New Girl

Strona 11 z 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: New Girl

Pisanie by karolla on Czw Kwi 25, 2013 2:26 pm

Very Happy
[You must be registered and logged in to see this link.]

karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Czw Kwi 25, 2013 4:04 pm

Chce wtorku ! <3

Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gosiek on Sro Maj 01, 2013 11:45 am

I love you I love you
Spoiler:
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Pisanie by karolla on Sro Maj 01, 2013 12:32 pm

Spoiler:
świetny odcinek! szkoda tylko że tak mało 'akcji' pokazali Razz

[You must be registered and logged in to see this image.]

I love you

karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Sro Maj 01, 2013 9:46 pm

Omgggg kocham ten odcinek Very Happy jeden z najlepszych tego sezonu. Można się było nieźle pośmiać, Winston!! Ten koleś jest coraz lepszy. Tak samo Schmitd jest imo coraz lepszy przy tej całej Elizabeth, więc cieszyłabym się, gdyby zagościła na dłużej Smile Trochę zawiodłam się, że tak mało pokazali
Spoiler:
Nicka i Jess R-A-Z-E-M:D, no ale nie można mieć wszystkiego. Mam nadzieję, że w następnych odcinkach będzie C-O-Ś więcej hehe Very Happy

+ fota z T.Swift
Spoiler:

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Czw Maj 02, 2013 10:34 am

Promo Very Happy

Normalnie umieram chyba I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

Chce już wtorku Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Ewa dnia Czw Maj 02, 2013 2:31 pm, w całości zmieniany 1 raz

Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Czw Maj 02, 2013 2:30 pm

Opis 2x24
Spoiler:
Jess’ dad (guest star Rob Reiner) chooses the worst day to pay the loft an unexpected visit, forcing a nervous Nick to spend time alone with him. Meanwhile, Jess gets a shot at a big new job on the day before Cece’s wedding. Then, Schmidt (Max Greenfield) struggles to publicity date a less-than-physically-ideal woman, and Winston (Lamorne Morris) continually psyches himself up for his huge surprise birthday celebration, which no one seems to remember to throw for him. Mary Lynn Rajskub (“24”) guest-stars.

Trochę spoilerów Smile

Spoiler:
Jess’ dad, Bob (Rob Reiner) is in town, but it’s not exactly the most fun visit ever when Jess makes a connection between Nick and her dad. Then of courseeverything Nick does reminds her of her father, and as Jess says herself: “I can’t date my dad”.

Jess gets a surprise call from her former boss, Tanya saying that she has a teaching job for her at a new school, and Jess is more than a little psyched. Only problem is, she’s got about a million things to deal with: her and Nick, Cece getting married, Winston’s birthday…not to mention her dad’s in town. The kicker? When Jess shows up at the school for her interview, Tanya has her sub a rowdy class instead (and “rowdy” is putting it mildly).

Speaking of surprises, expect Winston to show up at Cece’s apartment for his surprise birthday party – and imagine his disappointment when all he finds is a disheveled, half-asleep Cece. (With everything else going on, will the gang forget all about Winston’s birthday??)

You might remember that Schmidt shows up at the door of his old college girlfriend, Elizabeth in episode 22, “Bachelorette Party”, asking her to be his plus-one for Cece’s wedding (check out spoilers here andhere). Well, what happens when they’re actually kind of a thing, but Schmidt is too embarrassed by Elizabeth around other (hotter, *cough-cough*) women? Will Schmidt finally man up and face Elizabeth by dressing up in the sweatshirt she once got him and his old size 48 pants? Yes, no, maybe….

Opis 2x25
Spoiler:
Cece’s wedding day finds Jess and Nick making a decision about their relationship. Meanwhile, Schmidt schemes with a typically overenthusiastic Winston to sabotage the nuptials, although a shocking announcement may be bigger than anything he plans. Taylor Swift and Rob Reiner guest-star.

Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ola on Czw Maj 02, 2013 10:57 pm

Kocham ten odcinek całym sercem. I love you Jak tylko zobaczyłam Jess w tej windzie, wiedziałam, że zaraz coś się wydarzy <3 (Nie oglądałam promo wcześniej xD) Schmidt z Elisabeth też są świetni Very Happy Winston i Nick z prostytutkami - genialna scena Very Happy Odcinek świetny, czekam na następne <3

Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Pią Maj 03, 2013 10:15 am

Mam jedno pytanie: o co chodziło ze Schmidtem wrzeszczącym o Beatlesach po opowieści Cece o Micku Jaggerze? Very Happy Nie wiem, nie załapałam trochę tego dowcipu, czemu nikt go nawet nie poprawił? Trochę mnie to zdezorientowało Wink

Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pisanie by Layla on Pią Maj 03, 2013 10:37 am

Właśnie też się nad tym zastanawiałam Smile Nawet bym się nie za bardzo zdziwiła, gdyby Schmidt pomylił Stonesów z Beatlesami, ale to, że nikogo to nie zszokowało już było dziwne. Chyba, że było w tym jakiś ukryte znaczenie, którego nie zrozumiałam Smile

Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Wto Maj 07, 2013 4:00 pm

Trochę to stare, ale ja dopiero dzisiaj na to wpadłam lol xD genialne haha

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Sro Maj 08, 2013 2:31 pm

Od rana oglądałam już parę razy odcinek i za każdym razem ponowie mam takie same odczucia.Odcinek był dla mnie genialny.Nie mogę się już doczekać finału i jestem pewna że się nie rozczaruje.Mimo słabego początku drugiego sezonu końcówka wymiata Very Happy

Spoiler:
Jak zwykle na brawa zasługuje genialnie poprowadzona podstać Winstona ! Uwielbiam tego gościa ! [You must be registered and logged in to see this image.]

Schmidt i Elizabeth? Jestem na TAK Very Happy Fajnie i miło się ich razem ogląda i wielki plus za to jaką przemianę na naszych oczach przechodzi Schmidt. Mimo,że uwielbiam Schmidt z Cece to w obecnej sytuacji jestem zadowolona,że mogę go oglądać szczęśliwego i nie ganiającego za nią Smile

Nick i Jess ? MISTRZOSTWO ! Ja nie wiem kto to wymyślił ale miał genialny łeb.Super poprowadzona akcja z nimi i mimo,że to głównie o nich się teraz rozchodzi to nie są postawieni na pierwszym miejscu przed innymi. Nick w swoich staraniach o Jess jest niesamowity : [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Słowa w których Nick mówi o Jess jako swojej zmyślonej dziewczynie Yoland'zie to jeden z najpiękniejszych momentów tego odcinka:[You must be registered and logged in to see this image.]

A Jess opowiadająca o poprzedniej nocy mająca nadzieję na coś więcej awww [You must be registered and logged in to see this image.]

Ale najlepszą i najbardziej niesamowitą sceną była:klik

Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Sro Maj 08, 2013 4:39 pm

Cece jednak wychodzi za mąż??? F U C K T H I S S H I T.

Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6439

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Sro Maj 08, 2013 4:42 pm

Gigi na razie wszystko na to wygląda ale jestem pewna,że do tego nie dojdzie Very Happy

Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Powrót do góry Go down

Pisanie by Limka on Sro Maj 08, 2013 5:34 pm

Ewa - zgadzam się ze wszystkim co napisałaś. Smile Odcinek był genialny! Uwielbiam Jess i Nicka, jedna z najlepszych par ze wszystkich seriali, jakie oglądam, chyba osiągnęli u mnie 3. miejsce (są zaraz po Chair i Naviannie Smile).
Najbardziej urzekła mnie ich pierwsza scena, w łóżku, ale ta ostatnia też była niezła, chociaż liczyłam, że będą na tym dachu sami, a nie że wszyscy tam przyjdą...

Winston był świetny z tymi urodzinami!

Ojciec Jess niepotrzebnie przyjechał, tylko nabawił Jess wątpliwości.

Też się cieszę, że Schmidt jest z Elizabeth, również shipuję go z CeCe, ale skoro i tak z nią teraz nie jest, to może być z Elizabeth na jakiś czas, dobrze tak na niego wpływa. Smile

Też wątpię, że dojdzie do ślubu CeCe, a nawet jeśli, to na pewno w 3. sezonie będzie rozwód. Smile

Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Sro Maj 08, 2013 5:38 pm

Limka a mi właśnie nawet to przybycie wszystkich nie zepsuło tej sceny z powodu słów jakie wcześniej padły z ust obydwojga Very Happy No a zdjęcia z finału też pozytywnie nastawiają Very Happy

Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Powrót do góry Go down

Pisanie by Layla on Sro Maj 08, 2013 6:15 pm

Odcinek też mi się bardzo podobał, ale tym zapomnieniem o urodzinach Winstona cała trójka, a szczególnie Nick i Schmidt, zarobili u mnie małego minusa. Świetni przyjaciele, nie ma co Smile

Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Sro Maj 08, 2013 6:31 pm

ale ja widziałam zdjęcia z odcinka finałowego iii

Spoiler:
wyraźnie świętują?? lol

obejrzę odcinek chyba tylko z powodu Taylor xDD

Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Sro Maj 08, 2013 8:16 pm

Gigi ja jestem pewna,że to radość z powodu,że nie doszło do ślubu.Podobno przecież Taylor miała grać byłą pana młodego także liczę że do ślubu nie dopuści Very Happy

Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gigi on Sro Maj 08, 2013 8:21 pm

taaak? yeah!! dawaj Taylor :> I knew you were trouble xD

Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Sro Maj 08, 2013 8:57 pm

The country pop star will play a character named Elaine, who is an “important guest” at the wedding of Cece (Hannah Simone) and Shivrang (Satya Bhabha).

A nazwa odcinka to przecież:Elaine's Big Day Very Happy

Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Powrót do góry Go down

Pisanie by April on Czw Maj 09, 2013 10:21 am

Co do ostatniego odcinka to nie muszę chyba dodawać, że widziałam go już kilka razy i zamierzam go jeszcze kilka(set) razy obejrzeć? xD Szczególnie początek i koniec <3

April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Czw Maj 09, 2013 12:11 pm

April mam tak samo ! Im więcej razy oglądam tym chyba bardziej nie zniosę czekania na 3 sezon bo teraz przecież czeka nas finał.

Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Sro Maj 15, 2013 3:37 pm

No i jednak
Spoiler:
Cece się opamiętała Wink Cieszę się z takiego obrotu spraw, że to jednak ona zrezygnowała ze ślubu.

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Sro Maj 15, 2013 3:39 pm

Oglądałam w nocy na żywo i powiem Wam,że to był chyba najlepszy finał serialu jaki kiedykolwiek oglądałam na żywo Very Happy Super wszystko rozegrane i skończone po mojej myśli Very Happy Teraz po powrocie ze szkoły obejrzę tym razem na spokojnie i bez reklam Very Happy

Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content Today at 1:50 am

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 11 z 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry