amelka99
meryl.
genevievee
pink_rose
love_A
Susannah_dg
Gigi
Monika
depmod
Homeland1
Karo
Ola
karolla
brulion
Joanna
Nika
Kasia
Karolina
Gosiek
Lewandowska
Vivien
CallMeLady
Żuri
Jen
Magda
Justyna
Ania_
Layla
werucha
Lise
andzia
Cherry
37 posters

Strona 14 z 16 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Pon Lut 04, 2013 5:31 pm

LOL hahah

Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Pon Lut 04, 2013 10:00 pm

Hahaha, ja myślałam, że to jakaś kaseta ze szkoły językowej była. xD
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by depmod Czw Lut 07, 2013 10:13 pm

nie wiecie gdzie można obejrzeć lub pod jaką nazwą szukać ostatniego odcinka z rozmowami z aktorami (sezon 9)?

depmod

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by depmod Nie Lut 10, 2013 4:27 pm

najbardziej wzruszająca chwila w serialu- odcinek z żegnaniem się i umieraniem mamy Haley.. uwielbiam piosenkę Sheryl Crowe i shall belive.. to jest jedyny kawałek z całego serialu oprócz piosenek Florence, który mi przypadł do gustu


Ostatnio zmieniony przez depmod dnia Pon Lut 11, 2013 10:45 pm, w całości zmieniany 1 raz

depmod

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by depmod Nie Lut 10, 2013 4:30 pm

niedawno skończyłam oglądać cały serial- wszystkie sezony- OTH. Ogólnie ok ten serial ale za dużo morałów i "ciuciania". Jak narazie nic nie przebija mojego ukochanego Gossip girl:-)

depmod

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Nie Lut 10, 2013 4:52 pm

ja 3 raz oglądam OTH i właśnie zaczynam 7 sezon <3


ps. nic nie przebije OTH nawet GG Smile
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by depmod Pon Lut 11, 2013 10:46 pm

wiecie może w którym momencie lub sezonie serialu skończył się związek chada z sophią?

depmod

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Wto Lut 12, 2013 1:26 am

depmod napisał:najbardziej wzruszająca chwila w serialu- odcinek z żegnaniem się i umieraniem mamy Haley.. uwielbiam piosenkę Sheryl Crowe i shall belive.. to jest jedyny kawałek z całego serialu oprócz piosenek Florence, który mi przypadł do gustu


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

jedną z największych zalet OTH, moim zdaniem jest właśnie muzyka. chyba nie ma drugiego takiego serialu, gdzie 99% piosenek uważam za mega zajebiste. mam w planach zebrać sobie kiedyś cały soundtrack, trochę już tego mam, i wszystkie piosenki uwielbiam. muzyka to dla mnie pół sukcesu w serialu, i za nią między innymi kocham OTH :>
aktualnie oglądając ponownie jestem na 6 sezonie, niedługo kończę. leci u mnie genialny utwór Dana Craiga, Q. Sad w trakcje oglądania płakałam nie raz, scena pogrzebu i ta muzyka właśnie, jest dla mnie jedną z najbardziej wzruszających scen, płakałam cały odcinek Sad
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Gosiek Wto Lut 12, 2013 9:04 am

O tak, OTH ma muzykę cudowną!!
Ja ostatnio obejrzałam ostatni odcinek i już na wstępie mi łzy poleciały, masakra... Muszę znowu zacząć oglądać, bo tak mi zaczęło brakować tego serialu po tym... Sad
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by depmod Wto Lut 12, 2013 10:50 pm

[quote="Ola"]
depmod napisał:najbardziej wzruszająca chwila w serialu- odcinek z żegnaniem się i umieraniem mamy Haley.. uwielbiam piosenkę Sheryl Crowe i shall belive.. to jest jedyny kawałek z całego serialu oprócz piosenek Florence, który mi przypadł do gustu


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

o gustach muzycznych się nie dyskutuje; wyraziłam swoją opinię- w mój gust muzyczny bardziej przypadłam muzyka z gossip girl niż z oth

depmod

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Wto Lut 12, 2013 11:11 pm

jak ja nie lubię tego zwrotu, że się o czymś nie dyskutuje Very Happy wyraziłaś opinię, a ja do niej nawiązałam, mam po prostu zupełnie inaczej Very Happy choć nie powiem, bo trochę mnie to zszokowało (co widać po mojej reakcji xD), bo wiele osób chwali sobie ten soundtrack Wink
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Sro Lut 13, 2013 2:18 pm

Ja się zakochała w tym serialu dzięki muzyce, wiele scen moim zdaniem nie byłoby tak dobrych bez odpowiedniej muzyki. Szczególnie te wzruszające momenty zawsze miały genialnie dobraną muzykę, potem wystarczyło, że słyszałam jakiś kawałek a łzy napływały mi do oczu.
Kiedyś miałam cały soundtrack z sezonów 1-4 ale niestety po awarii komputera go straciłam nad czym bardzo ubolewam bo teraz jakoś nie mogę się zebrać żeby od nowa zgromadzić przynajmniej najlepsze kawałki.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Sro Lut 13, 2013 4:04 pm

Właściwie większość soundtracku widziałam gdzieś w internecie, ale ludzie piszą w komentarzach, że to wszystko nieotagowane xD A jako już stała użytkowniczka lasta nie lubię takich rzeczy ściągać, bo potem jest tak dużo roboty xD

I nawiązując bardziej do samego OTH, rany jak ja nie lubię Alex Dupre. Jedna z przyczyn, dla których uważam sezon 7 za słabszy od innych.
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Sro Lut 13, 2013 5:14 pm

Ola napisał:Właściwie większość soundtracku widziałam gdzieś w internecie, ale ludzie piszą w komentarzach, że to wszystko nieotagowane xD A jako już stała użytkowniczka lasta nie lubię takich rzeczy ściągać, bo potem jest tak dużo roboty xD

I nawiązując bardziej do samego OTH, rany jak ja nie lubię Alex Dupre. Jedna z przyczyn, dla których uważam sezon 7 za słabszy od innych.

Też mnie ta Alex irytowała, za dużo wątków się zaczęło wokół niej kręcić. Nie kupiłam jej przemiany totalnie, wolałabym, żeby została jako "czarny charakter"
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by depmod Pon Lut 18, 2013 9:29 pm

a mnie Alex się podobała:-)

depmod

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by depmod Pon Lut 18, 2013 9:30 pm

Ola napisał:jak ja nie lubię tego zwrotu, że się o czymś nie dyskutuje Very Happy wyraziłaś opinię, a ja do niej nawiązałam, mam po prostu zupełnie inaczej Very Happy choć nie powiem, bo trochę mnie to zszokowało (co widać po mojej reakcji xD), bo wiele osób chwali sobie ten soundtrack Wink

odniosłam się do tegoż zszokowania.. każdy lubi co innego- nie jestem ogółem

depmod

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Pon Lut 18, 2013 9:50 pm

Raany, jestem na momencie kiedy okazało się, że Alex oczywiści umie też śpiewać, no bo jakże by inaczej Very Happy Jak przystało na aktorkę, tańczy, śpiewa, recytuje i nie wiem co jeszcze xD
I im dłużej oglądam tym bardziej się przekonuję, że 7 i 8 sezon to nie jest to. Jedyne co mnie cieszy to Brooke i Julian <33
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Pon Lut 18, 2013 10:01 pm

Ola ja tez jestem w tym momencie ;D


w sumie to chyba najmniej podoba mi sie 7 sezon ale tylko przez ten watek z laska próbującą wrobić Nathana w dziecko Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Pon Lut 18, 2013 10:44 pm

Mam jeszcze taką jedną refleksję xD W OTH do granic możliwości wykorzystali wątki psychopatów xDD Prawie każdy miał swojego, trochę przesada Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Wto Lut 19, 2013 12:33 pm

nie znam takiego drugiego serialu w którym było tyle psychopatów Razz najbardziej zapadli mi w pamięć niania Carrie i Psycho Derek,

za kazdym razem gdy oglądam Hellcats lub odcinek GG o przeszłości Lily i jest tam Matt Barr , widze Psycho Dereka Razz gdy oglądam PLL czy odcinki TVD z Torrey DeVito widze nianie Carrie Razz


Ostatnio zmieniony przez Joanna dnia Wto Lut 19, 2013 4:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by karolla Wto Lut 19, 2013 12:58 pm

Ola napisał:Mam jeszcze taką jedną refleksję xD W OTH do granic możliwości wykorzystali wątki psychopatów xDD Prawie każdy miał swojego, trochę przesada Very Happy

OTH było spoko ale właśnie te wątki mnie wkurzały i były często bardzo przerysowane...
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ola Wto Lut 19, 2013 3:50 pm

ooo, psycho Derek był w GG? Very Happy nawet nie wiedziałam, muszę sobie obczaić ten odcinek xDD
tak mnie naszła ta myśl, bo właśnie w Suits pojawiła się Katrina, którą gra psycho Katie Ryan od Claya i Quinn. i oczywiście nie mogę na nią patrzeć, bo mi się Katie przypomina... xD

Właśnie ogólnie rozumiem, że w serialu musi się coś dziać, ale po prostu ilość dramatów w OTH jest nieskończona. Czasami miałam wrażenie, że coś już jest na siłę, i w ogóle mi nie pasowało. Np. kiedy umarła mama Hayley, uważam że zupełnie niepotrzebnie to zrobili...
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Monika Wto Lut 19, 2013 6:35 pm

Wyobraźcie sobie co by było gdyby zabrakło Brooke, a początkowo miało jej nie być. Sophia wspomina o tym we wspominkowym epizodzie. Po obejrzeniu pilota stwierdzono, że trochę za smutno i trzeba wprowadzić taką szaloną laskę. I tak było mnóstwo dramatów, ale ona wprowadziła dużo humoru.
Monika
Monika
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 133

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Wto Lut 19, 2013 6:41 pm

gdzie mozna obejrzeć odcinek wspominkowy ?
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Monika Wto Lut 19, 2013 6:45 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Monika
Monika
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 133

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 14 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 14 z 16 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach