Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

The vampire diaries

+32
dirtyword
Joanna
Dankowa
fusiatko44
Numb3r_Fourt33n
brulion
turtle
poster
sund1ay
s
andzia
TheBlairBitchProject
Freya
Ella
Monika
Klaudia
Magda
alkamb
Citizen Erased
Vivien
frejabeha
shiva89
jeanne
Lise
Edda
Kasia
Ola
April
Gigi
Lewandowska
Karolina
Ania_
36 posters

Strona 29 z 40 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Go?? Nie Maj 13, 2012 8:01 pm

Ania_ napisał:Musimy pamiętać o tym, że Damon jest wampirem impulsywnym, często działającym bez zastanowienia, i pod wpływem dużych emocji. Ja NIGDY nie myślałam, że mógłby świadomie chcieć zabić Elenę z zimną krwią. Raczej to wszystko odbierałam jako słowną próbę krzywdzenia Stefana, drażnienia go. Przecież gdyby chciał ją naprawdę zabić to po prostu by to zrobił. Ale on nigdy tego nie chciał . Nawet w tej scenie. On mógł grozić, dużo mówić, posunąć się tak daleko jak nakarmienie jej swoją krwią ale jestem pewna, że nigdy nie zabiłby Eleny.

Spoiler:

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Nie Maj 13, 2012 8:10 pm

fanka159 napisał:
Katefused napisał:yyy.. to ja napisałam o jakiejś konkretnej scenie?

''I hope Elena dies'' nie jest konkretną sceną ? Dla mnie jest.

Ah o to chodzi, te słowa był odnośnie robienia na złość Stefanowi, bo nawet nie pamiętam konkretnie kiedy one padły.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ania_ Nie Maj 13, 2012 8:21 pm

Marlina napisał:
Ania_ napisał:Musimy pamiętać o tym, że Damon jest wampirem impulsywnym, często działającym bez zastanowienia, i pod wpływem dużych emocji. Ja NIGDY nie myślałam, że mógłby świadomie chcieć zabić Elenę z zimną krwią. Raczej to wszystko odbierałam jako słowną próbę krzywdzenia Stefana, drażnienia go. Przecież gdyby chciał ją naprawdę zabić to po prostu by to zrobił. Ale on nigdy tego nie chciał . Nawet w tej scenie. On mógł grozić, dużo mówić, posunąć się tak daleko jak nakarmienie jej swoją krwią ale jestem pewna, że nigdy nie zabiłby Eleny.

Spoiler:

ok, przyłapałam się na błędzie .. w mojej wypowiedzi bardziej raczej pasuje "BYŁ" niż " JEST" . I właśnie dlatego uważam, że Elena pasuje do Damona bo ona troszkę tę jego impulsywność hamuje, dzięki niej powoli zaczął trochę myśleć zanim coś zrobił Very Happy Że jest ciapą to nie uważam, raczej stał się bardziej odpowiedzialny ale też nie stracił swojej iskry Smile Co do Stefana to uważam, że raczej większe zmiany w nim nie nastąpiły. Ani nie stał się bardziej nudny ani bardzie powiedzmy wesoły Smile A co do Defana jestem PEWNA, że akurat ten związek przetrwa wszystko, będą się kłócić , bić, i Bóg wie co jeszcze ale wiem, że właśnie na tym polega różnica między Eleną a Katherine. Ta druga ich poróżniła a pierwsza sprawiła, że znów są dla siebie najbliższymi osobami. Tego już nie da się zniszczyć Smile - moja opinia Smile
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Monika Nie Maj 13, 2012 9:20 pm

Marlina napisał:
Ania_ napisał:Musimy pamiętać o tym, że Damon jest wampirem impulsywnym, często działającym bez zastanowienia, i pod wpływem dużych emocji. Ja NIGDY nie myślałam, że mógłby świadomie chcieć zabić Elenę z zimną krwią. Raczej to wszystko odbierałam jako słowną próbę krzywdzenia Stefana, drażnienia go. Przecież gdyby chciał ją naprawdę zabić to po prostu by to zrobił. Ale on nigdy tego nie chciał . Nawet w tej scenie. On mógł grozić, dużo mówić, posunąć się tak daleko jak nakarmienie jej swoją krwią ale jestem pewna, że nigdy nie zabiłby Eleny.

Spoiler:

Ja też tak końcówkę widziałam, że bracia pozwalają Elenie żyć dalej, żegnają się i wymazują jej wspomnienia, żeby mogła mieć spokojne życie. Dla mnie to by było epickie zakończenie. Teraz żadne możliwe zakończenie nie wydaje mi się satysfakcjonujące.
Monika
Monika
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 133

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Nie Maj 13, 2012 10:21 pm

Ja myślę, że na koniec Damon zginie. Nie wiem co ze Stefanem, ale Damon na pewno zginie ;p

Kasia, szczerze powiedziawszy nie pamiętam w ogóle jakie były tego okoliczności, więc się nie wypowiem na temat 'i hope Elena dies' (to był chyba najbardziej antydelenowy tekst, heh).

Marta, nie sądzę, że Damon w tamtej chwili zabiłby Elenę Wink
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Nie Maj 13, 2012 10:39 pm

Ja za to myślę, że Stefan zginie xD A zrobią nam psikusa i Elena Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Nie Maj 13, 2012 11:04 pm

Może zginie Elena, a po jej śmierci Damon się zabije. Też logiczna opcja Wink
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Go?? Pon Maj 14, 2012 12:00 pm

Ja obawiam się o to, że Stefan umrze, a mam ogromną nadzieję, że jednak Elena Twisted Evil

Może i nie chciał skrzywdzić Bjuti, ale i tak to zrobił Wink Ja tylko podałam przykład ;*

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Monika Pon Maj 14, 2012 12:19 pm

Jeśli jeszcze ktoś nie miał okazji obejrzeć...

Monika
Monika
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 133

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Pon Maj 14, 2012 4:48 pm

Nina jest niezłą krejzolką Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by s Pon Maj 14, 2012 6:07 pm

Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi sie, ze ona jest wpatrzona w siebie Suspect i strasznie próżna. Nie żebym cos do niej miala, moim zdaniem jest sliczna i utalentowana, ale takie sprawia wrazenie confused
s
s
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 322

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Gigi Pon Maj 14, 2012 6:44 pm

Conan xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Monika Pon Maj 14, 2012 8:02 pm

reds2 napisał:Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi sie, ze ona jest wpatrzona w siebie Suspect i strasznie próżna. Nie żebym cos do niej miala, moim zdaniem jest sliczna i utalentowana, ale takie sprawia wrazenie confused
ja w sumie wcześniej jakoś za nią nie przepadałam ale na tym filmiku mnie po prostu rozwaliła Very Happy totalnie mnie do siebie przekonała
Monika
Monika
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 133

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Pon Maj 14, 2012 8:21 pm

Ja czytając o niej na stronkach czy tumblrze zawsze odnosiłam wrażenie, że jest mega sympatyczną osobą Wink Nie wiem czy słyszałyście o historii z chorym dzieckiem, na które głos Niny działa uspokajająco, a ta gdy się o tym dowiedziała wysłała mu specjalnego misia z nagraniem, kochana jest Wink
A fanki są dla niej naprawdę okropne, bo 'ukradła' im Iana :/
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Ola Sro Maj 16, 2012 11:17 am

Pozwolę sobie odejść od tematu Niny krejzolki (na filmiku jest genialna! Very Happy)

Spoiler:
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by TheBlairBitchProject Sro Maj 16, 2012 1:59 pm

Twisted Evil
Ola napisał:Pozwolę sobie odejść od tematu Niny krejzolki (na filmiku jest genialna! Very Happy)

Spoiler:

No wlasnie, ja tez jestem wielka zwolenniczka Steleny, a w tym odcinku jakos wyblakle bylo to ich uczucie, nie czulam tego ... nie to co na poczatku 3 sezonu, jak np. Stefan dzwoni do Eleny - mmmm piekna scena ( a w tle leci Ron Pope - A Drop in the ocean)....
Aaa tak faktycznie scena Damona i Eleny z poczatkow znajomsci niesamowicie urocza, a Elena taka flirciara troche, hehe, fajnie bylo ja taka zobaczyc, a nie wiecznie umartwiajaca sie Razz
I bardzo zrazilam sie do Stefcia, ze nie uratowal jej, bo szanowanie jej decyzji ok, ale bez przesady, nie, jak wchodzi w gre ludzkie zycie Mad ...
Tak, jak pisala tu juz jedna z dziewczyn i bardzo slusznie zauwazyla - ze mogli np. zrobic, ze Stefan przyplywa, patrzy, a Elena juz nie zyje i jedynie Matt sie szamocze, no to wyciaga ich oboje, z tymze Elena po prostu sie uderzyla mocniej i juz nie zyje - a nie jakies takie dziwne wyobry Eleny i bezmyslny w tym wypadku Stefan - sorki, ze troche pojechalam po nim, ale mocno ta scena mnie zdenerwowala Razz
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Sro Maj 16, 2012 2:48 pm

Ola napisał:Pozwolę sobie odejść od tematu Niny krejzolki (na filmiku jest genialna! Very Happy)

Spoiler:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by alkamb Sro Maj 16, 2012 4:42 pm

Beauty napisał:Ja myślę, że na koniec Damon zginie. Nie wiem co ze Stefanem, ale Damon na pewno zginie ;p

To jedne z pych czarnych scenariuszy który ciągle powtarza moja koleżanka. Nie wybaczyłabym Plec do końca życia jeśli zrobiłaby coś takiego.

Kasia napisał:Ja za to myślę, że Stefan zginie xD A zrobią nam psikusa i Elena Very Happy

Co do śmierci Eleny to jeszcze jakiś czas temu to było moje ulubione rozwiązanie i chciałam żeby sie tak stało Razz Stefan i Damon pogodzeni Defan - jest ok!
Ale teraz tak bardzo chce Deleny! Jak nigdy do tej pory Razz
Po finale rozmawiałam z przyjaciółką i przypomniałyśmy sobie naszą rozmowę z końca poprzedniego roku, w dużym skrócie: "Wiadomo że Stelena jest zakończeniem, ale mogli by dać nam choć trochę porządnej Deleny"
Teraz plułyśmy sobie w twarz za takie gadanie, przemawiał przez nas brak wiary xD
alkamb
alkamb
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 568

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by alkamb Sro Maj 16, 2012 4:47 pm

Beauty napisał:
alkamb napisał:

Spoiler:

Jestem tym zachwycona po prostu ! I love you

Ja też. Teraz ogólnie z 'maybe if you and i met first' na poczatku ryczałam a teraz zacieszam jak nigdy Laughing Rozbawia mnie fakt tego jak sie wkopała Razz Znaczy, przeczytałam właśnie wasze dyskusje i zgadzam sie z tym że na jej wybór to nie ma wpływu ale na pewno zamiesza jej to w głowie.

Jeszcze nawiązując do wypowiedzi o zachowaniu Damona podczas ich pierwszego spotkania. Spodobało mi sie w nim to że on (prawdopodobnie) czekał tam na kolacje krótko mówiąc. Gdy pojawiła sie Elena jego zachowanie diametralnie sie zmieniło. Na pewno wpływ na to miał fakt że wygląda jak Katherine ale jak uświadomił sobie ze nią nie jest kontynuował rozmowę. Widać że go zaintrygowała, scenarzyści pokazali nam Damona w stosunku do innych kiedy nie chce na siłę dokuczać Stefanowi jak to było na poczatku sezonu. Dla niego liczyła sie tylko Katherine, a Elena nie był zainteresowany pewnie dlatego fakt ich spotkania nie miał znaczenia. Ale to co sie potem działo w ich znajomości bardzo mi sie podoba. Ktoś wspominał tu o impulsywności, u Damona niewątpliwie jest ona bardzo wyeksponowana, sam Klaus powiedział " Słyszałem o tobie, szalony impulsywny wampir zakochany w dziewczynie brata" ale przy Elenie sie hamuje, ewidentnie widać że się zmienił pod tym względem. Zareagował bardzo impulsywnie tylko po "Maybe that's a problem" (swoja drogą dużo tego Maybe u Eleny w tym sezonie xD ) ale to jest zrozumiałe, moim zdaniem, ja bym miała problem ze spokojnym przyjęciem do siebie takiego tekstu. Pomijając to jak odreagował bo to tym były już tu setki dyskusji i naprawdę nie chce zaczynać kolejnej.
Jeszcze jedna rzecz na którą zwróciłam uwagę w scenie ich spotkania. Elena powiedziała "so, what do you want?" Damona to zaskoczyło. Przez 150 lat, tak przypuszczam, nikt go o to nie zapytał, nikt sie nim nie interesował. Aż tu na środku niczego w małej pipidówie gdzie "nic sie nie dzieje" jakaś dziewczyna się go o to pyta. Taka sama była jego reakcja gdy w odcinku 3, bodajże, Elena powiedziała "I'm sorry...about Katherine, you lost her too". Znów ta sama dziewczyna mu współczuje. Podoba mi sie to jak ona na niego wpływa Smile
Podsumowując, Damon zmienił sie diametralnie od poczatku serialu. Tak jak to już wiele razy padało, Elena jest jego człowieczeństwem. Damon sam już przestał wierzyć w to, że jest w nim jakieś dobro i że może czuć, jednak zaczął, przyznał się do swoich uczuć, i został zraniony, kilkakrotnie...Mam nadzieje że te wszystkie sytuacje zostaną mu jakoś wynagrodzone Smile

alkamb
alkamb
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 568

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Lewandowska Sro Maj 16, 2012 5:47 pm

Idealny endgame to Delena, Defan i Mefan I love you
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Sro Maj 16, 2012 6:29 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

On jest taki wspaniały, zawsze tak się ekscytuje całym tym szumem wokół serialu i swoimi fanami;) Nie wiem jak można go nie lubić (Gigi?!). Nielubienie go to jak nielubienie małych pluszowych misi albo puchatych kotków. Dajcież spokój!
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Kasia Sro Maj 16, 2012 6:36 pm

No słodkości <3 Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Go?? Sro Maj 16, 2012 6:48 pm

Karolina napisał:[You must be registered and logged in to see this image.]

On jest taki wspaniały, zawsze tak się ekscytuje całym tym szumem wokół serialu i swoimi fanami;) Nie wiem jak można go nie lubić (Gigi?!). Nielubienie go to jak nielubienie małych pluszowych misi albo puchatych kotków. Dajcież spokój!

Cudowny I love you

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by alkamb Sro Maj 16, 2012 7:02 pm

Karolina napisał:[You must be registered and logged in to see this image.]

On jest taki wspaniały, zawsze tak się ekscytuje całym tym szumem wokół serialu i swoimi fanami;) Nie wiem jak można go nie lubić (Gigi?!). Nielubienie go to jak nielubienie małych pluszowych misi albo puchatych kotków. Dajcież spokój!

hahaha piękne porównanie Laughing

Uwielbiam go <3
alkamb
alkamb
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 568

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Karolina Sro Maj 16, 2012 7:07 pm

I napisałam misi zamiast misiów z tego całego zachwytu! Matury skończone i od razu takie rozluźnienie językowe... Tak czy inaczej uważam, że Joseph Morgan to wspaniały człowiek jest.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

The vampire diaries  - Page 29 Empty Re: The vampire diaries

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 29 z 40 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach