Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pretty Little Liars

+38
Karo
shiva89
desertrose
Joanna
Lewandowska
Justyna
CallMeLady
sund1ay
Monika
Karolina
xAaliyahxx
frejabeha
AW
brulion
xLaura
ronnie
BoToCoDlaMnie
Nika
alkamb
TheBlairBitchProject
B.
Gosiek
coconutP
Magda
Kasia
noire
nonameface
gossip_
endzioszka
Vinova
Vivien
possibility
s
Numb3r_Fourt33n
Kilmeny
Ewa
Gigi
Lise
42 posters

Strona 25 z 40 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by sund1ay Nie Kwi 01, 2012 12:45 pm

Ojejeje, dalej Ezria. Mam ich dość, Aria wygląda milion razy ciekawiej z każdym, tylko nie z nim, nawet z tym Holdenem, nie mówiąc już o Jasonie. Dajcie dziewczynie odpocząć.
Na szczęście Wren wciąż w grze I love you
sund1ay
sund1ay
Blairena & Dair
Blairena & Dair

Liczba postów : 201

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Nie Kwi 01, 2012 12:51 pm

Pijana Emily nie mogę się doczekać Very Happy A co do hotel sex to też stawiałabym na Ezrę, bo na Wrencer to chyba za wcześnie ;x
Oby ten nowy student był adoratorem Emily i nawrócił ją na hetero Razz Irytują mnie już te jej romanse z laskami, bo wygląda to tak, jakby co druga dziewczyna w Rosewood była lesbijką.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Nie Kwi 01, 2012 2:53 pm

brulion napisał:Pijana Emily nie mogę się doczekać Very Happy A co do hotel sex to też stawiałabym na Ezrę, bo na Wrencer to chyba za wcześnie ;x
Oby ten nowy student był adoratorem Emily i nawrócił ją na hetero Razz Irytują mnie już te jej romanse z laskami, bo wygląda to tak, jakby co druga dziewczyna w Rosewood była lesbijką.

Widzieliśmy już raz pijaną Emily i była to porażka, więc nie wiem, czy chcę to widzieć ponownie:) Zwłaszcza, że całkiem niedawno odnalazłam w sobie głęboko zakopane, maleńkie pokładziki sympatii dla tej dziewczyny.

Wrencer odpada na 100%, bo przecież na razie mamy wielki come back Quasimodo;/ Podejrzewam, że to jego będziemy oglądać u boku Spencer w najbliższym czasie. I to pewnie on zarzuca tym soczystym, seksownym dowcipem o Dong Po w drugim dialogu...

Co do studenta - zastanawiałam się, czy to może nie chodzi przypadkiem o tajemniczego brata Ezry. Może twórcy nie chcieli się zdradzać za bardzo, więc w ogłoszeniu castingowym nie napisali wprost, że to on? Nie znam się na tych wszystkich castingowych procedurach, więc naprawdę nie mam pojęcia, czy istnieje taka możliwość. Tak czy siak mam nadzieję, że wybiorą kogoś na miarę Ezry czy Wrena, a nie oblecha jak Quasi.

I jeszcze co do homoseksualizmu Emily: z jednej strony fajnie, że poruszają taki temat. I w sumie nie przeszkadza mi to, że Em jest lesbijką. Po prostu te jej partnerki nie zachwycają... Najpierw straszna, naprawdę STRASZNA Maya, teraz pewnie ta Paige, która jest co najmniej dziwna... Już chyba z trojga złego najbardziej podobałaby mi się opcja z Samarą, ale kto wie. Scenarzyści pokazali, że lubią powielać pomysły z książki składać hołd autorce książki, więc nie zdziwiłabym się specjalnie, gdyby tajemniczy pan prawnik zawrócił w głowie naszej homoseksualnej Emilce. Jeżeli chodzi o odsetek homoseksualnych postaci to PLL zachowuje jeszcze realizm. W Glee połowa członków chóru jest odmiennej orientacji:D
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Nie Kwi 01, 2012 4:36 pm

Karolina napisał:
Widzieliśmy już raz pijaną Emily i była to porażka, więc nie wiem, czy chcę to widzieć ponownie:) Zwłaszcza, że całkiem niedawno odnalazłam w sobie głęboko zakopane, maleńkie pokładziki sympatii dla tej dziewczyny.
Kiedy to było? Bo nie pamiętam ;D

Karolina napisał:
Co do studenta - zastanawiałam się, czy to może nie chodzi przypadkiem o tajemniczego brata Ezry. Może twórcy nie chcieli się zdradzać za bardzo, więc w ogłoszeniu castingowym nie napisali wprost, że to on? Nie znam się na tych wszystkich castingowych procedurach, więc naprawdę nie mam pojęcia, czy istnieje taka możliwość. Tak czy siak mam nadzieję, że wybiorą kogoś na miarę Ezry czy Wrena, a nie oblecha jak Quasi.
Dobry pomysł, nie wiem, jak to jest z tymi procedurami na castingu, ale z tego, co kojarzę, to na castingach do GG podawali tylko płeć, mniej więcej wiek, ewentualnie wymagany język (kiedy robili casting na księdza przed sezonem 5 wymagana była znajomość francuskiego) i krótki opis postaci typu "seksowny" albo "czarnoskóry". Nie jestem pewna, czy przy castingu na Beatrice podawano, że szukają kogoś kto zagra siostrę Louisa. Tak czy inaczej, brat Ezry to dobry trop.

Karolina napisał:I jeszcze co do homoseksualizmu Emily: z jednej strony fajnie, że poruszają taki temat. I w sumie nie przeszkadza mi to, że Em jest lesbijką. Po prostu te jej partnerki nie zachwycają... Najpierw straszna, naprawdę STRASZNA Maya, teraz pewnie ta Paige, która jest co najmniej dziwna... Już chyba z trojga złego najbardziej podobałaby mi się opcja z Samarą, ale kto wie. Scenarzyści pokazali, że lubią powielać pomysły z książki składać hołd autorce książki, więc nie zdziwiłabym się specjalnie, gdyby tajemniczy pan prawnik zawrócił w głowie naszej homoseksualnej Emilce. Jeżeli chodzi o odsetek homoseksualnych postaci to PLL zachowuje jeszcze realizm. W Glee połowa członków chóru jest odmiennej orientacji:D
Haha ;D Mnie tylko rozbraja fakt, że ze wszystkich kłamczuch Emily miała jak na razie najwięcej obiektów zainteresowania, na początku był ten jej chłopak (Ben?), potem Toby, Maya, Paige, Samara... chyba coś po drodze jeszcze było? Jakaś koleżanka Samary chyba do niej uderzała? A w Glee to faktycznie przesadzają ale nie ten temat więc nie dyskutuję Razz
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Nie Kwi 01, 2012 4:47 pm

Emily pijana w 1x14. Jezu, co za żenadaaaaaaa:



No i przez ciebie musiałam sobie to przypomnieć i już jej nie lubięSad
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Nie Kwi 01, 2012 5:21 pm

Hahahaha faktycznie porażka ;D
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Joanna Nie Kwi 01, 2012 5:43 pm


[/quote]
Haha ;D Mnie tylko rozbraja fakt, że ze wszystkich kłamczuch Emily miała jak na razie najwięcej obiektów zainteresowania, na początku był ten jej chłopak (Ben?), potem Toby, Maya, Paige, Samara... chyba coś po drodze jeszcze było? Jakaś koleżanka Samary chyba do niej uderzała? A w Glee to faktycznie przesadzają ale nie ten temat więc nie dyskutuję Razz[/quote]

A kazało Emily dac swój nr koleżance Samary Razz
Pomyślałam ze nowy chłopak bedzie uderzał do Emily ale ponoć tak w ksiażce było. Ja czekam na swoje ksiazki i jak narazie przeczytałam tylko pierwsza część. Motyw z A-Mona sie sprawdził wiec możemy przypuszczac ze i tym razem producenci nas niemile zaskocza ;//
pozostałe dziewczyny sa stałe w uczuciach Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karo Nie Kwi 01, 2012 5:57 pm

joanna_x0x0 napisał:

A kazało Emily dac swój nr koleżance Samary Razz
Pomyślałam ze nowy chłopak bedzie uderzał do Emily ale ponoć tak w ksiażce było. Ja czekam na swoje ksiazki i jak narazie przeczytałam tylko pierwsza część. Motyw z A-Mona sie sprawdził wiec możemy przypuszczac ze i tym razem producenci nas niemile zaskocza ;//
pozostałe dziewczyny sa stałe w uczuciach Razz

I to mnie bardzo cieszy Smile Strasznie nie lubię tych serialowych zawirowań i akcji każdy z każdym. Jedyne co to Ezra mnie średnio przekonuje, no ale co zrobićVery Happy

A apropos Em to według mnie dziwne by było gdyby nagle znowu była hetero, no chyba, że jest bi, ale dotychczasowe jej relacje z facetami tak nam przedstawiano jakby się z nimi mega męczyła, więc jej nagłe nawrócenie według mnie byłoby mocno naciągane.

Ja książki nie czytałam, ale z tego co już zdążyłam na forach przeczytać to serial jest mocno inspirowany książką, więc kto przeczytał ten ma niezły spoiler Very Happy
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Justyna Pon Kwi 02, 2012 9:42 am

Ja nie mam nic przeciwko Emily z jakimiś dziewczynami ale rzeczywiście ani Maya ani Paige nie zachwycały a wręcz irytowały więc chętnie bym zobaczyła przy niej jakiegoś chłopaka, po śmierci Mai przydałoby się jej silne, męskie ramie do wypłakania się. Lepsze to niż Emily popadająca z rozpaczy w alkoholizm. Tylko żeby motywu z ciążą nie wykorzystali.
Może byłaby druga para, której bym kibicowała bo Ezrii mam serdecznie dość a Spoby(tak brzmi połączenie tej par?) jest mi totalnie obojętne.


Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Pon Kwi 02, 2012 1:56 pm

Tak, Spencer + Toby to Spoby ;D Spencer + Wren to Wrencer Very Happy jedyny słuszny ship w tym serialu.

Emily przydałby się facet. Może tak naprawdę to ona jest bi, tylko jeszcze o tym nie wie Razz
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Pon Kwi 02, 2012 7:31 pm

brulion napisał:Tak, Spencer + Toby to Spoby ;D Spencer + Wren to Wrencer Very Happy jedyny słuszny ship w tym serialu.

Emily przydałby się facet. Może tak naprawdę to ona jest bi, tylko jeszcze o tym nie wie Razz


podoba mi się to stwierdzenie xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Wto Kwi 03, 2012 8:12 pm

Znowu kilka malutkich spoilerów:

Spoiler:

EDIT:
Wren pojawi się już w pierwszym odcinku!
Najwspanialszą nowiną dla mnie byłoby, gdyby okazało się, że po tej 6-miesięcznej przerwie, Spenmodo rozpadło się całkowicie, a Spence jest z Wrenem. Scenarzyści mogliby mi sprawić taką przyjemną niespodziankę Razz
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Pon Kwi 09, 2012 4:19 pm

Jakby ktoś był zainteresowany tym, kto naprawdę jest A:
Spoiler:

Szukałyśmy w złych miejscach po prostu.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Pon Kwi 09, 2012 4:24 pm

ROTFL xDDDDDD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Pon Kwi 09, 2012 8:40 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dwójka moich ulubieńców na jednym zdjęciu! Tyle szczęścia na raz♥

Keegan wygląda z tymi włosami jak David Hasselhoff za złotych lat Słonecznego patrolu. No i nie żeby chwalił się swoim 'seksownym' ciałem, jak nierozgarnięty 15-latek desperacko szukający aprobaty i pochwały...
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Pon Kwi 09, 2012 10:07 pm

Boże, myślałam, że to Paul Wesley xDDD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Pon Kwi 09, 2012 11:06 pm

brulion napisał:Boże, myślałam, że to Paul Wesley xDDD

Błagam... jak mogłaś?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Pon Kwi 09, 2012 11:16 pm

Sorry, to przez te włosy Very Happy
Nie za bardzo rozumiem sens tego zdjęcia, jak byłam mała, to w jakiejś książce zobaczyłam obrazek przedstawiający jakąś murzyńską królową znaną z tego, że kiedy nie zaproponowano jej krzesła usiadła na swoim niewolniku xD Shay jako nowy tyran Razz
Czy ona ma ombre zrobione czy mi się wydaje?

e: PODOBNO tym studentem prawa z Hollis ma być Nathan St.Germain, kuzyn Mayi.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Joanna Sro Kwi 11, 2012 3:26 pm

Malutki spoiler:

One of our four Liars will be visiting Mona in secret in the first episode of season 3! Who will it be?

Jedna z naszych Kłamczuch odwiedzi Monę, w sekrecie. Kto to będzie?

Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Sro Kwi 11, 2012 3:34 pm

Pewnie Hanna Razz
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Joanna Sro Kwi 11, 2012 4:19 pm

moje domysły:

Hanna albo Spencer Razz

Hanna - wkońcu Mona była jej najlepsza przyjaciółka
Spencer- bedzie sie chciała dowiedzieć czegoś o A-Team'ie

Wink
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Justyna Sro Kwi 11, 2012 6:25 pm

Na bank Hanna, będzie chciała żeby Mona jej wszystko wytłumaczyła. Pewnie przed dziewczynami będzie udawała, że wszystko z nią ok ale tak naprawdę będzie to przeżywała i dlatego pójdzie do Mony po wyjaśnienia.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by desertrose Czw Kwi 19, 2012 2:43 pm

Kto się z tym zgadza? xDD

[You must be registered and logged in to see this image.]
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Czw Kwi 19, 2012 2:55 pm

JAAAAAAAAAAAAAAAA Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Czw Kwi 19, 2012 3:07 pm

Spencaaaaaaaaah ^-^
Błagam, niech go awansują na główną postać -.-
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 25 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 25 z 40 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach