Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pretty Little Liars

+38
Karo
shiva89
desertrose
Joanna
Lewandowska
Justyna
CallMeLady
sund1ay
Monika
Karolina
xAaliyahxx
frejabeha
AW
brulion
xLaura
ronnie
BoToCoDlaMnie
Nika
alkamb
TheBlairBitchProject
B.
Gosiek
coconutP
Magda
Kasia
noire
nonameface
gossip_
endzioszka
Vinova
Vivien
possibility
s
Numb3r_Fourt33n
Kilmeny
Ewa
Gigi
Lise
42 posters

Strona 20 z 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Justyna Wto Mar 20, 2012 10:41 am

Gigi napisał:ahaha czyżbym miała rację?? xD

[You must be registered and logged in to see this link.]

Heh Gigi jasnowidz Razz
Spoiler:
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Justyna Wto Mar 20, 2012 11:06 am

brulion napisał:
Georgina429 napisał:Ja byłam tak wściekła, że nawet nie chciało mi się tu wchodzić i komentować od razu po obejrzeniu.

Spoiler:

Spoiler:

Gigi, pewnie wykrakałaś Razz Chcieli zrobić inaczej, ale przeczytali twój post i zmienili zdanie xDD

Dałam odcinkowi JEDNĄ gwiazdkę na filmwebie Razz

Spoiler:

Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Joanna Wto Mar 20, 2012 11:21 am

MONA - A??

;/ naprawde??

to sie mocno rozczarowałam... po co zapewnienia producentow ze nie bedzie tak jak w ksiazce ;//wychodzi na to ze producentom nie mozna ufac;/

haha ;D pisałam wcześniej ze Mona mogłaby sobie sama wysłać smsa i kazac sobie rozwalic zwiazek Hanny bo sie jej Caleb podoba i zazdrosna byla Razz i sie chyba to sprawdziło ;P

juz wolałabym teorie z złą bliźniaczka Jenny.. Razz

jestem w trakcie ogladania odcinka, ale nie wytrzymałam i musiałam zobaczyc kto jest A Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Joanna Wto Mar 20, 2012 12:30 pm

po obejrzeniu odcinka stwierdzam ze:

Mona nie jest A, tylko jest w zmowie z A. A kazało robic jej te wszystkie rzeczy i to Mona robiłą.. [ wskazuje na to ostatnie zdanie jakie Mona wypowiedziała]
Wiec nadal nie wiemy kto tak naprawde jest A, pytanie tylko czy sie tego dowiemy...;/

A jest osoba, ktora odwiedza Mone.
Kto to naprawde byl??
Może sprawdzi sie teoria z bliżniaczką Alli

Z kim Jenna rozmawiała??
i kim jest Black Swan??
Ten odcinek zostawił wiecej pytań niż odpowiedzi..

zostało czekać na 3 sezon Smile
nie opuszcze PLL, i na dodatek zainwestuje w ksiazki Razz

Mona wygladała przerażajaco jak lezała po upadku i jak podniosla reke i w tym szpitalu ;/
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Justyna Wto Mar 20, 2012 1:09 pm

joanna_x0x0 napisał:po obejrzeniu odcinka stwierdzam ze:

Mona nie jest A, tylko jest w zmowie z A. A kazało robic jej te wszystkie rzeczy i to Mona robiłą.. [ wskazuje na to ostatnie zdanie jakie Mona wypowiedziała]
Wiec nadal nie wiemy kto tak naprawde jest A, pytanie tylko czy sie tego dowiemy...;/

A jest osoba, ktora odwiedza Mone.
Kto to naprawde byl??
Może sprawdzi sie teoria z bliżniaczką Alli

Z kim Jenna rozmawiała??
i kim jest Black Swan??
Ten odcinek zostawił wiecej pytań niż odpowiedzi..

zostało czekać na 3 sezon Smile
nie opuszcze PLL, i na dodatek zainwestuje w ksiazki Razz

Mona wygladała przerażajaco jak lezała po upadku i jak podniosla reke i w tym szpitalu ;/

Spoiler:
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Lewandowska Wto Mar 20, 2012 2:24 pm

Ahahaha Very Happy Dobrze, że mi ten serial przeszedł już dawno temu, bo w innym wypadku bym chyba coś rozwaliła Very Happy Szkoda mi Was trochę teraz xD I te dziewczyny na film webie, które snuły teorie przez 2 lata wypisując w ponad 500 punktach jakieś spostrzeżenia xD
A Karolina pewnie wparuje i nas wszystkich pozabija xD

Gigi to już w ogóle, nie mam pytań. Pewnie jesteś scenarzystką, a jednocześnie miałaś wtyki w tegorocznych Oscarach xD

Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Wto Mar 20, 2012 2:36 pm

Na miejscu youhaveamessage z filmwebu to bym coś rozniosła xD Nie zdziwię się jak nawet nie przetłumaczy tego odcinka xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Lewandowska Wto Mar 20, 2012 2:40 pm

Czekam z niecierpliwością na jej reakcję xD
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Wto Mar 20, 2012 2:44 pm

Już napisała xD Że kończy swoją przygodę z tym serialem.
Ja chyba podobnie, nie chce mi się już zgadywać nic, ile można z widza debila robić. Jeszcze podali niedawno, że będą 4, a nie 3 sezony. Obejrzę ostatni z ostatnich i będę zadowolona xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by frejabeha Wto Mar 20, 2012 3:29 pm

Jestem niesamowicie zawiedziona. Nastawiałam się na niezłe rozwiązanie, takie, że sprawiłoby, iż chciałabym oglądnąć całe PLL jeszcze raz z myślą "jaka ja byłam głupia, że to przegapiłam". Mona? Serio? Mogli wymyślić coś innego. Po za tym może mi się wydaje, ale nie było coś w spoilerach, że wyjaśnią jak zginęła Ali? Jestem wściekła na scenarzystów, że dalej będą ciągnęli sprawę A., a miało się wszystko skończyć jeżeli o to chodzi. Kurcze, zawsze ceniłam PLL trochę wyżej od GG, za umiejętność trzymania w napięciu, stałość bohaterów jeżeli chodzi o uczucia i w ogóle w miarę dobre wątki, ale dzisiaj/ wczoraj wszystko zniszczyli. Czuję się jakby mnie ktoś zrobił w balona...
Mona? Naprawdę...?
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Lewandowska Wto Mar 20, 2012 3:42 pm

Kasia napisał:Już napisała xD Że kończy swoją przygodę z tym serialem.
Ja chyba podobnie, nie chce mi się już zgadywać nic, ile można z widza debila robić. Jeszcze podali niedawno, że będą 4, a nie 3 sezony. Obejrzę ostatni z ostatnich i będę zadowolona xD

Ja będę pewnie oglądać, bo zawsze kończę to co zaczęłam. Po finale 2 sezonu stwierdzam, że nie widzę w zbyt kolorowych barwach 4 sezonu, gdyż pewnie widzowie się zbuntują :>
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Wto Mar 20, 2012 4:18 pm

Może napiszę coś pozytywnego o tym odcinku - Team Sparia I love you
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Wto Mar 20, 2012 4:22 pm

Faktycznie, team Sparia było boskie.

Właściwie, to jeśli teoria o osobie w czerwonym płaszczu jako głównym A jest prawdziwa, to twócy nas nie okłamali, bo Mona nie jest A., tylko jego pomocnikiem... niemniej, dalej uważam, że źle z tego wybrnęli. KAŻDY byłby lepszy niż ona.

Czy ktoś ma jakieś pomysły co do sukni Arii, która miała być idealna? Bo wydaje mi się, że nie chodzi o Czarnego Łabędzia.
Czarny Łabędź to, powtarzam, moim zdaniem jakaś laska wynajęta przez A albo Monę, żeby przyszła na bal w tej sukni i odciągnęła uwagę dziewczyn. Nie wydaje mi się, żeby Melissa udawała ciążę, a Jenna była ubrana inaczej i stała obok Czarnego Łabędzia Razz
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by shiva89 Wto Mar 20, 2012 5:21 pm

tez tak myslalam,ze Mona nie jest A. ale Marlene 2 razy na Twitterze oznajmila ze MONA TO A....https://www.youtube.com/watch?v=WAgOpo5MLMA&feature=playe...
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Wto Mar 20, 2012 5:33 pm

Co za żenada, co za rozczarowanie! Ale się zdenerwowałam... No ludzie, to miała być ta misterna, zaskakująca intryga?! MONA?!

Nie mówiąc już o tym, że scenarzyści obiecali NOWĄ zagadkę, a tymczasem wciąż kręcimy się wokół pieprzonego A;/ Moim zdaniem Mona nie jest A. Albo jest, ale działa z jakąś jeszcze większą wariatką. Tym, co pisze Marlene się nie przejmuję, bo już i tak nagadała tyle bzdur, że jej nie ufam;/

Co do sukni: nie wiem, pewnie trochę kombinuję, ale zwróciłam uwagę na kolory. A, które do tej pory widzieliśmy zawsze chodziło w czerni. A ta osoba, która przychodzi do Mony jest ubrana w czerwony płaszcz + nie wiem, czy zauważyłyście, ale po ostatniej scenie ekran był przez chwilę czerwony. W związku z tym stawiam, że kolejny prześladowca będzie jedną wielką czerwienią, tak jak A było czernią. I właśnie do tego idealnie pasuje czarno-czerwona suknia Arii. Ale pewnie kombinuję jak głupia, a ci wszyscy scenarzyści od siedmiu boleści i tak poszli po najmniejszej linii oporu i sukienka nie ma żadnego głębszego znaczenia.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Wto Mar 20, 2012 5:41 pm

Przeglądam twittera tej kłamczuchy Marlene. Ktoś zadał ciekawe pytanie:
'Kiedy dziewczyny zaczęły dostawać smsy od A nie były jeszcze ponownie zaprzyjaźnione. A Mona podobno zaczęła wysyłać te wiadomości dlatego, że dziewczyny 'ukradły' jej Hannę?'
A ona się wykpiła tym, że to złożone pytanie i nie da rady odpowiedzieć w 50 znakach;/ KPINA JAKAŚ.

A odpowiedź Normana Buckleya na wszystkie pytania brzmi: 'sezon trzeci'. No jasne. Spieprzyliście sprawę to teraz musicie zachęcać ludzi do oglądania kolejnego sezonu;/
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Wto Mar 20, 2012 5:45 pm

Czytałam na filmwebie, inne nieścisłości tego typu też przez to wyszły :/
A Marlene, że Mona jest idealną osobą, bo miała MOTYW.
Powiedzcie mi kto nie miał -_-

I to jest uwaga oddanie hołdu autorce książki! Wyborne.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Wto Mar 20, 2012 5:51 pm

A jeszcze patrzcie na to, co było OCZYWISTĄ WSKAZÓWKĄ.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Wto Mar 20, 2012 5:53 pm

Kasia napisał:A jeszcze patrzcie na to, co było OCZYWISTĄ WSKAZÓWKĄ.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Gdybym dostała w ręce scenariusz tego finału to spaliłabym go w rytualnym ogniu razem ze zdjęciem Buckleya i King;/
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by ronnie Wto Mar 20, 2012 5:54 pm

Karolina napisał:Co za żenada, co za rozczarowanie! Ale się zdenerwowałam... No ludzie, to miała być ta misterna, zaskakująca intryga?! MONA?!

Nie mówiąc już o tym, że scenarzyści obiecali NOWĄ zagadkę, a tymczasem wciąż kręcimy się wokół pieprzonego A;/ Moim zdaniem Mona nie jest A. Albo jest, ale działa z jakąś jeszcze większą wariatką. Tym, co pisze Marlene się nie przejmuję, bo już i tak nagadała tyle bzdur, że jej nie ufam;/

Co do sukni: nie wiem, pewnie trochę kombinuję, ale zwróciłam uwagę na kolory. A, które do tej pory widzieliśmy zawsze chodziło w czerni. A ta osoba, która przychodzi do Mony jest ubrana w czerwony płaszcz + nie wiem, czy zauważyłyście, ale po ostatniej scenie ekran był przez chwilę czerwony. W związku z tym stawiam, że kolejny prześladowca będzie jedną wielką czerwienią, tak jak A było czernią. I właśnie do tego idealnie pasuje czarno-czerwona suknia Arii. Ale pewnie kombinuję jak głupia, a ci wszyscy scenarzyści od siedmiu boleści i tak poszli po najmniejszej linii oporu i sukienka nie ma żadnego głębszego znaczenia.
Z tym kolorem czerwonym masz chyba racje, bo ta Marlene czy jak jej tam w wywiadzie powiedziała że “Red is the new black. I think that’s the best way to say it: Red is the new black.”

Poza tym jestem rozczarowana jak wszyscy chyba. Chociaż nie wierzę że Mona jest A. Myślę, że jest więcej niż jedno A.
ronnie
ronnie
Chair & Dorota
Chair & Dorota

Liczba postów : 339

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Wto Mar 20, 2012 5:57 pm

Z nudów przetłumaczyłam wywiad, który cytujecie od kilku godzin:
Spoiler:

Jest też o sezonie trzecim. Karolina, chyba masz rację z tymi kolorami na sukience.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Wto Mar 20, 2012 6:03 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] Mona jest A.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Wto Mar 20, 2012 6:09 pm



'Pierwszy wywiad z A.'...


Nie dość, że jestem zdenerwowana z powodu Mony to jeszcze denerwuje mnie to, że scenarzyści obiecali nową zagadkę a fundują nam odgrzewany kotlet. Jeszcze się okaże, że Mona to nie główna A, a jest nią właśnie Czarny Łabędź=czerwony płaszcz=rozmówca Jenny(?). Nie mówiąc o tym, że Marlene napisała też, że sprawa morderstwa Ali zostanie rozwikłana w finale i co?!

A jeśli chodzi o te zapewnienia King: Mona jest A, ale czy jedynym? Czy nie proponowała Spencer dołączenia do A TEAM? Czy nie mówiła (myślała właściwie) w liczbie mnogiej w jednej z ostatnich scen? Czy nie tłumaczyła się komuś, że wykonała wszystkie polecenia? Mam gdzieś, co pisze Marlene King.


Ostatnio zmieniony przez Karolina dnia Wto Mar 20, 2012 6:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Wto Mar 20, 2012 6:10 pm

To ją powinni zamknąć zamiast Mony.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Wto Mar 20, 2012 6:14 pm

Z tego, co kojarzę, to w finale drugiego sezonu mieli rozwiązać tylko sprawę A., a na morderstwie Ali skupić się w trzecim sezonie.

King za bardzo miesza i gada głupoty :p ktoś powinien być jej rzecznikiem prasowym bo sama się do tego nie nadaje. To jasne, że istnieje Team A., jedyne pytanie, na które mogłaby nie chcieć odpowiedzieć to to, kto w nim jest i czy jest to związek "partnerski" czy z szefem ;p

Mnie teraz zastanawia wątek Caleba/Mony. Ciekawe, czy to była inicjatywa Mony, czy "nad-A".

e: premiera trzeciego sezonu: 6 czerwca. Będzie przesunięcie o pół roku od finału. Mona będzie przebywała w Radley Sanatorium, gdzie odwiedzi ją tajemniczy gość. Wyjaśni, jak działała (tak mi się wydaje) no i Kłamczuchy nie mają jeszcze spokoju.

Pojawiają się juz bardzo negatywne komentarze dotyczące rozwiązania wątku. Myślę, że PLL sporo straci na oglądalności.

Na pocieszenie macie śpiewającego Tylera Blackburna (Caleba)
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 20 z 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach