Spoilery

Strona 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Spoilery Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia on Pią Mar 22, 2013 12:19 am

Szykują się chyba jakieś flashbacki Wink

[You must be registered and logged in to see this link.]

Poza tym Spoilerchele jak to fani nazywają Leę napisała, że nagrywała dzisiaj z Amber, Jenną, Kevinem, Corym i Chrisem więc z pierwszym oryginalnym składem Glee.
Do tego zamieściła zdjęcie:
Spoiler:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Także szykuje nam się kolejne Don't Stop Believin' Wink
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Nie Mar 24, 2013 1:51 pm

Co do zawodów taka luźna spekulacja, ale napiszę. Ryan gdzieś tam komuś tam powiedział, że Kurt będzie w Limie. Co dotyczy odcinka, który teraz piszą, więc jest to 21 lub 22. No i ludzie myślą, że będą też Rachel i Santana w celu wspierania chóru na zawodach.

Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Nie Mar 24, 2013 10:20 pm

4x20

Spoiler:

Title: Lights Out
Number of Songs: 6
3 solos and 3 group numbers
Who is singing: NYC and ND people (except for Brittany, Sugar and Joe) + Finn, Will, Sue and 1 Guest.
It’s NOT the Regionals episode.
THINGS (Number of songs, who sings, etc..) CAN ALWAYS CHANGE.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania on Pon Mar 25, 2013 1:35 am

Kasia napisał:4x20
Spoiler:
Who is singing: NYC and ND people (except for Brittany, Sugar and Joe) + Finn, Will, Sue and 1 Guest.
Spoiler:
Ciekawe dlaczego bez Brit, hmm. Joe nigdy nie lubiłam, tak samo jak Sugar, także akurat się cieszę z ich braku Wink

Jeśli chodzi o gościnną postać śpiewającą piosenkę to wydaje mi się, że chodzi o mamę Rachel, bo z nią Lea nagrywała ostatnio, a teraz kręcą ten odcinek, mam rację? Smile
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Pon Mar 25, 2013 5:02 pm

Spoiler:

Może nie będzie jej w odcinku, już ostatnio w którymś jej nie było.

A co do Shelby to nie wiem czy to o nią chodzi, bo duet z Leą jest w 4x19, no ale możliwe że zostanie na dwa odcinki.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania on Wto Mar 26, 2013 2:48 am

4x20
Spoiler:
Sarah Jessica Parker is coming back. She is the guest star that we said here so it means that she will sing in one of the group numbers.

żródło: [You must be registered and logged in to see this link.]

aaaaaa!!! cudownie!!! Very Happy I love you
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Wto Mar 26, 2013 2:52 am

Właśnie chciałam to napisać, super Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania on Sob Mar 30, 2013 4:18 pm

Prośba odnośnie spoileru:
Spoiler:
Hmm, pamiętam, że jakiś czas temu było można gdzieś na tumblrze zadawać pytania odnośnie przyszłych odcinków - chyba do 19-ego, raczej nie do 20, i tam na jedno z pytań była odpowiedź, że nie będzie NY w którymś odcinku, potem chyba nawet ktoś dokładniej tłumaczył, że ani NY ani osób z NY. Dobrze pamiętam, czy coś mi się pomyliło? Jeśli dobrze, to do którego odcinka to miało być? Bo w 18 będzie chociażby Kurt i Rachel, widać to w zwiastunie, w 19 z kolei będzie Don't Stop Believin', więc będzie Kurt i Rachel również.
A tak w ogóle to te konto z tymi spoilerami, odpowiedziami, confirm/deny itd. to jest w miarę pewne?
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Sob Mar 30, 2013 4:55 pm

Spoiler:

W 19 odcinku nie będzie NYC, tylko Rachel będzie w Limie, a pozostałe osoby to jak dla mnie jej wyobrażenie.
To chyba dlatego, że Finn i Puck będą wtedy w tym koledżu itd.

O które Ci chodzi, bo jest kilka takich kont Razz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania on Sob Mar 30, 2013 5:35 pm

Kasia napisał:
Spoiler:
W 19 odcinku nie będzie NYC, tylko Rachel będzie w Limie, a pozostałe osoby to jak dla mnie jej wyobrażenie.
To chyba dlatego, że Finn i Puck będą wtedy w tym koledżu itd.
Spoiler:
A, dzięki, ale właśnie kojarzę, że ktoś pisał, że osób z NY też nie będzie, stąd moje zdziwienie Smile

Kasia napisał:O które Ci chodzi, bo jest kilka takich kont Razz
Chodzi mi o konto gleekoutbr na tumblrze
i o tę dziewczynę GiParise z twittera - kim ona jest? Ona ma 18 lat i pracuje przy Glee?
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Sob Mar 30, 2013 5:59 pm

Nie mam zielonego pojęcia kim ona jest poza tym, że należy do GO!BR team. A co do wiarygodności tego źródła to póki co nie pamiętam, żeby zawiedli Wink
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania on Sob Mar 30, 2013 11:05 pm

Dzięki za odpowiedzi Smile

Pojawił się muzyczny spoiler co do odcinka 20:
Spoiler:
Everybody Hurts - Ryder Lynn

Edit - kolejny spoiler: Artie, Marley, Ryder, Jake, Kitty, Sam - "For The Longest Time"

Swoją drogą co do piosenek jeszcze:
Spoiler:
Cieszę się, że w najbliższych odcinkach jest ich trochę mniej niż ostatnio - w 4x18 trzy, w 4x19 pięć. W 4x17 i 4x18 było mi ich za dużo i fajnie, że teraz w osiemnastym odcinku odpoczynek, może bardziej akcja ruszy do przodu, bo jakoś w ostatnim odcinku odniosłam wrażenie, że nie działo się bardzo dużo.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania on Wto Kwi 02, 2013 12:06 pm

Spoilery - odpowiedzi Ryana - [You must be registered and logged in to see this link.]
Spoilery do odcinka 4x21 - [You must be registered and logged in to see this link.]

Pozwolę sobie od razu skomentować:
Spoiler:
Bardzo mnie cieszy część z tych spoilerów - sceny Kurt/Blaine/Burt I love you Solo Kurta I love you i coś czuję, że Klaine razem I love you a i wraca Carole I love you i część ze starej, dobrej obsady Glee Smile Dobrze, że w końcu wrócili do tematu choroby Burta, oby tylko po jakichś chwilach grozy wszystko dobrze się skończyło!!! Nie ukrywam, że liczę, że to solo Kurta będzie związane z ojcem i równie wzruszające jak I want to hold your hand z 2x03 (jedno z moich ulubionych, a zarazem chyba najbardziej wzruszające moim zdaniem wykonanie w Glee). Chociaż jeśli okaże się to piosenką związaną z Blainem też będzie dobrze Smile
Nie mogę się doczekać tych odcinków! Smile

Oby tylko nie uśmiercili Burta Sad Co o tym sądzicie? To jest jeden z najlepszych wątków, nie wyobrażam sobie aby to zrobili Sad
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Wto Kwi 02, 2013 12:29 pm

Spoiler:
Mike wracaaaa ♥ Do tego Stevie Wonder i aż 7 piosenek!
Rozwaliło mnie to:
Beth is doing quite well. Thank you for asking.
Jakby odpowiadał na pytanie o zdrowie kogoś z rodziny ;D

Jedyne co mnie smuci to fakt, że zawody będą dopiero w finale, więc przegrana lub głupi cliffhanger jest nieunikniony:(

Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania on Wto Kwi 02, 2013 12:45 pm

Karolina napisał:
Spoiler:
Jedyne co mnie smuci to fakt, że zawody będą dopiero w finale, więc przegrana lub głupi cliffhanger jest nieunikniony:(
Spoiler:
Wydaje mi się, że nie ma się co nastawiać na wygraną. Nazwa grupy ta sama, ale połowa składu inna. Wątpię aby bez Rachel, Kurta, Finna, Mercedes czy Santany dali radę zwyciężyć. Może nie powinnam się wypowiadać, bo zwyczajnie jest mi obojętne czy wygrają czy nie, nawet mimo tego, że mają Blaine'a i Brit cały czas w składzie, których lubię (jeszcze jak Finn kierował to trochę mi zależało). Za resztą osób raczej nie przepadam, więc może nie jestem obiektywna Wink Ale fakt faktem, że chyba najlepsze głosy ze zwycięskiego składu (nie licząc Blaine'a) są już poza chórem.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Wto Kwi 02, 2013 12:56 pm

Ania napisał:
Karolina napisał:
Spoiler:
Spoiler:
Wydaje mi się, że nie ma się co nastawiać na wygraną. Nazwa grupy ta sama, ale połowa składu inna. Wątpię aby bez Rachel, Kurta, Finna, Mercedes czy Santany dali radę zwyciężyć. Może nie powinnam się wypowiadać, bo zwyczajnie jest mi obojętne czy wygrają czy nie, nawet mimo tego, że mają Blaine'a i Brit cały czas w składzie, których lubię (jeszcze jak Finn kierował to trochę mi zależało). Za resztą osób raczej nie przepadam, więc może nie jestem obiektywna Wink Ale fakt faktem, że chyba najlepsze głosy ze zwycięskiego składu (nie licząc Blaine'a) są już poza chórem.
Spoiler:
Tylko, że wiesz: kwestia tego, czy obiektywnie rzecz biorąc powinni mieć szansę na wygraną, a tego, czy będą mieli tę szansę to są dwie różne sprawy. Zdarzało się już, że ND nie mieli najlepszego występu, a wygrywali, no bo jest to serial o nich i tak się pisze scenariusz, żeby było ładnie i kolorowo. Chodzi mi o to, że talent obecnych członków chóru ma tu niewielkie znaczenie. Ryan nie pisze scenariusza z myślą o tym, obsada którego chóru jest najlepsza tylko o tym, który wg niego zespół powinien wygrać, żeby mu to pasowało do scenariusza. Także nie sugerowałabym się za bardzo tym, że skład ND jest dużo gorszy niż rok temu (bo że tak jest, to raczej oczywiste). Wg mnie koniec końców zespół scenarzystów zrobi tak, jak to sobie wymyślą, a same występy chórów zostaną dopasowane do oczekiwanego wyniku, a nie na odwrót.

Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ania on Wto Kwi 02, 2013 1:35 pm

Karolina napisał:
Ania napisał:
Karolina napisał:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Tylko, że wiesz: kwestia tego, czy obiektywnie rzecz biorąc powinni mieć szansę na wygraną, a tego, czy będą mieli tę szansę to są dwie różne sprawy. Zdarzało się już, że ND nie mieli najlepszego występu, a wygrywali, no bo jest to serial o nich i tak się pisze scenariusz, żeby było ładnie i kolorowo. Chodzi mi o to, że talent obecnych członków chóru ma tu niewielkie znaczenie. Ryan nie pisze scenariusza z myślą o tym, obsada którego chóru jest najlepsza tylko o tym, który wg niego zespół powinien wygrać, żeby mu to pasowało do scenariusza. Także nie sugerowałabym się za bardzo tym, że skład ND jest dużo gorszy niż rok temu (bo że tak jest, to raczej oczywiste). Wg mnie koniec końców zespół scenarzystów zrobi tak, jak to sobie wymyślą, a same występy chórów zostaną dopasowane do oczekiwanego wyniku, a nie na odwrót.
Spoiler:
Tylko, że powinno być to w miarę realistyczne. Lepsza grupa dopiero w trzecim roku wygrała, a teraz słabsza wygra w pierwszym? Mało realne to by było Wink Ponadto powtarza się schemat z pierwszego sezonu, że regionalne w ostatnim odcinku, tak jakby już naturalnie nie mogli brać udziału w krajowych. Oczywiście słyszałam, że niby kolejny sezon to ma być dokończenie tego roku, a potem chyba NY, ale to chyba tylko spekulacje cały czas.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Powrót do góry Go down

Spoilery Empty Spoilery

Pisanie by Karolina on Wto Kwi 02, 2013 3:09 pm

Ania napisał:
Karolina napisał:
Ania napisał:
Karolina napisał:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Tylko, że powinno być to w miarę realistyczne. Lepsza grupa dopiero w trzecim roku wygrała, a teraz słabsza wygra w pierwszym? Mało realne to by było Wink Ponadto powtarza się schemat z pierwszego sezonu, że regionalne w ostatnim odcinku, tak jakby już naturalnie nie mogli brać udziału w krajowych. Oczywiście słyszałam, że niby kolejny sezon to ma być dokończenie tego roku, a potem chyba NY, ale to chyba tylko spekulacje cały czas.
Spoiler:
Osobiście nie widzę innej opcji niż ta, że w przyszłym sezonie ma być dokończenie roku szkolnego, który przedstawiany jest teraz. Nie mogą tego urwać po regionalnych, bo Blaine, Britt, Artie, Tina itd. kończą szkołę, więc nie ma szans, że scenarzyści to zignorują i nie pokażą końca roku szkolnego i końca licealnej kariery dla połowy pierwszego składu ND. Także to, że zawody są w finałowym odcinku też wcale nie znaczy, że muszą być przegrane. Jak dla mnie szanse są 50/50 i nawet nie chce mi się spekulować, czy będzie tak czy inaczej. Faktem jest, że na pewno nie można powiedzieć na 100%, że ND przegrają.

Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Czw Kwi 04, 2013 6:45 pm

Od Ryana i Lei: At the ballet

Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Czw Kwi 04, 2013 6:54 pm

Ta dziewczyna po prawej to Quinn? Jej strój podoba mi się najbardziej;) Suknia Rachel za to straszna, wygląda jak dorosła Honey Boo Boo:D

Wiadomo w ogóle co to za występ i co będą śpiewać?

Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Czw Kwi 04, 2013 6:59 pm

Nie, to Sarah Jessica Parker Very Happy
4x20 piosenka -"At The Ballet"

Rachel wygląda słodko, haha.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Czw Kwi 04, 2013 7:14 pm

Myślałam, że 'At the ballet' to tytuł odcinka Very Happy Rachel wygląda jak beza, tak słodko, że można się porzygaćWink

Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Czw Kwi 04, 2013 7:28 pm

Tytuł odcinka to Lights Out.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by Vivien on Czw Kwi 04, 2013 7:41 pm

Spódnica SJP <3 Chcę taką.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on Czw Kwi 04, 2013 7:51 pm

+ piosenki na najbliższe 3 odcinki, bo nie pamiętam czy było.

#18 – Shooting Star

More Than Words - Brittany & Sam
Your Song - Ryder Lynn
Say - Sam, Brittany, Blaine, Marley, Kitty & Ryder

#19 – Sweet Dreams

Don’t Stop Believin’- Rachel Berry
You Have More Friends Than You Know - Marley, Blaine, Sam & Unique
(You Gotta) Fight For Your Right (To Party) - Finn & Puck
Next To Me - Rachel & Shelby
Outcast - Kitty, Marley, Unique, Jake & Ryder

#20 – Lights Out

At The Ballet - Rachel, Kurt, Santana & Isabelle
Everybody Hurts - Ryder Lynn
For The Longest Time - Artie, Marley, Ryder, Jake, Kitty & Sam
Little Girls - Sue Sylvester
You’ve Lost That Lovin’ Feelin’- Sam & Ryder
We Will Rock You - Artie, Sam, Unique, Kitty, Blaine, Jake, Tina, Ryder, Marley, Finn & Will
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry