Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Awkward(Inna)

+19
cyganka
genevievee
lisek897
kajasqpol
Marginesowa
juka13
VienneK
delenateam
lewitacja
chicane
Ola
karolla
April
desertrose
CallMeLady
Ewa
Gigi
shiva89
Lise
23 posters

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by karolla Sob Sie 25, 2012 7:30 pm

z odcinka na odcinek co raz bardziej nie lubię Mattego i jeszcze jego wygląd w tym sezonie Razz wygląda beznadziejnie Razz Po ostatnim odcinku jeszcze bardziej na minus - jego tłumaczenia, że wcale nie zdradził Jakea. A jak próbował odbić Jennę gdzieś w 3 odcinku to niby był wtedy lojalny wobec kumpla? No i jego : "I f***d your girlfriend!!!", żałosne! Poza tym sam fakt jego zachowań wobec Jenny z pierwszego sezonu powodują, że mam nadzieję, że ostatecznie wybierze ona Jakea. Może być np, że rodzice Jenny się pogodzą i ona w końcu też zda sobie sprawę, że kocha swojego Jake'a. Ten serial jest w końcu o dojrzewaniu, a więc także i dojrzewaniu jeśli chodzi o uczucia. Matty był jej pierwsza miłością, podkochiwała się w nim bo był popularnym przystojniakiem, do którego wzdychają wszystkie dziewczyny. Z Jake'em jest inaczej, na każdym kroku udowadniał jej, że ją kocha i jak wiele może dla niej zrobić, teraz tylko ona musi sobie uzmysłowić, że to on jest tym właściwym. Dla mnie inne zakończenie nie miałoby sensu Smile Chociaż może się też skończyć inaczej i Jenna zostanie z wąchającym swoje pachy bożyszczem licealistek :/

Spoiler:
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by CallMeLady Sob Sie 25, 2012 8:20 pm

karolla napisał:z odcinka na odcinek co raz bardziej nie lubię Mattego i jeszcze jego wygląd w tym sezonie Razz wygląda beznadziejnie Razz Po ostatnim odcinku jeszcze bardziej na minus - jego tłumaczenia, że wcale nie zdradził Jakea. A jak próbował odbić Jennę gdzieś w 3 odcinku to niby był wtedy lojalny wobec kumpla? No i jego : "I f***d your girlfriend!!!", żałosne! Poza tym sam fakt jego zachowań wobec Jenny z pierwszego sezonu powodują, że mam nadzieję, że ostatecznie wybierze ona Jakea. Może być np, że rodzice Jenny się pogodzą i ona w końcu też zda sobie sprawę, że kocha swojego Jake'a. Ten serial jest w końcu o dojrzewaniu, a więc także i dojrzewaniu jeśli chodzi o uczucia. Matty był jej pierwsza miłością, podkochiwała się w nim bo był popularnym przystojniakiem, do którego wzdychają wszystkie dziewczyny. Z Jake'em jest inaczej, na każdym kroku udowadniał jej, że ją kocha i jak wiele może dla niej zrobić, teraz tylko ona musi sobie uzmysłowić, że to on jest tym właściwym. Dla mnie inne zakończenie nie miałoby sensu Smile Chociaż może się też skończyć inaczej i Jenna zostanie z wąchającym swoje pachy bożyszczem licealistek :/

Spoiler:

imo to Matty najbardziej dojrzal w tym sezonie. Jenna kompletny regres, a Jake okazal sie dupkiem przy pierwszej lepszej okazji. daaaa, nazwal ja slut przy calej szkole. rozumiem, ze byl zraniony, ale litosci. do tego na koniec tez focha strzelil, bo cala szkola sie dowiedziala, ze nie zaliczyl Jenny. Jake i Jenna nie potrafia ze soba rozmawiac i stad wczystkie nieporozumienia miedzy nimi. zwiazek od poczatku oparty na oszustwie musial sie tak skonczyc.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by karolla Nie Sie 26, 2012 9:07 am

CallMeLady napisał:
karolla napisał:z odcinka na odcinek co raz bardziej nie lubię Mattego i jeszcze jego wygląd w tym sezonie Razz wygląda beznadziejnie Razz Po ostatnim odcinku jeszcze bardziej na minus - jego tłumaczenia, że wcale nie zdradził Jakea. A jak próbował odbić Jennę gdzieś w 3 odcinku to niby był wtedy lojalny wobec kumpla? No i jego : "I f***d your girlfriend!!!", żałosne! Poza tym sam fakt jego zachowań wobec Jenny z pierwszego sezonu powodują, że mam nadzieję, że ostatecznie wybierze ona Jakea. Może być np, że rodzice Jenny się pogodzą i ona w końcu też zda sobie sprawę, że kocha swojego Jake'a. Ten serial jest w końcu o dojrzewaniu, a więc także i dojrzewaniu jeśli chodzi o uczucia. Matty był jej pierwsza miłością, podkochiwała się w nim bo był popularnym przystojniakiem, do którego wzdychają wszystkie dziewczyny. Z Jake'em jest inaczej, na każdym kroku udowadniał jej, że ją kocha i jak wiele może dla niej zrobić, teraz tylko ona musi sobie uzmysłowić, że to on jest tym właściwym. Dla mnie inne zakończenie nie miałoby sensu Smile Chociaż może się też skończyć inaczej i Jenna zostanie z wąchającym swoje pachy bożyszczem licealistek :/

Spoiler:

imo to Matty najbardziej dojrzal w tym sezonie. Jenna kompletny regres, a Jake okazal sie dupkiem przy pierwszej lepszej okazji. daaaa, nazwal ja slut przy calej szkole. rozumiem, ze byl zraniony, ale litosci. do tego na koniec tez focha strzelil, bo cala szkola sie dowiedziala, ze nie zaliczyl Jenny. Jake i Jenna nie potrafia ze soba rozmawiac i stad wczystkie nieporozumienia miedzy nimi. zwiazek od poczatku oparty na oszustwie musial sie tak skonczyc.

Czy ja wiem czy Matty najbardziej dojrzał Razz Stracił Jenne to ją teraz chce - znany schemat (nie mówię że nie jest w niej zakochany). No nie wiem czy okłamywanie przyjaciela, próby odbicia mu jego dziewczyny, a chwilę po tym kiedy dowiaduje się że zerwali gdzieś ma Jakea i leci do Jenny, chwilę po tym jak jego przyjaciel zrywa ze swoją dziewczyną obiskuje i całuje się z nią - to oznaka dojrzałości? Razz
Co do Jakea to uważam że ma prawo być zły i jego "fochy" są zrozumiałe, nie raz wypytywał o wcześniejszego faceta Jenny a zarówno ona jak i Matty zgrywali głupków, Matty jest jego najlepszym przyjaciel więc to cios poniżej pasa, wiadomo że byli ze sobą przed Jakiem więc gdyby powiedzieli mu o tym wcześniej nie miałby prawa być zły a zamiast tego Jenna i Matty całują się chwile po zerwaniu z Jakiem... Więc miał po tym wszystkim zareagować "Ok , spoko" ?
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by Gigi Nie Sie 26, 2012 11:29 am

ja pierdzielę. czy do licha w każdym serialu musi być trójkąt i WYBIERZ MNIE ALBO MNIE ???? jezu. ręce opadają. Jenna mnie już tak na maksa wkurza. wszyscy mnie wkurzają. Matty to debil. Jake ofiara losu ostatnio. porażka jeżeli najbardziej ciekawi mnie wątek matki Jenny i Kevina Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by shiva89 Pią Sie 31, 2012 12:01 pm

Spoiler:
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by karolla Pią Sie 31, 2012 4:49 pm

shiva89 napisał:
Spoiler:

co do tytułu i nawiązania do Chirurgów,no to Pick Me, Choose Me, Love Me czyli słynna deklaracja Meredith żeby Derek wybrał ją a nie Addison czyli podobna sytuacja z trójkątem miłosnym i wyborem, ale odcinka jeszcze nie oglądałam.
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by Gigi Sro Kwi 17, 2013 9:59 pm

lol nawet nie zauważyłam, ale serial wrócił.



dzięki bogu za nowego faceta. bo mam dość 3some. obejrzę na dniach.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by CallMeLady Sro Kwi 17, 2013 10:35 pm

bedzie nowy 3some... Very Happy

Jenna wyglada coraz gorzej... moze to kwestia wiecznie niezadowolonej miny...

Matty za to ciasteczko...
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by April Czw Kwi 18, 2013 12:57 pm

Fajnie, że powtarzają w pierwszym odcinku na początku co się zdarzyło w poprzednim sezonie, bo w sumie nie ogarniałam xD

Jestem po pierwszym i całkiem nieźle. Chociaż nie cierpię Matty'ego i mam nadzieję, że będzie go jak najmniej Smile dlatego cieszę się na tego Colina Smile
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by karolla Czw Kwi 18, 2013 1:02 pm

widziałam 2 nowe odcinki, jak dla mnie średnio i nudno, nie porywa mnie obecnie żaden wątek, Jake'a lubiłam bardzo ale z tą koleżanką Jenny ( nie pamiętam jak się nazywa :p ) nie gra mi w ogóle, pierwszy sezon był fajny, teraz już serial i sam pomysł na niego już się trochę wypalił, ale obejrzę co będzie dalej, na zabicie nudy w wolnych chwilach Wink
mam też pytanie - widzę że się ekscytują, że są teraz "junior" jak to się ma w przeniesiniu na polskie realia? gimnazjum? liceum? trochę to śmieszne, wcześniej byli jeszcze niżej, mieli po 15 lat? Czyli dzieciaki, bo jak dla mnie 15 lat to jeszcze dziecko, uprawiają seks po wszystkich możliwych kątach? ok, zachacza trochę o patologię ale spoko...
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by Gigi Sob Kwi 20, 2013 6:10 pm

Freshman - first year.
Sophomore - second year.
Junior - third year.
Senior - fourth year.

14-15 Freshman
15-16 Sophomore
16-17 Junior
17-18 Senior
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by April Sob Maj 25, 2013 3:17 pm

Żal. Dopiero dzisiaj ogarnęłam, że aktor grający Colina to Hunter z Glee -.-

W każdym bądź razie modlę się, żeby zastąpił Matty'ego Sad najlepiej niech ten drugi w ogóle zniknie;/

[You must be registered and logged in to see this link.]
sasasa can't wait
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by desertrose Sob Maj 25, 2013 10:15 pm

Ciekawy w ogóle jest ten 3 sezon? Nie ukrywam, że poprzedni był beznadziejny, nie podobał mi się dlatego na razie odpuściłam sobie oglądanie.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by April Sob Maj 25, 2013 10:19 pm

Moim zdaniem nie, chociaż może właśnie z tym Colinem coś ciekawego będzie. Ja oglądam tak o, bo odcinki są krótkie, idealne do obiadu, oglądam już nawet bez napisów, niczego w sumie nie tracę Very Happy
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by Ola Wto Cze 04, 2013 6:44 pm

Wiadomo sesja, więc czas na oglądanie seriali, i własnie padło na Awkward, zupełnie nie wiem czemu, bo myślałam, że to będzie mega głupota. I w pewnym sensie jest, ale bardzo przyjemnie mi się ogląda :> Jestem zdecydowanie team Jake i Jenna, bo to chyba była jedyna postać Jenny, którą jestem w stanie znieść, z Mattym ciągle mnie denerwuje.(A Jake jest słodki, choć ma marną fryzurę w 3 sezonie :<) Choć spodziewam się endgame Matty/Jenna. Do tego dochodzi Tamara i Jake - stanowcze nie, oni mi do siebie niesamowicie nie pasują Neutral

Poza tym uwielbiam Valerie, mamę Jenny i jej hot tatusia (serio, największe ciacho w serialu Very Happy). Lubię też Sadie, albo lubiłam, denerwuje mnie od 3 sezonu. Nawet Lissa jest spoko xD No i teraz Colin. Biedna Jenna, kolejny chłopak, który się będzie za nią uganiać Sad
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by chicane Pon Sty 20, 2014 11:53 am

Obejrzalam 1 sezon, szalu nie bylo, ale chyba nadrobie 2, bo kolezanka nawet zaczela ogladac i sie wciagnela:)

chicane

Liczba postów : 27

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by lewitacja Sro Sty 22, 2014 1:24 pm

Po tym jak Jenna zaczęła odwalać totalny głupoty przestałąm oglądąć :/

lewitacja

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by delenateam Sro Sty 22, 2014 5:49 pm

2 sezon był słaby. Ale 3 mi sie podobał także może nie rezygnujcie jeszcze ! Smile

delenateam

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by VienneK Sro Sty 22, 2014 11:56 pm

Najgorsza w tym serialu jest Jenna ;/

VienneK

Liczba postów : 19

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by juka13 Czw Sty 23, 2014 4:58 pm

Czy tylko mnie irytuje związek Tamary i Jake?

juka13

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by Marginesowa Czw Sty 23, 2014 5:31 pm

Obejrzałam parę odcinków i spodobało mi się, ale nie wiem czemu nagle przestałam oglądać... W ferie chyba nadrobię zaległości Smile

Marginesowa

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by karolla Czw Sty 23, 2014 8:41 pm

juka13 napisał:Czy tylko mnie irytuje związek Tamary i Jake?

mnie też , ponadto Jake przez ten związek stracił cały charakter, serial jest co raz słabszy, pierwszy sezon był spoko teraz oglądam tylko z nudów
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by kajasqpol Czw Sty 23, 2014 9:32 pm

To taki typowy amerykański sictom dla nastolatków, nie za wysokich lotów, ale szmirą nie jest.
W sumie to są barwne postacie, ale macie rację, im dalej tym gorzej.
kajasqpol
kajasqpol

Liczba postów : 47

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by lisek897 Nie Sty 26, 2014 1:18 pm

Jak dla mnie zbyt "infantylne", typowe głupoty dla amerykanskich nastolatkow. Problemy związane z seksem i partnerami w wieku 16 lat;p
lisek897
lisek897

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by genevievee Pon Sty 27, 2014 2:02 pm

desertrose napisał:Ciekawy w ogóle jest ten 3 sezon? Nie ukrywam, że poprzedni był beznadziejny, nie podobał mi się dlatego na razie odpuściłam sobie oglądanie.

Moja opinia pokrywa się z twoją. Również chciałabym się dowiedzieć czy na prawdę warto kontynuować bo serial zszedł na psy brzydko mówiąc Smile

genevievee

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 3 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach