Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pani Di

+60
iwona300789
ironically
cherry_crush
kejsza
Julka151
xyzc
xyzc2
Weroncia130
chile91
sm1990
Sioru
lalalalalalala
alltid
ravishmered
gaabrysiaaa
Damian91
just262
Vella
martitka03
drlov
monisiaaa33
AsiaSSS
olkutka
Anabele
Monaliza
weronika159
eltont
Avalon Valmont
oskarr
aska2525
lubi.natalia
paulka4
holly10
halanna
pinkaa5
Kawa i skarpetki.
nieomal
Smile737
stelline
laceyl
VivianDarkbloom
Susannah_dg
PLL
adamk86
madziiuulami
kar0linkka
VienneK
pink_rose
uszanowankopll666
delenateam
lewitacja
unnormaly
Gonia
Charlize32
agos3009
wikitoriwikens
rose22
Miyu
Secret_Dreamer
Merigold
64 posters

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by Charlize32 Pią Sty 31, 2014 10:30 am

Tak musle ze mama Ali wie o wiele wiele wiecej niz myslilmy.:/ ona cos knuje, lub moze nawet wspolpracuje z A aby odbalezc corke.? Sama nie wiem ale Pani D jest bardzo podejrzana

Charlize32

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by Anabele Pią Sty 31, 2014 4:52 pm

mnie właśnie też ciekawi powiązanie Pani D z Radley. Nie wydaje mi się, żeby miała powiązanie z A. chociaż nie wydaje mi się, żeby przepadała za dziewczynami, jakby miała do nich żal. Kto normalny każe spać przyjaciółce córki w jej dawnym pokoju, którego nie zmieniała od czasu jej śmierci. trochę straszne.
Anabele
Anabele

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by olkutka Pią Sty 31, 2014 11:35 pm

Jak dla mnie ta kobieta ma jakieś problemy psychiczne. Zastanawia mnie jeszcze jej relacja z tatą Spencer...

olkutka

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by AsiaSSS Sob Lut 01, 2014 8:40 pm

Mnie w ogóle zastanawia tata Spencer... już kiedyś było w serialu zasugerowane, że może mieć coś wspólnego z A

AsiaSSS

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by eltont Nie Lut 02, 2014 7:31 pm

kiedyś jeszcze w 1 sezonie widziałem gdzieś teorię, że Tata Spencer jest A.

eltont

Liczba postów : 25

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by Monaliza Nie Lut 02, 2014 7:38 pm

Może Alison szantażowała tatę Spencer, że powie wszystkim, że jest ojcem Jasona i wtedy to on 'się jej pozbył' ? Ale ten temat już wykracza poza wątek o Pani Di  Rolling Eyes 

Monaliza

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by monisiaaa33 Pon Lut 03, 2014 8:17 pm

Pani Di chyba ma problemy z psychiką. Minęło trochę czasu odkąd zniknęła Ali, a jej matka nadal żyje tak, jakby Alison miała zaraz wrócić do domu. Chyba, że pani Di wie, że jej córka żyje

monisiaaa33

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by drlov Sro Lut 05, 2014 4:27 pm

Mi się wydaje że ona nie wie że jej córka żyje i to są po prostu problemy z psychiką..
drlov
drlov

Liczba postów : 64

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by martitka03 Sro Lut 05, 2014 5:11 pm

A może Jessica jest inteligentą kobietą i poskładała sobie pewne elementy do kupy? Pamiętam, że wktórymś odcinku jedna z kłamczuch powiedziała pani Di, że widziała Alison i że ona zyje i pan Di strasznie się wkurzył ( nie pamiętam tylko, która to była). Ona jest matką i po śmierci dziecka normlanie że widzi córkę w snach i z nią rozmawia, ale po takim wyznaniu od obcej osoby( tzn. niespokrewnionej) może zaczęłam myśleć że Ali zyje tylko się ukrywa? Dlatego przyszykowała jej pokój i zmienia pościel na świeżą i nie była zdziwiona gdy okazało się, że ktoś mieszkał w jej domu pod podłogą? Co do ojca spencer, to musi być w to jakoś zamieszany bo ostatnio za częśto śmiga z Jessicą i denerwuje się pytaniami Spencer o ich relacje. Może jest też ojcem Ali hah?;d
martitka03
martitka03

Liczba postów : 66

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by weronika159 Sro Lut 05, 2014 6:55 pm

To chyba była Hanna. Był taki motyw, że razem z Moną wywoływały duchy i "Ali" powiedziała im, że żyje. No i Hanna zadzwoniła do matki Spencer i powiedziała jej, że Ali żyje.
weronika159
weronika159

Liczba postów : 109

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by martitka03 Sro Lut 05, 2014 7:04 pm

o właśnie o ten fragment mi chodziło, dzięki:) ja po czymś takim to bym pewnie zmyslu utraciła całkowicie:) kurcze niby ma nie być motywu bliźniaczek a jednak ona wyjaśnialaby najwięcej zagadek w tym serialu, m.in zachowanie pani Di, która tracąc jedną córkę, może ją zastąpić drugą identycznąSmile
martitka03
martitka03

Liczba postów : 66

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by Monaliza Sro Lut 05, 2014 7:34 pm

Anabele napisał:mnie właśnie też ciekawi powiązanie Pani D z Radley. Nie wydaje mi się, żeby miała powiązanie z A. chociaż nie wydaje mi się, żeby przepadała za dziewczynami, jakby miała do nich żal. Kto normalny każe spać przyjaciółce córki w jej dawnym pokoju, którego nie zmieniała od czasu jej śmierci.  trochę straszne.
A pamiętacie jak Toby spotkał się z psychiatrą swojej mamy to ten na odchodne powiedział coś takiego: "Przekaż Pani Di żeby odwiedziła mój gabinet". To daje do myślenia, że mógł być jej lekarzem. Z resztą jak już pisałam dużo wskazuje na jej chorobę psychiczną. Np nie zdziwił jej fakt, że ktoś pomieszkiwał w jej piwnicy, a zaraz po tym jak się o tym dowiedziała to zaproponowała Emily jedzenie. I ten porządek w pokoju Alison - tam wszystko wygląda jak wtedy gdy Ali Shocked  'żyła'...

Monaliza

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by martitka03 Sro Lut 05, 2014 7:43 pm

Ale żeby to pani Di zepchnęła mamę Toby'ego? może w seoznie 5 bez kitu będzie motyw bliźniaczek i dlatego Jessica jest powiązana z radley. Po pierwsze jak siedzi w zarządzie mogla dopilnować, by nikt się nie dowiedzial o tym, ze trzyma tam córkę, po drugie gdyby to blixniaczka zepchneła mame toby'ego to wyjasniałoby sprawę chęci zatuszowania sprawcy. i dlaego ten lekarz mógł powiedzieć by pani Di odiwedziła jego gabinet ze względu na jej córkę. przeciez on już trochę nie kontaktować i myliły mu się czasy. i mowił coś też żeby strzec się jakiejść blondynki, ktora odwiedzala jego mamę. Chyba, że te wszystkie zmianki dotyczą pani Di. ale zauwazyliby raczej nieobecnosć sąsiadki i matki przyjaciólki ozostalych kłamczuch,gdyby jej długo nie było
martitka03
martitka03

Liczba postów : 66

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by just262 Sro Lut 05, 2014 11:04 pm

wątkiem pani Di chcą chyba zebrać materiał na kolejny sezon...

just262

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by Damian91 Czw Lut 06, 2014 1:09 pm

Matka Alison - jej powiązanie w Radley wynika z bycia jego pacjentką czy członkiem ' zarządu ' ?

Damian91

Liczba postów : 6

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by weronika159 Czw Lut 06, 2014 7:12 pm

Jeśli pociągną wątek mamy Toby'ego, to pewnie okaże się, że to ona była blondynką przed którą ten lekarz kazał ostrzec Marion.
weronika159
weronika159

Liczba postów : 109

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by gaabrysiaaa Nie Lut 09, 2014 1:49 pm

Jak dla mnie Pani Di jest mocno podejrzana, na pewno ma coś wspólnego z A, na początku sprawiała wrażenie obłąkanej, kamienna twarz, lodowate spojrzenie. A gdy Emily zamieszkała w pokoju Ali, to w ogóle była już przesada. Nie zdziwiłabym się, gdyby pozwoliła Em zamieszkać u niej tylko po to, by mieć oko na nią i inne Kłamczuchy.

gaabrysiaaa

Liczba postów : 28

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by ravishmered Pon Lut 10, 2014 5:32 pm

Czy widzieliśmy wgl jakieś wspólne sceny Ezry i Pani D? Bo jakoś sobie nie przypominam
ravishmered
ravishmered

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by weronika159 Pon Lut 10, 2014 9:10 pm

ravishmered napisał:Czy widzieliśmy wgl jakieś wspólne sceny Ezry i Pani D? Bo jakoś sobie nie przypominam

Nie było takich.
weronika159
weronika159

Liczba postów : 109

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by alltid Wto Lut 11, 2014 8:59 pm

Albo jest walnieta, albo znając twórców ma zła siostrę bliżniczkę, ktora wypchnęła mamę Toby'ego z tego okna i dlatego teraz pani Di siedzi w zarządzie i tuszuje to z ojcem Spencer. Albo żeby pokręcić jeszcze bardziej - pewnie to Marion była tą blizniaczką Razz Wyobraźnia nie zna granic Very Happy

alltid

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by weronika159 Sro Lut 12, 2014 12:05 am

Musisz mieć 30 postów, żeby widzieć ten dział. Informacja jest na stronie głównej forum.
A zabawa jest taka, że niektórzy chcą oglądać serial, dać się zaskoczyć, a nie czytać spoilery i wiedzieć z wyprzedzeniem co się wydarzy. Nie wszyscy na tym forum chcą czytać "potwierdzone informacje". Po to jest znacznik spoiler, a przede wszystkim specjalny dział, żeby się dzielić takimi informacjami.
weronika159
weronika159

Liczba postów : 109

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by weronika159 Sro Lut 12, 2014 12:07 am

Polecam lekturę:
[You must be registered and logged in to see this link.]
weronika159
weronika159

Liczba postów : 109

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by lalalalalalala Sro Lut 12, 2014 11:42 pm

Bardzo podejrzana. Myślę, że się okaże, że odgrywa jakąś kluczową rolę.

lalalalalalala

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by Sioru Czw Lut 13, 2014 3:28 pm

Mnie ta kobieta przeraża. Nie wiem czemu, ale tak. ;o

Sioru

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 3 Empty Re: Pani Di

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach