SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D

Strona 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D Empty SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D

Pisanie by Freya on Nie Sty 29, 2012 6:16 pm

Aby nie spamować tematami, stwierdziłyśmy z Marliną, że możemy założyć jeden i w niego wrzucać swoje prace graficzne Smile
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D Empty Re: SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D

Pisanie by Go?? on Nie Sty 29, 2012 6:50 pm

SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 143SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 168SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 171SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 9SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 5SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 6SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 4SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 174SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 3SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 2SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 173SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 172SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 170SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 167SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 161SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 155SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 154SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 163SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 8SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 157SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 144SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 153SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 159SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 160SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 158SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 150SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 148SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 147SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 145SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 146SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 149SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 138SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 136SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 135SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 133SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 129SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 132SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 128SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 126SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 125SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 124SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 127SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 123SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D Michael-Candice-michael-trevino-and-candice-accola-25992423-600-450SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 121SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 120SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 119SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 118SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 115SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 114SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 113SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 19SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 14SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 18SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 17SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 1SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 156SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 140

cat

Ostatnio zmieniony przez Marta dnia Nie Sty 29, 2012 6:58 pm, w całości zmieniany 1 raz

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D Empty Re: SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D

Pisanie by Karolina on Nie Sty 29, 2012 6:54 pm

Ależ śliczności!

Marlina, zrób mi ładną sygnaturkę ze Stefanem!

Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pisanie by Freya on Nie Sty 29, 2012 7:00 pm

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Ostatnio zmieniony przez Freya dnia Nie Sty 29, 2012 7:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Nie Sty 29, 2012 7:08 pm

Karolina napisał:Ależ śliczności!

Marlina, zrób mi ładną sygnaturkę ze Stefanem!

Kinga jest specem od sygn, ale też coś mam to wrzucę;D
I dziękuję;*

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Nie Sty 29, 2012 7:22 pm

Kolejna porcja Very Happy

SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 7SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 165SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 162SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 151SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 131SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 130SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 137SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 141SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 139SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 152SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 164SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 166SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 134SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 15SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 16SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 11SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 13SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 12SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 117SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 111

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Nie Sty 29, 2012 8:03 pm

Dziewczyny to jest boskie ! Very Happy
Nie wiedziałam,że nasze forum posiada aż tyle utalentowanych osóbek Very Happy

Chcę więcej Waszych prac Very Happy

ps.robicie może jakiś oprócz TVD? Smile

Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Nie Sty 29, 2012 8:07 pm

GossipGirl napisał:Dziewczyny to jest boskie ! Very Happy

Dziękujemy;*
Ja oglądam mało seriali, ale jeśli chciałabyś z kimś to bardzo chętnie;)

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lise on Nie Sty 29, 2012 8:08 pm

Świetne prace! Gratulacje dziewczyny. Czekam na więcej:)

[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Nie Sty 29, 2012 8:10 pm

Marta napisał:

Dziękujemy;*

Z Pretty Little Liars chętnie bym coś od Was zapożyczyła Very Happy

Chair & Ness
Chair & Ness

Powrót do góry Go down

Pisanie by Karolina on Nie Sty 29, 2012 8:13 pm

Freya napisał:

Kradnę więc to, gdyż uznałam, że najlepiej skomponuje się kolorystycznie z moim avatarem;D Dziękuję!:*
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Nie Sty 29, 2012 8:17 pm

GossipGirl napisał:
Marta napisał:

Dziękujemy;*

Okej;) Nie ma sprawy, dziś nie chce mi się uczyć, więc coś zrobię, bo potem mam nadzieję, że wpadnę w końcu w wir nauki Very Happy hahaa

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Nie Sty 29, 2012 8:22 pm

Marta napisał:
GossipGirl napisał:
Marta napisał:

Dziękujemy;*

Okej;) Nie ma sprawy, dziś nie chce mi się uczyć, więc coś zrobię, bo potem mam nadzieję, że wpadnę w końcu w wir nauki Very Happy hahaa

Dziękuje ;*
A co do nauki to powiedz czego to poucz się za Ciebie bo muszę się zmobilizować i w tym tygodniu sama nauczyć się sporej dawki materiału a więc przyda się jakiś wstęp Razz

Chair & Ness
Chair & Ness

Powrót do góry Go down

Pisanie by Żuri on Nie Sty 29, 2012 8:27 pm

Fajnie, fajnie, tylko czemu taki dziwny rozmiar avatarów? Very Happy

Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Nie Sty 29, 2012 9:59 pm

Żuri napisał:Fajnie, fajnie, tylko czemu taki dziwny rozmiar avatarów? Very Happy

Rozmiar czy ja wiem, czy dziwny: 120x120 i o ile dobrze widziałam, nie poszerza strony.
Oczywiście jeśli Magda będzie miała coś przeciwko, mogę zmienićWink

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Layla on Nie Sty 29, 2012 10:10 pm

Mimo, że nie oglądam TVD, muszę przyznać, że te prace są świetne Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Pisanie by M&M's on Nie Sty 29, 2012 11:04 pm

Dziewczyny jesteście genialnie
[You must be registered and logged in to see this image.] Very Happy
M&M's
M&M's
Chair & Gossip Girl
Chair & Gossip Girl

Liczba postów : 1743

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Nie Sty 29, 2012 11:52 pm

Proszę GossipGirl;) Wybacz, nie oglądam tego, ale według Kasi i fw to są główni bohaterowie, więc ich zdj pościągałam Very Happy

SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D ASSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A1SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A2SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A3SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A4SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A5SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A6SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A7SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A8SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A9SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A10SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A11SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A12SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A13SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A14SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A15SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A16SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A17SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A18SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A19SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A20SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A21SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A22SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A23SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A24SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A25SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A26SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A27SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A28SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A29SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A30SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A31SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A32SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A33SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A34SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A35SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A36SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A37SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A38SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A39SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A40SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A41SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A42SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D A43

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ewa on Nie Sty 29, 2012 11:58 pm

Marta napisał:Proszę GossipGirl;) Wybacz, nie oglądam tego, ale według Kasi i fw to są główni bohaterowie, więc ich zdj pościągałam Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Marlina dziękuje ;* Są cudowne ! Teraz to chyba będę musiała co tydzień zmieniać avatar bo nie mogę się zdecydować który Very Happy Jeszcze raz dziękuje ;*

Chair & Ness
Chair & Ness

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gosiek on Pon Sty 30, 2012 12:26 am

Ojacie! Dziewczyny... Brak słów... Wszystko czego pragnę jest w tym temacie, wszystkie te prace <3
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lewandowska on Pon Sty 30, 2012 11:10 am

Moje ulubione I love you

Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ola on Sro Lut 01, 2012 11:12 am

dobre xD i Martaa Stefan z mojej poprzedniej sygnatury tam jest, a nie mogłam go znaleźć a chcę ją sobie od nowa zrobić! Smile dzięki!
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ola on Sob Lut 04, 2012 4:12 pm

Marta, ukradłam Ci Damona do mojej sygnatury, gdyż nie chciało mi się szukać innego zdjęcia Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Sob Lut 04, 2012 4:21 pm

Kradnij co tylko chcesz;*

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Go?? on Pią Lut 10, 2012 9:13 pm

SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 420SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 410SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 422SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 4SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 423SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 417SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 419SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 415SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 414SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 45SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 413SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 44SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 41SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 418SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 421SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 48SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 47SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 46SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 411SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 416SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 412SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 49SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 43

SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 1
SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D 2
SSP czyli TFUrczość Marliny i Kingi ;D Ssmnss

Go??
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics