Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Spoilery

+12
weronika159
Gigi
desertrose
brulion
Ola
Ania M.
Layla
Joanna
Vivien
Karolina
Ania
Kasia
16 posters

Strona 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Spoilery - Page 8 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Ania Sro Sty 22, 2014 10:08 pm

Ale założenia serialu to chyba nie konkursy, oblewanie i sala chóru Wink Tylko konkretne losy bohaterów, ich radości i smutki, ich marzenia, pasje, miłości, przyjaźnie. I to będzie cały czas Smile Nie muszą wyrzucać wszystkiego z siebie w sali chóru - teraz będą robić to w swoich mieszkaniach, na spotkaniach ze znajomymi na uczelni/pubie/gdziekolwiek. Nie muszą śpiewać w sali chóru - mogą to robić w domu, w pracy, na uczelni, na próbach i podczas występu Kurta zespołu. Elementy konkurencji nie muszą być jako zawody chórów, czy konkurowanie między sobą chórzystów o solówki - teraz konkurować mogą między sobą studenci (np. jak Kurt i Rachel w "Diva", albo o zaproszenie na.. nie pamiętam jak to się nazywało, ale wtedy co Carmen powiedziała Kurtowi, aby zaśpiewał), albo rywalizować mogą między sobą w zespole. Jeśli już tak się trzymać rywalizacji na tym muzycznym poziomie. Slushie nie muszą być oblewani, aby pokazać, że ktoś ich źle traktuje - mogą mieć niefajnie traktującego ich nauczyciela (jak Cassandra przecież), albo trafić na złego pracodawcę.
To takie przykłady pierwsze co przyszły mi na myśl. I konkurencja, i niesprawiedliwość, ale i radości, i smutki, i wyżalanie się innym - to wszystko nie musi być koniecznie w murach szkoły - etap szkolny jest zakończony, teraz dorosłość. Smile
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 8 Empty Re: Spoilery

Pisanie by desertrose Czw Sty 23, 2014 10:42 pm

Zdjęcia z planu 100 odcinka Glee
Spoiler:
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 8 Empty Re: Spoilery

Pisanie by klamerka Pią Sty 24, 2014 12:33 am

Diana! <3

klamerka

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 8 Empty Re: Spoilery

Pisanie by unnormaly Pią Sty 24, 2014 1:43 am

ja też tęskniłam za tą Panią Smile

unnormaly

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 8 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Kasia Pią Sty 24, 2014 12:47 pm

@klamerka proszę o bardziej rozbudowane wypowiedzi, które wnoszą coś do dyskusji.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 8 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Ola Sob Sty 25, 2014 7:40 pm

Kasia!
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 8 Empty Re: Spoilery

Pisanie by desertrose Sob Lut 01, 2014 12:55 pm

Dianna wstawiła na swojego twittera dwa zdjęcia z planu.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Lea sam seks, a Matthew wygląda jak alfons Razz
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 8 Empty Re: Spoilery

Pisanie by desertrose Nie Lut 02, 2014 10:47 pm

Spoilery dotyczące 5x13

Spoiler:


Pojawiła się również informacja jakoby 5 sezon miał liczyć jedynie 19 odcinków, jednak nie zostało to jeszcze potwierdzone.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 8 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Ania Pon Lut 03, 2014 8:52 am

desertrose napisał:- Tina zostaje przyjęta na Uniwersytet Brown, a więc nie będzie jest w NY; [no i bardzo dobrze. Nie trawię tej postaci, dlatego cieszę się, że nie będę musiała jej oglądać]
DOKŁADNIE! Jedna z najbardziej irytujących postaci ostatnich sezonów. Cieszę się, że zostało to potwierdzone, że nie jedzie do NY. Napisałam "potwierdzone", bo dla mnie to było naturalne, że w NY się nie pojawi, bo nic na to nie wskazywało, a 3 osoby już tam idą (więc chyba dziwne jakby skierowali wszystkich), to raz, dwa, że miała inne plany w 4x21, trzy, że gdyby też miała trafić do Nowego Jorku to zapewne o tym by mówili chociażby w odcinku 5x06 gdy do NY jechali Blam.

Super, że w końcu potwierdzenie, że 5x13 to koniec roku szkolnego. Nie mogę się doczekać tego momentu.

Artie jest mi obojętny, w sumie to żadna nowa informacja, że będzie w NY wiemy od 4x21.

Jeśli Brit trafi do NY to nie będzie żadne zaskoczenie w sumie, bo chyba wiadome, że Brittana będzie endgame. Jedna z najważniejszych par w serialu, więc dobrze jeśli poświęcą im trochę czasu.

Scena w sali fajna będzie do obejrzenia, jak tak symbolicznie - wreszcie - kończy się etap chóru. Jakoś mało mi się wydaje prawdopodobne, aby W prowadził chór, z którym kiedyś konkurował. Mam nadzieję, że koniec końców Will trafi do NY i tam będzie miał ciekawe wątki.

Mam nadzieję, że plotki dotyczące skrócenia sezonu nie są prawdziwe.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Spoilery - Page 8 Empty Re: Spoilery

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach