Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Talent shows

+29
brulion
CallMeLady
ankess
Serena
Cherry
turtle
Kasia
Gigi
M&M's
skyscraper
Lewandowska
weciak
Ania_
Jen
Karolina
Freya
xechiko
Citizen Erased
xAaliyahxx
vajper.
kaasiaa
noire
gossip_
Lise
Ola
Gosiek
April
Layla
Żuri
33 posters

Strona 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Jakie talent show oglądasz? (będziesz lub oglądałaś ;) )

Talent shows - Page 2 Vote_lcap20%Talent shows - Page 2 Vote_rcap 20% 
[ 20 ]
Talent shows - Page 2 Vote_lcap15%Talent shows - Page 2 Vote_rcap 15% 
[ 15 ]
Talent shows - Page 2 Vote_lcap27%Talent shows - Page 2 Vote_rcap 27% 
[ 26 ]
Talent shows - Page 2 Vote_lcap10%Talent shows - Page 2 Vote_rcap 10% 
[ 10 ]
Talent shows - Page 2 Vote_lcap8%Talent shows - Page 2 Vote_rcap 8% 
[ 8 ]
Talent shows - Page 2 Vote_lcap14%Talent shows - Page 2 Vote_rcap 14% 
[ 14 ]
Talent shows - Page 2 Vote_lcap5%Talent shows - Page 2 Vote_rcap 5% 
[ 5 ]
 
Wszystkich Głosów : 98
 
 

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Lise Nie Wrz 04, 2011 6:12 pm

Hehe:) Ja czytałam, ze najmilszy jest Nergal, a z drugiej strony wygrywa Dąbrowska.
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Nie Wrz 04, 2011 7:50 pm

Dąbrowska jest fajna, bo totalnie nie gwiazdorzy, robi muzykę i tyle. Kayah ma za to świetny głos, Piasek mimo przeciętnego głosu zrobił karierę a Nergal... jakiś straszny buc się wydaje, Myślałam kiedyś, że to inteligentny facet, ale w tym programie no... lansiarz. I zdziwił mnie totalnie jego głos Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Ola Nie Wrz 04, 2011 7:58 pm

W zasadzie chyba z jury lubię tylko Kayah, bo ma fajny głos. Dąbrowskiej nie słucham, ale jakoś ten jej olewacki styl mi nie podchodzi, Nergal to w ogóle osoba inna niż sobie mogłam kiedykolwiek wyobrażać, Piasek to Piasek xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Lise Nie Wrz 04, 2011 7:59 pm

I wygląd:P Ale mnie najbardziej szokuje to, że Piasek był w Michałowicach na koncercie!Razz

A co sądzicie o TzG? Ja uwielbiam tego U1Batora:P Nawet nie wiem jak ma na imię... ale go kocham:)
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Ola Nie Wrz 04, 2011 8:02 pm

Marni uczestnicy - nie zamierzam tego oglądać Wink Ale przyznam, że widziałam taniec Bilguuna (?), bo chciałam zobaczyć to nowe, super odświeżone jury i prowadzących, którzy też nie zachwycają. Wink O co chodzi Fraszyńskiej z tymi 10? Taki sobie powzięła plan?
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Lise Nie Wrz 04, 2011 8:09 pm

No właśnie. Wszyscy dają 2-3, a ona 10. " a co mi tam?" sobie myśli? A ja ogladam TzG bo moja mama ogląda...
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by kaasiaa Pon Wrz 05, 2011 11:56 pm

voice of poland fajny , nowatorski program ( w koncu coś nowego) . Bardzo mi się podoba i myslę ,że będę sledzić

kaasiaa

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by kaasiaa Pon Wrz 05, 2011 11:56 pm

kiedyś oglądałam mam talent ,ale już się znudziło, ileż można.

kaasiaa

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Lise Wto Wrz 06, 2011 7:34 pm

W ogóle, są jakieś nowe ciekawe postacie? Ja jakoś ostatnio nie oglądałam.
I czekam na następny odcinek VoP!
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Nie Paź 09, 2011 3:43 pm

Oglądałyście może Voice wczoraj? Moich dwóch faworytów przeszło na szczęście. Very Happy




Genialni są. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by vajper. Pon Paź 10, 2011 12:44 pm

w czym, według Was, tkwi sukces tego typu programów?
vajper.
vajper.
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 113

http://www.thistle-in-hair.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Pon Paź 10, 2011 3:39 pm

Lecą w najlepszym czasie antenowym, to na pewno. Poza tym, chyba każdy lubi posłuchać jak niektórzy śpiewają, są bardzo różnorodne jak np. Mam talent. Niektórzy oglądają też specjalnie po to, by zobaczyć, co nowego powie jury, czy coś w tym stylu, bo niestety, jakby nie patrzeć, to jurorzy najbardziej przyciągają do tego typu programów i to oni stają się najważniejsi, a nie uczestnicy. Poza tym wielu ludzi lubi wysyłać smsy, czuć że są ważni, że mają jakiś tam jednak wpływ na werdykt, na to, kto przejdzie dalej. Wink

A ja tam lubię po prostu pooglądać jak śpiewają, tańczą itd. Zawsze to jakaś rozrywka. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Lise Pon Paź 10, 2011 5:43 pm

Hehe:) Ja tak samo. Albo np. w Mam talent to lubię się pośmiać z ludzi. Wiem, jestem miła:D
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by xAaliyahxx Pon Paź 10, 2011 7:29 pm

Z Mam Talent mam tak samo jak Lise, ale jak był Wojewódzki było lepiej, teraz ten Kozyra jest strasznie irytujący..

A The Voice of Poland oglądam jak nie mam nic do roboty, fajne to jest bo nie ma chamstwa jak np. w tvn, że wyśmiewają uczestników chodzi mi o taki złośliwy sposób jak w x factor np.
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Citizen Erased Pon Paź 10, 2011 8:01 pm

Według mnie sukces takich programów polega na tym, że ludzie uwielbiają historie, kiedy ktoś podobny do nich (chodzi mi o przeciętnego zjadacza chleba) osiąga coś w tym kraju, nawet jeśli to jest wygranie jakiegoś tam programu.
Mi bardziej podoba się Voice, bo lubię to co tam wprowadzili, czyli wybieranie uczestników "w ciemno". Dzięki temu oceniają głos, a nie jak w X wygląd i w ogóle...
Citizen Erased
Citizen Erased
Chair & Dair
Chair & Dair

Liczba postów : 316

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Pon Paź 10, 2011 9:15 pm

Tak, dokładnie, patent na wybieranie bez patrzenia na wygląd jest świetny, chociaż jak jedna jakaś ładna dziewczyna nie przeszła dalej to był wielki żal, że ojejku, jaka ładna, nie wzięliśmy jej, a potem dostała dziką kartę...

A co sądzicie o Top Model i obecnym zamieszaniu z macaniem itd?
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Layla Pon Paź 10, 2011 9:55 pm

Myślę, że jeżeli ktoś się decyduje na udział w tego typu programie, to musi się przygotować na takie sytuacje, bo w zawodzie modelki, jakby na to nie patrzeć, ciało jest traktowane jako towar. A poza tym nie widzę problemu, bo Woliński nie obmacuje każdej dziewczyny, a ta wyraźnie nie miała nic przeciwko temu Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Pon Paź 10, 2011 10:12 pm

LillyRose napisał:Myślę, że jeżeli ktoś się decyduje na udział w tego typu programie, to musi się przygotować na takie sytuacje, bo w zawodzie modelki, jakby na to nie patrzeć, ciało jest traktowane jako towar. A poza tym nie widzę problemu, bo Woliński nie obmacuje każdej dziewczyny, a ta wyraźnie nie miała nic przeciwko temu Smile
Czytałam, że ta dziewczyna niby nie miała nic przeciwko macaniu, że nie rozumie afery. Very Happy No ale jednak ta sytuacja z wybiegiem, naklejkami na sutki i rodzinami na widowni była trochę nienormalna. o0
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Layla Pon Paź 10, 2011 10:28 pm

Żuri napisał:
LillyRose napisał:Myślę, że jeżeli ktoś się decyduje na udział w tego typu programie, to musi się przygotować na takie sytuacje, bo w zawodzie modelki, jakby na to nie patrzeć, ciało jest traktowane jako towar. A poza tym nie widzę problemu, bo Woliński nie obmacuje każdej dziewczyny, a ta wyraźnie nie miała nic przeciwko temu Smile
Czytałam, że ta dziewczyna niby nie miała nic przeciwko macaniu, że nie rozumie afery. Very Happy No ale jednak ta sytuacja z wybiegiem, naklejkami na sutki i rodzinami na widowni była trochę nienormalna. o0
To akurat mi się też nie spodobało. Dzieci na widowni, a te wyglądają jak nie powiem co Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by xAaliyahxx Nie Paź 23, 2011 2:37 pm

I jak, jesteście zadowolone z wczorajszego werdyktu w Mam Talent?
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Ola Sob Paź 29, 2011 8:58 pm

Jestem niesamowicie niepocieszona, że Kayah wyrzuciła Maćka, a wyraźnie od początku faworyzuje Mateusza. Może nie oglądałam za wiele odcinków, ale te teksty jaki to on jest doskonały bardzo mnie denerwują. A dziś nie pokazał nic specjalnego, ani nic nowego.

Maciek za to był taki mega pozytywny w tym co śpiewał, że naprawdę szkoda, że odpadł.

Teraz pozostaje mi kibicować Filipowi, dzięki mu za to co zrobił Rihannie, która może się śmiało schować pod stół. Wink
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Sob Paź 29, 2011 9:08 pm

Jak dla mnie Kaji drużyna umarła odkąd Filip pokonał Marcina w duetach, a Maciek pokonał Mirka, który był dla mnie zdecydowanie w top 3 całego programu.
Mateusz fakt, jest faworyzowany, ale ani oni, ani Maciek mnie nie zachwycał i cieszyło mnie to, że obaj byli "zagrożeni". Very Happy Co do wyboru Piaska ten cały Ian mnie tez nie zachwyca.

Damian i Filip od Nergala i Piotr od Ani, tylko im kibicuję teraz, reszta jako tako raczej mi jest obojętna. Wink

Co do mam talent, oglądałam na tyle, co przełączyłam by zobaczyć co się dzieje i jestem zawiedziona półfinalistami. W pierwszym półfinale kibicowałam chłopakowi, co naśladował głosy, a teraz temu z harmonijką. Zapowiada się najnudniejsza edycja, a na początku ten program był perełką...
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Ola Sob Paź 29, 2011 9:18 pm

Ciężko mi się wypowiadać bo ja żadnych bitew nie oglądałam. Tylko tą między Filipem a Marcinem, którą wstawiłaś w coverach. Naprawdę genialne wykonanie, i faktycznie Marcin był ciekawszy. Ale w kimś te wszystkie młode dziewczynki muszę się zakochiwać Wink
W ogóle z castingów pamiętam dużo osób, które mnie bardziej zachwyciły, a nie wiem czemu ich teraz nie ma. No cóż, może pamięć mnie zawodzi.

Hmm, z drużyny Nergala kojarzę Filipa, i naprawdę jest niezły. Z tego co pamiętam z przesłuchań, był moim faworytem (jednym z wielu) Wink Damian tak naprawdę nie wiem jak śpiewa... Razz Ale (kto oglądał) przypomina mi Pucka z Glee i dlatego go lubię, hah Very Happy aaa, i ta kobieta w ciąży, super na przesłuchaniach Very Happy
Drużyny Ani kompletnie nie kojarzę nawet kto w niej jest. Wink
A ten Ian mi się zupełnie nie podoba, to on przeszedł? Bo wyszłam w odpowiednim momencie :> Od Piaska chyba tylko Antek mi się podobał Wink
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Sob Paź 29, 2011 10:14 pm

Ian przeszedł. Wink Ania bardzo dziwnie kompletowała swoją drużynę. Wybrała jakąś fałszującą, która klękała i robiła cuda niewidy, ponad dziewczynę o genialnym głosem, nie kupuję tego... U Ani to jest jedyny chłopak w drużynie, na castingu pojawił się jako pierwszy w pierwszym odcinku i śpiewał Sex on Fire. Wink

Antek też fajny, ale jakoś nudzi. Jednak jak mam kogoś wybrać od Piaska, to zdecydowanie on.

Co do castingów i tego, że nie kojarzysz osób - ja się jaram programem i oglądam uważnie, dlatego z czasem zaczęłam kojarzyć, ale przy dobieraniu duetów zrobili ogromny błąd, że tyle przegadali, a nie przypomnieli choćby trochę występu z castingu, tak by właśnie można było ich skojarzyć. Ja dopiero po pewnym czasie zaczęłam ogarniać, ale niektórych co odpadli ni cholery nie pamiętam z blindów. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Layla Sob Paź 29, 2011 10:39 pm

Jak dla mnie to najlepszy dzisiaj był Antek Smile Strasznie mnie wkurzyło, ze przeszedł Mateusz, bo wkurzał mnie jeszcze kiedy był w fabryce gwiazd, a teraz to już kompletnie. A Maćka za to bardzo lubiłam. Ale w ogóle czekam na następny odcinek, bo moim zdaniem Nergal i Ania mają o wiele ciekawsze drużyny Smile Szczególnie Damian, Filip i Piotr Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 2 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach