Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pretty Little Liars

+38
Karo
shiva89
desertrose
Joanna
Lewandowska
Justyna
CallMeLady
sund1ay
Monika
Karolina
xAaliyahxx
frejabeha
AW
brulion
xLaura
ronnie
BoToCoDlaMnie
Nika
alkamb
TheBlairBitchProject
B.
Gosiek
coconutP
Magda
Kasia
noire
nonameface
gossip_
endzioszka
Vinova
Vivien
possibility
s
Numb3r_Fourt33n
Kilmeny
Ewa
Gigi
Lise
42 posters

Strona 12 z 40 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by frejabeha Czw Lut 23, 2012 4:32 pm

ProudHaler4Life @Ezria_Forever
Gonna watch 1x12 Salt meets Wound because @norbuck said he put major clues in that episode! I will figure out who A if it kills me!

Norman Buckley Norman Buckley @norbuck
@Ezria_Forever Not major clues. A clue.

Okej w takim razie muszę jeszcze raz dokładnie prześledzić ten odcinek Very Happy
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Czw Lut 23, 2012 4:34 pm

Z tego co wiem to Caleb dołączył do stałej obsady więc jego też można wykluczyć, a Mike w 3 sezonie ma mieć większy wątek i dziewczynę.

Teraz to ja już serio nie wiem kto zginie xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Lise Czw Lut 23, 2012 4:41 pm

Zaraz obejrzę 1x12.

Kasia - ja u góry to samo napisałam:D
Według spoilerów itp. możemy wyeliminować:
Caleba, Mike'a, Ellę, Ezrę i dziewczyny. Ponadto Lucasa, brata Ali i Spencer, Toby'ego i Mayę.

Kto został?
Jenna, Garret, Mona, Melissa, Wren
Chyba tyle. No jeszcze jest dziecko Melissy.

Według mnie to będzie to albo Mona, albo Garret.


Ostatnio zmieniony przez Lise dnia Czw Lut 23, 2012 4:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Czw Lut 23, 2012 4:42 pm

Wybacz lise, tak dużo napisałyście, że czytałam niedokładnie xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Czw Lut 23, 2012 4:50 pm

Oglądam 1x12 bo aż mnie męczy to co frejabeha napisała ;>
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Lise Czw Lut 23, 2012 4:51 pm

Czyżby to Noel był A? Jeżeli tak, to moje wcześniejsze podejrzenia się sprawdziły:D
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Czw Lut 23, 2012 5:48 pm

Wszystko, co wydało mi się podejrzane w 1x12:

1. Naklejka na gipsie Hanny - "Humpty-Dumpty was pushed!" (Wańka-Wstańka została popchnięta)

2. Wiadomość od A: Jaka matka, taka córka, ale czy z tymi nogami dasz radę uciec przed policją? (to odc., w którym Hanna wraca ze szpitala po wypadku i ma nogę w gipsie. Wtedy znajduje pieniądze, które ukradła jej mama)

3. Rozmowa Emily z jej ojcem na temat planowanej kolacji z Mayą: (ostatnio wydało się, że Emily jest lesbijką)
Pan F.: Twoja mama całą noc szykowała menu.
E: Myślisz, że chce ją otruć?
Pan F.: Twoja mama? To nie w jej stylu. Zabiłaby ją swoją uprzejmością.

4. Spencer mówi, że zdjęcie z miesiąca miodowego Melissy i Iana wygląda, jakby było robione w centrum handlowym niedaleko biura ich ojca. W takim razie byli gdzieś w pobliżu Rosewood... po co?

5. Noel szantażuje Ezrę, każąc mu zmienić ocenę jego pracy, bo powie dyrektorowi o jego romansie z Arią. Bierze do ręki długopis, skreśla ocenę "C" na pracy i pisze "A", mówiąc, że na taką ocenę zasługuje.

6. Jenna "przyłapuje" Ezrę z Arią. Wchodzi do jego klasy, kiedy ten z nią rozmawia, a na odchodnym mówi "Przepraszam, że przeszkodziłam".

7. Impreza u Hanny z okazji jej wyjścia ze szpitala. Noel otwiera szafkę, w której jest pudełko z pieniędzmi, ale wyciąga z niej kubki jednorazowe.

8. Flashback do innej imprezy: jakaś dziewczyna siedzi Noelowi na kolanach z tel w ręku, nagle wstaje i mówi, że między nimi koniec. Noel patrzy na Alison, która stoi z dziewczynami i pyta: "Happy now?". Ali wyznaje dziewczynom, że to ona ich skłóciła, żeby Noel był wolny i Aria mogła z nim być. Mówi: "Zrobiłam to dla Arii. Zabijam tylko wtedy, kiedy potrzebuję jedzenia. No i kiedy się nudzę."

9.Noel nastawia Arię przeciwko Ezrze, mówiąc jej, że wcale go nie szantażował i że Aria powinna się zastanowić, czy naprawdę zna Ezrę.

10. Toby: "Nie dostaję zbyt wielu zaproszeń, tylko groźby śmierci"

11. Alex (chłopak Spencer) mówi jej, że dostał propozycję ze szkoły tenisa w Szwecji, ale nie zamierza tam jechać. Potem dostaje sms potwierdzający, że się dostał i myśli, że to Spencer wysłała za niego podanie, kłóci się z nią i wychodzi. Chwilę potem sms od A: "Gem, set, mecz."

12. Lucas: "Ludzie myślą, że mogą mną popychać, a ty nie jesteś inna! Jesteś taka sama, jak Alison i reszta waszej paczki! (...) Biorąc pod uwagę to, co mi zrobiła, powinienem zrobić jej coś O WIELE GORSZEGO." - mówi Hannie, że zniszczył pomnik Alison.

13: Aria: "Kiedy już się dowiemy, że Noel jest tym, za kogo go uważamy (= A.), to co z tym zrobimy?"

14. Jenna mówi Toby'emu, że to ona wydała go policji, bo chciała, żeby był z nią bezpieczny w domu. On mówi jej, że już nigdy "nie dotknie jej w ten sposób", na co ona daje mu w twarz i mówi: "Wiesz, z kim rozmawiasz?"

15. Rzeczy Iana przyjeżdżają do domu Hastingsów. Pan Hastings mówi "Nagle (Ian) jest wszędzie". Przy jednym z bagaży Iana jest etykietka z ośrodka "Hilton Head". Ta sama etykietka jest przy bagażach Ali w dzień przed jej śmiercią. Ali twierdzi, że pojechały tam z babcią na jeden dzień, ale widać, że kłamie.

16. Na końcu: Hanna wyciąga z pudełka po lekach pieniądze i kartkę od A. (wygląda na trochę inne pismo niż inne kartki od A.): dostaniesz pieniądze, jeśli zrobisz, co ci każę. Ostatnia scena - A. wrzuca pieniądze do skarbonki w kształcie klauna.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by frejabeha Czw Lut 23, 2012 5:53 pm

5. Noel szantażuje Ezrę, każąc mu zmienić ocenę jego pracy, bo powie dyrektorowi o jego romansie z Arią. Bierze do ręki długopis, skreśla ocenę "C" na pracy i pisze "A", mówiąc, że na taką ocenę zasługuje.

To jest niezła wskazówka. W sensie niby nic, ale jednak Smile
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Czw Lut 23, 2012 5:55 pm

Mi się wydaje, że to jest zbyt oczywiste Razz do tego to A jest napisane zupełnie innym charakterem pisma, niż karteczki od A. Razz Dla mnie wskazówką jest naklejka Hanny, bo jeszcze specjalnie jest na to zbliżenie (pierwsze ujęcie odcinka).
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by frejabeha Czw Lut 23, 2012 5:56 pm

Ale co to by miało oznaczać?
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Czw Lut 23, 2012 6:02 pm

Kiedyś czytałam, że to aluzja do Iana, który został zepchnięty z dzwonnicy. Albo chodzi po prostu o to, że zaczęło się coś, co trudno będzie zatrzymać (bo wańka-wstańka się kiwa i nie może przestać z tego co kojarzę Razz) Nie wiem, tak sobie gdybam xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Czw Lut 23, 2012 7:00 pm

Jaka wańka-wstańka?Very Happy Naprawdę to tłumaczyłyście? Ja znam normalnie:
'Humpty Dumpty na murze siadł i Humpty Dumpty z muru spadł
I nie sprawią wszystkie króla konie ni żołnierze, że Humpty Dumpty w całość znów się zbierze'
Humpty Dumpty to było takie jajo w Alicji w krainie czarów, którą oglądałam w dzieciństwie. I też sądzę, że to może coś znaczyć, ale nie mam najmniejszego pojęcia co...

Czy wiadomo, czy ta wskazówka dotyczy jednego-głównego A, czy może jego 'pomocników'? Jeśli pomocników to moim zdaniem spokojnie można by strzelić w Noela (A z wypracowania), Jennę (wiesz z kim rozmawiasz?) i Lucasa (tekst o robieniu czegoś gorszego). Ale żadne z nich nie pasuje mi na głównego A. Moim zdaniem będzie nim ktoś, kogo W OGÓLE nie podejrzewamy. I wyeliminowałabym wszystkich, których scenarzyści podawali nam już na tacy (Jennę, Garretta, Lucasa, Jasona, Noela, Melissę). Uważam, że oni wszyscy mogą być w to zamieszani ale nie są A nr 1.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Lise Czw Lut 23, 2012 9:45 pm

Nowe i stare spoilery wzięte razem(nie chciało mi się oddzielaćVery Happy)

Spoiler:
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Lise Czw Lut 23, 2012 9:48 pm

6 sneak peek:

Szaleją z tymi sneak peek'ami:D
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Czw Lut 23, 2012 9:58 pm

Zdjęcia z 2x24:
Spoiler:

Znalazłam też jakiś artykuł o tym, kto może być A (z wymienieniem argumentów za i przeciw). Zaraz przetłumaczę.

EDIT:
Podejrzany #1: Melissa Hastings
Dlaczego może być “A”:
Nie jesteśmy pewni w 100% czy możemy ufać temu Jonahowi ale to wciąż całkiem podejrzane, że dostarczył on dziewczynom adres starej prawniczej firmy Melissy. Plus, widoczne było jakim szokiem dla Spencer było zobaczenie Melissy na tym obciążającym ją filmiku i wiadomość, że ona [Melissa] spotykała się z typem podejrzewanym o bycie A - Garrettem. Może i Melissa zniknęła na trochę z PLL ale uczyniła wiele by przyciągnąć naszą uwagę w tym tygodniu.

Dlaczego może nie być
“A”:
Wciąż uważamy, że to byłoby bardzo trudne dla krewnych dziewczyn - stać za tym wszystkim (z włączeniem w to nieomal zamordowania chłopaka Spencer - Toby'ego). I to nie leży w naturze tego serialu, by wskazywać nam tożsamość A na długo wcześniej, zanim powinna ona zostać ujawniona. Wszyscy wiemy, że ten serial lubi zmuszać nas byśmy ciężko pracowali na zdobycie odpowiedzi.


Podejrzany #2: Garrett Reynolds
Dlaczego może być “A”:
To było straszne dla dziewczyn: zakończyć interes z Jonahem tylko po to, by odwrócić się i zobaczyć Garretta gapiącego się na nie ze swojego samochodu. (Pora znaleźć sobie inne hobby, koleś!) I Garrett najwyraźniej śledził Spencer przez cały dzień, jakby bał się tego, czego dziewczyny mogą dowiedzieć się od Jonaha. Osobiście, bylibyśmy przerażeni widząc rachunek za paliwo Garretta - paliwo nie jest tanie ostatnimi czasy. [dobry dowcip]

Dlaczego może nie być “A”:
Rzecz w tym, że A prześladuje dziewczyny nieustannie bez bycia złapanym na gorącym uczynku - kluczowy składnik, który Garrett najwidoczniej przeoczył. I między jego związkiem z Jenną, a teraz tymi intrygującymi wizytami w szpitalu z Melissą, być może jego główną winą jest to, że szuka miłości w złych miejscach?


Podejrzany #3: Wren Kim [proszę nieee]
Dlaczego może być “A”:
Wolelibyśmy wierzyć, że to był zwykły przypadek, że Wren pojawił się w barze właśnie wtedy, kiedy Spencer próbowała skonfrontować Melissę w sprawie jej obecności na filmiku, ale jest w tym coś zdecydowanie za bardzo podejrzanego. I teraz, kiedy Melissa jest super-podejrzana, ciężko zignorować fakt, że Wren spędzał z nią kiedyś tyle czasu (nie wspominając już o tym, że poznaliśmy Wrena w Pilocie - odcinku, w którym podobno mieliśmy po raz pierwszy poznać A). Plus, czy wszyscy złoczyńcy w TV/filmie nie mają brytyjskiego akcentu? Tak tylko mówimy...

Dlaczego może nie być “A”:
Nie znosimy oskarżania go o bycie A w tym tygodniu, mając w pamięci jego postawę, kiedy zachował się jak dżentelmen odmawiając przespania się ze Spencer, kiedy była pijana. No i on i Spencer są razem tacy słodcy, że wolimy myśleć, że ona [Spencer] nie zakochała się przez przypadek w A. (Jakkolwiek mówiąc o 'spadaniu' [wcześniej użyto sformułowania fall for A], nic nie poradzimy na to, że zastanawiamy się, czy to nie Wren stoi za upadkiem Toby'ego z rusztowania...).


Ostatnio zmieniony przez Karolina dnia Czw Lut 23, 2012 10:28 pm, w całości zmieniany 3 razy
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Czw Lut 23, 2012 10:00 pm

Spencer i Toby, bez komentarza -.-
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by frejabeha Czw Lut 23, 2012 10:09 pm

Wow co się stało Garrettowi? Wygląda raczej koszmarnie.
Wielkie dzięki dziewczyny za te wszystkie info tutaj Smile
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Lise Czw Lut 23, 2012 10:17 pm

Garrett podobno zostanie wywalony z pracy. Zapewne dowiedzą się o kradzieży słynnej strony piątej itp.

EDIT: Kurde, po zdjęciach z finału i jednym spoilerze (Jedna z dziewczyn zawrze układ z A i tym samym zdradzi przyjaciółki.) obstawiam, że Garrett to A:P Wtedy tą dziewczyną, która zawrze układ z A jest Emily.
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Pią Lut 24, 2012 12:10 am

Kolejne spoilery (mam ferie, matura za pasem, czego się nie robi, żeby tylko się nie uczyć...):
[You must be registered and logged in to see this link.]
Spoiler:
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Lise Pią Lut 24, 2012 11:35 am

O co ci chodziło z tym "Spencer [aktorka ma na imię Troian...]"?

OMG! Scena łóżkowa Ezrii! wreszcie:D
"więcej niż możliwość odzyskania wzroku?" O co chodzi? Co jeszcze może zyskać? Nie mam pomysłów.
Duncan - kto to może być? Chłopak, przyjaciel Ali?
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Pią Lut 24, 2012 11:46 am

We wszystkich tych tekstach przy imionach postaci w nawiasach podawane są nazwiska aktorów, ja ich nie przepisuje bo i po co, ale zwróciłam uwagę na to, że aktorka grająca Spencer ma na imię TROIAN. A myślałam, że imię Spencer dla dziewczyny jest dziwne.

Nie mam zielonego pojęcia o co chodzi z tym spoilerem o operacji Jenny. Może nie chodzi o samą operację ale kogoś, kogo Jenna spotka w szpitalu? Nie wiem.

Mnie jeszcze zastanawia to, że w jednym odcinku Toby MOŻE wrócić, a w następnym wraca NA PEWNO. To kiedy w końcu wraca i dlaczego nie można napisać tego normalnie?

No i szpital lalek i mały chłopiec. To będzie przerażające.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Lise Pią Lut 24, 2012 11:56 am

Cała akcja z tymi lalkami była dla mnie przerażająca. Albo historia o bliźniaczkach...

W zapowiedziach jest chyba mowa o Tobym, więc nie na bank ma wrócić, a w następnym odcinku jest już na pewno.

"Wiemy również, że Jason 'podrzuci torbę z osobistymi rzeczami Alison, która może być czymś więcej niż tylko torbą śmieci.' Być może te rzeczy dostarczą wskazówek, które doprowadzą dziewczyny do Duncana."
Podrzuci?
Wydaje mi się, że tego Duncana Alison poznała w tym ośrodku/miejscu gdzie był w tym samym czasie Ian. Zapewne opowie coś o ich romansie itp.
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Pią Lut 24, 2012 12:05 pm

Spekulacje: co może być bardziej szokujące niż ujawnienie tożsamości A w finale sezonu?

Spoiler:



EDIT: podrzuci - dostarczy dziewczynom (w oryginale drop off)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Lise Pią Lut 24, 2012 12:09 pm

Chyba najbardziej prawdopodobne jest to ostatnie. Reszta też dobrze wygląda, ale żyjąca Alison? Już lepsza byłaby bliźniaczka.
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Pią Lut 24, 2012 12:19 pm

Moim zdaniem ostatnie byłoby już za bardzo męczące, naciągane i nieco głupie. Po co w ogóle ujawniać A skoro kolejny sezon chce się ciągnąć na dokładnie tym samym schemacie? No i jakby nie patrzeć, kolejny sms po odkryciu A wiązałby się nierozerwalnie z całą sprawą A, a z wypowiedzi chłopaków wynika raczej, że to będzie coś innego. Mi tam się opcja z żyjącą Ali nawet nawet podoba. Być może okaże się, że ona rzeczywiście ma miała siostrę bliźniaczkę i to ta siostra zginęła i została pochowana a Ali wciąż żyje i gdzieś się ukrywa... Tylko wtedy co z Jasonem i rodzicami? Dlaczego mieliby ukrywać przez tyle lat, że mają dwie córki/siostry?
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 12 z 40 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach