Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Samopomoc forumowa

+31
Lise
Gosiek
Limka
xxl
fusiatko44
Klaudia
April
frejabeha
Vivien
Gigi
shiva89
Joanna
andzia
Edda
Karo
Karolina
Layla
M&M's
Ania
Magda
jeannette
Ola
Ewa
Ania_
brulion
Lewandowska
xAaliyahxx
Żuri
Freya
Kasia
jeanne
35 posters

Strona 11 z 16 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Ewa Czw Lis 22, 2012 8:37 pm

Joanna na katar zawsze krople L52 ! pijesz i katar reka odjął Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Vivien Pią Lis 23, 2012 11:30 am

Bru, ja bym tu poparła Kasię. Igranie z zajętym facetem, to jak igranie z ogniem. Załóżmy, że on ją zostawi dla Ciebie. Nie miałabyś potem myśli, że skoro jest do tego zdolny, to może tak samo zrobi Tobie, gdy na horyzoncie pojawi się długonoga gazela? xD Mi takie rzeczy na pewno chodziłyby po głowie, co skutkowałoby wybuchami zazdrości. Zazdrość nie jest zła, ale trzeba umieć ją kontrolować. Tak samo jest zaufaniem. Moim zdaniem nie da się komuś ufać w stu procentach, zawsze zachowuje się ten margines niepewności.

Inaczej sprawa by wyglądała, gdyby on ją zostawił tak po prostu - bo im się nie układa, nie dogadują się.

Co do przyjaciółek - z doświadczenia wiem, że one czasem mają wypaczone spojrzenie na świat. Sama kiedyś nakręcałam przyjaciółkę na pewnego faceta i delikatnie ujmując zderzyła się ze ścianą lodu z jego strony. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że sam wcześniej dawał jej nadzieję xD
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Joanna Nie Lis 25, 2012 6:01 pm

jest ktoś na forum kto studiuje prawo cywilne?? dokładnie chodzi o rozwody
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Vivien Nie Lis 25, 2012 6:30 pm

Heh, ja miałam całe prawo cywilne oprócz prawa rodzinnego akurat, więc nie pomogę. Ale są tu dziewczyny studiujące nauki prawne, więc może Ci pomogą.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Kasia Nie Lis 25, 2012 7:01 pm

Ja dopiero zaczynam także raczej będę pomocna w takim samym stopniu co każdy inny użytkownik forum xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Vivien Nie Lis 25, 2012 7:19 pm

Więc lepiej Joanna napisz o co chodzi, to może wspólnymi siłami do czegoś dojdziemy Wink
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Joanna Nie Lis 25, 2012 7:21 pm

mniej wiecej jest sytuacja ze znajomy wział ślub z dziewczyna, z ktora poszedl na uklad. on mial dlugi i brakowalo mu kasy na splate i kolezanka zaoferowala sie ze mu pozyczy brakujaca kwote. wzamian za to ona chce wyjechac do norwegi a ze byla zarejestrowana zeby miec ubezpieczenie w urzedzie pracy to gdyby wyjechala to by ubezpieczenie jej przepadło , jesli dostala by wezwanie i sie na nim nie pojawila. i wpadli na genialny pomysl ze wezma śłub, ona u da kase, i wyjedzie sobie i bedzie miala ubezpieczenie przy "Mężu" + rozłąkowe ( ok 2 tyś euro na miesiac) małżenswo ma trwać dopóki kolega jej nie splaci. i teraz splacił ja i chce wiasc z nia rozwód, niby "żona" jego powiedziałą ze na świeta wróci i wtedy maja jechac skladac papiery o rozwód bez orzeczenia o winie ( wtedy na pierwszej rozprawie dostaja rozwód i czekaja miesiac na uprawomocnienie wyroku) ale kolega za bardzo czekać nie chce i zastanawia sie czy nie szybszy bedzie rozwód z orzeczeniem o winie. dlatego moje pytanie brzmi jakie sa skutki takiego rozwodu w takiej sytuacji, ile trwa ten rozwód trwa, jakie ma prawa itp ?
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Joanna Nie Lis 25, 2012 7:24 pm

dodajmy do tego fakt ze kolega ma dziewczyne( moja dobra kolezanke) , z ktora caly czas byl mimo tego śłubu i niedawno jej o tym powiedzial ( świeta dziewczyna bo mu to wybaczyla... ) i teraz jest taka mozliwośc ze wpadli.. i pasuje jak najszybciej jemu ten rozwód wziąśc ...
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Kasia Nie Lis 25, 2012 7:34 pm

Rozwód na pierwszej rozprawie mogą uzyskać z tego co wiem tylko jeśli nie chcą orzekać o winie (pomijając to, że sąd może próbować ich 'pogodzić').
A co do orzekania o winie, jeśli zostanie ona udowodniona to przegrana strona ponosi koszty procesu, długość trwania jest chyba indywidualna.. ale jeśli oboje będą się zgadzać ze wszystkim to powinno pójść sprawnie.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Joanna Nie Lis 25, 2012 7:56 pm

włąśnie boi sie ze laska go wych*uja i nie przyjedzie na swieta.. zastanawia sie czy moze sam złozyc wnosek o rozwód z orzeczeniem o swojej winie, tylko ile to bedzie trwalo itp... czy w ogole postepowanie sie moze zaczac jesli ona jest za granica
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Joanna Nie Lis 25, 2012 7:57 pm

nie maja zadnych wspolnych włąsnosci, ani dzieci. laska wyjechała dwa dni po "ślubie" do norwegi i zjezdzala tylko na swieta i tylko do swojej rodziny, nie mieszkali razem ani nic..
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Kasia Nie Lis 25, 2012 8:50 pm

Nie słyszałam nigdy o takiej sytuacji, żeby ktoś chciał być dobrowolnie winnym także nie mam pojęcia, niech lepiej uważa bo wtedy też ciąży na nim obowiązek alimentacyjny, który ta kobieta może wtedy starać się wyegzekwować. Postępowanie z orzeczeniem będzie trwało oczywiście dłużej, nie jestem w stanie powiedzieć Ci ile, moich rodziców trwało prawie 2 lata, wtedy też są potrzebni świadkowie itp.
A co do jej nieobecności to może ustalić pełnomocnika.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Joanna Nie Lis 25, 2012 8:56 pm

on chce wziasc z ta dziewczyna jak najszybciej rozwód by móc sie ozenic ze swoja dziewczyna... z tamta go laczy tylko umowa i nabyty podczas małżeństa ciągnik. czy to sie jakoś liczy? on chce byc winnym zeby jak najszybciej skończyc to coś bo małżeństwem to trudno nazwac.. dlatego chce przyjąc wine na siebie. ogólnie chora sytuacja i ja podziwiam moja kolezanke ze mimo tego ona chce z nim byc;/
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Ania Wto Lis 27, 2012 6:03 pm

Pytanie filmowe Smile
Wiecie gdzie można pooglądać w necie filmy skandynawskie? Jak tylko znajdę interesujący mnie tytuł to żadnych napisów, nic Sad może macie jakieś znane np. chomiki czy jakieś inne strony gdzie można znaleźć te filmy z napisami PL?
Chodzi ogólnie o skandynawskie filmy, bo w sumie mało znam to kino, ale na tyle ile znam to mi się podoba klimatyczne i chętnie bym coś obejrzała nowego gdy mam wolną chwilę.
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Ewa Sro Lis 28, 2012 8:28 pm

Mam problem trochę głupi no ale Razz Mamy klasowe mikołajki i prezenty do 20zł. Losowaliśmy tylko płeć i mam "Dziewczyna". Nie wiem kto to jest dokładnie więc trudno zgadnąć co kupić bo wiadomo jak jest 19 dziewczyn w klasie(nie licząc mnie) to logiczne jest,że są gusta i guściki. Pomyślałam,że najlepiej będzie podarować bon podarunkowy bo to najpraktyczniejsze. A teraz te pytanie.Do czego najchętniej chciałyście taki bon ? Smile Chodzi mi o konkretne sklepy czy też drogerie Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Vivien Sro Lis 28, 2012 8:39 pm

Mnie na przykład ucieszyłby bon do empiku - no ale za 20 zł w nim nie poszaleje, heh.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Ewa Sro Lis 28, 2012 8:40 pm

No raczej nigdzie za tyle nie poszalejesz ale już masz,np. za połowę książki tylko zapłacić Very Happy
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Joanna Sro Lis 28, 2012 8:58 pm

może jakieś kosmetyki ? za 20 złotych wiele nie zawojujesz ale można kupic jakiś zestaw np dezodorant + zel/balsam do ciała, peeling itp Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Żuri Sro Lis 28, 2012 9:00 pm

Empik to chyba najfajniejszy pomysł, bo można sobie kupić coś w ramach prezentu. Bon do Rossmanna na święta byłby moim zdaniem nietrafiony, bo co, kupię sobie szampon w ramach mikołajek? Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Joanna Sro Lis 28, 2012 9:12 pm

u mnie w liceum w wiekszosci szly kosmetyki mimo tego ze było ograniczenie 20 zl nikt sie do tego ograniczenia nie stosował Razz raz kolega wylosował moja przyjaciolke i kupił jej rekawiczki [You must be registered and logged in to see this image.] i dodał do tego jakiej słodycze i inne pie*dółki Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Vivien Sro Lis 28, 2012 9:19 pm

To właśnie jest problem Mikołajek klasowych. Zmieszczenie się w cenie. My w liceum, o ile pamiętam, mieliśmy chyba do 30-40 zł i to było spoko.

O, właśnie mi się przypomniało: w Rossmannie są dość fajne i efektywne (wiem to z doświadczenia) masła do ciała. O różnych zapachach, tanie - ok. 12-15 zł, ale fajne.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Polecam marcepanowe Razz
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by shiva89 Sro Lis 28, 2012 9:39 pm

np w najnowszym glamour jest karta podarunkowa o wartosci 20 zl w H&M a gazeta kosztuje 4.99. Takze mozna tez taka karte dolaczyc...w ogole to super ona wyglada;d;d i ta karte dolaczyc np do wykupionej przez siebie karty za 20 zl podarunkowej w H&M i wtedy laska ma do wydania 40 zł. a zakupy trzeba zrobic za min.50..czyli dolozy 10 i cos ma extra;d...ale czy u was w miejscowosci jest H&M?

[You must be registered and logged in to see this link.]
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Ewa Czw Lis 29, 2012 1:35 pm

Dzięki dziewczyny za pomysły ;* Jak ktoś ma jeszcze to chętnie posłucham Very Happy
Pomysł z kosmetykami fajny i sama o tym myślałam tyle,że jest o tyle trudniej,że Tobie może się spodobać zapach a komuś innemu nie Sad Pomysł z bonem z avantii i jeszcze jednym to bomba i brałabym go w ciemno gdyby nie mały szczegół,że klasowe mikołajki są robione w mojej szkole zawsze przy okazji wigilii klasowych czyli ostatni dzień przed przerwą świąteczną a więc w tym roku 21.12 a wtedy trudno byłoby wykorzystać ten bon do 24...
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Gigi Czw Lis 29, 2012 1:57 pm

bon na alkohol Very Happy 2 paczki fajek ładnie zapakowane xD u nas w liceum zawsze robiliśmy jaja z takimi prezentami na mikołajki, bo weź tu coś kup za 15 czy 20 zł. więc były stringi, fajki, kapiszony, kalesony, herbata, maszynki gillette, kaktus z biedronki xD o boże stare piękne czasy <3
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Joanna Czw Lis 29, 2012 2:39 pm

a może coś z biżuteri??? kolczyki, czy bransoletke, jakiś zestaw ?? czasai mozna znaleść naprawde ładne zestawy ( kolczyki, wisiorek i bransoletke) za ok 20 zł (góra 25)
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Samopomoc forumowa - Page 11 Empty Re: Samopomoc forumowa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 11 z 16 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach