Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x18 Con Heir

+29
Karolina
April
lana
frejabeha
Karolina287
turtle
karolla
Aiksza
Ginna
M.
Justyna
brulion
Ania
Layla
joanna1205
PH2C
tajemnicza
Gigi
Ella
Kasia
Karo
shiva89
Ania_
Joanna
CallMeLady
LanaLang
Serena
Żuri
Magda
33 posters

Strona 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x18 Con Heir Vote_lcap7%5x18 Con Heir Vote_rcap 7% 
[ 2 ]
5x18 Con Heir Vote_lcap13%5x18 Con Heir Vote_rcap 13% 
[ 4 ]
5x18 Con Heir Vote_lcap20%5x18 Con Heir Vote_rcap 20% 
[ 6 ]
5x18 Con Heir Vote_lcap33%5x18 Con Heir Vote_rcap 33% 
[ 10 ]
5x18 Con Heir Vote_lcap27%5x18 Con Heir Vote_rcap 27% 
[ 8 ]
 
Wszystkich Głosów : 30
 
 

5x18 Con Heir Empty 5x18 Con Heir

Pisanie by Magda Czw Mar 29, 2012 8:03 pm

5x18 Con Heir
Tytuł zaczerpnięty z filmu Con Air: Lot skazańców (1997)

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]



Desmond Harrington powraca jako Jack Bass. Billy Baldwin wystąpi gościnnie.

Chuck zaprasza Jacka, aby podziękować mu za uratowanie jego życia, ale dowiaduje się, że podróż wujka nie przebiegła z planem. Blair i Dan starają się skonsumować swój nowy związek, ale napotykają niespodziewane przeszkody na swojej drodze. W międzyczasie Ivy znajduje w Williamie nieoczekiwanego sojusznika w swojej próbie odnalezienia się w świecie UES. Nate ma nadzieję, że nowy inwestor uratuje jego gazetę. Blake Lively, Kelly Rutherford i Matthew Settle również występują. Leo Lazarov reżyseria, Annemarie Navar-Gill scenariusz.


Ostatnio zmieniony przez Someonelikeyou dnia Wto Kwi 10, 2012 12:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Żuri Wto Kwi 03, 2012 2:02 am

Tragicznie nudny odcinek. Nic się nie wydarzyło ciekawego, chyba nie ma o czym dyskutować za bardzo...
Jedyne co zapamiętałam to to, że nawet samochody nie shippują Dair, Vanya from boy to meeeeen, to że Jack ma zapalenie wątroby i Lily z czajnikiem.

Cieszy mnie to, że ten chłopiec nie jest żadnym bratem Chucka ani nic.

Poza tym u vdw nuuuuda, nie ogarnęłam o się dzieje i jakoś mnie to nie interesowało, Dair to tylko trzy sceny seksu, Chuck i problemy rodzinne edycja 666 i Serena pracująca. Serena pracująca hipokrytka, niegdyś walcząca z gg...


A tak poza tym, to serio nie wiem o czym był ten odcinek. Masakrycznie nudny.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Serena Wto Kwi 03, 2012 2:12 am

Ciekawa jestem czy ktoś mi odpowie na pytanie- dlaczego te odcinki po przerwie są taakie nudne?..

Dobra, sama nie wierzę w to co piszę, ale - TAK, DAIR RATOWAŁO TEN ODCINEK. Mimo tego, że nie było tego o wiele więcej niż w zwiastunie ;p Tak, podobały mi się ich sceny, lubię ich nawalonych i Blair, która świeci push-upem w drzwiach : D Fajna scena po dwóch stronach ściany. i Dorota <3 jak ja uwielbiam tą kobietę ! i jej duże dziecko ;p

O van der Woodsenach się nie wypowiadam, bo nawet nie wiem o co chodzi. Serena udaje, że pracuje. Och, Nate ją zwolnił. Are you kidding me? Tak to straszne.

Nola mnie nudzi. Ivy, Lola, jedna głupsza od drugiej.

Lily i czajnik ;p Rufus jak zwykle na doczepkę. Chuck szuka Elizabeth, Chuck nie ma jednak brata, chyba ;d Jack jest chory i brzydko wygląda.

Oceniam odcinek jako słaby, dłuuużył się niemiłosiernie.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Żuri Wto Kwi 03, 2012 2:14 am

Jakoś w czasie przerwy nie brakowało mi gg. I jakoś ten odcinek mnie nie zachęcił do dalszego oglądania.... Tylko Dorota trzyma jakikolwiek poziom. Neutral
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Serena Wto Kwi 03, 2012 2:19 am

Mi przez ten pierwszy poniedziałek, potem się przyzwyczaiłam. To już chyba EOTA był lepszy, bo był taki głupi, że aż śmieszny ;p
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Magda Wto Kwi 03, 2012 2:34 am

Świetne DB. Leighton i Penn naprawdę są znakomici. Dialogi przednie i przezabawne

Reszta wątków, cóż. Wprowadzanie widza przez 30 minut do głównego wątku o Ivy to samobójstwo. Fatalna kompozycja odcinka.

Serena mnie zaciekawiła i to tyle. Zachowania Jacka nie skomentuję. Nate bez polotu, Lola podobnie. Lily, Rufus i Ivy, no cóż, to nie są postacie, które powinny mieć wątki A.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by LanaLang Wto Kwi 03, 2012 11:24 am

A dla mnie osobistym sukcesem odcinka bylo to, ze wreszcie Chuck mnie nie irytowal Smile czekalam na moment, w ktorym bede mogla ogladac sceny z nim bez tego nienaturalnego grymasu na twarzy i .... doczekalam sie Smile Dla mnie to tylko potwierdza fakt, ze Chucka zdecydowanie lepiej sie oglada kiedy ma wlasnego watki, a nie tylko kreci sie przy Blair.

Ivy/Lola/Lily i cala reszta tego "talatajstwa" przerazliwie mnie nudzi i wolalabym, zeby ten watek rozwiazal sie w nastepnym odcinku i zebysmy nie musieli ogladac tego do finalu :/

Nate pojawil sie w wiecej niz dwoch scenach - chwala mu za to! Wink

No i na koniec oczywiscie zostawilam sobie to co interesuje mnie najbardziej, czyli Dair Smile Nie bede ukrywac, ze przez cala "elevator scene" mialam wafla na buzi Very Happy Nic nie poradze tez na to, ze najzwyczajniej w swiecie ich uwielbiam! Dopelniaja sie i sceny z nimi nie nudza. Ogladam to juz chyba tylko dla nich ...
LanaLang
LanaLang
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 265

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by CallMeLady Wto Kwi 03, 2012 11:35 am

OMG
to byl jakis koszmar.
wiekszosc odcinka jedynie sluchalam, bo z nudow nie moglam sie skupic na ogladaniu.

Jedyny plus tego odcinka to dialogi DB, oni razem sa przezabawni. Jak ktos poskleja te sceny to znowu z checia sie posmieje.

Za to scena w windzie mnie zawiodla. W sensie w ogole mnie nie zawiodla, bo tego sie spodziewalam. Brakowalo iskry i tyle

Dorota slicznie wygladala i jak zwykle nie zawiodla <3

Reszta...

Serena, WTF? ma tyle kasy, a wyglada jakby nie myla i czesala wlosow i to ma byc ta 'It girl'? Dan tak samo ma z wlosami, ale on ma taki styl na hydraulika ;/ okropnie wygladala. W ogole wszystkie laski oprocz Blair wygladaly tragicznie. rownie tragiczne byly sceny z nimi.

Matko Chuck to jest jakas chodzaca dobroc przy Jacku. Ta scena z tym dzieckiem na wozku ;/ wstydzilam sie, ze na to patrze. Gdyby nie ta scena to bym sie cieszyla, ze go zobaczylam Very Happy bo mi go brakowalo. Ten watek w tez strasznie poprowadzony, ale zobaczymy co bedzie dalej.

Podsumowujac, widac w jakie watki (albo raczej watek) scenarzysci sie angazuja, a jakie sa jedynie wypelnieniem pozostalego czasu antenowego ;/


Ostatnio zmieniony przez CallMeLady dnia Wto Kwi 03, 2012 11:40 am, w całości zmieniany 1 raz
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Joanna Wto Kwi 03, 2012 11:36 am

Dair uratowało cały odcinek Smile
no i jeszcze Dorota uwielbiam ja ;D

ale to i tak za mało żeby dać ocene wyższa niż słaby;/

zastanawia mnie czemu Nate nie dostaje innej roli orócz przystojnego chłopca do towarzystwa , tylko to mu moge przypisac niby jest ale nie powala niczym..

Chuck i Jack tez nic zachwycajacego;/

rodzina VdW myśli tylko o tym jak wykopac Ivy z mieszkania i odzyskac to co Cece zapisała Ivy
czy Lily nie ma pieniedzy by kupić sobie mieszkanie nawet lepsze niz tamto??

Lola i Ivy w małych ilościach można je bez problemu ogładac ale ten odcinek skupial sie na nich prawie i to bylo za duzo;/ może gdyby jeszcze ciekawe ich wątki były czy cos ale to było po prostu nudne. miałam ochote przewinąć odcinek gdy tylko one i rodzina vdw sie pojawiłą..

przykro mi ale to chyba najgorszy i najnudnieszy odcinek:(
też zastanawia mnie to pytanie czemu po przerwie odcinki sa mega nudne i tylko taka odpowiedź mi sie nasuwa: po prostu może zbyt wiele oczekujemy po odcinkach z przerwa?
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Ania_ Wto Kwi 03, 2012 11:41 am

DDDuuuŻŻŻoooo za dUUUUUżżżżżOOOOO Lily (lubię tą kobietę ale nie w takiej ilości Razz ) Evil or Very Mad
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by shiva89 Wto Kwi 03, 2012 1:18 pm

dla mnie odcinek słaby...podoba mi sie Chuck majacy jakis wlasny watek(nie zwiazany z Blair i nie zwiazany z sexem) ,zaciekawil mnie watek Sereny...a Nate mnie jakos dziwnie irytowal w tym odcinku...wielki szefuncio;/
Lola/Ivi i reszta tragedia

Dair-smieszne dialogi i to tyle....ten odcinek utwierdzil mnie,ze oni pasuja do siebie ale jako przyjaciele...sceny sexu itp. bez zadnej chemii, dla mnie to bylo nudne,nijakie...Blair pijana,obsciskujaca sie w pubach,wtf?...nie to co niektore sceny z Chair....Fani Dair chyba musicie przyznac,ze te sceny mogly byc lepiej zagrane...dla mnie nie pokazali tego przyciagania.... no,ale to moje zdanie.



a scena w hotelu po "spaniu" Dana i Blair,kiedy on wstaje i zaczyna sie ubierac...jego wlosy po prostu fuj....zwisajacy glut...bleeech...obcial by sie wreszcie....


Ostatnio zmieniony przez shiva89 dnia Wto Kwi 03, 2012 1:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Karo Wto Kwi 03, 2012 1:18 pm

Szczęśliwi Ci, którzy nie zarywali nocy z powodu odcinka, albowiem powiadam Wam nie było warto Very Happy

Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Nie pamiętam kiedy ostatnio było aż tak źle.

Właściwie odcinek o VDW. Non stop Rufly i mimo że ich lubię to co za dużo to niezdrowo. Lily ewidentnie nie czuje brooklińskiego klimatu, a co najlepsze, mimo że minęło znowu ileś tam czasu (już nawet nie wiem ile, gubię się) to Lily nadal ma problem z zaparzeniem wody, widać to niezwykle trudne ;O

Jack wygląda jak skwarka i jest beznadziejny. Za to Chuck wypadł bardzo dobrze, tylko za mało go było.Szkoda, że nie ma brata:( Very Happy

Tak samo Dair. Ich sceny fajne, zabawne, chociaż niczym mnie nie zaskoczyli, bo wszystko było w zapowiedziach, no ale tak czy siak nie byli w stanie uratować odcinka, bo ich sceny były tak na prawdę bardzo krótkie i ciągle o tym samym.

Lolę jeszcze zniosę, ale Ivy mówię po raz kolejny, nie nie nie! Och Ivy nie jesteś kryminalistką, co tam takie drobne przestępstwo jak podszywanie się pod inną osobę i przejęcie czyjejś tożsamości. Aaaa, zabierzcie ją stamtąd, proszęęęęęęę.

Serena tak cięęężko pracowała cały odcinek, oj oj, biedaczka, dobrze że Nate ją zwolnił, bo się przemęczała Very Happy

Nawet nie będę oglądać tego odcinka drugi raz, cokolwiek mi umknęło na pewno nie jest warte przechodzenia przez te męczarnie raz jeszcze Very Happy

Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Kasia Wto Kwi 03, 2012 1:35 pm

Nie lubię historii rodzinnych VDW więc przyznam szczerze, że nawet nie słuchałam większości dialogów.

Lubię Nate'a i lubię Lolę, chciałabym, żeby mieli jakiś wątek, który by mnie w końcu porządnie zainteresował.

Chuck mnie nie drażnił pierwszy raz od bardzo dawna.
Za to Serena znowu, dobrze, że prawdziwa Gossip Girl wraca.

A teraz najważniejsze dla mnie, czyli Dan i Blair.
Penn i Leighton są naprawdę super, zagrali to fenomenalnie, nawet sobie nie wyobrażałam, że TA scena będzie aż taka hot Very Happy
Dialogi między nimi - poezja xD Bałam się trochę, że jak już będą razem to mogą stracić coś z tego charakteru, ale jest świetnie Very Happy
Kopniak pod stołem, Cedric, wolno jadąca winda, która śmierdzi wódką Very Happy
+ Dorota i Nate ;D
Naprawdę świetny epizod Doroty, dawno tak fajnie jej nie pokazano.
A Date <3 jak jak tęskniłam za ich wspólnymi scenami Very Happy
Serio szkoda mi, że tło dla nich jest takie mizerne, bo sami nie pociągną serialu.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Ella Wto Kwi 03, 2012 2:01 pm

Hm...słabizna, nuda, chyba ten odcinek pobił w beznadziejności 5x11.
Zero chemii między Dair, w ogóle taki klimat jakby to nie był serial Gossip Girl.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Joanna Wto Kwi 03, 2012 3:23 pm

a ja myślałam ze gorszego odcinka od 5x11 nie może być...
widać się przeliczyłam;/
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Serena Wto Kwi 03, 2012 3:44 pm

kARO88 napisał:Szczęśliwi Ci, którzy nie zarywali nocy z powodu odcinka, albowiem powiadam Wam nie było warto Very Happy

Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Nie pamiętam kiedy ostatnio było aż tak źle.

Właściwie odcinek o VDW. Non stop Rufly i mimo że ich lubię to co za dużo to niezdrowo. Lily ewidentnie nie czuje brooklińskiego klimatu, a co najlepsze, mimo że minęło znowu ileś tam czasu (już nawet nie wiem ile, gubię się) to Lily nadal ma problem z zaparzeniem wody, widać to niezwykle trudne ;O

Jack wygląda jak skwarka i jest beznadziejny. Za to Chuck wypadł bardzo dobrze, tylko za mało go było.Szkoda, że nie ma brata:( Very Happy

Tak samo Dair. Ich sceny fajne, zabawne, chociaż niczym mnie nie zaskoczyli, bo wszystko było w zapowiedziach, no ale tak czy siak nie byli w stanie uratować odcinka, bo ich sceny były tak na prawdę bardzo krótkie i ciągle o tym samym.

Lolę jeszcze zniosę, ale Ivy mówię po raz kolejny, nie nie nie! Och Ivy nie jesteś kryminalistką, co tam takie drobne przestępstwo jak podszywanie się pod inną osobę i przejęcie czyjejś tożsamości. Aaaa, zabierzcie ją stamtąd, proszęęęęęęę.

Serena tak cięęężko pracowała cały odcinek, oj oj, biedaczka, dobrze że Nate ją zwolnił, bo się przemęczała Very Happy

Nawet nie będę oglądać tego odcinka drugi raz, cokolwiek mi umknęło na pewno nie jest warte przechodzenia przez te męczarnie raz jeszcze Very Happy


ja spałam jedyne 4 godziny -;- i żałuję. ale podpisuję się pod wszystkim co podpisałaś, dałam plusika ; ]
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Gigi Wto Kwi 03, 2012 4:27 pm

dobra powiem to. w historii tego serialu nie widziałam szczęśliwszej Blair jak w tych dwóch ostatnich odcinkach. serio. świetna sprawa i mówię to jako eks shipperka Nair i Chair.

Spoiler:

uwielbiam ich naprawdę. patrzę na to i śmieję się jak głupia. oni są tacy szczęśliwi <3

[You must be registered and logged in to see this image.]

ten serial teraz to Dair i tyle. duże oklaski dla Date i Blaroty Razz oni nigdy nie zawodzą xD

scena w windzie była super. to scena w której byliśmy chyba najbliżej seksu w historii całego serialu. rozporki zamki nogi uda torsy włosy. omg Very Happy

reszta wątków?? MEH. nudy kompletne. ale

MÓWIŁAM, ŻE DIANA JEST MATKĄ CHUCKA!!! sasasa xD nie no zobaczymy Razz

Lily mnie wkurzyła niesamowicie. Lola to też nie wie gdzie wpaść. Ivy nudy. William i Rufus tylko plusy za reakcję na Blair w bieliźnie xD Serena znowu bez pracy Razz już widzę jak ze swoim bitch facem będzie udawać GG xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Serena Wto Kwi 03, 2012 4:35 pm

Gigi napisał:dobra powiem to. w historii tego serialu nie widziałam szczęśliwszej Blair jak w tych dwóch ostatnich odcinkach. serio. świetna sprawa i mówię to jako eks shipperka Nair i Chair.

Spoiler:

uwielbiam ich naprawdę. patrzę na to i śmieję się jak głupia. oni są tacy szczęśliwi <3

[You must be registered and logged in to see this image.]

ten serial teraz to Dair i tyle. duże oklaski dla Date i Blaroty Razz oni nigdy nie zawodzą xD

scena w windzie była super. to scena w której byliśmy chyba najbliżej seksu w historii całego serialu. rozporki zamki nogi uda torsy włosy. omg Very Happy

reszta wątków?? MEH. nudy kompletne. ale

MÓWIŁAM, ŻE DIANA JEST MATKĄ CHUCKA!!! sasasa xD nie no zobaczymy Razz

Lily mnie wkurzyła niesamowicie. Lola to też nie wie gdzie wpaść. Ivy nudy. William i Rufus tylko plusy za reakcję na Blair w bieliźnie xD Serena znowu bez pracy Razz już widzę jak ze swoim bitch facem będzie udawać GG xD

po pijaku wiele ludzi jest szczęśliwych ; ] ale w sumie mogli by być tak chodzić nawaleni jeszcze przez kilka odcinków, było by przynajmniej śmiesznie : D a scena w windzie rzeczywiście HOT, ale nie przekonacie mnie, że przez to Dair się zbliżyło ;d heloł, byli pod wpływem ;p
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by tajemnicza Wto Kwi 03, 2012 4:35 pm

Ten odcinek to masakra Smile Nuda i tylko Dair ratowało ten odcinek, scena w windzie podobała mi się mimo, że byłam nastawiona do niej raczej sceptycznie. Ogólnie każda ich scena była super, razem i osobno, tylko szkoda, że były tak krótkie.
Na reszcie wątków się nawet nie skupiałam, tylko Serena jako plotkara trzymała poziom, co mnie bardzo cieszy ale myślałam, że trochę będzie ze sobą walczyć a ona dostała laptopa i zaraz zaczęła wysyłać posty.
tajemnicza
tajemnicza

Liczba postów : 167

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by PH2C Wto Kwi 03, 2012 5:02 pm

serenavdw napisał:
Gigi napisał:dobra powiem to. w historii tego serialu nie widziałam szczęśliwszej Blair jak w tych dwóch ostatnich odcinkach. serio. świetna sprawa i mówię to jako eks shipperka Nair i Chair.

Spoiler:

uwielbiam ich naprawdę. patrzę na to i śmieję się jak głupia. oni są tacy szczęśliwi <3

[You must be registered and logged in to see this image.]

ten serial teraz to Dair i tyle. duże oklaski dla Date i Blaroty Razz oni nigdy nie zawodzą xD

scena w windzie była super. to scena w której byliśmy chyba najbliżej seksu w historii całego serialu. rozporki zamki nogi uda torsy włosy. omg Very Happy

reszta wątków?? MEH. nudy kompletne. ale

MÓWIŁAM, ŻE DIANA JEST MATKĄ CHUCKA!!! sasasa xD nie no zobaczymy Razz

Lily mnie wkurzyła niesamowicie. Lola to też nie wie gdzie wpaść. Ivy nudy. William i Rufus tylko plusy za reakcję na Blair w bieliźnie xD Serena znowu bez pracy Razz już widzę jak ze swoim bitch facem będzie udawać GG xD

po pijaku wiele ludzi jest szczęśliwych ; ] ale w sumie mogli by być tak chodzić nawaleni jeszcze przez kilka odcinków, było by przynajmniej śmiesznie : D a scena w windzie rzeczywiście HOT, ale nie przekonacie mnie, że przez to Dair się zbliżyło ;d heloł, byli pod wpływem ;p
Limo też było pod wpływem Razz
PH2C
PH2C

Liczba postów : 110

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Gigi Wto Kwi 03, 2012 5:04 pm

serenavdw ale to było szczęście z serii 5x17 <3 po prostu dawno nie widziałam takiej Blair. zachowują się jak na młodych ludzi przystało. mają gdzieś wszystkie dramaty, są zakochani, włóczą się po barach, uprawiają seks gdzie popadnie, cieszą się, uwielbiają swoje towarzystwo. czego chcieć więcej <3
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Serena Wto Kwi 03, 2012 5:06 pm

Wiem i wcale nie twierdzę, że to zbliżyło Chair. Lubiłam tą scenę, bo to ich pierwszy raz ( i pierwszy raz Blair ), ale wolałam ich jednak kiedy robili to na trzeźwo, świadomi swoich uczuć.

serenavdw ale to było szczęście z serii 5x17 <3 po prostu dawno nie widziałam takiej Blair. zachowują się jak na młodych ludzi przystało. mają gdzieś wszystkie dramaty, są zakochani, włóczą się po barach, uprawiają seks gdzie popadnie, cieszą się, uwielbiają swoje towarzystwo. czego chcieć więcej <3

ja się cieszę tylko z tego, że nie ma dramatów, lepiej na pewno patrzeć na ich szczęście niż ciąże, wypadki itd.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Ella Wto Kwi 03, 2012 5:47 pm

Może się mylę, ale skoro od akcji w odcinku 17 minęło parę tygodni to dlaczego Serena dopiero po tak długim czasie otrzymała przesyłkę z laptopem GG? Ale działają kurierzy w NY
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by joanna1205 Wto Kwi 03, 2012 6:26 pm

Hmm.... a mnie się odcinek podobał. Może przez brak momentów OMG, które ostatnio były żałosne. I w końcu zrobiło się trochę lżej.
Sceny Dair fajne. Bardziej zabawne niż romantyczne, ale w takim wydaniu mogę ich oglądać bez zażenowania. Ciekawa tylko jestem jak im się uda wyprowadzić alkohol ze związku. Bo na dłuższą metę to może być problem.

Vdw po raz pierwszy mnie nie nudzili. Naprawdę. Intryga Williama i Lily prosta, łatwa do ogarnięcia, sceny spójne, logicznie poprowadzone. Jak dla mnie ok, nie ma się co czepiać. No może Lily trochę irytująca, ale w sumie jej frustracja całkiem zrozumiała.

Ivy naiwna jak dziecko. Tragedia. Jak się nie przystosuje, łatwo jej nie będzie.

Wątek Chucka też w miarę ok. W końcu ani jednego słowa, ani jednej myśli w całym odcinku nie poświęcił Blair i chwała mu za to. Sceny z Jackiem trochę przegadane. Scena w szpitalu z little Chuck/Michael... mam mieszane uczucia. Na "Don't touch me" spontanicznie wybuchnęłam śmiechem, potem zrobiło mi się głupio. Scena jak z sitcomu Smile. Całe szczęście że chłopak był podstawiony. To uspokoiło trochę sumienie po mojej reakcji.

No i Nate. Brawo. Po raz pierwszy w tym sezonie wzbudził we mnie jakieś uczucia. Na razie jest to irytacja po scenie zwolnienia Sereny, ale zawsze krok do przodu Smile.

Serena plotkara - trzymam kciuki. Mam nadzieje, że szybko nie przekaże pałeczki. Może być hardcorowo, a to lubię Smile.

reasumując - idąc trochę pod prąd uważam że odcinek OK. Nie ma się co czepiać. temu serialowi dobrze zrobi takie uspokojenie emocji, tym bardziej, że pewnie niedługo będziemy mieć odcinki ze scenami OMG za OMG
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Layla Wto Kwi 03, 2012 7:02 pm

Dobra, zobaczyłam drugi raz na spokojnie. Ale strasznie żałuję, że przez taki odcinek zarwałam noc. Po kolei:

Chuck i Jack jak dla mnie na plus. Jack co prawda nie wygląda za dobrze, ale jego powrót strasznie mnie cieszy. Jego tekst "Don't touch me" do chorego dziecka niesamowicie wredny, ale dzięki temu kocham go jeszcze bardziej. Miło było zobaczyć Chucka i Jacka w tak przyjacielskich stosunkach, obecnie jest to chyba mój ulubiony ship, tylko jak ich nazwać? Cholera, nie mogli Jacka jakoś inaczej nazwać Smile Cieszę się, że ten chłopczyk to nie jakiś zaginiony brat Chucka, ale jednak zbliżają się dramaty rodzinne i to nie takie, jakie bym chciała zobaczyć Smile Jeżeli Diana się okaże matką Chucka, to bez wątpienia będzie to jeden z najgorszych wątków w GG, o ile nie najgorszy. Chucka miło było zobaczyć w jakimś wątku niezwiązanym z jego związkiem z Blair.

Patologiczna rodzinka vdw, Lily, Lola jak dla mnie nie do zniesienia. William mnie niesamowicie irytuje (nie mówiąc już o jego poziomie aktorskim - szczególnie w scenie rozmowy z Lolą), a Lily już po prostu nie trawię. Aż dziwne, że jeszcze w 1. i 2. sezonie ją po prostu uwielbiałam. Strasznie mi szkoda Rufusa, a także Ivy, która rzeczywiście nie postępowała za dobrze, ale to co ją za karę spotyka to już chyba trochę za dużo.

Sereny mi się nawet nie chce komentować. Jeszcze parę miesięcy temu chciała zniszczyć Plotkarę, a teraz się sama nią stała. Brawa za konsekwencję.

Dorota oczywiście jak zwykle świetna. A już jej "...from boy to maaaan" rozbrajające Smile

Nate ma u mnie minimalnego plusika za zwolnienie Sereny. Nie wiem czemu, ale od razu bardziej go polubiłam Smile Ale to był chyba jedyny moment, w którym zauważałam jego obecność Smile

Jeżeli chodzi o najważniejszy wątek odcinka - Dair, to jestem zawiedziona. Staram się obiektywnie patrzeć na nich i myślę, że w miarę mi się udaje. Muszę przyznać, że ich sceny były zabawne i wniosły powiew świeżości do GG, ale jednak wolałabym w tych scenach zobaczyć inną parę. Mimo, że nie shippuję Dair, to miałam nadzieję zobaczyć jakąś romantyczną, słodką scenę ich pierwszego razu, a co dostałam? Kiepski pierwszy raz w pokoju hotelowym, potem seks po pijaku w windzie, a potem jeszcze w jakimś zaułku koło baru na Brooklynie. Ja, będąc fanką Dair byłabym chyba wkurzona na scenarzystów. O ich chemii i o tym, czy scena w windzie była "hot" nie będę się wypowiadać, bo byłabym subiektywna. Ale chyba najlepszym elementem w scenach Dair był dla mnie William, który nie mógł przestać gapić się na Blair, wcinając jednocześnie truskawkę Smile

Generalnie, gdyby nie vdw, oceniłabym na dobry, ale dzięki nim oceniam na może być Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

5x18 Con Heir Empty Re: 5x18 Con Heir

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach