Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

+66
vEdderka1
imfi
xyzc2
Sioru
lalalalalalala
gaabrysiaaa
ravishmered
olkutka
Monaliza
blondie13
eltont
Avalon Valmont
purple111
oskarr
aska2525
halanna
genevievee
Karola_96
lisek897
pinkaa5
juka13
lunka01
adamk86
kar0linkka
VienneK
pink_rose
uszanowankopll666
lewitacja
najsys
pagille
Secret_Dreamer
Merigold
agos3009
wikitoriwikens
Słomka191
rose22
PLL
Asia__
lubi.natalia
MarleneFan
missINblack
weronika159
kajasqpol
Susannah_dg
agasiaga5
love_A
holly10
turtle
CallMeLady
fusiatko44
kromka
Klaudia
Adrianna_
Vivien
Gigi
shiva89
AliceHumphrey
Joanna
Ewa
Kasia
Limka
April
brulion
Justyna
desertrose
Karolina
70 posters

Strona 13 z 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Go down

Czego najbardziej zazdrościsz A?

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Vote_lcap3%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Vote_rcap 3% 
[ 5 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Vote_lcap6%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Vote_rcap 6% 
[ 10 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Vote_lcap14%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Vote_rcap 14% 
[ 22 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Vote_lcap1%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Vote_lcap4%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Vote_rcap 4% 
[ 7 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Vote_lcap5%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Vote_rcap 5% 
[ 8 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Vote_lcap6%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Vote_rcap 6% 
[ 9 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Vote_lcap17%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Vote_rcap 17% 
[ 27 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Vote_lcap5%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Vote_rcap 5% 
[ 8 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Vote_lcap24%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Vote_rcap 24% 
[ 37 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Vote_lcap6%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Vote_rcap 6% 
[ 10 ]
Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Vote_lcap8%Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Vote_rcap 8% 
[ 12 ]
 
Wszystkich Głosów : 157
 
 

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Karolina Czw Lis 14, 2013 5:22 pm

Nie doczytałam do końca, bo tego są takie miliony, że nie mam sił Very Happy Ale przeczytałam większość i najbardziej cieszy mnie
Spoiler:
To jest najlepsze, co mogło spotkać ten serial ♥️
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by shiva89 Czw Lis 14, 2013 9:44 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

jak myslicie kto to?
Jak przyblizylam fotke wydaje mi sie,ze to Jessica Dilaurentis.
[You must be registered and logged in to see this image.]



gdyby nie ramiona i sylwetka postaci w czarnej sukni pomyslalabym ze to Ezra:P
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by holly10 Sob Sty 18, 2014 8:13 pm

to tez mogła być Melissa bądź mama Hanny  Surprised 

holly10

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by love_A Sob Sty 18, 2014 8:24 pm

zdecydowanie za mały biust jak na Jessice.

love_A

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by agasiaga5 Sob Sty 18, 2014 9:06 pm

A może to ktoś, kogo dopiero wprowadzą do serialu?

agasiaga5

Liczba postów : 84

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Susannah_dg Sob Sty 18, 2014 9:11 pm

agasiaga5 napisał:A może to ktoś, kogo dopiero wprowadzą do serialu?

Też mi się tak wydaje, nie przypomina nikogo z dotychczasowej obsady.

Susannah_dg

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by kajasqpol Sob Sty 18, 2014 9:13 pm

Producenci używają osób postronnych do tych np. epizodów na koniec odcinka, więc nie zdziwiłabym się, jakby ten sam trick zastosowali tutaj Wink
kajasqpol
kajasqpol

Liczba postów : 47

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty .

Pisanie by weronika159 Sob Sty 18, 2014 9:26 pm

kajasqpol napisał:Producenci używają osób postronnych do tych np. epizodów na koniec odcinka, więc nie zdziwiłabym się, jakby ten sam trick zastosowali tutaj Wink

Pewnie tak było. Mnie ciekawi, co się stało z tą postacią, bo producenci chyba o niej zapomnieli Smile Pojawiła się w jednym odcinku i cisza...
weronika159
weronika159

Liczba postów : 109

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by agasiaga5 Sob Sty 18, 2014 9:33 pm

Pewnie poznamy ją w kolejnym sezonie.. Wkurza mnie to, że sa wprowadzane kolejne wątki bez wyjasnienia starych... Pogubić si ę idzie już.

agasiaga5

Liczba postów : 84

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by weronika159 Sob Sty 18, 2014 9:40 pm

Właśnie, COŚ by mogli przecież wyjaśnić. Nawet jak coś niby zostanie wyjaśnione, to później okazuje się, że nie, jednak nie... i pojawia się kolejna zagadka. Cały czas np. nie wiemy kto zepchnął Iana z wieży...
weronika159
weronika159

Liczba postów : 109

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by agasiaga5 Sob Sty 18, 2014 9:48 pm

Nie wiemy wielu rzeczy.. nawet jeśli nam się wydaje, że jednak coś wyjaśnili to jednak to do końca nie jest prawda. Teoretycznie pokazali rolę Mony, ale znowu coś tam z nią kombinują. Albo Toby niby był/jest w A-team by pomóc kłamczuchom ale mimo to odnoszę wrażenie, że to nie koniec tego tematu. Oni czasem coś nam rzuca ale w taki sposób, żebyśmy jednak 100% pewności nie mieli.

agasiaga5

Liczba postów : 84

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by weronika159 Sob Sty 18, 2014 9:54 pm

Tak samo było z finałem 2 sezonu, kiedy pokazali nam A, a później dodali tę scenę w Radley. Mnie najbardziej irytuje to, że "zapominają" o bohaterach. I nie chodzi mi tu już nawet o takich jak chłopak Hanny - Sean, który przecież był dość ważny w 1. sezonie, czy Holden, ale o postaci ważne dla głównego wątku, jak Melissa, Jenna czy Jason.
weronika159
weronika159

Liczba postów : 109

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by agasiaga5 Sob Sty 18, 2014 10:02 pm

Tak. I weź człowieku bądź mądry.. Evil or Very Mad 

agasiaga5

Liczba postów : 84

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by kajasqpol Sob Sty 18, 2014 10:29 pm

Marlene (czołowa producentka PLL) powiedziała, że Black Veil to endgame, więc może to jest Big A?
Właściwie każda postać kobieca może nią być ze względu na dublerów.
kajasqpol
kajasqpol

Liczba postów : 47

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by agasiaga5 Sob Sty 18, 2014 10:35 pm

Tak? Nie wiedziałam, ze tak powiedziała. Oby tak było bo jesli zaczną to dalej przeciągać na kolejne sezony to przestanę to ogladać. Niech skończą na planowanym 5.

agasiaga5

Liczba postów : 84

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by kajasqpol Sob Sty 18, 2014 10:42 pm

Jeśli chodzi o teorie fanów to mogę polecić na fb dwa profile - A-trouble Maker i PLLeeks - zawsze po odcinku robią podsumowanie, umieszczają zdjęcia i tweety producentó Wink
kajasqpol
kajasqpol

Liczba postów : 47

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by missINblack Sob Sty 18, 2014 11:44 pm

Mi się wydaje, że Black Veil to Cece lub Alison, inne bohaterki mogłyby przyjść na ten pogrzeb z odkrytą twarzą i nikt by się nie zdziwił gdyby je zobaczył. Alison teoretycznie jest martwa więc nie mogła się tam pokazać jako ona sama, a Cece jak wyjeżdżała ewidentnie się kogoś bała i chciała uniknąć przepytywania przez dziewczyny.

missINblack

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by love_A Nie Sty 19, 2014 12:06 am

missINblack napisał:Mi się wydaje, że  Black Veil to Cece lub Alison, inne bohaterki mogłyby przyjść na ten pogrzeb z odkrytą twarzą i nikt by się nie zdziwił gdyby je zobaczył. Alison teoretycznie jest martwa więc nie mogła się tam pokazać jako ona sama, a Cece jak wyjeżdżała ewidentnie się kogoś bała i chciała uniknąć przepytywania przez dziewczyny.

tu już bardziej Alison pasuje, Cece jest "za duża", jak na postać ze zdj

love_A

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by weronika159 Nie Sty 19, 2014 12:08 am

kajasqpol napisał:Producenci używają osób postronnych do tych np. epizodów na koniec odcinka, więc nie zdziwiłabym się, jakby ten sam trick zastosowali tutaj Wink

To chyba wiele wyjaśnia...
weronika159
weronika159

Liczba postów : 109

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by MarleneFan Nie Sty 19, 2014 12:37 am

a ja zazdroszczę A znajomości z Creepy Haroldem :3

MarleneFan

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by lubi.natalia Nie Sty 19, 2014 1:56 pm

zazdroszcze tego, że może tak szantażować ludzi nie odkrywając swojej tożsamości. Też moge szantażować ludzi tak, ale będą wiedzieli że to ja :>

lubi.natalia

Liczba postów : 33

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Asia__ Nie Sty 19, 2014 10:40 pm

Ja pięknych oczu *-* ale ciekawe jak w ogóle wyglądają Very Happy
Rękawiczek, które nie przeszkadzają w pisaniu na smartfonie.
I może jeszcze możliwości bycia w kilku miejscach na raz to musi być świetne a i oczywiście mnóstwa kasy Smile

Asia__

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by PLL Nie Sty 19, 2014 11:01 pm

Niewyczerpanych zasobów gotówki!

PLL

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by rose22 Pon Sty 20, 2014 9:08 am

Zazdroszcze tylko tego , że jest tak świetnym ,, detektywem''
rose22
rose22

Liczba postów : 45

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Słomka191 Pon Sty 20, 2014 7:56 pm

Zdecydowanie niewyczerpanych zasobów gotówki Smile Oooo co ja bym zrobiła, jakbym tyle zer miała na koncie Smile
Słomka191
Słomka191

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;) - Page 13 Empty Re: Pretty Little Liars - czego zazdrościsz A? ;)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 13 z 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach