Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

EURO 2012

+21
Lise
Freya
Edda
Karo
M&M's
dirtyword
Ewa
brulion
Żuri
Lewandowska
antiba
CallMeLady
Ania_
Klaudia
Karolina
turtle
xxl
Kasia
Gigi
Vivien
Ania
25 posters

Strona 5 z 22 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next

Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by xxl Nie Cze 10, 2012 11:16 am

Gigi napisał:ale pipka to nie znaczy, że nie jest dobry np. technicznie Very Happy tylko, że to taka pipka no Razz czasami brakuje mu głowy. podpala się i takie tam. kiedy trzeba to siada.

1. Messi
2. Iniesta
3. Ozil
4. Ronaldo
5. A. Cole

Vidić w formie załapałby się do 1 piątki :>

cole? ;o a gdzie xavi? gdzie ribery ? we włoszech kolejną młodosc przeżywa pirlo. hulk i hazard graja od 2 lat na wysokim poziomie, ale nie mozna ich porównac z najlepszymi bo graja w slabszych ligach. na szczescie hazard juz jest w chelsea a byc moze hulk do niego dolaczy.

do tego jeszcze mozna śmialo dodac Silve i Yaya Toure z City. dlatego z Twojej listy wyrzuciłbym bez skrupułów Inieste, Ozila i Cola. w ogole ten col nie rozmiem co tutaj robi xDDDDDD

a co do meczu z Ruskimi. to Polska wygra, zobaczycie. co z tego, ze pojechali Czechow 4;1, jak pepiczki zagrały taki piach w obronie, ze Andora lepiej gral w sparingu. ograli Włochów 3;0, ale poczekajmy na to co Hiszpania zrobi z Włochami, bo czuje, ze ten skandal korupcyjny w kraju pizzy wpłyna baardzo na kadre Włoch i pewnie nawet z grupy nie wyjda. oby ;p a Polska wygra! tylko dwa razy gospodarz nie dotarł do półfinału ME, w latach 80 Belgia i ostatnio Austria i Szwajcaria. teraz tylko jeden dojdzie, bo drugi został zatruty, i będą to biało-czerwoni ;]
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Lewandowska Nie Cze 10, 2012 11:29 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Żuri Nie Cze 10, 2012 11:54 am

xxl napisał:

do tego jeszcze mozna śmialo dodac Silve i Yaya Toure z City. dlatego z Twojej listy wyrzuciłbym bez skrupułów Inieste, Ozila i Cola. w ogole ten col nie rozmiem co tutaj robi xDDDDDD

a co do meczu z Ruskimi. to Polska wygra, zobaczycie. co z tego, ze pojechali Czechow 4;1, jak pepiczki zagrały taki piach w obronie, ze Andora lepiej gral w sparingu. ograli Włochów 3;0, ale poczekajmy na to co Hiszpania zrobi z Włochami, bo czuje, ze ten skandal korupcyjny w kraju pizzy wpłyna baardzo na kadre Włoch i pewnie nawet z grupy nie wyjda. oby ;p a Polska wygra! tylko dwa razy gospodarz nie dotarł do półfinału ME, w latach 80 Belgia i ostatnio Austria i Szwajcaria. teraz tylko jeden dojdzie, bo drugi został zatruty, i będą to biało-czerwoni ;]

Ozil jest teraz bardzo modny i połowa moich koleżanek się w nim podkochuje. ;o
A Ashley Cole swoje lata już ma, kiedyś może błyszczał, a teraz rewelacyjny zdecyowanie nie jest, może poprawny. Wink

Ja liczę na to, że Irlandia albo Chorwacja zrobi niespodziankę. Przede wszystkim stawiam na Irlandię i liczę na to, że Włosi i Francuzi nie wyjdą z grup, bo w sumie obie drużyny mają problemy z karą. Choć Ribery'ego mi szkoda Sad

Co do pepików to był ciekawy obrazek, że Cech jest przyzwyczajony do grania z 10 obrońców, stąd taki zdezorientowany był. Wink
I zgadzam się, Rosjanie niekoniecznie muszą dać czadu w kolejnych meczach, chociaż Dzagoeva trzeba się bać. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Vivien Nie Cze 10, 2012 12:08 pm

Żuri napisał:
Co do pepików to był ciekawy obrazek, że Cech jest przyzwyczajony do grania z 10 obrońców, stąd taki zdezorientowany był. Wink
I zgadzam się, Rosjanie niekoniecznie muszą dać czadu w kolejnych meczach, chociaż Dzagoeva trzeba się bać. Wink
Hahaha. Co prawda, to prawda. Mam nadzieję, że Rosjanie będą nadal zmęczeni po meczu z Czechami + treningu następnego dnia o 13 (gdy w W-wie byli po północy ).

Jestem bardzo ciekawa dzisiejszego spotkania Włochy - Hiszpania, szczególnie ze względu na tych pierwszych. Mogą mieć motywację, aby przyćmić świetnym występem tą aferę korupcyjną, ale jeśli im się nie uda i skończy się to tak jak na MŚ 2010, to kiepsko widzę to całe społeczeństwo włoskie, heh.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by xxl Nie Cze 10, 2012 12:15 pm

Ozil sie podoba Twoim koleżankom !?!??!?!? przeciez on jest wiecznie zdziwiony xD
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Żuri Nie Cze 10, 2012 1:10 pm

Ty mnie nie pytaj. Very Happy Ale po Mundialu 2010 zrobił furorę i wszystkie słit panienki wymieniają go jako ulubionego piłkarza. Very Happy Podobnie ze Szczęsnym, nie raz w autobusie słyszałam, jak gimnazjalistki rozpowiadały "Mój Szczęsny" Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Ewa Nie Cze 10, 2012 2:39 pm

Ja ostatnio po meczu stwierdziłam,że chyba jestem inna lub nienormalna.Koleżanki zachwycają się Szczęsnym a ja uważam,że szału nie ma. Są lepsi w naszej drużynie Razz
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Żuri Nie Cze 10, 2012 3:05 pm

Szczęsny to bardzo młody, bardzo dobrze zapowiadający się bramkarz, więc cóż, moda. Wink



poza tym reszty pewnie nie znają Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Ewa Nie Cze 10, 2012 3:23 pm

Żuri dopisek to true story Very Happy

Ja tam się na piłce nie znam ale moja wiedza wykracza poza znajomość jednego piłkarza + wiem co to spalony xd
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Nie Cze 10, 2012 4:33 pm

Grześ. Cole to imo najlepszy zawodnik angielski. najlepszy w Chelsea i w reprezentacji. Terry ostatnio do tyłu. a Cole równiutko. najrówniejszy obrońca chyba na świecie.

Xavi < Iniesta ostatnio. imo Iniesta najbardziej niedoceniany piłkarz ever. to on powinien dostawać złote piłki czy coś tam Very Happy a Hulk i Hazard jak zagrają w lepszej lidzie to wtedy pogadamy xDD Ozil to majstersztyk. obok Iniesty najlepszy pomocnik na świecie w tej chwili imo.

Silva to lol Very Happy Yaya Toure to jeszcze większy lol. błagam gdzie im tam do pierwszej 5. Ribery?? Razz nie no. z czym do ludzi Very Happy

Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by brulion Nie Cze 10, 2012 4:47 pm

Ej, ale Ribery dobry jest. Wczoraj oglądałam Holandia-Dania jednym okiem, a właściwie jednym uchem, i miałam wrażenie, że Holandia ma na boisku jednego zawodnika i jest nim Ribery. Tam ktoś inny miał w ogóle jakieś okazje do strzału? Bo co słyszałam wrzawę na stadionie i podnosiłam wzrok to ciągle Ribery. Ale wkurza mnie on z jakiegoś powodu, może dlatego, że staro wygląda xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Nie Cze 10, 2012 4:48 pm

Ribery to Francuz xDD mówisz chyba o Robbenie Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Żuri Nie Cze 10, 2012 5:02 pm

brulion napisał:Ej, ale Ribery dobry jest. Wczoraj oglądałam Holandia-Dania jednym okiem, a właściwie jednym uchem, i miałam wrażenie, że Holandia ma na boisku jednego zawodnika i jest nim Ribery. Tam ktoś inny miał w ogóle jakieś okazje do strzału? Bo co słyszałam wrzawę na stadionie i podnosiłam wzrok to ciągle Ribery. Ale wkurza mnie on z jakiegoś powodu, może dlatego, że staro wygląda xD

Mówisz o Robbenie, który staro wygląda, bo miał raka jąder, z którym wygrał , więc wydaje mi się, że wypada go usprawiedliwić. Wink


Gigi, serio Ashley Cole lepszy od Ribery'ego, który przeżywa swoją drugą młodość i znowu błyszczy. Wink

Inesta niedoceniany? Ja mam go już po dziurki w nosie bo tyle się nasłuchałam, jaki to on wybitny Very Happy

Ozil najlepszy pomocnik. Leżę Very Happy

Po co mają grać w lepszej lidze? To jakiś wyznacznik? Lepiej grzać ławę w farcelonie? Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Nie Cze 10, 2012 5:08 pm

mówisz o tym sezonie?? myślałam, że mówimy o ostatnich latach. serio. Ribery?? :/

ofc, że niedoceniany. wszyscy stawiają go za Messim i Xavim a czasami nawet Pique czy Puyolem. a imo jest lepszy o Xaviego ostatnio i na równi z Messim.

ej Żur. gdyby nie Ozil to Real nie byłby ani w półfinale LM ani nie byłby mistrzem Esp. serio. dwa ostatnie sezony miazga. poza tym kto rzuca piłki Gomezowi :/

omg serio liga to nie wyznacznik?? :OOO porównasz polską ligę i najlepszego piłkarza do piłkarza najlepszego z angielskiej Very Happy mało gwiazdeczek spaliło się w najlepszych ligach. ej no serio :>
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by xxl Nie Cze 10, 2012 5:27 pm

Gigi napisał:Grześ. Cole to imo najlepszy zawodnik angielski. najlepszy w Chelsea i w reprezentacji. Terry ostatnio do tyłu. a Cole równiutko. najrówniejszy obrońca chyba na świecie.

Xavi < Iniesta ostatnio. imo Iniesta najbardziej niedoceniany piłkarz ever. to on powinien dostawać złote piłki czy coś tam Very Happy a Hulk i Hazard jak zagrają w lepszej lidzie to wtedy pogadamy xDD Ozil to majstersztyk. obok Iniesty najlepszy pomocnik na świecie w tej chwili imo.

Silva to lol Very Happy Yaya Toure to jeszcze większy lol. błagam gdzie im tam do pierwszej 5. Ribery?? Razz nie no. z czym do ludzi Very Happy




wwwweeeeeeeeeeeeez ;pp

cole najlepszy w czelsi i angielski piłkarz ?! prosze Cie ;p juz Rooney lepszy. ale ogolnie teraz anglia jest slaba dosc, wiec pfff. to, ze ich liga jest najlepsza na swiecie nie do konca przeklada sie na poziom reprezentacji ;p i w czelsi sa lepsi chociazby drogba, cech, w ostatnich miesiacach ramires i TORRES ! Razz a jesli chodzi o najrowniejszych obroncow to vidic (bez kontuzji) i dani alves, potem dluugo nic ;p a nie jakis cole... juz nawet piszczka nad cole'm bym dal, serio!

iniesta jest mlodsza niestety gorsza minimalnie wersja xaviego. xavi jest wlasnie niedoceniany, messi dostal 3x z rzedu zlota pilke i przynajmniej jedna powinna wpaść do xaviego. mam nadzieje, ze jak hiszpania wygram ME (w co srednio wierze) to xavi w tym roku wygra zlota pilke bo zasluguje na nia od paru lat. i iniesta nie jest w cieniu xaviego.. prosze Cie ;p iniesta jest dobry, ale do xaviego mu brakuje. ten spokoj, opanowanie, przeglad pola, podanie, strzal ze stojacej pilki.. ajjj, idealny ;d iniesta jest bardzo dobry, ale no mimo wszystko xavi go nakrywa we wszystkim. co ciekawe obaj zyja ze soba jak bliska rodzina ;p xavi jest ojcem chrzestnym dziecka iniesty ;p hulk i hazard, racja, pisalem juz o tym ;p ozil jest dobry, ale lepszy jest i silva i yaya toure. najlepsi zawodnicy mistrza angli. silva wybrany najlepszym pilkarzem sezonu w najlepszej lidze swiata!! co prawda na wiosne troche slabiej gral, ale mimo to poziom swiatowy, a jego jesien byla cudowna ! yaya toure to typowy pracuś, ale jesli da mu sie więcej swobody w ataku to jest koń! chcialbym zeby jeszcze wrocil do barcy ;d ale jak Ty uwazasz, ze Ribery w obecnej chwili nie jest lepszy od Cola to chyba bo ma o czym gadac xd

mozna jeszcze smiało myslec nad falcao w piatce najlepszych obecnie zawodnikow swiata ;p
xxl
xxl

Liczba postów : 355

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by brulion Nie Cze 10, 2012 5:30 pm

Okej dobra, przepraszam, nie znam się xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Karolina Nie Cze 10, 2012 5:35 pm

GossipGirl napisał:Żuri dopisek to true story Very Happy

Ja tam się na piłce nie znam ale moja wiedza wykracza poza znajomość jednego piłkarza + wiem co to spalony xd

Zazdroszczę Very Happy
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Ewa Nie Cze 10, 2012 5:40 pm

Karolina napisał:
GossipGirl napisał:Żuri dopisek to true story Very Happy

Ja tam się na piłce nie znam ale moja wiedza wykracza poza znajomość jednego piłkarza + wiem co to spalony xd

Zazdroszczę Very Happy

Hehe Very Happy Kolega mi wytłumaczył na podstawie jabłek leżących na trawie Razz Poza tym nie ważne jak ważne z jakim skutkiem Very Happy
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Nie Cze 10, 2012 5:48 pm

Grześ. lol Rooney?? Very Happy kibicuję MUFC. ale Rooney to dno przez ostatnie lata. oczywiście, że Cole jest najlepszy. pokaż mi lepszego obrońcę. albo lepszego lewego obrońcę?? nie ma. zresztą jak Anglia z Francją będzie grać to dwóch dobrych zawodników to tylko Ashleye w ENG xDD

Drogba to klasa ale w kratę. Cech puszczał niezłe szmaty Razz

Xavi był dobry dwa sezonu temu. teraz uczeń przerósł mistrza imo Very Happy zobacz co Andres robi z mokrymi Włoszkami teraz xDD Xavi nakrywa go najwyżej w doświadczeniu teraz.

Silva daleko. w kratę gra bardzo. Toure dobry ale nawet nie pierwsza 10. IMO Razz

chyba finał pokazał, że Cole > Ribery xDD

Falcao fajny grajek. ale gdzie mu tam jeszcze do czołówki Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Żuri Nie Cze 10, 2012 5:52 pm

Gigi napisał:mówisz o tym sezonie?? myślałam, że mówimy o ostatnich latach. serio. Ribery?? :/

ofc, że niedoceniany. wszyscy stawiają go za Messim i Xavim a czasami nawet Pique czy Puyolem. a imo jest lepszy o Xaviego ostatnio i na równi z Messim.

ej Żur. gdyby nie Ozil to Real nie byłby ani w półfinale LM ani nie byłby mistrzem Esp. serio. dwa ostatnie sezony miazga. poza tym kto rzuca piłki Gomezowi :/

omg serio liga to nie wyznacznik?? :OOO porównasz polską ligę i najlepszego piłkarza do piłkarza najlepszego z angielskiej Very Happy mało gwiazdeczek spaliło się w najlepszych ligach. ej no serio :>

Ok, myslałam, że mówisz o lidze angielskiej, nie zrozumiałam.

Owszem, Ozil ma duża rolę, ale nie przesadzajmy, że jest obecnie najlepszym piłkarzem świata. Wink

Dziwi mnie najbardziej brak Casillasa u Ciebie, którego uwielbiam o zawsze i który właśnie niesamowicie błyszczy w meczu i wyciąga Hiszpanów z głebokiej dupy. Very Happy Gdyby nie on byłoby 0:3.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Nie Cze 10, 2012 5:56 pm

imo jest jednym z najlepszych. ciągnie Niemcy i Real. rzuca takie piły, że szok. Xavi czy Iniesta nie powstydziliby się Very Happy

nie lubię bramkarzy generalnie Razz nie oceniam Very Happy i Iker mnie nie kręci xDD ale powiedziałabym, że van der Sar był zajebistym bramkarzem. Iker też jest jednym z lepszych. ale vds <3 Hart jest jeszcze dobry jak na Angola xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Żuri Nie Cze 10, 2012 6:01 pm

Hart? Anglicy nigdy dobrymi bramkarzami nie stali i nic się nie zmienia pod tym względem moim zdaniem Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Lewandowska Nie Cze 10, 2012 6:27 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Mr Facepalm
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Gigi Nie Cze 10, 2012 6:29 pm

imo Hart jest świetny. bardzo dobry. a młodziutki jeszcze.

Oli lol. liczył na więcej oh well Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by brulion Nie Cze 10, 2012 6:30 pm

I tak Robert wygrywa ;D
[You must be registered and logged in to see this image.]
BITCH PLEASE ;D
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

EURO 2012 - Page 5 Empty Re: EURO 2012

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 22 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach