Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x16 Cross Rhodes

+32
sund1ay
Diana
s
andzia
Nika
Żuri
Karolina
ronnie
Nana8180
lassa_2
brulion
shiva89
joanna1205
lily333
depmod
Layla
turtle
Serena
gaspar
Kasia
Justyna
antiba
DairDreamer
aksunia
CallMeLady
Gigi
Karo
Lise
Joanna
pelcia22
frejabeha
Magda
36 posters

Strona 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Vote_lcap23%5x16 Cross Rhodes - Page 2 Vote_rcap 23% 
[ 12 ]
5x16 Cross Rhodes - Page 2 Vote_lcap38%5x16 Cross Rhodes - Page 2 Vote_rcap 38% 
[ 20 ]
5x16 Cross Rhodes - Page 2 Vote_lcap25%5x16 Cross Rhodes - Page 2 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
5x16 Cross Rhodes - Page 2 Vote_lcap4%5x16 Cross Rhodes - Page 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
5x16 Cross Rhodes - Page 2 Vote_lcap10%5x16 Cross Rhodes - Page 2 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
 
Wszystkich Głosów : 52
 
 

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by Layla Wto Lut 21, 2012 7:16 pm

Tak na szybko

+Dorota za scenę z Blaireną, Rufus za scenę z kurtką xD
+Serena. Na początku oczywiście bardzo "dojrzałe" zachowanie w łazience i przy śniadaniu, ale na szczęście udało jej się zrehabilitować do końca odcinka Smile
+Scena w szpitalu, która trochę podniosła poziom odcinka Smile Blake mogła znowu zrobić swój popisowy dzióbek Smile
+mimika Chucka, kiedy Alessandra rozmawia przez telefon. OK, w tym momencie całkowicie wybaczam Edowi szept szatana i to gibanie się Smile

+/- Dair. Niby to ma sens, bo zaprzeczanie nie raz było taktyką Blair, ale mimo wszystko trochę brakuje mi tu logiki. Nie zdziwiłabym się, gdyby Serena się tak zachowywała, ale to jest Blair. No ale zobaczymy, co scenarzyści nam dalej zaserwują. Scena, kiedy Blair sobie uświadamia, co Dan do niej czuje, naprawdę niezła. Dan był mi generalnie obojętny przez większość odcinka, ale jego teksty do Blair były naprawdę słodkie Smile
+/- Ivy. Strasznie denerwuje mnie tak aktorka i te teksty Ivy "nigdy nie miałam prawdziwej rodziny", "moja babcia umarła na raka" itp., ale jej zachowanie względem CeCe było naprawdę świetne.
+/- Chuck. Czy ja dobrze zrozumiałam, że jedyną akcją co do zniszczenia Dana było podmienienie jego książki? Jeżeli tak, to nie widzę większego sensu w sypianiu z Alessandrą. Wiem, jestem dziwna, ale to jego spiskowanie mi aż tak bardzo nie przeszkadzało. Wiadomo, że cały czas chodziło o Blair, ale miło, że robi coś oprócz powtarzania Blair, że ją kocha i słuchania, że ona go też, ale nie mogą być razem. No i oczywiście bardzo mi się spodobało to, że naprawił swój błąd po rozmowie z Blair.

-----Śmierć CeCe. Nie ma to jak uśmiercić jeden z najciekawszych charakterów w serialu, zeby rozkręcić inny, nudny wątek.

Nate i Lola byli dla mnie obojętni. Nate jak zwykle tylko był i dobrze wyglądał, a Lola niby coś zrobiła, w końcu wreszcie odkryła prawdę, ale na razie ani mnie to ziębi, ani grzeje. Tak nawiasem mówiąc, to nic, tylko pogratulować sprytu. "Niesamowicie przebiegłym" sposobem dobrała się do telefonu Nate'a, a potem nawet nie wykasowała ostatniego połączenia...

Podsumowując, odcinek między "dobry" a "może być", ale jako nieobiektywna fanka Chair (i CeCe) dam "może być" Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by Lise Wto Lut 21, 2012 7:32 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
I jak można mówić, że Ed nie jest dobrym aktorem? Popatrzcie na jego miny. Po prostu owacje na stojąco.
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by CallMeLady Wto Lut 21, 2012 7:38 pm

szczegolnie ta w srodku Smile
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by depmod Wto Lut 21, 2012 7:39 pm

Powiem tak: po odcinku "ślubnym" jak i w trakcie jego z niesmaczeniem patrzę na te odcinki. Blair i Dan? Na chwilkę może.. ale intymne sceny tych dwojga doprowadzają do tego, że czekam tylko na koniec odcinka. Czekam na powrót Chair:-)

depmod

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by Karo Wto Lut 21, 2012 7:41 pm

Hahaha mnie się ta scena bardzo podobała. Zresztą Ed jakby odżył w tym odcinku. Widać knucie mu służy i w takiej roli czuje się najlepiej:))
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by Layla Wto Lut 21, 2012 7:43 pm

Lise napisał:[You must be registered and logged in to see this link.]
I jak można mówić, że Ed nie jest dobrym aktorem? Popatrzcie na jego miny. Po prostu owacje na stojąco.

W tym odcinku rzeczywiście mu dobrze poszło, a tą scenę po prostu już uwielbiam Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by lily333 Wto Lut 21, 2012 7:48 pm

CallMeLady napisał:
Btw, Dan wyglada okropnie, a i to malo powiedziane. Jak chce miec dlugie wlosy to ok, ale niech ich nie przywala od gory kupa zelu i wosku. wygladal jakby ich nie umyl od kilku tygodni. taki ladny chlopak, a tak sie psuje.

Ciekawa jestem jak poprwadza watek Ivy/Lola. Szkoda mi sie zrobilo Ivy szczegolnie jak Serena ja pogonila w swoim typowym stylu. Na sile ja zaciagnela do NY, a teraz ma pretensje, ze z nia przyjechala.

Zgadzam się. Dan wygląda paskudnie. Patrzeć się na niego nie da. Nie spodobało mi się, jak Serena wyrzuciła Ivy z szpitala, dlatego ucieszyłam się, gdy Lola spławiła S. Coraz bardziej podoba mi się ta dziewczyna.

Szczerze powiedziawszy, nie zdziwiłabym się, gdyby Cece wiedziała, że Ivy podszywa się pod jej wnuczkę i zapisała jej coś, ze względu na to, że była przy niej.

po naszych bohaterach widać, że w tym sezonie scenarzyści planują odwrócenie ról. Serena w cieniu przyjaciółki, Blair wiecznie niezdecydowana i skacząca z kwiatka na kwiatek, Dan i jego nieczyste zagrania i Chuck myślący o szczęściu innych.

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by CallMeLady Wto Lut 21, 2012 7:51 pm

prawda, w koncu robil cos innego niz wyznawal milosc Smile
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by Karo Wto Lut 21, 2012 8:03 pm

po naszych bohaterach widać, że w tym sezonie scenarzyści planują odwrócenie ról. Serena w cieniu przyjaciółki, Blair wiecznie niezdecydowana i skacząca z kwiatka na kwiatek, Dan i jego nieczyste zagrania i Chuck myślący o szczęściu innych.

Aż tak bym nie przesadzała, Chuck myśli o szczęściu Blair i przekłada je ponad swoje to fakt, ale innych to on ma raczej w głębokim poważaniu Very Happy A Dan...no cóż, mimo że prawdopodobnie wysłał ten filmik to jednak sadzę, że działał w dobrej wierze, a już na pewno jego zachowanie można wytłumaczyć miłościąSmile Chociaż za to, że się nie przyznał ma u mnie ogromnego minusa. A z tym, że S. i B. zamieniły się rolami to się zgadzam Very Happy
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by joanna1205 Wto Lut 21, 2012 8:53 pm

uff... kolej na mnie Smile

Jest lepiej, dużo lepiej niż ostatnio, ale ciągle czegoś mi brak. Ale o tym później.

Chuck - w końcu! Teraz dopiero widzę jak siedzenie w Empire i czekanie na Blair mu nie służyło. Ta postać potrzebowała akcji. Za to uwielbiałam Chucka, i dziękuję, że mi o tym przypomniano. I intryga niczego sobie,dobrze zaplanowana, przemyślana i świetnie zrealizowana. O rany, jak ja kocham spiski Smile Smile Smile. I jeszcze ta przemiana z mr Hyde z powrotem w dr Jekyll po telefonie Blair, która skarciła Chucka jak matka niegrzeczne dziecko. Miodzio. Ach, i to końcowe "Humphrey, you bastard" - znowu Chuck mnie kupił!

Blair i Dan... hm... znowu fajna relacja. Uwielbiam sposób w jaki Blair wymawia Humprey i mam nadzieję, że nawet jak ich ostatecznie sparują, od czasu do czasu tak się do niego odezwie. Zresztą ta dwójka najbardziej podoba mi się w scenach komediowych. Są świetni kiedy się nawzajem irytują, ale ciągle (!!!) nie widzę ich romantycznego związku. Sorry... na prawdę próbuję.

Serena/Blair, jak dla mnie fajnie rozegrany wątek. Foch Sereny to po prostu klasyka, a ja ciągle próbuję się tego od niej nauczyć Smile. W tym odcinku dużo materiału do ćwiczeń: scena przy śniadaniu - foch, scena przy taksówce - foch, scena z Charlie - foch. A, zapomniałabym o scenie w łazience - agresywny foch. Inna sprawa, że mina Blair ze szminką do ucha - genialny widok.

Śmierć Cece moim zdaniem i niepotrzebna i skopana jako wątek. tutaj daję minusa. Po pierwsze wredne było to, że ostatnie tygodnie życia spędziła z obcą dziewczyną podszywającą się pod jej wnuczkę. Strasznie smutne i jestem zła, że tak to rozegrali. Tym bardziej, że ostatnia scena w szpitalu, z rodziną (i Blair) wokół łóżka, żałosna. Wszyscy, bez wyjątku zagrali to fatalnie! Aż się czułam zażenowana oglądając to Sad.

Spotkanie dwóch Charlie na plus. Całe szczęście, że w końcu zdecydowali się rozwiązać ten wątek, chociaż kiedy lola pojawiła się w szpitalu zaczęłam się bać, że wcisnął Ivy w usta kolejne kłamstwo, które wszyscy znowu łykną jak pelikan, co byłoby totalną obrazą inteligencji widzów.

Tyle chyba... mam wrażenie, że o czymś/kimś zapomniałam...
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by joanna1205 Wto Lut 21, 2012 8:55 pm

Oj, już wiem! O Natcie!

Tak więc Nate też był w tym odcinku. Wink
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by Magda Wto Lut 21, 2012 9:29 pm

Lise napisał:[You must be registered and logged in to see this link.]
I jak można mówić, że Ed nie jest dobrym aktorem? Popatrzcie na jego miny. Po prostu owacje na stojąco.

Mam nadzieję, że Edowi dobrze zrobili ta przerwa we Włoszech, bo przechodzi samego siebie. Absurdalność tego bohatera aż mnie boli Wink Trollowanie Eda A+ Smile
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by shiva89 Wto Lut 21, 2012 9:52 pm

Lise napisał:[You must be registered and logged in to see this link.]
I jak można mówić, że Ed nie jest dobrym aktorem? Popatrzcie na jego miny. Po prostu owacje na stojąco.











JA OD RAZU ZWROCILAM UWAGE NA JEGO MIMIKE...MYSALAM ZE SIE POPLACZE ZE SMIECHU..TO BYLO I JEST KOMICZNE...HAHAHHA
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by lily333 Wto Lut 21, 2012 9:58 pm

[quote="kARO88"]
Dan...no cóż, mimo że prawdopodobnie wysłał ten filmik to jednak sadzę, że działał w dobrej wierze
Obwinił o wysłanie tego filmiku Chucka, mimo że doskonale wiedział, że to nieprawda. Później wystawił Blair Plotkarze, udawał, że jest zainteresowany Sereną, a wszystko po to, by zachować prawdę w ukryciu.

lily333

Liczba postów : 73

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by Karo Wto Lut 21, 2012 10:10 pm

shiva89 napisał:
Lise napisał:[You must be registered and logged in to see this link.]
I jak można mówić, że Ed nie jest dobrym aktorem? Popatrzcie na jego miny. Po prostu owacje na stojąco.


JA OD RAZU ZWROCILAM UWAGE NA JEGO MIMIKE...MYSALAM ZE SIE POPLACZE ZE SMIECHU..TO BYLO I JEST KOMICZNE...HAHAHHA

No,ale to przecież chyba miało być komiczne. W końcu nie oglądamy dramatu, tylko serial młodzieżowy, który chyba powinien być zabawny. Mnie ta scena rozbawiła i akurat uważam to za duży plus.
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by brulion Wto Lut 21, 2012 10:14 pm

Szczerze mówiąc, to ja też robię takie miny jak ktoś przy mnie gada przez tel Razz
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by Karo Wto Lut 21, 2012 10:15 pm

[quote="lily333"]
kARO88 napisał:
Dan...no cóż, mimo że prawdopodobnie wysłał ten filmik to jednak sadzę, że działał w dobrej wierze
Obwinił o wysłanie tego filmiku Chucka, mimo że doskonale wiedział, że to nieprawda. Później wystawił Blair Plotkarze, udawał, że jest zainteresowany Sereną, a wszystko po to, by zachować prawdę w ukryciu.

No tak, tak, rozumiem o co Ci chodzi, mnie też wkurzyło to, że się nie przyznał, a to że ciągnął ze sobą Blair na te imprezę, bo mu plotkara kazała to już w ogóle nie pojęte. No,ale może nam to wszystko jakoś wyjaśnią. W mojej wypowiedzi bardziej chodziło mi jednak o samo wysłanie filmiku, bo uważam że ktokolwiek to zrobił (w sumie jeszcze nie mamy pewności czy to Dan) to zrobił to raczej dla dobra Blair.
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by Karo Wto Lut 21, 2012 10:16 pm

brulion napisał:Szczerze mówiąc, to ja też robię takie miny jak ktoś przy mnie gada przez tel Razz

haha no właśnie, szczególnie jeszcze kiedy się "udaje" że nic się nie wie o sprawie o której mowa Very Happy
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by Gigi Wto Lut 21, 2012 11:31 pm

ahahah Ed rozwalił system co za troll Very Happy Very Happy

tak samo jak scenarzyści

[You must be registered and logged in to see this image.]

I thought you wanted me to wait for you ahahah padłam xD Chuckuś waitujesz że aż nie wiem :*
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by Lise Wto Lut 21, 2012 11:42 pm

Dlaczego ona tak na nim leżała? Rozumiem, gdyby była bez ubrań, ale w;
- takich samych włosach (nie rozczochranych)
- w ubraniu
o co chodzi?
To samo dotyczy Chucka. Chyba, że ma jakieś nadprzyrodzone moce.
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by CallMeLady Wto Lut 21, 2012 11:45 pm

no i dobrze, ze sie zajal czyms innym niz czekaniem. zapomnialby co to sex zanim Blair by sie zdecydowala Razz a tak przynajmniej cos sie dzieje. dla mnie on od samego poczatku byl absurdalna i przerysowana postacia. I cale szczescie, bo jakby go zabraklo to by mozna poprostu serial na brooklyn przenies i zapomniec co nas tak naprawde pociagalo w ogladaniu dzieciakow z UES.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by Gigi Wto Lut 21, 2012 11:46 pm

Lise to już po xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by Lise Wto Lut 21, 2012 11:48 pm

Ale co, tak szybko się wyszykowała, uczesała? Proszę cię...
I dalej moje pytanie brzmi; Dlaczego na tak leżała na nim? I dopiero po chwili postanowiła coś powiedzieć(mądrego...).
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by Gigi Wto Lut 21, 2012 11:49 pm

LOL xD może już nie drążmy tego tematu błagam Very Happy Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by CallMeLady Wto Lut 21, 2012 11:51 pm

Lise napisał:Ale co, tak szybko się wyszykowała, uczesała? Proszę cię...
I dalej moje pytanie brzmi; Dlaczego na tak leżała na nim? I dopiero po chwili postanowiła coś powiedzieć(mądrego...).

tak wyszykowala sie, uczesala. tak jak wszycy sie budza umalowani i uczesani. to jest serial.

sama bym sie poocierala o Chuck. w ubraniach oczywiscie!
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x16 Cross Rhodes - Page 2 Empty Re: 5x16 Cross Rhodes

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach