Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Awkward(Inna)

+19
cyganka
genevievee
lisek897
kajasqpol
Marginesowa
juka13
VienneK
delenateam
lewitacja
chicane
Ola
karolla
April
desertrose
CallMeLady
Ewa
Gigi
shiva89
Lise
23 posters

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Awkward(Inna) - Page 4 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by cyganka Wto Sty 28, 2014 8:47 pm

karolla napisał:
juka13 napisał:Czy tylko mnie irytuje związek Tamary i Jake?

mnie też , ponadto Jake przez ten związek stracił cały charakter, serial jest co raz słabszy, pierwszy sezon był spoko teraz oglądam tylko z nudów

Mam tak samo, jak widzę Tamarę i Jake'a to przewijam, bo nie mogę tego znieść...
cyganka
cyganka

Liczba postów : 97

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 4 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by blondie13 Czw Sty 30, 2014 8:30 pm

haha fakt "You're welcome", jest najlepsze Very Happy Jenna czasami mnie wkurza,Tamarę lubię najbardziej,a potem mamę Jenny Very Happy

blondie13

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 4 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by cyganka Pią Sty 31, 2014 12:31 am

Jak można lubić Tamarę?! zagadka

Btw, kiedy wraca serial?
cyganka
cyganka

Liczba postów : 97

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 4 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by Anabele Pią Sty 31, 2014 4:22 pm

też nie podoba mi się związek Tamary i Jake. Wiadomo, czy w ogóle wraca serial. czy to już koniec
Anabele
Anabele

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 4 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by Eris Sro Lut 05, 2014 1:50 pm

A ja się pytam... JAK MOŻNA TO OGLĄDAĆ?
Ani to śmieszne, ani mądre, ani fajne. Obejrzałam parę odcinków na MTV i mówię; nie. Zdecydowanie nie lubię tego serialu. Ta.. Dziewczyna, główna, Jena (?) strasznie infantylna. Irytująca. A ich dramaty to naprawdę godne american high school. Nie chciałabym tracić na ten serial czas, bo nie warto. Oczywiście to tylko moje zdanie.
Eris
Eris

Liczba postów : 11

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 4 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by ocia000 Sro Lut 05, 2014 5:48 pm

A ja bardzo lubię ten serial. Owszem, co sezon jest gorzej, i troszkę nie wierzę w jakość 4 sezonu, ale fajne jest to, że odcinki takie krótkie ;p
Zdecydowanie najbardziej lubię Jenne z Mattym. Jake mnie strasznie wkurza, ten Colin co mu sie wydaje ze jest niewiadomo kim jest strasznym głupkiem. Mam nadzieję, ze w 4 sezonie Jenna bedzie z Mattym, że on jej wybaczy…

ocia000

Liczba postów : 6

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 4 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by cyganka Sro Lut 05, 2014 7:42 pm

Eris napisał:A ja się pytam... JAK MOŻNA TO OGLĄDAĆ?
Ani to śmieszne, ani mądre, ani fajne. Obejrzałam parę odcinków na MTV i mówię; nie. Zdecydowanie nie lubię tego serialu. Ta.. Dziewczyna, główna, Jena (?) strasznie infantylna. Irytująca. A ich dramaty to naprawdę godne american high school. Nie chciałabym tracić na ten serial czas, bo nie warto. Oczywiście to tylko moje zdanie.

Każdy ma inny gust, mi się bardzo podoba serial i bardzo lubię Jennę... A jakie inne dramaty mają mieć jak chodzą do LICEUM?
cyganka
cyganka

Liczba postów : 97

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 4 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by Eris Sro Lut 05, 2014 8:06 pm

cyganka napisał:
Eris napisał:A ja się pytam... JAK MOŻNA TO OGLĄDAĆ?
Ani to śmieszne, ani mądre, ani fajne. Obejrzałam parę odcinków na MTV i mówię; nie. Zdecydowanie nie lubię tego serialu. Ta.. Dziewczyna, główna, Jena (?) strasznie infantylna. Irytująca. A ich dramaty to naprawdę godne american high school. Nie chciałabym tracić na ten serial czas, bo nie warto. Oczywiście to tylko moje zdanie.

Każdy ma inny gust, mi się bardzo podoba serial i bardzo lubię Jennę... A jakie inne dramaty mają mieć jak chodzą do LICEUM?

Powiedziałam, że to moje zdanie. Też chodzę do liceum, a nie mam takich dramatów. Moi przyjaciele też nie, ani znajomi. No, ale Ameryka to Ameryka. Jak dla mnie ten serial to po prostu żenada i tyle.
Eris
Eris

Liczba postów : 11

Powrót do góry Go down

Awkward(Inna) - Page 4 Empty Re: Awkward(Inna)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach