Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pretty Little Liars

+26
Vogue.
pwaldorf
Adrianna_
Limka
ronnie
KiNiaczek
s
frejabeha
Gigi
Lewandowska
Vivien
Klaudia
TheBlairBitchProject
CallMeLady
Lise
sund1ay
shiva89
Ewa
Kasia
Justyna
desertrose
Joanna
brulion
Karo
April
Karolina
30 posters

Strona 20 z 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

Twoja ulubiona kłamczucha to:

Pretty Little Liars - Page 20 Vote_lcap35%Pretty Little Liars - Page 20 Vote_rcap 35% 
[ 24 ]
Pretty Little Liars - Page 20 Vote_lcap32%Pretty Little Liars - Page 20 Vote_rcap 32% 
[ 22 ]
Pretty Little Liars - Page 20 Vote_lcap9%Pretty Little Liars - Page 20 Vote_rcap 9% 
[ 6 ]
Pretty Little Liars - Page 20 Vote_lcap15%Pretty Little Liars - Page 20 Vote_rcap 15% 
[ 10 ]
Pretty Little Liars - Page 20 Vote_lcap9%Pretty Little Liars - Page 20 Vote_rcap 9% 
[ 6 ]
 
Wszystkich Głosów : 68
 
 
Poll closed

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by frejabeha Czw Sie 09, 2012 8:16 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Musiałam to tu wstawić. Chyba jedna z lepszych scen w PLL Wink

Jak dla mnie Maggie usunęła dziecko, bo dostała pieniądze od matki Ezry. Przez to też zerwała z nim kontakt i on nawet nie miał jak jej znaleźć. Z resztą po co miałby to robić po czymś takim? Myślę, że to wątek wprowadzony od tak, bez dalszego ciągu, było już parę takich w tym serialu. No, ale mogę się mylić Wink
frejabeha
frejabeha
Dan & Derick
Dan & Derick

Liczba postów : 791

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karo Czw Sie 09, 2012 9:08 pm

hmm generalnie to nie dziwię się, że Ezra jej nie szukał, ale.
Mogło być też tak, że matka Ezry jej zapłaciła, żeby usunęła ciąże i zniknęla z ich życia. Dziewczyna nie chciała usunąć, no ale że bała się szalonej mamuśki postanowiła wziąć kasę, zachować dziecko i zniknąć. W sumie nie wiem co mogłaby jej jeszcze zrobić matka Ezry, no ale dziewczyna miała 18 lat więc mogły jej różne scenariusze chodzić po głowie. No a do Ezry się nie odzywała, bo najpierw się obawiała, a później było jej wstyd.
Czyli tak jak pisze GG a nuż jeszcze ją zobaczymy Razz
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by desertrose Czw Sie 09, 2012 9:14 pm

frejabeha napisał:[You must be registered and logged in to see this image.]

Musiałam to tu wstawić. Chyba jedna z lepszych scen w PLL Wink

Lubię sceny Spencer i Arii.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by shiva89 Czw Sie 09, 2012 9:30 pm

mnie sie wydaje,ze ta cala Maggie nie usunela tego dziecka...i pewnie powróci...
ja tak zrozumialam..bo nie bylo powiedziane wprost w jaki sposob matka jej sie pozbyla...
albo jak pisalam wyzej Maggie to była Ali( w koncuLubila sie inaczej przedstawiac)
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Ewa Czw Sie 09, 2012 10:08 pm

Ja jako bardziej prawdopodobną wersje obstawiam,że Maggie ma to dziecko i się jeszcze pojawi. Bo wersja z Ali jakoś tak bo głębszych analizach i przemyśleniach mi nie pasuje...

A macie jakieś pomysły i głębsze teorie do tego?
Bo w sumie tylko tak ledwo co to skomentowałyśmy Razz

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Czw Sie 09, 2012 10:26 pm

Jak dla mnie to ta tablica nic nie znaczy. Gdyby było powiedziane wprost, że ktoś z nich jest w Team A to bym się nad tym zastanawiała, ale jeśli powiedzieli, że ktoś z nich jest w Team A ALBO ZROBI COŚ STRASZNEGO to stawiam raczej na to drugie. A 'coś strasznego' może oznaczać cokolwiek i może być nawet zrobione nieświadomie, więc każdy może być za to odpowiedzialny. Np. Ashley potrąci człowieka i w panice ucieknie = coś strasznego. Aria dowie się o tym, że Maggie nie usunęła dziecka i zatai to przed Ezrą = coś strasznego. Hanna zdradzi Caleba z Wrenem = coś strasznego. Reasumując, zwyczajnie nie chce mi się gdybać bo i tak się okaże, że Marlene i spółka robią nas w konia (żeby nie powiedzieć brzydziej) a to wszystko to zmanipulowana odpowiednio ściema.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by desertrose Pią Sie 10, 2012 12:57 am

Chyba jednak chodzi o A team, a nie o to, czy ktoś zrobi coś strasznego. Widocznie na stronie, z której brałam tą informacje był błąd. Przejrzałam kilka zagranicznych stron i tam jest napisane, że któraś z tych osób ma do czynienia z A. Więc teraz, jak już wszystko zostało wyjaśnione, możemy gdybać Smile
Zastanawia mnie jeszcze jedna jedna sprawa. Co tak naprawdę łączy Cece i Jenne. Prawdopodobnie dziewczyny znały się wcześniej, a to na pewno nie jest przypadek.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Justyna Pią Sie 10, 2012 8:01 am

Jej....chwilę mnie nie ma a tu już tyle nowych teorii Razz

Co do dziecka Ezry to najpierw myślałam, że ta dziewczyna usunęła ale potem tak jak część dziewczyn pomyślałam, że skoro nie było wprost powiedziane o tym jest możliwość, że to dziecko sobie żyje i w najmniej oczekiwanym momencie się pojawi.
Teoria z Ali i ciążą odpada jak dla mnie.

Natomiast zastanawia mnie właśnie związek Cece z Jenną, oglądając odcinek w ogóle nie zwróciłam uwagi na to spojrzenie Jenny. Wiadomo, że Cece nie pojawiła się tutaj bez powodu i wg mnie wiadomo, że nie jest wcale taka chętna do pomocy dziewczynom bez powodu. Zastanawia mnie tylko czy Jenna i Cece są kimś w rodzaju sprzymierzeńców czy raczej odwrotnie.

Scena Sparii była boska, taka naturalna, zabawna i swobodna, oby więcej takich Smile

Z tych 12 osób obstawiam: Paige i Melissę.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Ewa Pią Sie 10, 2012 11:37 am

Nie wiem jak to się stało,że polskie strony podają,że ktoś z tej listy zrobił coś złego ale każda zagraniczna,którą śledzę a tym bardziej strona serialu mówi,że chodzi o kogoś z ""A" team" Smile

Ja bym obstawiała na:Melisse,Paige,Lucas i może jakoś trochę Ezra Razz

Jak dla mnie Cece i Jenna na bank mają wspólną przeszłość.Ktoś wrzucał zdjęcia gdzie jest mowa o tym,że Cece spędzała wakacje z Ali w tym samym miejscu co Jenna.Myślę,że wtedy mogły się poznać i coś je łączy.
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Pią Sie 10, 2012 4:55 pm

Męska o obsada o 'rozbieranych' scenach:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Quasi, zlitujże się...
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Go?? Pią Sie 10, 2012 5:05 pm

Karolina! Laughing Laughing Laughing


Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Klaudia Pią Sie 10, 2012 5:42 pm

Opis 12 odcinka, letniego finału

Spoiler:
Klaudia
Klaudia
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 978

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by TheBlairBitchProject Pią Sie 10, 2012 6:32 pm

Karo napisał:Odcinek taki sobie. Właściwie to akcja ani trochę nie ruszyła do przodu. Na imprezie dziewczyny nie dowiedziały się praktycznie niczego, jedynie wiemy, że Emily w czasie "niepamiętnej" nocy odwiedziła dosłownie wszystkie miejsca Very Happy
I coś mnie dziwi ta dobroć nowej koleżanki Razz niby przekazała dokumenty Spencer, ale wcale bym się nie zdziwiła gdyby Spenc się jednak nie dostała na te studia.

Historia rodzinna Ezry jakoś nie porywa. W każdym serialu musi się pojawić jakaś szalona mamuśka z kasą, która ustawia syneczkowi życie. Nuda. Braciszek fajny:) Coś czuję, że będzie jeszcze mącił przez jakiś czas w życiu Ezry Wink Już się zadomowił w mieszkaniu, odbiera jego telefon, jeździ jego samochodem, teraz pora zakręcić się wokół Arii Wink

Emily i Paige, echh nie wiem czemu, ale one razem mnie irytują. O wiele bardziej lubiłam Emily z Mayą. I na prawdę żeby poświęcać pół odcinka na miłosne perypetie Emily to już przesada.

Haleb <3 nareszcieee ;P Pocałunek super, ale wciąż nie rozumiem co miało znaczyć zrzucenie kurtki przez Hannę Very Happy trochę mnie to rozbawiło:D pewnie to miało dodać pikanterii, ale chyba do niczego nie doszło w ulicznym zaułku, a w pocałunku ta kurtka chyba nie przeszkadzała;P no,ale to taki drobny szczegółRazz Ważne, że jest Caleb i już wie o wszystkim, mam tylko nadzieję, że teraz nagle A. go nie uśmierci, tfu tfu.


cuuudowny komentarz tego odcinka, swietnie to ujelas Smile
Mialam takie same wrazenia - ta sciagnieta kurtka Hanny czy Emily podrozujaca po calym miescie, haha, no i oczywiscie brat Ezry, ktory zaraz wezmie sie za Arie Razz
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by TheBlairBitchProject Pią Sie 10, 2012 6:39 pm

shiva89 napisał:a tak apropo tej ciązy to jest jeszcze taka teoria,ze :Ali kiedyś przyszła zapłakana i nie chciała powiedziec co sie stało (wtedy wzieła jabłko w kuchni Spencer i płakała ) no i może mieć to jakies powiązanie z Ezrą.. potem Ali zaszła w ciąże i matka Ezry dała jej kase na usunięcie ? Stąd Ali miała pieniądze - tylko właśnie nie pamiętam czy wkońcu wyjaśnilo sie skąd miała tą kase czy nie Smile
Ezra mógł ją zabić bo znając Ali chciała go troche poszantażować czy może była w nim zakochana faktycznie.. nigdy nic wiadomo w tym serialu ,a potem Ezra przyszedl na jej pogrzeb choc jej nie znał? troche dziwne...takze nastepny punkt na to ze Ezra jest A

swietna teoria ... i ciekawe byloby, jakby np. tak to wytlumaczyli w serialu, calkiem logiczne, no bo wlasnie co robil Ezra na pogrzebie Ali ?
TheBlairBitchProject
TheBlairBitchProject

Liczba postów : 142

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by s Pią Sie 10, 2012 11:46 pm

Oglądałam wczoraj 2 sezon PLL i bylo tam wspomniane ze Jenna jak tylko odzyska wzrok pojedzie na wakacje ( nie pamietam nazwy, ale na pewno te same co Cece )
s
s
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 322

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by KiNiaczek Sob Sie 11, 2012 7:28 pm

nie podoba mi się zainteresowanie Hanny i Spencer tym anglikiem. Jest bardzo niezdrowe. Mam nadzieję, że scenarzyści nie pójdą w tym kierunku. Dziewczyny nie potrzebują wewnętrznego konfliktu. A może tylko ja je widzę lekkie spięcie gdy obie o tym gadają...?

Ezra coś strasznie kręci. Dlaczego Aria daje się tak ciągnąć za nosek???
KiNiaczek
KiNiaczek

Liczba postów : 11

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Joanna Sob Sie 11, 2012 8:01 pm

Anglik jest dla Spencer Razz Hanna niech sobie bierze Caleba i Wrena zostawi w spokoju :PP

nie tylko ty to widzisz bo Spencer jest zazdrosna o Wrena xD

Karolina Quasi vel Toudi wygląda obleśnie Razz bede miec koszmary przez niego xD
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Ewa Wto Sie 14, 2012 9:16 pm

Ktoś chętny na oglądanie dziś w nocy ? Smile
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Joanna Wto Sie 14, 2012 9:22 pm

od 5 rano na nogach i prawie ze juz zasypiam na stojaco ;//

bede oglądać odcinek jak przetłumaczysz z Bru napisy :*:*:*

ps. wczoraj mi sie pomieszało w głowie cos i myślałąm ze jest wtorek i chciałam czekać do 2 na odcinek xD

Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Klaudia Wto Sie 14, 2012 11:00 pm

Zdjęcia z letniego finału

[You must be registered and logged in to see this link.]
Klaudia
Klaudia
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 978

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Sro Sie 15, 2012 12:01 am

Cud, w końcu nadrobiłam i jestem na bieżąco.
Ej, dalej nie lubię Emily ale było mi jej szkoda gdy oglądała te filmiki z Mayą, bo to naprawdę dramatyczne, do momentu jak brulion napisała o tym wierszu xDD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Sro Sie 15, 2012 2:02 am

Hahahahahahaha co za odcinek Very Happy Po raz kolejny komentowanie okazało się lepsze od odcinka, ale szczególy to da wam Ewa, bo ja idę spać xD
Zagęszcza się sytuacja. A co do Hanki i Wrena to ja się nie wypowiadam, bo oboje są głupi Very Happy
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Ewa Sro Sie 15, 2012 2:05 am

Odcinek oglądam z Bru ;* i powiem wszystkim fankom PLL,oglądajcie to z Bru bo od razu lepszy odcinek Very Happy Rano opisze co było ale ogólnie pozytywny i ciekawy i zawierający interesujące momenty (wiesz o co chodzi Bru " a teraz..."

Także dobranoc i widzimy się rano ze wspaniałą recenzje z komentarzami Bru i GossipGirl Razz

Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by brulion Sro Sie 15, 2012 10:24 am

GossipGirl napisał:Odcinek oglądam z Bru ;* i powiem wszystkim fankom PLL,oglądajcie to z Bru bo od razu lepszy odcinek Very Happy Rano opisze co było ale ogólnie pozytywny i ciekawy i zawierający interesujące momenty (wiesz o co chodzi Bru " a teraz...")

Także dobranoc i widzimy się rano ze wspaniałą recenzje z komentarzami Bru i GossipGirl Razz


Polecam się na przyszłość Very Happy
Mocne te zdjęcia z finału. Coraz bardziej wydaje mi się, że to Ems zabiła Mayę, bo ktoś ją naćpał i tego nie pamięta. Albo A wrobi Emilkę, ale tak czy inaczej to ona będzie winna Very Happy
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Ewa Sro Sie 15, 2012 10:29 am

Już za chwilę umilę wszystkim oczekiwania na nasze wspaniałe napisy Very Happy Recenzja jest jedyna w swoim rodzaju bo wzbogacona o emocje i komentarze Very Happy Zatem zapraszam do lektury ale uprzedzam,że jest dość długa i szczegółowa Very Happy

Spoiler:


edit: żeby było jasne ;p recenzja pisana w nocy od razu po odcinku po co najmniej 16h bez snu i z głupawką ;p
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 20 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 20 z 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach