Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pogaduchy

+54
nicholas.
Karo
Joanna
shiva89
Klaudia
Vivien
xxl
vanderwoodsen
Lithium
PrincessBlair
Ella
frejabeha
GumiJagoda
Serena
Freya
turtle
Ania_
LanaLang
brulion
lookx
klaudusqa
Edda
kawowa
xAaliyahxx
coconutP
Magdafa
Layla
lb
Lewandowska
April
M&M's
Gosiek
Magoria
Ania
jeannette
Numb3r_Fourt33n
Żuri
andzia
elenex89
Citizen Erased
alkamb
MotherChucker
Kilmeny
Kora
fusiatko44
Kasia
Ola
Ewa
jeanne
Karolina
mmoneya
Magda
Lise
Gigi
58 posters

Strona 21 z 27 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27  Next

Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Ania Nie Sie 19, 2012 3:10 pm

Ja uważam, że przede wszystkim jeśli ktoś chce brać ślub, to organizować tak jak się chce z partnerem, bo to dzień tej 2 ludzi, a nie ich rodziców, ciotek, wujków itd., oni pewnie w większości mieli śluby i mogli swoje wizje realizować wtedy, od marzeń młodych wara Wink Osobiście jeśli wezmę kiedyś ślub to dla jakichś formalności itd., rzeczy prawnych, a nie uczuciowych, bo jak się ludzie kochają papierek nie jest im potrzebny, a jeśli chodzi o religijną stronę to mnie nie dotyczy bo jestem niewierząca. Co do wesel to już się wypowiadałam wyżej Wink
Nie wyobrażam sobie wydawać jakichś dużych pieniędzy na ślub, wesele. A co do argumentacji, że można się wtedy świetnie bawić - jest mnóstwo innych okazji aby się dobrze bawić, jeśli ktoś chce to wypić, potańczyć itd. Nie potrzeba do tego być ubranym w ciuchy za setki złotych, nie trzeba mieć extra sali, drogo zastawionych stołów. A przy okazji ma człowiek pewność, że nie natknie się na jakieś durne zabawy, ani nie musi kupować prezentu (Razz). Co do siedzenia i rozmawiania zamiast tańczenia - ludzie mają różne osobowości - jedni jeśli by mogli nie schodziliby z parkietu, inni wolą posiedzieć i porozmawiać i np. zatańczyć do paru numerów albo wcale. I nie musi to oznaczać, że się gorzej bawili, po prostu inaczej Smile
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by brulion Sro Sie 22, 2012 9:44 am

Boże, przed chwilą robiłam sprzedaż na fakturę i jezu! Nie bierzcie nigdy faktur, to jest STRASZNE i ja się tego boję Very Happy

e: choleraaa, taki fajny temat mnie ominął, włączę się do dyskusji spóźniona Very Happy dla mnie wesela to też beznadziejna sprawa, te wszystkie zabawy itp. wydają mi się żenujące i przede wszystkim upokarzające. Raz byłam na weselu, na którym robili rywalizację dwóch rodzin, podzielili ileś tam osób z obu stron na mamę, tatę, dzieci i... psa. I na końcu ta osoba, która grała psa, musiała wypić wódkę z talerza, tak, jak psy piją wodę... masakra. Albo macanie kolan czy tam innych rzeczy. Najgorsze jest to, że niby wszyscy uważają to za żenadę, ale jak na jakimś weselu tego nie ma, to to krytykują - moja kuzynka miała takie "eleganckie" wesele, kapelę grającą same standardy bez żadnych "majteczek w kropeczki", a potem wszyscy plotkowali, że jest nadętą snobką i że wszystko było sztywniackie. Ja się ogólnie na weselach źle czuję, nie tańczę nigdy chociaż normalnie poza weselami to lubię Razz Nie widzę sensu w wydawaniu 50 tys na jedną noc zabawy, zwłaszcza, że młodzi nie mają z niej właściwie nic, ciągle coś załatwiają, sprawdzają, nie napiją się nawet, z każdym muszą pogadać, a jak wychodzą tańczyć to wszyscy się na nich gapią od razu, no i zawsze muszą tańczyć ze wszystkimi wujkami i ciotkami a to jest czasami masakryczne :/ Masakra, że np. młodzi ludzie zaciągają kredyty na wesele, wydają na to mnóstwo kasy, a potem po ślubie ledwo wiążą koniec z końcem, żeby to wszystko spłacić. Chyba lepiej jest odłożyć sobie te pieniądze i potem nie żyć "do pierwszego".
Ja w ogóle, jeśli kiedyś dojdzie do tego, że jakiś facet mi się oświadczy (czego jakoś w najbliższym półwieczu nie przewiduję xD), to na pewno nie będę robić wesela, może ewentualnie jakiś mały obiad dla najbliższych (chociaż mnie odrzuca sama tradycja "gorzko, gorzko", jakoś nie wyobrażam sobie całowania się z moim facetem na oczach rodziców i babci xD), no i w ogóle tylko ślub cywilny, chociaż jest beznadziejny Very Happy Sukienkę bym chyba chciała mieć krótką, nawet bardzo xD Agnieszka Grochowska miała fajną w tym filmie "Mała wielka miłość", w ogóle wolałabym się skromniej ubrać i może niekoniecznie na biało, bo mam bladą cerę a nie chciałabym wyglądać jak worek mąki :/ Jakoś nie pasuje mi długa suknia do ziemi do USC, zresztą, nie zapomnę nigdy słów mojego partnera studniówkowego, który kategorycznie zabronił mi kupować sukienkę do ziemi, bo "sukienki do ziemi są dla lasek, które mają brzydkie nogi, a ja mam zaje*iste" XD

aha, Ola Kwaśniewska bierze ślub za miesiąc, a polscy projektanci proponują suknie ;D [You must be registered and logged in to see this link.] ja się zakochałam w tej trzeciej, od Sabiny Pilewicz, Paprocki&Brzozowski też bardzo ładna, Bizuu fajna ale nie wyobrażam sobie Oli w takiej. Jaroszewska przekombinowana, ładna by była cała taka, jak dół, a Ewa Minge i Kuba Boniecki to w ogóle nie wiem, co to ma być, beznadzieja xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Joanna Sro Sie 22, 2012 1:03 pm

Moja ocena:
Bizuu ładna ale nie na ślub, bardziej juz na wesele xP
Jaroszewska kompletne dno, przypomina mi stary obruso-narzute jaki miała moja już świetej pamięci babcia:P to było okropne ale 100 razy lepsze niz ta suknia ;p
Pilewicz bardzo ładna, aczkolwiek ja bym takiej nie włożyła Razz
Bonecki sorki ale to bardziej suknia na czerwony dywan niż na ślub Razz
Paprocki& Brzozowski bardzo łądna ale moim zdaniem góra za bardzo zabudowana Razz
Minge nie przepadam za sukniami typu krótkie z przodu, długie z tyłu Razz chociaz projekt ładny Razz
La mania podobaja mi sie sukienki z dekoltem na plecach ;p ale rekawy odpadaja i kieszenie Razz rozmumiem kieszenie to wygoda ale w suknie ślubnej kieszenie?? bezsens ;p
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Lewandowska Sro Sie 22, 2012 1:12 pm

Najlepsza wg mnie jest ta od Minge, ale lepiej by było, gdyby nogi z przodu były też zakryte. Szału nie ma ogólnie
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Layla Sro Sie 22, 2012 3:11 pm

To ja sobie też ocenię Smile
Bizuu - dosyć ładna, ale nie wydaje mi się, żeby córka Kwaśniewskiego hajtała się w krótkiej kiecce Smile Tym bardziej, że o ile się orientuję (z tego, co widzę na pudelku Razz ), Ola nie ma jakoś specjalnie ekstrawaganckiego stylu, raczej pójdzie w klasykę Smile
Jaroszewska - mi się ta suknia podoba, ale nie na ślub Smile Raczej jakaś impreza galowa Smile
Pilewicz - tak, jak pisała Joanna Smile
Bonecki - ta suknia mi się w ogóle nie podoba i nie założyłabym jej ani na ślub, ani na żadne wyjście.
Paprocki&Brzozowski - ładna, ale wg mnie ta jest znowu trochę za bardzo tradycyjna Smile Ale nie wiem, może tak wygląda tylko na rysunku Smile
Minge - suknia bardzo ładna, ale na własny ślub bym takiej nie założyła Smile
La Mania - generalnie podobają mi się projekty tej marki, ale dla mnie krótkie rękawy w sukni ślubnej odpadają, o kieszeniach nawet nie wspominając Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by brulion Sro Sie 22, 2012 3:26 pm

Mi się od Minge podoba rysunek, ale suknia wygląda jak ta z teledysku do November Rain ;D A od LaManii, o której zapomniałam, jest śliczna, tylko taka mało ślubna, a bardziej codzienna, co nie zmienia faktu, że bardzo ładna. Tylko nie za bardzo wiem, dokąd ona sięga z przodu Razz

Jezu. Najgorzej, jak klient płaci kartą, nienawidzę tego! xD
Przepraszam, to takie moje rewelacje z pracy -.-
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Karo Sro Sie 22, 2012 3:39 pm

Od Minge super o ile nie byłaby z przodu za krótka, ostatnio taką miała Paulina Sykut i według mnie trochę przesadziła z długością z przodu
Spoiler:

No,ale ogólnie to podobają mi się takie i aż dziwne, ze to Minge, bo zazwyczaj jej styl jest bardzo tandetny.
Sukienki LaManii uwielbiam. Ta też wygląda nieźle, ale nie chciałabym sukienki z krótkim rękawkiem, źle bym się czuła.
Projektu Boneckiego za bardzo nie ogarniam, dziwaczna, nie podoba mi się.
Podoba mi się sukienka Paprocki&Brzozowski, lubię takie koronkowe wstawki.
Pilewicz też ładna.
Jaroszewska super pod warunkiem, że jest się wysoką i szczupłą, więc według mnie Ola nie wyglądałabym w tym dobrze.
A Bizuu generalnie bardzo pospolita.
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Ania Sro Sie 22, 2012 4:13 pm

to i ja się wypowiem Wink
Bizuu - świetna Smile taka trochę z humorem powiedziałabym Smile Dlaczego? Bo nie jest taka klasyczna, ponadto kojarzy mi się od razu z jakimiś kolorowymi dodatkami i szybkim, wesołym tańcem Smile
Natalia Jaroszewska - straszna Neutral nie lubię takiego stylu, że sukienka jest puszczona tak sobie, bez żadnego zaznaczenia wcięcia, ani nic, ten dół też na minus Neutral
Sabrina Pilewicz - nie podoba mi się góra i mam wrażenie, że trochę zwężana jest? w sensie gdzie uda lub kolana? albo tylko taki rysunek i może jak się idzie to rozkłada się na szerszą.
Kuba Bonecki - zbyt przekombinowana, dół wygląda jak poszarpany - na minus.
Paprocki&Brzozowski - ładnie, prosto, klasycznie. Wydaje mi się, że jeśli ktoś chce zrobić sobie ślub w bajkowym stylu, z przepychem, mnóstwem gości, to ta jest najlepsza ze wszystkich propozycji - klasyczna, piękna, ponadto odpowiednia do kościoła jeśli ktoś bierze ślub kościelny.
Eva Minge - nie podoba mi się jak przód jest krótki, a tył długi. Pamiętam, że w finale "Zbuntowanego anioła" Mili miała właśnie suknię w podobnym stylu, z krótkim przodem, do dzisiaj pamiętam jak mi się nie podobała... Finał świetny, w końcu ten wyczekany ślub, a ona miała taką brzydką sukienkę Sad
La Mania - taka... prosta i nudna.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Gigi Sro Sie 22, 2012 10:42 pm

łooo ale z was Polakie Very Happy tacy z was szlachcice i szlachcianki xDD zastaw się a postaw się noo Razz

a co do sukienek. to widziałam w Łodzi na wystawie taką zajebistą biała sukienkę wpadającą w szarość. po prostu mniam. coś jak

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Ania Sro Sie 22, 2012 11:18 pm

Jeśli ktoś jest ciekawy to to jest ta sukienka Milagros ze Zbuntowanego Anioła z finałowego odcinka, o której wspomniałam:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by brulion Czw Sie 23, 2012 7:34 am

Gigi - piękna ;(
A sukienka Milagros... hahahaha. No ja się nie wypowiadam. Ale ten paseczek na butach wyjątkowo źle trafiony :/
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Joanna Czw Sie 23, 2012 8:28 am

faktycznie u Mili lepsza była by długa z przodu, taka klasyczna balowa suknia Razz

ale i tak lepsza od tego co maja na sobie bohaterki polskich serialów:P w żadnym polskim serialu nie pokazuja ładnych sukien ślubnych;/ kto im płaci za pokazanie takiego badziewia??
"Majka"
[You must be registered and logged in to see this image.]

"Pierwsza Miłość"
[You must be registered and logged in to see this image.]


Gigi suknia ładna, podoba mi sie to przejście z jasności w ciemną szarośc:P ale jak mówiłam wcześniej nie jestem fanka sukien krótkie z przodu, długie z tyłu Razz i moim zdaniem lepsza by była gdyby miała jednolitą długość Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by brulion Czw Sie 23, 2012 11:39 am

W "Pierwszej miłości" ta po prawej nie jest taka zła, jakby wywalić te cekiny (?) na gorsecie, zdjąć rękawiczki i diadem, to byłaby całkiem niezła. Może tylko te warstwy są z jakiegoś dziwnego materiału wykonane, ale zła nie jest. Ale ta z "Majki" faktycznie ohydna, a ta druga z "Pierwszej miłości" taka trochę jak dla starej baby, no i pogrubia strasznie :/ Nie lubię takich bolerek-rękawków, bleh.

Z serialowych sukni pamiętam, że podobała mi się suknia Zosi w "Na dobre i na złe", i to była pierwsza panna młoda bez welonu, jaką widziałam. Od tej pory zaczęła się moja miłość do braku welonu i zapewniam, że nigdy w życiu nie będę miała takiego czegoś na głowie Razz [You must be registered and logged in to see this link.] na końcu ją widać.

Z cyklu okropnych sukien: Magda M Very Happy
[You must be registered and logged in to see this image.]

Pamiętam, że fajna była też w "Teraz albo nigdy":
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ale to COŚ na głowie mnie powala Very Happy
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Layla Czw Sie 23, 2012 11:45 am

Miałam to samo z Zosią i welonem Smile Przedtem nie wiedziałam, że można bez welonu, Zosia otworzyła mi oczy xD
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Joanna Czw Sie 23, 2012 12:18 pm

faktycznie to coś psuje cały efekt bo suknia ładna Smile

kolejna okropna suknia xD zreszta na tych zdjeciach to oboje strasznie wyglądają :
[You must be registered and logged in to see this image.]

jedynie buty mi sie podobaja xD


co do Zosi znalazłam tylko takie zdjecie:
[You must be registered and logged in to see this image.]

szału nie ma ale na zdjeciu tez dobrze nie widac:P fakt była bez welonu Smile mi sie welony podobają i na swoim ślubie bede welon miała Razz ale nie tak badziewne jak w przypadku Magdy M Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Lewandowska Pią Sie 24, 2012 12:44 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] Boże
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Vivien Pią Sie 24, 2012 1:17 pm

Kopiując PUDELKA:
Jak już pisaliśmy, związek Anny Dereszowskiej i Piotra Grabowskiego zbudowany na gruzach jego małżeństwa, powoli przechodzi do przeszłości. Co ciekawe, w dzisiejszym Super Expressie pojawił się dziwny artykuł, w którym "znajomi" Dereszowskiej przekonują, że nie ma ona pojęcia, dlaczego jej facet się wyniósł... Smile

Przypomnijmy nasz tekst z wczoraj wyjaśniający odrobinę tę sytuację: Dereszowska ma już nowego faceta?! BĘDZIE SKANDAL?

Celowo opublikowaliśmy go po godzinie, gdy skończono już edycję dzisiejszych gazet. Artykuły na ten temat prawdopodobnie ukażą się w tabloidach po weekendzie. O ile nie zostaną przez kogoś zablokowane.

Piotr spakował walizki i wyprowadził się z domu - twierdzi w rozmowie z Super Expressem "znajoma pary". Ania nie wie, co się stało.

Anna powinna mieć pewne przeczucie, o co chodzi.

Ania nie wie, dlaczego ich związek rozpadł się w tak błyskawicznym tempie - dodaje informator tabloidu. A przecież jeszcze w lipcu bawili się razem na urodzinach Piotra. Nie rozumiem tego faceta. To dzięki Ance miał więcej pracy. Wstawiała się za nim jak tylko mogła, dostawał różne role...

Co ciekawe, Dereszowska zachowuje się tak jakby nic się nie stało. Zaledwie 2 dni temu opowiadała o pracy z Grabowskim.

Bardzo lubię z nim pracować - mówiła w rozmowie z tabloidem. Zawsze mogłam liczyć na wsparcie zawodowe Piotra. Oczywiście staraliśmy się oddzielać życie zawodowe od prywatnego, co nam się w większości udawało.

Przy takim zamieszaniu najlepiej chyba wziąć na przeczekanie. Prędzej czy później wszystko się samo wyjaśni.

Prawda, Rurku? Smile

(Podkreślmy jeszcze raz: My nic nie wiemy. Tylko pytamy Smile )
Sama sensacja mało mnie robi jak i cały polski szołbiznes, ale muszę tutaj pochwalić Pudla. Uwielbiam go. Doskonale potrafi wbić tak szpile, że człowiek się uśmiecha mimowolnie. I tak nie mówiąc nic wprost, wszyscy już wiemy kto to xD
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Karolina Pią Sie 24, 2012 1:35 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

To jest lepsze. Nie ogarniam. Co za świat, co za ludzie... Piszczą na widok obcego, nieznanego człowieka, znają piosenki, których nie nagrał i filmy, w których nie zagrał. Umarłam. To jest po prostu zatrważające.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Vivien Pią Sie 24, 2012 2:00 pm

O tym czytałam już wczoraj na tvn24 ^^
Stwierdziłam, że jest to zbyt żenujące, aby jakoś to skomentować. Chyba nawet nie wiem jak to zrobić.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Go?? Pią Sie 24, 2012 2:15 pm

Suspect Suspect Suspect

Spoiler:

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Karolina Pią Sie 24, 2012 2:34 pm

I w sumie to wcale bym się nie zdziwiła gdyby ten facet teraz naprawdę stał się celebrytą.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Vivien Pią Sie 24, 2012 2:44 pm

"Znany z tego, że udawał znanego"
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Joanna Pią Sie 24, 2012 2:50 pm

teraz to juz napewno nim bedzie Razz

swoja drogą niektórzy ludzie musza być tępymi osłami ( za przeproszeniem) by dać tak sie nabraać..

gościu miał pomysł, to mu trzeba przyznać xD
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Vivien Pią Sie 24, 2012 3:07 pm

Przecież to Hamburgery.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by brulion Sob Sie 25, 2012 11:43 pm

Nie wiem za bardzo, gdzie to wrzucić xD



Czy od 1:20 (ten trzeci koleś, w zielonej koszuli) to nie jest Louis?! ;ooo
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pogaduchy - Page 21 Empty Re: Pogaduchy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 21 z 27 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach