Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pretty Little Liars

+26
Vogue.
pwaldorf
Adrianna_
Limka
ronnie
KiNiaczek
s
frejabeha
Gigi
Lewandowska
Vivien
Klaudia
TheBlairBitchProject
CallMeLady
Lise
sund1ay
shiva89
Ewa
Kasia
Justyna
desertrose
Joanna
brulion
Karo
April
Karolina
30 posters

Strona 12 z 40 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Go down

Twoja ulubiona kłamczucha to:

Pretty Little Liars - Page 12 Vote_lcap35%Pretty Little Liars - Page 12 Vote_rcap 35% 
[ 24 ]
Pretty Little Liars - Page 12 Vote_lcap32%Pretty Little Liars - Page 12 Vote_rcap 32% 
[ 22 ]
Pretty Little Liars - Page 12 Vote_lcap9%Pretty Little Liars - Page 12 Vote_rcap 9% 
[ 6 ]
Pretty Little Liars - Page 12 Vote_lcap15%Pretty Little Liars - Page 12 Vote_rcap 15% 
[ 10 ]
Pretty Little Liars - Page 12 Vote_lcap9%Pretty Little Liars - Page 12 Vote_rcap 9% 
[ 6 ]
 
Wszystkich Głosów : 68
 
 
Poll closed

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Joanna Czw Sie 02, 2012 1:58 pm

Opisy odcinków 3x09, 3x10 i 3x11 Wink
Spoiler:

co do odcinka 3x08 Razz
Spoiler:


Ostatnio zmieniony przez Joanna dnia Czw Sie 02, 2012 6:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Ewa Czw Sie 02, 2012 3:20 pm

Karolina wątpię bo Bru mnie jeszcze prosiła o kilka poprawek kosmetycznych w mojej części i wstawi napisy jak wróci Smile Poza tym u nas na początku jest napisane kto tłumaczy więc wątpię,że nagle jest inaczej Razz

Marta jak tłumaczyłam to zrobiłam jedną rzecz specjalnie dla Ciebie Very Happy
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Go?? Czw Sie 02, 2012 3:37 pm

GossipGirl napisał:Karolina wątpię bo Bru mnie jeszcze prosiła o kilka poprawek kosmetycznych w mojej części i wstawi napisy jak wróci Smile Poza tym u nas na początku jest napisane kto tłumaczy więc wątpię,że nagle jest inaczej Razz

Marta jak tłumaczyłam to zrobiłam jedną rzecz specjalnie dla Ciebie Very Happy

Co? Smile W takim razie, niedługo obejrzę odcinek Very Happy :*

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Ewa Czw Sie 02, 2012 3:53 pm

Marta napisał:
GossipGirl napisał:Karolina wątpię bo Bru mnie jeszcze prosiła o kilka poprawek kosmetycznych w mojej części i wstawi napisy jak wróci Smile Poza tym u nas na początku jest napisane kto tłumaczy więc wątpię,że nagle jest inaczej Razz

Marta jak tłumaczyłam to zrobiłam jedną rzecz specjalnie dla Ciebie Very Happy

Co? Smile W takim razie, niedługo obejrzę odcinek Very Happy :*


Coś co Ci się bardzo spodoba i wywoła uśmiech na twarzy Very Happy Na razie nic więcej nie powiem Very Happy Póki co czekam na bru Very Happy

A tak w ogóle to zastanawiam się nad tym czy nie wziąć się na serio za napisy.Fajna zabawa bo zawsze trochę podszkolisz angielski przez wakacje no i robisz coś dobrego dla innych Very Happy Jeśli chcecie mogę porozmawiać z bru o tym aby robić Wam napisy na zawsze Razz Wtedy (przynajmniej) w czasie wakacji byłby jeszcze tego samego dnia bo wstałabym rano i zaczynała je robić a nie późnym popołudniem jak wczoraj i z zabójczym tempem bru powinno się udać Very Happy Dajcie znać co o tym sądzicie no i co o napisach jak już będą bo starałam się aby moja część była jak najbardziej w porządku ale wiadomo pierwszy raz to nie tak łatwo Razz

ale zrobiłam offtopa xd

ale wracam do glownego tematu Very Happy

Obejrzałam promo PLL(choć nigdy tego nie robię ) i to co zobaczyłam z Calebem na samym końcu mnie załamało Sad
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by shiva89 Czw Sie 02, 2012 6:00 pm

shiva89 napisał:widzialyscie promo nowego odcinka?
Spoiler:

tutaj juz o tym pisalam:P
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Ewa Czw Sie 02, 2012 6:14 pm

shiva89 napisał:
shiva89 napisał:widzialyscie promo nowego odcinka?
Spoiler:

tutaj juz o tym pisalam:P

Ślepa jestem i nie widziałam xd Ale kamień spadł mi z serca bo Caleb to mój ulubiony bohater a razem z Hanna tworzy moją ulubioną parę ever Razz
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Czw Sie 02, 2012 6:43 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Wiemy, że spóźnione, ale proszę bardzo, nasze napisy Very Happy Wszelkie sugestie mile widziane :>
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Go?? Pią Sie 03, 2012 7:38 pm

brulion napisał:[You must be registered and logged in to see this link.]

Wiemy, że spóźnione, ale proszę bardzo, nasze napisy Very Happy Wszelkie sugestie mile widziane :>

Mi się wyświetla błąd i nie mogę zobaczyć napisów, przez to nie mogę zobaczyć niespodzianki Ewy Sad

Poza tym obejrzałam ostatnie 2 odcinki i podobały mi się Wink Mam nadzieję, że Ella będzie z tym właścicielem kawiarni, a nie pastorem Very Happy Co do tego aktora, to śmiać mi się chciało, bo on grał w jednej czy dwóch częściach American Pie i z ty mi się chyba tylko będzie kojarzył Very Happy
Matka Ezry jaka
Spoiler:
Wątki Emily affraid pale Suspect Nie podoba mi się to, naprawdę nie podoba! Ta scena nad basenem.. Boże, czemu?
Spencer jak zarywała Caleba! hahahha
Ale nie wiem czy zauważyłyście, ale ja oczywiście zwróciłam na to uwagę! Jak były sceny z Toudim to widać było, że S jest zniesmaczona samą jego obecnością, on jej w ogóle nie interesuje. Natomiast jak Hanna wspomniała o tym, że od Wrena dostała te informacje o Monie, to widać było, że Spencer to zainteresowało i co więcej- BYŁA ZAZDROSNA Twisted Evil Twisted Evil

Dobra wiem, mam pewnie paranoję.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Joanna Pią Sie 03, 2012 7:53 pm

Marta napisał:
Ale nie wiem czy zauważyłyście, ale ja oczywiście zwróciłam na to uwagę! Jak były sceny z Toudim to widać było, że S jest zniesmaczona samą jego obecnością, on jej w ogóle nie interesuje. Natomiast jak Hanna wspomniała o tym, że od Wrena dostała te informacje o Monie, to widać było, że Spencer to zainteresowało i co więcej- BYŁA ZAZDROSNA Twisted Evil Twisted Evil

Dobra wiem, mam pewnie paranoję.

Też to zauważyłam xD
Marta ja mam wrażenie ze na wszystkich scenach Spencer Toby , Spencer odczuwa obrzydzenie, jest niezainteresowana Toudim ani troche xD
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Go?? Pią Sie 03, 2012 8:06 pm

Joanna napisał:
Marta napisał:
Ale nie wiem czy zauważyłyście, ale ja oczywiście zwróciłam na to uwagę! Jak były sceny z Toudim to widać było, że S jest zniesmaczona samą jego obecnością, on jej w ogóle nie interesuje. Natomiast jak Hanna wspomniała o tym, że od Wrena dostała te informacje o Monie, to widać było, że Spencer to zainteresowało i co więcej- BYŁA ZAZDROSNA Twisted Evil Twisted Evil

Dobra wiem, mam pewnie paranoję.

Też to zauważyłam xD
Marta ja mam wrażenie ze na wszystkich scenach Spencer Toby , Spencer odczuwa obrzydzenie, jest niezainteresowana Toudim ani troche xD

Ha! Czyli nie tylko ja tak myślę :*
Ja naprawdę próbuję być obiektywna i zauważyć potencjał tej pary, ale nie potrafię. Dla mnie oni w ogóle do siebie nie pasują. Co innego Wrencer I love you Toudi pasuje do takiej flegmatycznej Emily, z nią by się dopełniali. Spencer jest zupełnie innym typem człowieka.
Poza tym, chemia pomiędzy Wrenem a Spencer jest jak dla mnie bardzo widoczna, a już o Spoby nie mogę tego powiedzieć.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by desertrose Pią Sie 03, 2012 8:06 pm

Joanna napisał:
Marta napisał:
Ale nie wiem czy zauważyłyście, ale ja oczywiście zwróciłam na to uwagę! Jak były sceny z Toudim to widać było, że S jest zniesmaczona samą jego obecnością, on jej w ogóle nie interesuje. Natomiast jak Hanna wspomniała o tym, że od Wrena dostała te informacje o Monie, to widać było, że Spencer to zainteresowało i co więcej- BYŁA ZAZDROSNA Twisted Evil Twisted Evil

Dobra wiem, mam pewnie paranoję.

Też to zauważyłam xD
Marta ja mam wrażenie ze na wszystkich scenach Spencer Toby , Spencer odczuwa obrzydzenie, jest niezainteresowana Toudim ani troche xD

I bardzo dobrze!! Widać, że ma już dość Toudiego - ciągle się z nim kłóci i w ogóle. Może ze sobą zerwą? Spencer się dowie o 'pocałunku' Wren/Hanna i poleci do Wrena? Rzuci mu się w objęcia i powie, że była chyba czymś naćpana wybierając Toudiego i chce tylko doktorka, a on z chęcią ulegnie Spencer. No i żyli długo i szczęśliwie xD Podoba Wam się taka historia, czy może macie lepszą? Razz
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Pią Sie 03, 2012 8:17 pm

Cholera, nie wiem, czemu jeszcze ich nie sprawdzili. Macie [You must be registered and logged in to see this link.] xD

I też zauważyłam tą zazdrość Spencer na wieść o Wrenie ;D I ten flircik z Calebem ahhhh. Spencer, dajesz, wszyscy wiedzą, że Toudi nie jest ci przeznaczony xD

desertrose twój plan jest boski <3 Chociaż ja jestem za tym, żeby A coś zrobiło Spence i trafiła umierająca na próg Wrena, a on by ją uratował niczym Eva Chucka ;D Wyciągnąłby jej kule jak doktor Quinn i dezynfekowałby whisky z szuflady hahahaha xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Go?? Pią Sie 03, 2012 8:23 pm

desertrose napisał:
Joanna napisał:
Marta napisał:
Ale nie wiem czy zauważyłyście, ale ja oczywiście zwróciłam na to uwagę! Jak były sceny z Toudim to widać było, że S jest zniesmaczona samą jego obecnością, on jej w ogóle nie interesuje. Natomiast jak Hanna wspomniała o tym, że od Wrena dostała te informacje o Monie, to widać było, że Spencer to zainteresowało i co więcej- BYŁA ZAZDROSNA Twisted Evil Twisted Evil

Dobra wiem, mam pewnie paranoję.

Też to zauważyłam xD
Marta ja mam wrażenie ze na wszystkich scenach Spencer Toby , Spencer odczuwa obrzydzenie, jest niezainteresowana Toudim ani troche xD

I bardzo dobrze!! Widać, że ma już dość Toudiego - ciągle się z nim kłóci i w ogóle. Może ze sobą zerwą? Spencer się dowie o 'pocałunku' Wren/Hanna i poleci do Wrena? Rzuci mu się w objęcia i powie, że była chyba czymś naćpana wybierając Toudiego i chce tylko doktorka, a on z chęcią ulegnie Spencer. No i żyli długo i szczęśliwie xD Podoba Wam się taka historia, czy może macie lepszą? Razz

Nie jestem wybredna, o ile tylko w tym opisie wystąpi szczęśliwe Wrencer Laughing
Co do tego zerwania, to ja myślę, że niedługo to nastąpi, mam nadzieję, że to nie jest endgame, bo będę szczerze zawiedziona. Wtedy nie rozumiałabym po co w ogóle wprowadzali takie piękne sceny Spencer i Wrena. Z Toudim była już wystarczająco długo, żeby każdy zrozumiał, że to nie jest odpowiedni facet Laughing
Poza tym, scenarzyści często odwołują się do książki i mam nadzieję, że wykorzystają jeszcze to, że Spencer straciła dziewictwo z Wrenem. Nie daj Boże scen sexu Toudiego i Spencer bo zwymiotuję ;/

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by desertrose Pią Sie 03, 2012 8:30 pm

Marta napisał:
Poza tym, scenarzyści często odwołują się do książki i mam nadzieję, że wykorzystają jeszcze to, że Spencer straciła dziewictwo z Wrenem. Nie daj Boże scen sexu Toudiego i Spencer bo zwymiotuję ;/

Jestem ZA! Razz Już sobie wyobrażam Wrena i Spencer w takiej scenie.... ach. Rozmarzyłam się.
Nie martw się Marta, jak będzie Ci nie dobrze (przez scene seksu Spoby) to przybiegnę do Ciebie i się Tobą zaopiekuję xD

Bru, Twoja historia jest jeszcze lepsza!! Trochę odpłynęłaś Razz
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Go?? Pią Sie 03, 2012 8:31 pm

brulion napisał:Cholera, nie wiem, czemu jeszcze ich nie sprawdzili. Macie [You must be registered and logged in to see this link.] xD

I też zauważyłam tą zazdrość Spencer na wieść o Wrenie ;D I ten flircik z Calebem ahhhh. Spencer, dajesz, wszyscy wiedzą, że Toudi nie jest ci przeznaczony xD

desertrose twój plan jest boski <3 Chociaż ja jestem za tym, żeby A coś zrobiło Spence i trafiła umierająca na próg Wrena, a on by ją uratował niczym Eva Chucka ;D Wyciągnąłby jej kule jak doktor Quinn i dezynfekowałby whisky z szuflady hahahaha xD


ahahahhaha, znalazłam fragment Ewa, dzięki :* hahahaha
Nie, Brulion, NIE! Błagam! Niech Twoja wizja się nie sprawdzi, nie róbmy z PLL drugiego GG Very Happy
Myślę, ze najlepiej by było, jakby on kogoś sobie znalazł i ona była zazdrosna i zrozumiała w końcu, że z nim chce być, bez większego kombinowania jak w jakiś filmach science fiction, czy innych takich ;D

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Go?? Pią Sie 03, 2012 8:34 pm

desertrose napisał:
Marta napisał:
Poza tym, scenarzyści często odwołują się do książki i mam nadzieję, że wykorzystają jeszcze to, że Spencer straciła dziewictwo z Wrenem. Nie daj Boże scen sexu Toudiego i Spencer bo zwymiotuję ;/

Jestem ZA! Razz Już sobie wyobrażam Wrena i Spencer w takiej scenie.... ach. Rozmarzyłam się.
Nie martw się Marta, jak będzie Ci nie dobrze (przez scene seksu Spoby) to przybiegnę do Ciebie i się Tobą zaopiekuję xD

Bru, Twoja historia jest jeszcze lepsza!! Trochę odpłynęłaś Razz

Dziękuję Edyta, kochana jesteś :* Chociaż najgorsze jest to, że Tobie też byłoby wtedy nie dobrze, gdybyś zobaczyła ich scenę Laughing Laughing
Już w 2 sezonie było tak blisko, scena seksu Wrencer wręcz na wyciągnięcie ręki, a tu taki psikus Sad

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by desertrose Pią Sie 03, 2012 8:34 pm

Marta napisał:ahahahhaha, znalazłam fragment Ewa, dzięki :* hahahaha

Marta, pochwal się co było tam napisane Smile

edit. Hm... po prostu starałabym się na to nie patrzeć Razz
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Go?? Pią Sie 03, 2012 8:52 pm

desertrose napisał:
Marta napisał:ahahahhaha, znalazłam fragment Ewa, dzięki :* hahahaha

Marta, pochwal się co było tam napisane Smile

edit. Hm... po prostu starałabym się na to nie patrzeć Razz

{13293}{13333}- Hey, Toudi. (Marta ;*).|- Hanna.

Poza tym, Ewa zamiast Toby pisała Toudi Twisted Evil
Przynajmniej to zauważyłam Smile

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Pią Sie 03, 2012 9:17 pm

desertrose napisał:
Marta napisał:
Poza tym, scenarzyści często odwołują się do książki i mam nadzieję, że wykorzystają jeszcze to, że Spencer straciła dziewictwo z Wrenem. Nie daj Boże scen sexu Toudiego i Spencer bo zwymiotuję ;/

Jestem ZA! Razz Już sobie wyobrażam Wrena i Spencer w takiej scenie.... ach. Rozmarzyłam się.
Nie martw się Marta, jak będzie Ci nie dobrze (przez scene seksu Spoby) to przybiegnę do Ciebie i się Tobą zaopiekuję xD

Bru, Twoja historia jest jeszcze lepsza!! Trochę odpłynęłaś Razz

Haha, dziękuję Very Happy
Tak naprawdę to historia Marty jest najfajniejsza... tym bardziej, że już się sprawdziła, przynajmniej ta część z zazdrością Razz
Ciągle nie mogę przeboleć tej pijanej Spence. Z jednej strony fajnie, że Wren jej odmówił wtedy, dżentelmen z niego, ale głupi jest noooo. Ja bym nie odmówiła xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Go?? Pią Sie 03, 2012 9:20 pm

brulion napisał:
desertrose napisał:
Marta napisał:
Poza tym, scenarzyści często odwołują się do książki i mam nadzieję, że wykorzystają jeszcze to, że Spencer straciła dziewictwo z Wrenem. Nie daj Boże scen sexu Toudiego i Spencer bo zwymiotuję ;/

Jestem ZA! Razz Już sobie wyobrażam Wrena i Spencer w takiej scenie.... ach. Rozmarzyłam się.
Nie martw się Marta, jak będzie Ci nie dobrze (przez scene seksu Spoby) to przybiegnę do Ciebie i się Tobą zaopiekuję xD

Bru, Twoja historia jest jeszcze lepsza!! Trochę odpłynęłaś Razz

Haha, dziękuję Very Happy
Tak naprawdę to historia Marty jest najfajniejsza... tym bardziej, że już się sprawdziła, przynajmniej ta część z zazdrością Razz
Ciągle nie mogę przeboleć tej pijanej Spence. Z jednej strony fajnie, że Wren jej odmówił wtedy, dżentelmen z niego, ale głupi jest noooo. Ja bym nie odmówiła xD

Wren akurat zachował się naprawdę pięknie, bo gdyby się jednak przespali, to wtedy mogłabym żałować, że to zrobili w ten sposób;) Bardziej mnie zastanawia głupota Spencer! Czemu ona wybrała szkołę, zamiast GORĄCEGO, PRZYSTOJNEGO, SEKSOWNEGO Wrena I love you

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Pią Sie 03, 2012 9:23 pm

Akurat w stroju lekarskim Wren nie wygląda zbyt seksownie xD Ale mogła mu go zdjąć, wtedy to by się działo xD

Boże, jeśli to kiedykolwiek nastąpi, to już widzę nasze posty tutaj Very Happy

e:
Spoiler:
hsfhsdlknslh CO TO JEST <333333333 Niech on zagra w filmie o powstaniu warszawskim xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by desertrose Pią Sie 03, 2012 9:27 pm

brulion napisał:Boże, jeśli to kiedykolwiek nastąpi, to już widzę nasze posty tutaj Very Happy

Hahahaha oj to forum by po prostu wrzało! Napiszmy do Marlene na twitterze, że polscy fajni chcą gorącej sceny Wrencer Razz Musi się nas posłuchać, bo my też jesteśmy ważni, a nie jacyś tam amerykanie xD
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Go?? Pią Sie 03, 2012 9:30 pm

brulion napisał:Akurat w stroju lekarskim Wren nie wygląda zbyt seksownie xD Ale mogła mu go zdjąć, wtedy to by się działo xD

Boże, jeśli to kiedykolwiek nastąpi, to już widzę nasze posty tutaj Very Happy

e:
Spoiler:
hsfhsdlknslh CO TO JEST <333333333 Niech on zagra w filmie o powstaniu warszawskim xD

Ja będę się posługiwała wtedy wyłącznie gifami Laughing
Oj no czepiasz się o strój, we wszystkim wygląda cudownie I love you
O.o co to za film? Bo w ciemno obstawiam, że to jest film Very Happy Ciekawe czy dopiero go kręcą, czy już dawno to zrobili, chętnie bym coś innego z nim obejrzała dla porównania.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Go?? Pią Sie 03, 2012 9:33 pm

desertrose napisał:
brulion napisał:Boże, jeśli to kiedykolwiek nastąpi, to już widzę nasze posty tutaj Very Happy

Hahahaha oj to forum by po prostu wrzało! Napiszmy do Marlene na twitterze, że polscy fajni chcą gorącej sceny Wrencer Razz Musi się nas posłuchać, bo my też jesteśmy ważni, a nie jacyś tam amerykanie xD


Im wystarczy jak wyślą dziewczyny do jakiegoś KFC i będzie zbliżenie na pieczonego kurczaka Laughing

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Pią Sie 03, 2012 9:34 pm

Marta napisał:
brulion napisał:Akurat w stroju lekarskim Wren nie wygląda zbyt seksownie xD Ale mogła mu go zdjąć, wtedy to by się działo xD

Boże, jeśli to kiedykolwiek nastąpi, to już widzę nasze posty tutaj Very Happy

e:
Spoiler:
hsfhsdlknslh CO TO JEST <333333333 Niech on zagra w filmie o powstaniu warszawskim xD

Ja będę się posługiwała wtedy wyłącznie gifami Laughing
Oj no czepiasz się o strój, we wszystkim wygląda cudownie I love you
O.o co to za film? Bo w ciemno obstawiam, że to jest film Very Happy Ciekawe czy dopiero go kręcą, czy już dawno to zrobili, chętnie bym coś innego z nim obejrzała dla porównania.

Właśnie też mi się wydaje, że to film, ale na filmwebie nie znalazłam żadnego tropu. Mi to wygląda jak film o IIWŚ i wojnie w Afryce Razz
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 12 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 12 z 40 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach