Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Styl Chucka

+41
Ola723
anna_julia
Justyna
Layla
missv
brulion
maolina
pelcia22
xLaura
Ella
poster
BlairAndChuck
kam1105
igakom
iwwuuska
Edda
Freya
xxl
Gigi
Aniula
tuppence
Ania_
Ania M.
xAaliyahxx
Magdafa
lookx
Gosiek
gossip_
Karolina
kiwi92
Lise
endzioszka
Lewandowska
Ania
jeanne
bulma201
Ola
dap88
Żuri
Ewa
Magda
45 posters

Strona 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Styl Chucka  Empty Styl Chucka

Pisanie by Magda Czw Sie 11, 2011 11:55 am

Jako że poruszyliśmy ten temat w wątku o Chucku, to troszkę skopiuję i myślę, że możemy mieć fajną dyskusję Smile

Co myślicie o jego stylu? Zmienił się na lepsze, na gorsze?
Może od słodkiego, luźnego wyglądu do lekko przerysowanego wyglądu 40-letniego biznesmena? Tak, to moje zdanie Wink

GossipGirl napisał:

Nie wiem jak inni ale ja uwielbiam jego niektóre stroje ale chyba najbardziej to właśnie ten.Nie wiem co dokładanie ale ma coś w sobie Smile


[You must be registered and logged in to see this image.]

Someonelikeyou napisał:Powtarzam się, ale najlepszy Chuck, to Chuck z sezonu 1. Nie ma to jak szaliczek sygnaturka i sweterek z wielorybami Wink

[You must be registered and logged in to see this image.]

No i to boskie zestawienie Smile

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ah, szkoda, że teraz wygląda jak 40-latek.


Ostatnio zmieniony przez Someonelikeyou dnia Czw Sie 11, 2011 11:58 am, w całości zmieniany 2 razy
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by Magda Czw Sie 11, 2011 11:56 am

Karolina napisał:Mnie podobało się to, że styliści bawili się kolorami, ubierając go. Nawet, gdy nosił garnitur, to był on ciekawy, kolorowy. Teraz Chuck wciąż wygląda fajnie (moim zdaniem), ale brakuje mu trochę tego luzu i polotu z 1 i 2 sezonu. Oczywiście trudno wymagać od biznesmena, żeby założył czerwone spodnie, ale i tak szkoda mi jego dawnego stylu:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Uwielbiam ten zestaw;)

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sweterki w romby;)

[You must be registered and logged in to see this image.]

No i klasyk:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Someonelikeyou napisał:No proszę Was Wink Te jego garnitury z czwartego sezonu, a nawet trzeciego to porażka jeżeli dodamy jeszcze do tego jego fryz albo wyraz twarzy Eda Wink
Np. 4x18 na sesji zdjęciowej to dla mnie totalne przegięcie, kim on jest Małym Księciem, Napoleonem albo Williamem? Wink

Ta postać ma 20 lat. Nie musi ciągle w tych marynarkach latać, przecież w scenach ze swoimi RÓWIEŚNIKAMI Wink może mieć koszulę, sweter albo kamizelkę.

Poza tym zgadzam się, powinni go ożywić troszkę, bo Ed już naprawdę robi z tej postaci karykaturę, a co chwilę granat i czarne garnitury nie pomagają wcale, a wręcz przeciwnie.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by Ewa Czw Sie 11, 2011 12:12 pm

Super wątek Very Happy

Na przestrzeni wszystkich sezonów widać,że Chuck dojrzał i zmienił się. Z młodego chłopaka zmienił się w dorosłego mężczyznę. Jego stroje nie zawsze są zachwycające ale zawsze przyciągają uwagę. Z 1,2 sezonu jego stroje to była jedna wielka mieszanka kolorów i wzorów.Teraz będąc wielkim biznesmenem nie może sobie pozwolić na tak swobodne ubrania więc zawsze widzimy go w wersji eleganckiej. Oczywiście wśród rówieśników mógłby nałożyć coś mniej oficjalnego ale wtedy stracił by urok Bassa. Może w 5 sezonie kostiumolodzy wprowadzą trochę barw do jego strojów bo dodaje mu to uroku Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by Żuri Czw Sie 11, 2011 12:44 pm

Sweterek w wieloryby. <3 NIe pamiętałam go. Very Happy

Trzeba przyznać, że wielką metamorfozę przeszedł. Po prostu patrząc na te zdjęcia widać, kiedy był zykłym Upper East Siderem, a kiedy jest panem businessmanem. Very Happy Mnie nie zachwycał jakoś jego stary styl, a każdy facet w garniaku wygląda doskonale, chociaż macie rację, bo dopiero teraz zauważyłam, że on w każdym odcinku był w garniaku (albo w szlafroczku xD) i to trochę... nudne.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by Ewa Czw Sie 11, 2011 12:53 pm

Dokładanie ! A Chuck w garniaku bo długim szkolnym dniu to uciecha dla oka Razz
Myślę,że jakby dodali mu trochę kolorów to wyglądałby perfekcyjnie Very Happy

Mam pomysł mały Smile
Co Wy na to,że każdy doda zdjęcie ulubionej stylizacji Chuck'a a później wybierzemy najlepsza? Można zacząć iść odcinkami a później wybrać najlepszy strój sezonu aż w końcu wybrać najlepszą stylizację sezonu 1-4 Smile Jak coś to mogę się tym zająć jeżeli to byłby jakiś wielki problem dla moderatorek,które i ta sprawiają,że te forum jest takie wspaniałe Smile

Oczywiście można też zrobić takie coś dla innego bohatera Very Happy

Someonelikeyou mogłabyś tu dodać jeszcze ten mój post ze zdjęciami z 3 i 4 sezonu ? Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by Żuri Czw Sie 11, 2011 1:07 pm

Jestem za, ale z racji, że naprawdę mało kojarzę stylizacje po sezonach itp. to fajnie by było, jakby ktoś sporządził listę stylizacji (tak jak na filmwebie jest temat wybierz najlepszą stylizację) chociaż wiem, że to kupa roboty.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by dap88 Czw Sie 11, 2011 1:14 pm

ja nienawidziałam jego fryzury w drugim sezonie - ten przedziałek na boku i przyliz - masakra. najlepszą miał w pierwszym, taki chłopczyk.
A pomysł z wyborem najlepszej stylizacji bardzo fajny, przyłączę się z chęcią Smile
Poza tym jak już ktoś gdzieś wcześniej wspomniał (na filmwebie bądź tu) Chuck zawsze pasuje strojem do Blair, choćby małym dodatkiem, ale jednak.


Ostatnio zmieniony przez dap88 dnia Czw Sie 11, 2011 1:21 pm, w całości zmieniany 1 raz

dap88
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by Ewa Czw Sie 11, 2011 1:15 pm

Na komputerze mam mnóstwo zdjęć z GG i każde podpisane tytułem odcinka i sezonem więc jak coś to z każdego odcinka/sezonu sporządzę listę i postaram się jeszcze dziś to wrzucić i będziemy wybierać Smile O na filmwebie jest coś takiego? Nie wiedziałam...
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by Żuri Czw Sie 11, 2011 1:19 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Wink

Hmmm... tu jest całkiem ładne źródło stylizacji [You must be registered and logged in to see this link.] Swoją drogą, padłam, jak to dawno było [You must be registered and logged in to see this image.] nie pamiętam go takiego Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by Magda Czw Sie 11, 2011 1:44 pm

GossipGirl napisał:Dokładanie ! A Chuck w garniaku bo długim szkolnym dniu to uciecha dla oka Razz
Myślę,że jakby dodali mu trochę kolorów to wyglądałby perfekcyjnie Very Happy

Mam pomysł mały Smile
Co Wy na to,że każdy doda zdjęcie ulubionej stylizacji Chuck'a a później wybierzemy najlepsza? Można zacząć iść odcinkami a później wybrać najlepszy strój sezonu aż w końcu wybrać najlepszą stylizację sezonu 1-4 Smile Jak coś to mogę się tym zająć jeżeli to byłby jakiś wielki problem dla moderatorek,które i ta sprawiają,że te forum jest takie wspaniałe Smile

Oczywiście można też zrobić takie coś dla innego bohatera Very Happy

Someonelikeyou mogłabyś tu dodać jeszcze ten mój post ze zdjęciami z 3 i 4 sezonu ? Smile

Super pomysł. Sprawdź skrzynkę Smile
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by Ola Czw Sie 11, 2011 2:09 pm

Dobry pomysł z wyborem tej stylizacji. Chuck dla mnie zawsze wyglądał dobrze, ale chyba te jego garnitury są aż nadto karykaturalne. Ale z drugiej strony taki jest urok Bassa, bez garnituru to nie było by to ;D Chociaż wolę jego ciuchy z 2 pierwszych sezonów Smile
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by dap88 Czw Sie 11, 2011 2:42 pm

właśnie oglądam 2x22 na tvn i już mam najgorszą stylizację Chucka: na boisku przy grzew kosza, kurde jak go uwielbiam, to tam strasznie wygląda :/

dap88
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by bulma201 Czw Sie 11, 2011 4:50 pm

Mi się Chuck bardzo podobał w stylizacjach z dwóch pierwszych odcinków czwartego sezonu, w Paryżu. Był elegancki, nawet udając ,,biedaka" nie pozwoliłby sobie raczej na chodzenie w wyciągniętej bluzie, ale można było zauważyć w tym taki fajny luz. Styliści mogliby w piątym sezonie poeksperymentować trochę w tym kierunku. Nie mówię tu o służbowych spotkaniach, na których obowiązkowo trzeba mieć garnitur, ale przynajmniej o luźnych spotkaniach z Natem itp.
bulma201
bulma201
Blair & Gossip Girl
Blair & Gossip Girl

Liczba postów : 201

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by Ewa Czw Sie 11, 2011 4:54 pm

Chuck "biedak" to super stylizacja ! Jedna z najlepszych tego sezonu przygotowana przez kostiumologów dla Chuck'a Smile


[You must be registered and logged in to see this link.]
wybieramy najlepsza stylizację Chuck'a Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by jeanne Czw Sie 11, 2011 8:33 pm

Ja to jednak mam chyba jakiś wyjątkowy gust, bo mnie właśnie najbardziej podobają się stylizacje Chucka z 3 i 4 sezonu Razz W 1 i 2 były co prawda bardziej urozmaicone, kolorowe i szalone, ale jednak garnitur u mężczyzny to jest to Smile
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by Ania Czw Sie 11, 2011 8:35 pm

Zgadzam sie z jeanne, najbardziej mi się podobają stylizacje Chucka w garniturze
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by Ewa Czw Sie 11, 2011 8:41 pm

Ania i Jeanne ! Maci wielkie plusy za Chuck'a w garniturze Very Happy
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by jeanne Czw Sie 11, 2011 8:48 pm

Haha widzę, że jednak nie jestem w takiej mniejszości, jak sądziłam Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by Ania Czw Sie 11, 2011 8:52 pm

Wydaje mi się, że na Chucka nie można patrzeć pod kątem wieku. To nic, że ma 20 lat, ale według mnie, jest kreowany na kogoś ponad swój wiek. Jest bogaty, ma na głowie firmę, interesy. Jakby to wyglądało jakby był chłopcem w swetrach w zwierzątka, albo w dżinsach? W pierwszych sezonach jeszcze sytuacja była inna: uczył się, był na utrzymaniu ojca, to i po części miał inne stylizacje, ale teraz już jest biznesmenem, więc normalne, że chodzi w garniturach.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by Ewa Czw Sie 11, 2011 8:58 pm

Hehe Razz
Ale dobrze,że jest nas kilka fanek Chuck'a wersji eleganckiej Very Happy
Co jak co ale Chuck w garniaku to coś co lubię najbardziej Very Happy


Dokładnie.Jego życie jest na tyle poważne,że taki strój jest wymagany.Gdyby poszedł na spotkanie biznesowe w kolorowych ciuchach to z miejsca byłby na przegranej pozycji.Jego garnitury zawsze są świetne Very Happy Ale od czasu do czasu myślę,że można byłoby dodać jakiś delikatnie kolorowy akcent bo to dodaje mu bardzo uroku w 3 sezonie Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by Lewandowska Czw Sie 11, 2011 9:10 pm

Uwielbiam styl Chucka Very Happy
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by Ewa Czw Sie 11, 2011 9:14 pm

Styl Chuck'a jest boski <3
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by endzioszka Pon Sie 15, 2011 10:47 pm

Ja uwielbiam Chucka w garniaku, mmmm <3
endzioszka
endzioszka
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by Ola Pon Sie 15, 2011 11:06 pm

Ja go uwielbiam we wszystkim, eh... Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by Ewa Wto Sie 16, 2011 4:02 pm

Chuck we wszystkim jest boski Very Happy
no ale największą słabość do niego mam gdy ma garnitur na sobie <3
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Styl Chucka  Empty Re: Styl Chucka

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach