Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Talent shows

+29
brulion
CallMeLady
ankess
Serena
Cherry
turtle
Kasia
Gigi
M&M's
skyscraper
Lewandowska
weciak
Ania_
Jen
Karolina
Freya
xechiko
Citizen Erased
xAaliyahxx
vajper.
kaasiaa
noire
gossip_
Lise
Ola
Gosiek
April
Layla
Żuri
33 posters

Strona 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Jakie talent show oglądasz? (będziesz lub oglądałaś ;) )

Talent shows - Page 4 Vote_lcap20%Talent shows - Page 4 Vote_rcap 20% 
[ 20 ]
Talent shows - Page 4 Vote_lcap15%Talent shows - Page 4 Vote_rcap 15% 
[ 15 ]
Talent shows - Page 4 Vote_lcap27%Talent shows - Page 4 Vote_rcap 27% 
[ 26 ]
Talent shows - Page 4 Vote_lcap10%Talent shows - Page 4 Vote_rcap 10% 
[ 10 ]
Talent shows - Page 4 Vote_lcap8%Talent shows - Page 4 Vote_rcap 8% 
[ 8 ]
Talent shows - Page 4 Vote_lcap14%Talent shows - Page 4 Vote_rcap 14% 
[ 14 ]
Talent shows - Page 4 Vote_lcap5%Talent shows - Page 4 Vote_rcap 5% 
[ 5 ]
 
Wszystkich Głosów : 98
 
 

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Czw Lis 17, 2011 12:59 am

April napisał:[You must be registered and logged in to see this link.]

nie wiem czy tylko mnie tak Olga denerwuje? Very Happy nie mogę na nią patrzeć..


W tym filmiku, w 0:13 widać jak wyreżyserowana była ta scenka z Olgą, haha. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by April Czw Lis 17, 2011 1:11 am

Żuri napisał:
April napisał:[You must be registered and logged in to see this link.]

nie wiem czy tylko mnie tak Olga denerwuje? Very Happy nie mogę na nią patrzeć..


W tym filmiku, w 0:13 widać jak wyreżyserowana była ta scenka z Olgą, haha. Very Happy

o kurczę... ach ten talent aktorski Very Happy
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Lewandowska Czw Lis 17, 2011 4:03 pm

O, widzę, że piszcie tu o moim ulubionym programie. Very Happy Very Happy

Uwielbiam Dorotę, lubię Oliwię. Niestety zamiast pięknych i fajnych dziewczyn wolą zostawić kobietę - konia i tępą idiotkę (czyt. Asia i Ania) Wink
Co do Olgi, zgadzam się z Żuri - ma fatalny głos. I też uważam, że to mała przemądrzała jędza.
Według najlepszego polskiego źródła (czyt. pudelka) w finale będą Michalina, Olga i Ania. Jeśli już miałabym którąś wybierać to będzie to Michalinie. W finale powinny być Dorota i Oliwia, zdecydowanie Wink
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Czw Lis 17, 2011 4:33 pm

Beauty napisał:O, widzę, że piszcie tu o moim ulubionym programie. Very Happy Very Happy

Uwielbiam Dorotę, lubię Oliwię. Niestety zamiast pięknych i fajnych dziewczyn wolą zostawić kobietę - konia i tępą idiotkę (czyt. Asia i Ania) Wink
Co do Olgi, zgadzam się z Żuri - ma fatalny głos. I też uważam, że to mała przemądrzała jędza.
Według najlepszego polskiego źródła (czyt. pudelka) w finale będą Michalina, Olga i Ania. Jeśli już miałabym którąś wybierać to będzie to Michalinie. W finale powinny być Dorota i Oliwia, zdecydowanie Wink

Nie wiadomo, czy będą w finale. Pamiętacie poprzednią edycję? Tam Kasia tez miała możliwość chodzenia po wybiegu, ale do ścisłej 3 nie weszła.
Asia jest ok, świetnie wychodzi na zdjęciach. Oliwia dla mnie była zupełnie bez charakteru, chociaż na ostatnich zdjęciach wyszła świetnie, a Doroty nie znosiłam, bo zachowywała się jak księżniczka na ziarnku grochu. Michalina jest chyba najbardziej ogarnięta z tej domniemanej trójki, ale jakoś ostatnio na zdjęciach nie zachwyca.
Swoją drogą, nie rozumiem skąd przekonanie, że wygrać ma najładniejsza dziewczyna. Modelki nigdy nie mają być ładne, mają być charakterystyczne i wychodzić różnorodnie na zdjęciach. I jak dla mnie Honorata i Asia zdecydowanie najbardziej się nadawały. No, jeszcze Magda i Vera, ale one odpadły z takich powodów, że szkoda gadać.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by xAaliyahxx Czw Lis 17, 2011 5:07 pm

Zgadzam się z Żuri co do słowa.

Myślę, że ludzie najbardziej lubią Michalinę i to na nią by głosowali w finale, ale za to Ania ma największe możliwości.
Honorata na pewno wyleci w Paryżu, jej mina na każdym zdjęciu jest taka sama..
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Czw Lis 17, 2011 5:23 pm

xAaliyahxx napisał:Zgadzam się z Żuri co do słowa.

Myślę, że ludzie najbardziej lubią Michalinę i to na nią by głosowali w finale, ale za to Ania ma największe możliwości.
Honorata na pewno wyleci w Paryżu, jej mina na każdym zdjęciu jest taka sama..


A jak dla mnie właśnie Honorata jest super. Very Happy

Spoiler:

Przepraszam, za pic spam, ale dla mnie wygląda świetnie na każdym zdjęciu. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Ania_ Czw Lis 17, 2011 10:05 pm

Żuri napisał:
xAaliyahxx napisał:Zgadzam się z Żuri co do słowa.

Myślę, że ludzie najbardziej lubią Michalinę i to na nią by głosowali w finale, ale za to Ania ma największe możliwości.
Honorata na pewno wyleci w Paryżu, jej mina na każdym zdjęciu jest taka sama..


A jak dla mnie właśnie Honorata jest super. Very Happy

Spoiler:

Przepraszam, za pic spam, ale dla mnie wygląda świetnie na każdym zdjęciu. Wink

znowu się z Tobą zgadzam Smile jak dla mnie Honorata ma największy potencjał...może i Michalina też ma potencjał ale strasznie mnie wkurza to, że praktycznie przy każdej sesji, każdej wypowiedzi musi przypominać o tym ile ona przeszła w życiu...ja wszystko rozumiem, że ona napewno dużo wycierpiała ale ile można tego słuchać...
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by xAaliyahxx Czw Lis 17, 2011 10:19 pm

Niektórych zdjęć co dałaś nie widziałam, są imponujące, ale według mnie to jeszcze nie to Wink Może źle to ujęłam, że zgadzam się co do słowa, ale co do większości na pewno.
Chodzi mi o to, że Michalina jest najinteligentniejsza i najmilsza tam i ma szansę na większe poparcie w finale, bo przeciętni ludzie będą na to patrzeć (przeciętni ludzie-w tym znaczeniu tacy, którzy nie znają się za bardzo na modelingu, a oglądają bo lubią show chyba wiecie mniej więcej o co mi chodzi). Lubię Honoratę, ale też nie jest moją faworytką. Ja od początku obstawiałam, że wygra Viera, ale niestety skończyło się przez taką głupią sytuację.
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Ania_ Sro Lis 23, 2011 10:10 pm

Oglądacie Top Model? Muszę powiedzieć, że Ania dzisiaj mnie pozytywnie zaskoczyła...
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Go?? Sro Lis 23, 2011 10:13 pm

Ania_ napisał:Oglądacie Top Model? Muszę powiedzieć, że Ania dzisiaj mnie pozytywnie zaskoczyła...

Właśnie oglądam i też jestem zaszokowana! Czyżby to była wciąż ta sama Ania Bołoń?? Suspect
A tak serio, wzięła się w garść i na dobre jej to wyszło, ale nadal nie trawię tej dziewczyny Very Happy
Teraz trzymam kciuki za Asie, chyba to ją chciałabym zobaczyć na nowej okładce GLAMOUR Smile
A Wy na kogo stawiacie?Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Sro Lis 23, 2011 10:37 pm

Ja stawiałam na Honoratę. Sad Teraz na Asię, a jeżeli Asia odpadnie, to już serio mi to wisi. :/
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Ania_ Sro Lis 23, 2011 10:44 pm

No i Honorata odpadła...ja też na nią stawiałam...ja wywaliłabym na tym etapie Olgę...no ale cóż....nie siedzę w "dżuri" ;D
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by xAaliyahxx Czw Lis 24, 2011 2:57 pm

Też byłam w szoku i moje odczucia co do Ani zmieniły się o 180 stopni zaskoczyła mnie i fajnie, że wzięła się wreszcie w garść.
I nie mam pojęcia co w programie dalej robi Olga..
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by skyscraper Sro Lis 30, 2011 4:14 pm

Wcześniej strasznie nie lubiłam Anki, ale z całej tej czwórki, która została, to chcę, aby ona wygrała. w Ostatnim odcinku naprawdę mnie zaskoczyła ( :

Według mnie Olga to jedna z największych pomyłek tego programu, tym bardziej, że miała już swoją szansę, bo podobno kiedyś była już modelką.
skyscraper
skyscraper
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 34

http://www.montecarlolife.czo.pl

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Sob Gru 03, 2011 10:12 pm

Damian i Piotrek przeszli w Voice I love you
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Ania_ Sob Gru 03, 2011 10:16 pm

Żuri napisał:Damian i Piotrek przeszli w Voice I love you

i Mateusz i Antek Smile


wszystko po mojej myśli poszło:)

muszę jeszcze dodać, że prawie się posikałam ze śmiechu jak Ola śpiewała piosenkę Kayah Laughing ...co to wogóle miało być !? :/
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by M&M's Sob Gru 03, 2011 10:39 pm

O tak, przeszli moi faworyci cheers
Trochę szkoda mi Moniki bo naprawdę genialnie śpiewała...no ale Damian to Damian Very Happy


Ostatnio zmieniony przez M&M's dnia Sob Gru 03, 2011 10:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
M&M's
M&M's
Chair & Gossip Girl
Chair & Gossip Girl

Liczba postów : 1743

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Karolina Sob Gru 03, 2011 10:44 pm

A u mnie wręcz przeciwnie... Jestem zadowolona tylko z Krautwursta (który jest mega irytujący, ale dobrze śpiewa). Reszta zupełnie nie po mojej myśli. Szczególnie Moniki i Olki szkoda. A co do piosenki Kayah - zgadzam się, że była to jakaś komedia, ale moim zdaniem to dlatego, że to fatalny repertuar dla Galewskiej. Uważam, że dziewczyna ma świetny głos, ale o ile w castingach wypadła fenomenalnie, o tyle od kiedy piosenki zaczęła jej wybierać Ania, wychodziło tak sobie... Żałuję, że odpadła, bo moim zdaniem w odpowiednim repertuarze byłaby genialna.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Lewandowska Sob Gru 03, 2011 10:57 pm

Damian wygra Very Happy I dobrze Very Happy Very Happy
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Ola Sob Gru 03, 2011 11:01 pm

Ten koszmar Krautwurst przeszedł? właśnie przeczytałam na fejsbuku , i aż się załamałam! Dla mnie nie jest takim wielkim talentem, i mnie denerwuje swoją osobą :<
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Sob Gru 03, 2011 11:05 pm

Mi szkoda jest Rafała, bo gość się naprawdę wyrobił, obaj byli świetni. Na początku mi się nie podobał, ale widać, że najbardziej się rozwinął w tym programie. Moniki też szkoda, ale Damian to dla mnie po prostu głos idealny. Co do Kiełbasy... To Moniuszko śpiewał gorzej od niego, ale no nie był tak irytujący, a Ola mnie strasznie irytowała. Nie lubię takiego typu głosu i jej zachowanie mnie jakoś nie przekonywało.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by M&M's Sob Gru 03, 2011 11:07 pm

Ola napisał:Ten koszmar Krautwurst przeszedł? właśnie przeczytałam na fejsbuku , i aż się załamałam! Dla mnie nie jest takim wielkim talentem, i mnie denerwuje swoją osobą :<

Ale porównując go do Filipa - za każdym razem wypadał zdecydowanie lepiej.
Prawda, że potrafi nieźle wkurzyć swoją osobą i swoimi wypowiedziami no ale w końcu nie oceniamy człowieka tylko jego GŁOS - a trzeba mu przyznać, że potrafi śpiewać.
M&M's
M&M's
Chair & Gossip Girl
Chair & Gossip Girl

Liczba postów : 1743

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Layla Nie Gru 04, 2011 12:21 am

Co do drużyny Kayah to było mi obojętne kto przejdzie, bo obaj śpiewają dobrze, chociaż Mateusz lepiej, ale Filip nie jest tak denerwujący Smile Co do reszty, to przeszli moi faworyci, szczególnie Damian, który, mam nadzieję, że wygra Smile No ale oczywiście Moniki szkoda i Rafał trochę też, bo jakoś w ostatnich odcinkach go polubiłam, chociaż na początku był trochę denerwujący. Jak to Ania dzisiaj powiedziała taki "Johnny Bravo" Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Gigi Wto Gru 06, 2011 12:36 am

OMG



powiedzcie mi kto to jest OMG ale pojechała jak zdjęła odsłuch z ucha pierwszy raz coś takiego widzę żeby wychodzić poza linię w programie rozrywkowym na żywo Very Happy Very Happy boskie po prostu Very Happy chyba muszę zacząć oglądać ten program jak takie rzeczy tam dzieją się Razz Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Ania_ Wto Gru 06, 2011 1:07 am

Drunk Serena napisał:OMG



powiedzcie mi kto to jest OMG ale pojechała jak zdjęła odsłuch z ucha pierwszy raz coś takiego widzę żeby wychodzić poza linię w programie rozrywkowym na żywo Very Happy Very Happy boskie po prostu Very Happy chyba muszę zacząć oglądać ten program jak takie rzeczy tam dzieją się Razz Razz


Olka to kosmitka....nie ma co się dziwić Wink

Ja za pierwszym razem nie mogłam powstrzymać się od śmiechu...teraz spróbowałam obejżeć to drugi raz i nie mogłam się powstrzymać przed wyłączeniem tego....nie wiem po co skusiłam się na powtórkę...teraz będę miała koszmary....
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 4 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach