Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Nowe pary, nowe watki milosne...

+26
makda
adka694
zivAh
Monaliza
just262
vEdderka1
nieomal
Charlize32
fcbdziobak123
Sioru
holly10
kajojinka
meggheart
MoNiKa_DT
Nessy
ania920
xyzc2
chile91
xyzc
cherry_crush
Justyna
bihacz
desertrose
Smile737
Weroncia130
kaest15
30 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Nowe pary, nowe watki milosne... - Page 2 Empty Re: Nowe pary, nowe watki milosne...

Pisanie by fcbdziobak123 Czw Lut 27, 2014 5:20 pm

Jak dla mnie to ci chłopcy dziewczyn są tacy lekko nijacy. No może oprócz Ezry teraz. Fajnie było na początku jak były takie męskie postacie którzy nie byli najgrzeczniejsi jak Wren, Ian, Noel.

fcbdziobak123

Liczba postów : 3

Powrót do góry Go down

Nowe pary, nowe watki milosne... - Page 2 Empty Re: Nowe pary, nowe watki milosne...

Pisanie by Charlize32 Czw Lut 27, 2014 5:42 pm

Ojejj strasznie podoba mi sie Holbrook i Hanna pasuja do siebie idealnie.! Slodcy sa, natomiast w nadchodzacym odcinku zobaczymy nowego kilege Arii, ktory bedzie mega przystojnyy.!

Charlize32

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

Nowe pary, nowe watki milosne... - Page 2 Empty Re: Nowe pary, nowe watki milosne...

Pisanie by MoNiKa_DT Czw Lut 27, 2014 11:05 pm

Travis i Hanna <3

MoNiKa_DT

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

Nowe pary, nowe watki milosne... - Page 2 Empty Re: Nowe pary, nowe watki milosne...

Pisanie by nieomal Pią Lut 28, 2014 10:26 am

Holbrook i Hanna - matko! To jakaś pomyłka, mam nadzieję, że to był jednorazowy wyskok scenarzystów

nieomal

Liczba postów : 46

Powrót do góry Go down

Nowe pary, nowe watki milosne... - Page 2 Empty Re: Nowe pary, nowe watki milosne...

Pisanie by vEdderka1 Pią Lut 28, 2014 1:03 pm

A ja uwielbiam Arię i Ezrę razem.

vEdderka1

Liczba postów : 45

Powrót do góry Go down

Nowe pary, nowe watki milosne... - Page 2 Empty Re: Nowe pary, nowe watki milosne...

Pisanie by just262 Nie Mar 02, 2014 10:43 am

hanna i holbrook najwieksza pomylka serialu!

just262

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Nowe pary, nowe watki milosne... - Page 2 Empty Re: Nowe pary, nowe watki milosne...

Pisanie by Monaliza Pon Mar 03, 2014 11:59 am

Hanna i Holbrook! Smile Jej jak bym chciała żeby ich znajomość przerodziła się w uczucie! Moim zdaniem dopasowują się idealnie. Hanna powinna być z kimś takim jak on, dojrzały, mądry, przystojny... .Wink Co do Emily to po ostatniej akcji z Paige w odcinku 4x21 powinna sie z nią rozstać. Strasznie działa mi ona na nerwy i za dużo się wtrąca

Monaliza

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

Nowe pary, nowe watki milosne... - Page 2 Empty Re: Nowe pary, nowe watki milosne...

Pisanie by zivAh Pon Mar 03, 2014 11:59 pm

Emily + ktokolwiek . Serio : ktokolwiek byle nie Paige .
zivAh
zivAh

Liczba postów : 42

Powrót do góry Go down

Nowe pary, nowe watki milosne... - Page 2 Empty Re: Nowe pary, nowe watki milosne...

Pisanie by vEdderka1 Wto Mar 04, 2014 12:02 am

Czemu twórcy serialu tak męczą wszystkich postacią Paige? Czy ktokolwiek ją lubi?

vEdderka1

Liczba postów : 45

Powrót do góry Go down

Nowe pary, nowe watki milosne... - Page 2 Empty Re: Nowe pary, nowe watki milosne...

Pisanie by cherry_crush Wto Mar 04, 2014 10:58 am

zivAh napisał:Emily + ktokolwiek . Serio : ktokolwiek byle nie Paige .
Jestem za! Mam dość Paige, dlatego, błagam, niech ktoś "zajmie się" Emily, bo nie mogę już patrzeć na ten megairytujący duet!  Mad Very Happy 
cherry_crush
cherry_crush

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

Nowe pary, nowe watki milosne... - Page 2 Empty Re: Nowe pary, nowe watki milosne...

Pisanie by adka694 Wto Mar 04, 2014 11:37 am

cherry_crush napisał:
zivAh napisał:Emily + ktokolwiek . Serio : ktokolwiek byle nie Paige .
Jestem za! Mam dość Paige, dlatego, błagam, niech ktoś "zajmie się" Emily, bo nie mogę już patrzeć na ten megairytujący duet!  Mad Very Happy 

Widzę,że nie jestem sama w tym względzie.Strasznie męczy mnie zarówno sama Paige,jak i jej związek z Emily.Kompletnie nic ciekawego się nie dzieje,nie wprowadza sobą nic i nie ma na co popatrzećSmile

adka694

Liczba postów : 19

Powrót do góry Go down

Nowe pary, nowe watki milosne... - Page 2 Empty Re: Nowe pary, nowe watki milosne...

Pisanie by makda Wto Mar 04, 2014 4:50 pm

Jak dla mnie para serialu to Aria + Noel, szkoda że nie mieli swoich pięciu minut..
makda
makda

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Nowe pary, nowe watki milosne... - Page 2 Empty Re: Nowe pary, nowe watki milosne...

Pisanie by Miyu Sro Mar 05, 2014 9:53 pm

makda napisał:Jak dla mnie para serialu to Aria + Noel, szkoda że nie mieli swoich pięciu minut..

W sumie byłabym za, chociaż wolę połączenie Jason + Aria. Ogólnie, nie cierpię Emily z Paige, dużo lepsza była Maya, choć mogliby jej znaleźć nową dziewczyną. ^^
Miyu
Miyu

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Nowe pary, nowe watki milosne... - Page 2 Empty Re: Nowe pary, nowe watki milosne...

Pisanie by kaest15 Pią Mar 07, 2014 9:45 pm

ja tez nie moge patrzec na paige i jej sceny z emily... Zawsze przewijam do przodu, Maya byla najlepsza dziewczyna Emily i widac bylo miedzy nimi chemie a z Paige jak dla mnie jest cos nie tak...
kaest15
kaest15

Liczba postów : 113

Powrót do góry Go down

Nowe pary, nowe watki milosne... - Page 2 Empty Re: Nowe pary, nowe watki milosne...

Pisanie by ravishmered Nie Mar 09, 2014 4:21 pm

Powinna wrócić Shana. pasowałaby do Em
ravishmered
ravishmered

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Nowe pary, nowe watki milosne... - Page 2 Empty Re: Nowe pary, nowe watki milosne...

Pisanie by eyens Sro Mar 12, 2014 10:54 pm

Też nie lubię Paige, a do tego czuje ze Hanna i Travis pasują do siebie. On ją może trochę "ogarnąć" Wink

eyens

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

Nowe pary, nowe watki milosne... - Page 2 Empty Re: Nowe pary, nowe watki milosne...

Pisanie by lunka01 Czw Mar 13, 2014 4:32 pm

Fajnie by było gdyby Hanna była z Travisem, ale póki co go zlewa, no a pewnie jak wróci Caleb to padnie mu w ramiona ;/

lunka01

Liczba postów : 42

Powrót do góry Go down

Nowe pary, nowe watki milosne... - Page 2 Empty Re: Nowe pary, nowe watki milosne...

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach