Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pogaduchy

+54
nicholas.
Karo
Joanna
shiva89
Klaudia
Vivien
xxl
vanderwoodsen
Lithium
PrincessBlair
Ella
frejabeha
GumiJagoda
Serena
Freya
turtle
Ania_
LanaLang
brulion
lookx
klaudusqa
Edda
kawowa
xAaliyahxx
coconutP
Magdafa
Layla
lb
Lewandowska
April
M&M's
Gosiek
Magoria
Ania
jeannette
Numb3r_Fourt33n
Żuri
andzia
elenex89
Citizen Erased
alkamb
MotherChucker
Kilmeny
Kora
fusiatko44
Kasia
Ola
Ewa
jeanne
Karolina
mmoneya
Magda
Lise
Gigi
58 posters

Strona 1 z 27 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Go down

Pogaduchy Empty Pogaduchy

Pisanie by Gigi Pon Sie 01, 2011 7:04 pm

Czyli wszystko co nam leży na sercu Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Lise Pon Sie 01, 2011 7:12 pm

Hej:p A moze jakiś temacik?
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Gigi Wto Sie 02, 2011 9:38 am

Myślę że dobrym temat są przemijające wakacje Very Happy U mnie to na razie nic się nie dzieje dopiero we wrześniu lecę z rodzinką do Turcji Smile
Jako że jestem studentką to mam wrzesień wolny, mówię wam dziewczyny studia to najlepszy czas Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Lise Wto Sie 02, 2011 10:42 am

U mnie daleko przede mną ten okres. Mi wakacje szybko mijają, i nigdzie nie jadę ;( Jaka u was pogoda? U mnie jak zwykle; chmury i zimno:(
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Magda Wto Sie 02, 2011 12:41 pm

Słońce na zmianę z chmurami niestety.

Promujemy forum promujemy Wink Jak wrócę do domu za kilka godzin, to dodam dział z aktorami. Do tego poproszę może moich znajomych, żeby zrobili jakieś krótkie wideo promujące nasze forum Smile

Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Lise Wto Sie 02, 2011 1:48 pm

Hehe:) U mnie właśnie słonće wyszło, ale widzę jakąś ciemną chmuręSad
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by mmoneya Wto Sie 02, 2011 8:46 pm

someonelikeyou
I have a question for u Razz

no ale, skad wiedzialas, ale tak szczerze, o senariuszu ostatngo odcinka 4 sezonu?
mmoneya
mmoneya

Liczba postów : 319

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Magda Wto Sie 02, 2011 8:55 pm

mmoneya napisał:someonelikeyou
I have a question for u Razz

no ale, skad wiedzialas, ale tak szczerze, o senariuszu ostatngo odcinka 4 sezonu?

Haha Wink Dobre źródło to podstawa Smile Trzymam z szalonymi fankami z US (czytaj moim znajomymi) Very Happy No i znam osobę, która zna asystentkę scenarzystów, ale ćśśś Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by mmoneya Wto Sie 02, 2011 9:06 pm

fajnieeee
a w tym roku lecisz do us?
mmoneya
mmoneya

Liczba postów : 319

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Karolina Wto Sie 02, 2011 9:06 pm

Someonelikeyou napisał:No i znam osobę, która zna asystentkę scenarzystów, ale ćśśś Wink

Bardzo dyskretna ta asystentka, nie ma co;) Ale dla nas jej niedyskrecja jest nieoceniona;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Magda Wto Sie 02, 2011 9:14 pm

Karolina napisał:
Someonelikeyou napisał:No i znam osobę, która zna asystentkę scenarzystów, ale ćśśś Wink

Bardzo dyskretna ta asystentka, nie ma co;) Ale dla nas jej niedyskrecja jest nieoceniona;)

Z końcem sezonu czwartego, a początkiem kręcenia piątego, scenarzyści dotarli do przecieku i naprawdę go zminimalizowali, dlatego teraz mamy dużo mniej spoilerów. Nie wiem czy scenariusz to była sprawka tej asystentki, ona zazwyczaj nawija najwięcej o aktorach i relacjach, dlatego sporo o tym pisałam. Poza tym kojarzę jedną dziewczynę, która zna Eda, ale nie sądzę, by jakikolwiek przeciek pochodził od niego, to jest zbyt ryzykowane. A poza tym w ostatnich odcinkach sezonu czwartego scenariusze aktorów miały wykreślone wszystkie kwestie postaci nie granych przez danego aktora.
Teraz jest dużo spokojniej niż przez ostatni rok. W sezonie czwartym naprawdę było dużo spoilerów na bieżąco, w sezonie trzecim była osoba, która zdradziła w połowie sezonu m.in., że Chuck prześpi się z Jenny i dostanie od Dana - nikt w to nie uwierzył i ta osoba została wyśmiana Very Happy
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Karolina Wto Sie 02, 2011 9:22 pm

Właściwie to mnie nawet bardziej od spoilerów interesują ploteczki z planu;) Co będzie dalej i tak się dowiem, oglądając, a zawsze ciekawie jest poczytać o perypetiach aktorów;P

Mam do ciebie prywatne pytanie;) nie odpowiadaj oczywiście jak nie chcesz;P Jak to się w ogóle stało, że podróżujesz sobie do US i znasz tych wszystkich ludzi? Muszę szczerze powiedzieć, że cholernie ci zazdroszczę, nawet nie samych znajomości, spoilerów itd, ale choćby możliwości wyjazdu do Stanów;)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Magda Wto Sie 02, 2011 9:36 pm

Karolina napisał:
Mam do ciebie prywatne pytanie;) nie odpowiadaj oczywiście jak nie chcesz;P Jak to się w ogóle stało, że podróżujesz sobie do US i znasz tych wszystkich ludzi? Muszę szczerze powiedzieć, że cholernie ci zazdroszczę, nawet nie samych znajomości, spoilerów itd, ale choćby możliwości wyjazdu do Stanów;)

Rozmowy w toku Wink Nie ma problemu.

Mój ojciec i dziadkowie to obywatele US pochodzenia polskiego. W US studiuje także mój brat, który wyjechał kilka lat temu, więc spora część rodzinki jest tam Smile No i mój chłopak to Amerykanin. Dlatego tak często i dużo nawijam o US, bo to praktycznie mój drugi dom, jestem tam kilka razy do roku.

Nigdy nie mów nigdy, staraj się o wizę i lecisz Wink
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Karolina Wto Sie 02, 2011 9:51 pm

Zazdroszczę, naprawdęWink

Najpierw przede wszystkim musiałabym się postarać o pieniądze na ten wyjazd;) Ale może kiedyś, jak już będę miała jakiś dochód poza kieszonkowym od rodziców;D
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Magda Wto Sie 02, 2011 9:58 pm

Karolina napisał:Zazdroszczę, naprawdęWink

Najpierw przede wszystkim musiałabym się postarać o pieniądze na ten wyjazd;) Ale może kiedyś, jak już będę miała jakiś dochód poza kieszonkowym od rodziców;D

Nie ma aż tak czego zazdrościć. Częste rozłąki, jedna noga tu druga tam albo czas decyzji - zawsze są dwie strony medalu Wink

Uczniowie i studenci najłatwiej dostają wizy, więc nie odpuszczaj Smile
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Karolina Wto Sie 02, 2011 10:06 pm

Someonelikeyou napisał:

Nie ma aż tak czego zazdrościć. Częste rozłąki, jedna noga tu druga tam albo czas decyzji - zawsze są dwie strony medalu Wink

Uczniowie i studenci najłatwiej dostają wizy, więc nie odpuszczaj Smile

No pewnie tak, zawsze z boku wszystko wygląda lepiej niż od środka;)

Polityka wizowa Stanów jest dla mnie totalną porażką. Pomija się sojuszników, takich jak Polska, a docenia kraje Europy Zachodniej, bo są bogatsze. Mnie to osobiście nie dotyka, bo nie podróżuję do USA, ale przecież są ludzie, dla których to jest wielkie utrudnienie...
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Magda Wto Sie 02, 2011 10:15 pm

Karolina napisał:

Polityka wizowa Stanów jest dla mnie totalną porażką. Pomija się sojuszników, takich jak Polska, a docenia kraje Europy Zachodniej, bo są bogatsze. Mnie to osobiście nie dotyka, bo nie podróżuję do USA, ale przecież są ludzie, dla których to jest wielkie utrudnienie...

Z jednej strony jest porażką, z drugiej wiadomo na co stać Polaków Wink Nadal jesteśmy jedną z najliczniejszych grup, które pracują na czarno. Poza tym US przeżywa teraz kryzys, a nawet powiedziałabym, że jest blisko schyłku swojej świetności, to szykowało się od kilku, a nawet kilkunastu lat, więc na zniesienie wiz nie liczyłabym. Za to do Kanady można podróżować bez wiz i naprawdę polecam, wspaniały kraj i lepszy poziom życia niż w US.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Karolina Wto Sie 02, 2011 10:35 pm

No to też prawda, ale Amerykanie chyba bardziej niż nas powinni się obawiać sąsiadów zza południowej granicy:) Z chęcią zwiedziłabym Kanadę, właściwie to z chęcią zwiedziłabym połowę krajów świata;] US raczej nie pociąga mnie jako miejsce do życia, mieszkania, ale właśnie ze względów czysto turystycznych, bardzo chciałabym zobaczyć Nowy Jork:) Ale może kiedyś...
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by jeanne Sro Sie 03, 2011 10:23 am

Someonelikeyou napisał:
Karolina napisał:
Mam do ciebie prywatne pytanie;) nie odpowiadaj oczywiście jak nie chcesz;P Jak to się w ogóle stało, że podróżujesz sobie do US i znasz tych wszystkich ludzi? Muszę szczerze powiedzieć, że cholernie ci zazdroszczę, nawet nie samych znajomości, spoilerów itd, ale choćby możliwości wyjazdu do Stanów;)

Rozmowy w toku Wink Nie ma problemu.

Mój ojciec i dziadkowie to obywatele US pochodzenia polskiego. W US studiuje także mój brat, który wyjechał kilka lat temu, więc spora część rodzinki jest tam Smile No i mój chłopak to Amerykanin. Dlatego tak często i dużo nawijam o US, bo to praktycznie mój drugi dom, jestem tam kilka razy do roku.

Nigdy nie mów nigdy, staraj się o wizę i lecisz Wink

Oj, ja też zazdroszczę! Ale widzę, że coś nas łączy Wink Moja babcia też ma obywatelstwo US, urodziła się i spędziła kilka lat w NY. Do tej pory lubi wspominać tamten okres. Śmieję się, że to właśnie przez nią tak mnie ciągnie do NY. Przymierzałam się do spędzenia tam wakacji już w tym roku, ale niestety nie wyszło. Za rok jednak musi się udać Smile Wówczas, jeśli nie będziesz miała nic przeciwko, uśmiechnę się do Ciebie o kilka wskazówek Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Ewa Sro Sie 03, 2011 10:52 am

Wakacje w USA,marzenie Very Happy
Zazdroszczę Ci tej możliwości ale i współczuje trochę bo na pewno trudno jest ro wszystko pogodzić.
Ale pomysł ze studiowaniem tam bardzo mi się podoba,więc może za kilka lat się skuszę Razz
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Lise Sro Sie 03, 2011 12:33 pm

Moja ciotka mieszka w KAliforni.. LAguna coś tam:P Ale tam pięknie jest.... Codziennie sobie chodzi na plaze z momimi kuzynami. Nawet kiedyś miałam do noch polecieć z siostrą, ale nie wypaliło:(
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Ola Sro Sie 03, 2011 5:10 pm

wyjazdy. Też marzę o US. Wink może kiedyś się uda... Póki co trochę bliżej, bo chciałabym się wybrać do Włoch. W końcu przez 3 lata liceum uczyłam się języka. (btw polecam naukę, bo włoski jest naprawdę łatwy i piękny!) Smile ktoś tu wspomniał o studenckich wakacjach... To faktycznie piękne, ja też mam jeszcze cały wrzesień. Razz

Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Lise Sro Sie 03, 2011 7:43 pm

A ja nie!!! Nie dobijajcie mnie:P
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Magda Sro Sie 03, 2011 9:03 pm

showbiz napisał:wyjazdy. Też marzę o US. Wink może kiedyś się uda... Póki co trochę bliżej, bo chciałabym się wybrać do Włoch. W końcu przez 3 lata liceum uczyłam się języka. (btw polecam naukę, bo włoski jest naprawdę łatwy i piękny!) Smile ktoś tu wspomniał o studenckich wakacjach... To faktycznie piękne, ja też mam jeszcze cały wrzesień. Razz


Włoski Smile Powiedź coś miłego Wink Zawsze chciałam się nauczyć, znam podstawy hiszpańskiego, ale to tylko tak żeby dogadać się, a podobno to zbliżony język do włoskiego.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Lise Sro Sie 03, 2011 9:11 pm

Ja będę się uczyć... Właśnie, napisz coś po włosku.
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Pogaduchy Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 27 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach