Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pretty Little Liars

+38
Karo
shiva89
desertrose
Joanna
Lewandowska
Justyna
CallMeLady
sund1ay
Monika
Karolina
xAaliyahxx
frejabeha
AW
brulion
xLaura
ronnie
BoToCoDlaMnie
Nika
alkamb
TheBlairBitchProject
B.
Gosiek
coconutP
Magda
Kasia
noire
nonameface
gossip_
endzioszka
Vinova
Vivien
possibility
s
Numb3r_Fourt33n
Kilmeny
Ewa
Gigi
Lise
42 posters

Strona 18 z 40 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Sro Mar 14, 2012 6:30 pm

Przeczytałam przed chwilą, że scenarzyści już kilka razy zmieniali osobę, która jest A. I że istnieje specjalna "mapa", na którą zawsze mogą spojrzeć i wiedzą, że wszystko trzyma się kupy i nie ma żadnych dziur w fabule. Najfajniejszą częścią pisania było właśnie tworzenie wielu dróg prowadzących do A. i że jeśli ktoś spojrzy na tę mapę, to zorientuje się, że to wszystko naprawdę ma sens.

Dlatego myślę, że nawet, jeśli nasze typy nie okażą się A., to pewnie kiedyś w przeszłości miały nim być ;p
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Sro Mar 14, 2012 7:03 pm

Nie podoba mi się taki wariant, o którym mówisz brulion, miałam nadzieję, że to jednak od początku do końca będzie jedna i ta sama osoba. Najbardziej się chyba rozczaruję jak to będzie Ezra.

Też myślę, że Mona sama wysłała tego smsa jako A.

Ogólnie odcinek świetny, ten szpital lalek, OMG.
Az się zastanawiałam czy światła w pokoju nie zapalić xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Sro Mar 14, 2012 7:55 pm

Tzn. to nie wychodzi na to, że A. to kilka osób, które się zmieniały co jakiś czas, tylko po prostu najpierw wymyślono A., a potem myślano nad tym, kto się pod tym pseudonimem kryje i zmieniali tę osobę. Szkoda trochę, bo gdyby od początku wiedzieli, kim jest A., to pewnie wszystko byłoby bardziej uporządkowane, ale z drugiej strony - napisać serial tak, żeby pod A. mozna było podstawić różne osoby i dalej miało to sens to naprawdę ciężka sprawa i szacun dla scenarzystów. O ile zachowają tę logikę do końca Razz
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Justyna Sro Mar 14, 2012 9:48 pm

brulion napisał:Tzn. to nie wychodzi na to, że A. to kilka osób, które się zmieniały co jakiś czas, tylko po prostu najpierw wymyślono A., a potem myślano nad tym, kto się pod tym pseudonimem kryje i zmieniali tę osobę. Szkoda trochę, bo gdyby od początku wiedzieli, kim jest A., to pewnie wszystko byłoby bardziej uporządkowane, ale z drugiej strony - napisać serial tak, żeby pod A. mozna było podstawić różne osoby i dalej miało to sens to naprawdę ciężka sprawa i szacun dla scenarzystów. O ile zachowają tę logikę do końca Razz

Trochę mnie to rozczarowało bo bardziej bym wolała żeby ta sama osoba była A od początku do końca ale naprawdę trzeba mieć łeb żeby coś takiego rozkminić, podziwiam ich.

Zastanawia mnie jedna rzecz, skoro dopiero teraz Garrett stracił pracę to czyją odznakę A podkładało na miejsce pożaru? Przecież Garrett miał swoją w tym odcinku.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Sro Mar 14, 2012 11:35 pm

Na pewno Garretta, bo było to widać na odznace Razz Może dopiero teraz ją znaleźli.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Joanna Czw Mar 15, 2012 7:27 am

pewnie A skradło odznake Garretta i podłozyło na miejsce pozaru zeby on byl winny temu pozarowi,

mi też sie to nie podoba, wolałabym zeby "A" bylo jedna osoba ta sama od 1 odcinka a nie zmieniana co chwile..;/
chociaz szacun dla scenarzystow bo napisali to tak ze kazda osoba moze byc "A" i jest o to podejrzewana Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Czw Mar 15, 2012 1:21 pm

Promo kanadyjskie:

Spoiler:

Jeśli osoba, która ściąga maskę na końcu to A., to jest to albo Melissa, albo Jenna... Po oczach mi się wydaje, że Melissa, chociaż jest ciemno i niewiele widać. I nie mogę się dopatrzeć wszystkich osób pokazanych mniej więcej w połowie... jest ktoś, Jason, Caleb, Lucas i mi tam ciągle miga Wren ale to chyba podświadomość xD Widzicie tam coś?
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Lise Czw Mar 15, 2012 1:38 pm

Tak nie ma Wrena:D A przynajmniej tak mi się wydaje.
Ja tam nic nie widzę, bo co jakiś czas mi się zacinało:(


aaa, jeszcze tylko kilak dni i dowiem się kto jest A!!!!! te emocje, te pościgi...
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Joanna Czw Mar 15, 2012 3:19 pm

dla mnie ta osoba która ściaga maske to ewidentnie Jenna...

przytocze tu słowa z filmweb'a:
"ja sie zastanawiam czemu Aria jako jedyna nie miala snu z Alli , i czemu (jesli wiedziala o planie w ktorym Caleb całował Mone) nie byla wtedy z dziewczynami, ani nie poszla z nimi do tego szpitala dla lalek?? Wiem ze ma trudna sytuacje rodzinna przez swoj zwiazek ale powinna byc wtedy z dziewczynami a nie "chcecie to idzcie same, ja wole sie przespac z chlopakiem" ;/

Swoja droga zauwazyliscie ze gdy Hanna, Spencer i Emily były w owym szpitalu były pokazana została jakby głowa lalki, ktora miała oczy prawdziwe i te oczy obserwowaly dziewczyny, jakby ktos sie ukryl za taka maska.. mi to wygłada na tego strasznego chlopczyka..

i czy mi sie wydawało czy wymieniona powyzej trojka uwierzyla temu chlopcu a Aria nie, uznala go po prostu za swira?? troche podejrzane "

trafiłam na strone: [You must be registered and logged in to see this link.]
widziałyście?? jeśłi tak to przepraszam ze sie powtarzam Smile
powody dla ktorych Ezra jest "A"

nie chce w to wierzyć ze on móglby byc A ale zaczełam ogładać od poczatku i jego osobie sie bardziej przygladac i zaczełam sie zastanawiac ze może i on jest "A"

pocieszam sie tylko tym ze wiele osob go podejrzewa wiec to nie była by wielka niespodzianka, bo nie chcialabym zeby Ezra okazał sie "A" Smile
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by frejabeha Czw Mar 15, 2012 3:26 pm

Jak dla mnie ta dziewczyna, która ściąga maskę na końcu to Maya i jakoś głos mi tak pasuje jak mówi 'Emily'. Już się nie mogę doczekać tego odcinka Wink
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Czw Mar 15, 2012 4:54 pm

Jak dla mnie osobą ściągającą maskę jest Jenna, ale to nie oznacza, że zaraz jest A ;P
Też mnie dziwi to, że Aria nie zawsze bierze udział we wszystkim i, że nie miała jako jedyna snu z Alison.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Czw Mar 15, 2012 7:06 pm

Obejrzałam 2x24 i omal nie dostałam zawału przy scenach w szpitalu lalek! Odcinek rewelacyjny wg mnie, chyba najlepszy z PLL.

Sądzę, że ta dziewczyna na końcu ściągająca maskę to nie A. Scenarzyści raczej by jej nie pokazali od tak, w promo, bo to za duża wskazówka, która wyklucza zresztą 90% podejrzanych.

Jeśli chodzi o Jennę i Garretta:
Moim zdaniem Garrett jest 'tym złym' (nie A, ale kimś powiązanym z zabójstwem Ali/sprawą A) a Jenna współpracowała z nim przez jakiś czas z chęci zemsty na dziewczynach. Teraz, kiedy odzyskała wzrok, wybaczyła im oślepienie (zwłaszcza, że Hanna uratowała jej życie) i jej przeprosiny były szczere, tylko, że nie powiedziała wprost za co przeprasza, a przepraszała właśnie za współpracę z Garrettem. I to Garrett był tym, o kim mówiła w rozmowie z dziewczynami. Nowo odnaleziona wdzięczność dla Hanny i reszty skłoniła ją do wrobienia Garretta i zakończenia całej szopki.
Oczywiście druga opcja jest taka, że to Jenna jest 'tą złą', która kłamie i wrabia teraz Garretta we własne zbrodnie...

Mellissa nawet jeśli nie ma nic wspólnego z A (co jest wielce prawdopodobne, bo scenarzyści raczej nie podawaliby nam jej na tacy przed finałem) to na pewno ma coś na sumieniu i jest nieźle popaprana.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jeżeli to Hanna spowoduje zapowiadaną śmierć to będzie to dla mnie duży szok, i to bynajmniej nie pozytywny...

W ogóle to mam tak zawalony przyszły tydzień, że pewnie obejrzę odcinek dopiero w weekend:( Nie wiem jak ja wytrzymam bez wchodzenia tutaj i sprawdzenia, kim jest A...
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Czw Mar 15, 2012 7:22 pm

Ja się zajebiście boje, że mi ktoś zaspoileruje o A, dlatego muszę dać radę na żywo.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Justyna Czw Mar 15, 2012 7:31 pm

Ja w pierwszym momencie przestraszyłam się, że to Hanna zginie ale po chwili ochłonięcia też pomyślałam, że to ona może spowodować czyjąś śmierć. Jeśli tak to nie będzie fajnie.

Przewijałam sobie końcówkę tego promo z 10 razy ale nie mam pojęcia kto zdejmuje maskę Neutral

Tak się zastanawiam nad tym Garrettem i myślę sobie, że może Jenna myśli, że to on podpalił dom Jasona kiedy ona tam była i dlatego chce się zemścić na nim.

A tę stronę, że Ezra jest A widziałam. Niektóre spostrzeżenia są naprawdę ciekawe ale sposób wypowiedzi osoby, która to wszystko pisze i liczba wulgaryzmów, które lecą w stronę tego bohatera sprawia, że mam wrażenie, że pisze to jakiś maniak Razz Ja rozumiem, że ktoś się wciągnął w zagadkę i wydaje mu się, że odkrył osobowość A ale trochę luzu nie zaszkodzi Smile
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Justyna Czw Mar 15, 2012 7:34 pm

A co do ujawnienia A to na szczęście mam wolne we wtorek i nie mam zamiaru wychodzić z domu ani zaglądać na żadne strony związane z PLL dopóki nie pojawi się odcinek i będę mogła sama się przekonać jaką niespodziankę przygotowali nam scenarzyści Very Happy Very Happy Very Happy
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Czw Mar 15, 2012 10:47 pm

Rozumiem, że oglądacie na żywo? Bo ja na pewno Very Happy Ej to może jakieś komentowanie xD macie gg?
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Joanna Pią Mar 16, 2012 8:41 am

niestety nie mam na to mozliwości by o 2 w nocy na zywo ogladac odcinek Smile bez zagladania tutaj spokojnie we wtorek sobie obejrze ( by nie wiedziec wczesniej kim jest A) sama chce to wielkie zaskoczenie odkryc Razz chyba ze moja ciekawosc zwyciezy Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Pią Mar 16, 2012 9:33 am

Nie zostawiajcie mnie z tym samej, znowu będą jakieś lalki pewnie i będę się bała ;D

Na filmwebie dużo ludzi typuje Ezrę, Wrena (;x) i... Arię. Jakby się nad tym zastanowić, to ma to jakiś sens, w końcu tylko Arii A. nie próbowało jeszcze zabić i zdecydowanie najmniej wpływa na jej życie... chociaż jednak trochę nabroiło, cały ten związek z Ezrą i szantaż, że się wyda... jeśli Aria jest A, to chyba nie kazałaby Hannie dać Elli biletów na koncert, na który szła Aria z Ezrą. Dlatego wymyśliłam coś takiego: Aria jest głównym A., ale jest też inne A., które szantażuje tylko Arię. I w finale odkryją tylko, kto jest tym A. szantażującym Arię, a Aria wmówi dziewczynom, że to jest to samo A., które szantażuje resztę, a potem w trzecim sezonie znowu będą smski.

Dobra przeholowałam ;D

e: obczajcie to:
W promo pada określenie "black swan". Prawdopodobnie chodzi o A., która ma na sobie suknię czarnego łabędzia, ale czy tylko ona?
[You must be registered and logged in to see this image.]
To wyjaśniałoby spoiler dotyczący sukni Arii jako "idealnej do tego, co się dzieje w odcinku".

Pismo z notki samobójczej Iana a pismo... Byrona (!)
Spoiler:
notki na pewno nie pisało A. Zupełnie inne pismo.

Oczy za maską:
Spoiler:
Pojawiła się teoria, że Jenna, podobnie jak bohaterka filmu "Czarny łabędź" ma dwie osobowości, przy czym jedna z nich myśli, że jest niewidoma, a druga nie.

Wywiad z Lucy, Troian i Shay:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Jest tam rozwinięcie scenki z promo. Spencer mówi:
"Gra w chowanego była moją ulubioną zabawą z Melissą. A wiecie dlaczego? *creepy wzrok* BO ZAWSZE WYGRYWAŁAM."

Zaczęła mnie przerażać w tym momencie Razz
Poza tym dziewczyny powiedziały, że wszyscy byli w dużym szoku podczas czytania scenariusza, kiedy dowiedzieli się, kim jest A. (nie dostali go wcześniej), i że każda z nich miała swoje typy i żadna z nich się nie rozczarowała. To może znaczyć, że A. to sporo osób, miks wszystkich podejrzanych. Troian dodała, że w finale wszystko bardzo szybko się dzieje.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Nie Mar 18, 2012 3:52 pm

W finale:
Spoiler:
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Nie Mar 18, 2012 4:03 pm

Podobno Wren ma być w finale <33333 więc może to jego dotyczy jeden z tych trzech par. Co do pary, która ma "opłakiwany" moment, stawiam na Spoby, i nie, wcale nie dlatego, że ich nie lubię Razz
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Nie Mar 18, 2012 4:14 pm

Obyś miała rację!!!!
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Nie Mar 18, 2012 4:46 pm

Jeśli chodzi o Arię... Sama się trochę nad nią zastanawiałam. Prawda jest tak, że w porównaniu do pozostałych dziewczyn jej oberwało się najmniej. Jej matka dowiedziała się o romansie Byrona od A, ale było to już wtedy, kiedy Aria sama postanowiła jej o tym powiedzieć. A często było o krok od wydania Ezrii, ale jednak zawsze coś je powstrzymało podczas gdy w niszczeniu innych par jakoś nie miało skrupułów. No i A prześladowało Alison, a po jej śmierci przestało, żeby wrócić po roku do prześladowania reszty dziewczyn. Dziwnym trafem zbiegło się to z powrotem Arii... Jest sporo rzeczy, które mogłyby wskazywać na nią, ale jednak mimo wszystko uważam, że to nie ona. I tak jak w przypadku Ezry - głównym argumentem przeciwko tej teorii są dla mnie zdjęcia promujące 3. sezon:)

Jeżeli chodzi o pismo... Nie wiem, może nie doceniam twórców PLL, ale osobiście uważam, że charakter pisma to żadna wskazówka i że nikt tak naprawdę się nie zajmuje zachowaniem takich szczegółów, a notki A pewnie były już pisane przez niejedną osobę.

Podoba mi się skojarzenie sukienki Arii z plakatem Black Swan.

Ta scenka z dziewczynami i zabawą w chowanego była w sneak peeku, więc nieszczególnie mnie to zaskakuje. A Spencer zawsze jest nieco przerażająca, kiedy uruchamia w sobie tę szaleńczą potrzebę zwycięstwa:)



Jeszcze kilka spoilerów:
Spoiler:
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Joanna Nie Mar 18, 2012 5:29 pm

Karolina a gdzie widziałaś zdjecia promujace 3 sezon?? Smile

Ezra A zgadzało by sie chyba tylko do tego ze Arii najmniej sie oberwalo od A, i jako jedyna nie miała "Snu" z Alli. Mimo ze ludzie na filmwebie stawiaja na Ezre i daja ku temu dowody dlaczego on jest E, jakos nie moge w to uwierzyc... Az tak jest dobrym aktorem i tak przekonywujaco zagrał by sceny w 1 sezonie gdy Noel widzial ich razem i szantazował go, wg mnie Ezra wygladal wtedy na przerazonego a nawet wiecej niz tylko przerazonego..

Nie podoba mi sie sukienka Arii:P
Spencer, Hanna i Emily maja piekne dlugie suknie a tylko Aria wybrała krótka Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Nie Mar 18, 2012 5:37 pm

joanna_x0x0 napisał:Karolina a gdzie widziałaś zdjecia promujace 3 sezon?? Smile

Ezra A zgadzało by sie chyba tylko do tego ze Arii najmniej sie oberwalo od A, i jako jedyna nie miała "Snu" z Alli. Mimo ze ludzie na filmwebie stawiaja na Ezre i daja ku temu dowody dlaczego on jest E, jakos nie moge w to uwierzyc... Az tak jest dobrym aktorem i tak przekonywujaco zagrał by sceny w 1 sezonie gdy Noel widzial ich razem i szantazował go, wg mnie Ezra wygladal wtedy na przerazonego a nawet wiecej niz tylko przerazonego..

Nie podoba mi sie sukienka Arii:P
Spencer, Hanna i Emily maja piekne dlugie suknie a tylko Aria wybrała krótka Razz

Zdjęcia były wstawiane tutaj, musisz przejrzeć kilka stron wstecz i powinnaś znaleźć.

Moim zdaniem wszystkie suknie są obleśne oprócz tej Spencer.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Nie Mar 18, 2012 5:40 pm

Spoiler:
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 18 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 18 z 40 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach