Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

The vampire diaries

+32
dirtyword
Joanna
Dankowa
fusiatko44
Numb3r_Fourt33n
brulion
turtle
poster
sund1ay
s
andzia
TheBlairBitchProject
Freya
Ella
Monika
Klaudia
Magda
alkamb
Citizen Erased
Vivien
frejabeha
shiva89
jeanne
Lise
Edda
Kasia
Ola
April
Gigi
Lewandowska
Karolina
Ania_
36 posters

Strona 18 z 40 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Sro Kwi 25, 2012 9:49 pm

Karolina napisał:A teoretycznie rzecz biorąc, czy twój chłopak robi ci krzywdzę współżyjąc z inną kobietą?
Tak, jasne nie byli wtedy parą, ale kurczę... są przyjaciółmi, tak? On ją kocha do szaleństwa, tak? Więc pytam: jak można usprawiedliwiać to, że przespał się z Rebeką, która zaledwie 24 h wcześniej próbowała zamordować Elenę, jego podobno wielką miłość tym, że Elena powiedziała mu kilka przykrych słów?

A już w ogóle ta scena:
[You must be registered and logged in to see this image.]
mnie dobija. Podobno chciałaś zabić moją ukochaną wczoraj, tak? Super. To idziemy do mnie, czy do ciebie? Elenka mnie zraniła, więc żeby odreagować, z chęcią cię przelecę.

Robi mi krzywdę, bo to jest zdrada. Damon nie zdradził Eleny. Ma przez ten cały czas żyć w celibacie, bo ją kocha? Są jakieś potrzeby. I nie dziwię mu się, serio. Kilka przykrych słów... naprawdę delikatnie to nazwałaś. Załóżmy, że ciągle chronisz kogoś kogo kochasz, dzięki Tobie jest przy życiu, a nagle ta osoba mówi Ci, że jesteś problemem. Jak się czujesz? Nadal twierdzę, że Damon nie zrobił jej tym krzywdy. Przespał się z nią. I co z tego? Myślisz, że gdyby Rebekah po numerku powiedziała do Damona "ok, teraz idę zabić Elenę" to on by nie zareagował?

I dziewczyny, przestańcie być takie poważne, bo to się robi męczące. Nie nazywajcie tych dyskusji wojnami. Przecież nie jestem Blush, nie wyzywam was od niemyślących Stelenek, którym żal dupę ściska.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Sro Kwi 25, 2012 9:58 pm

Beauty napisał:
Karolina napisał:A teoretycznie rzecz biorąc, czy twój chłopak robi ci krzywdzę współżyjąc z inną kobietą?
Tak, jasne nie byli wtedy parą, ale kurczę... są przyjaciółmi, tak? On ją kocha do szaleństwa, tak? Więc pytam: jak można usprawiedliwiać to, że przespał się z Rebeką, która zaledwie 24 h wcześniej próbowała zamordować Elenę, jego podobno wielką miłość tym, że Elena powiedziała mu kilka przykrych słów?

A już w ogóle ta scena:
[You must be registered and logged in to see this image.]
mnie dobija. Podobno chciałaś zabić moją ukochaną wczoraj, tak? Super. To idziemy do mnie, czy do ciebie? Elenka mnie zraniła, więc żeby odreagować, z chęcią cię przelecę.

Robi mi krzywdę, bo to jest zdrada. Damon nie zdradził Eleny. Ma przez ten cały czas żyć w celibacie, bo ją kocha? Są jakieś potrzeby. I nie dziwię mu się, serio. Kilka przykrych słów... naprawdę delikatnie to nazwałaś. Załóżmy, że ciągle chronisz kogoś kogo kochasz, dzięki Tobie jest przy życiu, a nagle ta osoba mówi Ci, że jesteś problemem. Jak się czujesz? Nadal twierdzę, że Damon nie zrobił jej tym krzywdy. Przespał się z nią. I co z tego? Myślisz, że gdyby Rebekah po numerku powiedziała do Damona "ok, teraz idę zabić Elenę" to on by nie zareagował?

I dziewczyny, przestańcie być takie poważne, bo to się robi męczące. Nie nazywajcie tych dyskusji wojnami. Przecież nie jestem Blush, nie wyzywam was od niemyślących Stelenek, którym żal dupę ściska.

Elena nie nazwała problemem Damona ale jego uczucia do niej. Subtelna różnica, ale różnica. Owszem, cholernie go tym zraniła, ale odreagowywanie w ten sposób, w jaki zrobił to Damon jest niedojrzałe, jest nie fair wobec Rebeki i co najmniej dziwne w związku z Eleną. Ja uważam, że Elena miała prawo poczuć się zraniona, ty uważasz inaczej - ok.

Nazwałam to wojną pół żartem pół serio. Ale wtedy zostałam oskarżona o to, że sama podżegam do tychże 'wojen' wstawiając takie gify. Tymczasem naprawdę nie miałam takiego zamiaru. Po prostu uderzyło mnie to porównanie, bo sama w życiu bym na to nie wpadła. I nie wstawiłam tego na złość fanom Deleny a raczej ku pokrzepieniu serc fanów Steleny;)

Ania napisał:Do Karoliny: Jest mi naprawdę przykro,że oskarżyłam Cię o wszczęcie wojny...Przepraszam :*
Wink
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Sro Kwi 25, 2012 10:08 pm

Szczerze to załamałaś mnie tym, że 'są jakieś potrzeby'.
Jeszcze trochę i naprawdę zacznę uważać Damona za jakieś nieokrzesane zwierze, które nie panuje nad instynktem.
Ja myślę, że gdyby ją naprawdę kochał to owszem, żyłby w celibacie lub przynajmniej się starał.
Ale może tylko ja taka jestem i dlatego lubię bohaterów, którzy też tak postępują typu Dan w Gossip Girl.
Najwyraźniej mamy zupełnie inny pogląd na te sprawy.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Go?? Sro Kwi 25, 2012 10:22 pm

Nie wiem czy było;) Zdjęcie z 22 odcinka Wink

Spoiler:

I love you


Ostatnio zmieniony przez Marta dnia Sro Kwi 25, 2012 10:46 pm, w całości zmieniany 1 raz

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Sro Kwi 25, 2012 10:30 pm

Karolina napisał:
Elena nie nazwała problemem Damona ale jego uczucia do niej. Subtelna różnica, ale różnica. Owszem, cholernie go tym zraniła, ale odreagowywanie w ten sposób, w jaki zrobił to Damon jest niedojrzałe, jest nie fair wobec Rebeki i co najmniej dziwne w związku z Eleną. Ja uważam, że Elena miała prawo poczuć się zraniona, ty uważasz inaczej - ok.

Nazwałam to wojną pół żartem pół serio. Ale wtedy zostałam oskarżona o to, że sama podżegam do tychże 'wojen' wstawiając takie gify. Tymczasem naprawdę nie miałam takiego zamiaru. Po prostu uderzyło mnie to porównanie, bo sama w życiu bym na to nie wpadła. I nie wstawiłam tego na złość fanom Deleny a raczej ku pokrzepieniu serc fanów Steleny;)

Jest niedojrzałe, chyba każda kobieta to zauważyła. Jednak nie uważam jego wyczynu za jakieś super złe. Po prostu nie zranił mnie, zwolenniczki Deleny, tym co zrobił. A czy Rebekah nie wiedziała, że Damon chce ją wykorzystać? Pytam poważnie, bo tego nie pamiętam.

Kasiu, przy tych potrzebach zapomniałam dodać buźki Wink To ile ten celibat by trwał? 3 lata? Wink Osobiście nie wiem czy byłabym zła na osobę, którą odtrącałam tyle czasu, bo po drodze przespał się z innymi.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Sro Kwi 25, 2012 10:33 pm

Marta napisał:Nie wiem czy było;)

Spoiler:

I love you

Awwww cat Jenna będzie pocieszeniem dla mych oczu po wiecznie niezdecydowanej Elenie ze swoim "O" na twarzy Razz
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Sro Kwi 25, 2012 10:41 pm

Jakie 3 lata? W 3 sezonie minął dopiero rok od rozpoczęcia serialu, a od kiedy Damon pała uczuciem nie można w sumie określić czasowo, ale mniej ;p
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Sro Kwi 25, 2012 11:06 pm

Kasia napisał:Jakie 3 lata? W 3 sezonie minął dopiero rok od rozpoczęcia serialu, a od kiedy Damon pała uczuciem nie można w sumie określić czasowo, ale mniej ;p

Naprawdę tylko rok?! Widzisz, nie wiedziałam;D Pamiętam, że Elena mówiła coś tam 'new year, new life', ale nie myślałam, że było w 3 sezonie Razz
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Gigi Sro Kwi 25, 2012 11:38 pm

czytanie tego jest lepsze niż wojny Dair vs Chair Very Happy dobra odskocznia Razz lejdis Elenka jest stracona. nie ma o co walczyć xD

Spoiler:
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Sro Kwi 25, 2012 11:59 pm

Beauty napisał:
Kasia napisał:Jakie 3 lata? W 3 sezonie minął dopiero rok od rozpoczęcia serialu, a od kiedy Damon pała uczuciem nie można w sumie określić czasowo, ale mniej ;p

Naprawdę tylko rok?! Widzisz, nie wiedziałam;D Pamiętam, że Elena mówiła coś tam 'new year, new life', ale nie myślałam, że było w 3 sezonie Razz

W jednym z pierwszych odcinków 3 sezonu wracają do szkoły po wakacjach i ona mówi, że to byłby jej rok ze Stefanem bo poznali się pierwszego dnia szkoły, więc mogło od tamtej pory minąć niewiele więcej Wink
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Gigi Czw Kwi 26, 2012 11:26 am



kocham ją Very Happy marry Eli <3 kill Klaus Very Happy marry Stefan [You must be registered and logged in to see this link.] kill Damon xD i Pacey/Joey Smile

najlepsze jak ludzie usłyszeli how much does a dog shit imagine a werewolf ahaha xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by sund1ay Czw Kwi 26, 2012 1:22 pm

Ona jest rozkoszna I love you I ta jaj Pacey/Joey obsesja Wink
Coś z tumblra:
[You must be registered and logged in to see this image.]

She was probably like freaking out! Oh my god she loves Dawson’s Creek.
hehe <3
sund1ay
sund1ay
Blairena & Dair
Blairena & Dair

Liczba postów : 201

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Czw Kwi 26, 2012 3:19 pm

Gigi napisał:

kocham ją Very Happy marry Eli <3 kill Klaus Very Happy marry Stefan [You must be registered and logged in to see this link.] kill Damon xD i Pacey/Joey Smile

najlepsze jak ludzie usłyszeli how much does a dog shit imagine a werewolf ahaha xD

Zabiła Klausa, bo już go posmakowała przecież Very Happy I nie wytłumaczyła zabicia Damona Sad LOL, Stefan to wampirzy Matt, ahahaha Very Happy Candice I love you
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Pią Kwi 27, 2012 11:56 am

ŚWIETNY ODCINEK Sad Dawno takiego nie było.

Spoiler:

Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by poster Pią Kwi 27, 2012 1:29 pm

Spoiler:
poster
poster
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Gigi Pią Kwi 27, 2012 1:53 pm

dobrze dobrze. pisać w spoilerach dalej Very Happy

dobry odcinek Stelenki?? proszę o odpowiedź z serii tak/nie xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Pią Kwi 27, 2012 2:18 pm

TAK Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lise Pią Kwi 27, 2012 6:56 pm

omg... wzruszająca końcówka ;(
Spoiler:
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Pią Kwi 27, 2012 8:57 pm

Ależ się upłakałam! Ostatni raz ryczałam tak po Jennie:(

Spoiler:
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by April Pią Kwi 27, 2012 9:06 pm

Sad Sad Sad
Spoiler:
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ola Pią Kwi 27, 2012 9:11 pm

Wszyscy płaczą, aż chyba obejrzę. Very Happy
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by April Pią Kwi 27, 2012 9:33 pm

Haha Very Happy

Spoiler:
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lise Pią Kwi 27, 2012 9:47 pm

Haha:D Ten tekst Tylera mnie rozwalił Very Happy I jego mina... masakra Razz
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ola Pią Kwi 27, 2012 10:04 pm

To tak w skrócie, napisałabym dokładnie to co Karolina, więc nie będę powtarzać. Mam identyczne odczucia.

totally crying Sad Sad Sad
Spoiler:

edytuję, i pozdrawiam Karolinę :***
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Go?? Sob Kwi 28, 2012 12:25 am

Spoiler:

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 18 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 18 z 40 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach