Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pretty Little Liars

+26
Vogue.
pwaldorf
Adrianna_
Limka
ronnie
KiNiaczek
s
frejabeha
Gigi
Lewandowska
Vivien
Klaudia
TheBlairBitchProject
CallMeLady
Lise
sund1ay
shiva89
Ewa
Kasia
Justyna
desertrose
Joanna
brulion
Karo
April
Karolina
30 posters

Strona 3 z 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Twoja ulubiona kłamczucha to:

Pretty Little Liars - Page 3 Vote_lcap35%Pretty Little Liars - Page 3 Vote_rcap 35% 
[ 24 ]
Pretty Little Liars - Page 3 Vote_lcap32%Pretty Little Liars - Page 3 Vote_rcap 32% 
[ 22 ]
Pretty Little Liars - Page 3 Vote_lcap9%Pretty Little Liars - Page 3 Vote_rcap 9% 
[ 6 ]
Pretty Little Liars - Page 3 Vote_lcap15%Pretty Little Liars - Page 3 Vote_rcap 15% 
[ 10 ]
Pretty Little Liars - Page 3 Vote_lcap9%Pretty Little Liars - Page 3 Vote_rcap 9% 
[ 6 ]
 
Wszystkich Głosów : 68
 
 
Poll closed

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by desertrose Czw Lip 12, 2012 11:13 pm

Wren bardzo mi się spodobał w pierwszej serii. Od razu gdy go zobaczyłam stwierdziłam, że jest sympatyczny, a ten jego akcent... zakochałam się xD Chciałam by był ze Spencer, ale po kilku odcinkach tak nagle zniknął Sad. Wtedy pojawił się Toby. Nie byłam przekonana do niego i tej pary, ale mieli kilka fajnych momentów i stwierdziłam, że nie jest tak źle... ale gdy znowu Wren zawitał do Rosewood zapomniałam o Spoby i chciałam Wrencer! Razz No i już tak zostało.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Go?? Czw Lip 12, 2012 11:19 pm

Ok, jesteś usprawiedliwiona Very Happy Chociaż nadal mnie boli, że pocieszyłaś się Toudim po WRENIE ale jakoś to zniosę Laughing
Oby tylko nie zrobili z niego tym głównym A, bo przestane oglądać



edit: wybaczam! Przypomniałam sobie, że Ty jako jedyna na tym forum tak jak ja lubisz Teda i Robin! Very Happy
Kończę offtop Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by desertrose Czw Lip 12, 2012 11:25 pm

Marta napisał:Chociaż nadal mnie boli, że pocieszyłaś się Toudim po WRENIE ale jakoś to zniosę Laughing

Hahaha ale ja o Wrenie nie zapomniałam xD wiecznie o nim myślałam, ale skoro Spencer była szczęśliwa z Tobym to cóż ja mogłam zrobić? Razz Najbardziej z Kłamczuch ją lubię, więc... Razz Chociaż do dziś nie mogę jej wybaczyć, że w 2 sezonie wybrała Toby'ego Sad Ostatni odcinek pokazał, że twórcy serialu nie mają pomysłu na niego i na tę parę.

Marta napisał:Oby tylko nie zrobili z niego tym głównym A, bo przestane oglądać
Ja zrobię dokładnie tak samo. Nie chcę by wielka miłość Wrena do Spencer okazała się kłamstwem :/

edit: Yea!! Wybaczyłaś mi! Teraz będę mogła spokojnie zasnąć Razz
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Go?? Czw Lip 12, 2012 11:30 pm

Spencer i Hanna to moje ulubione postacie kobiece, lubię też mamę ten drugiej bardzo Very Happy
Nie no Spoby ma ładne sceny razem, ale Toby jest taki ... Evil or Very Mad
Nie oglądałam jeszcze ostatniego odcinka, ale jak nadrobię to się wypowiem xD

No właśnie! Wren jest taki kochany! To by był naprawdę cios poniżej pasa. Wtedy to by wyglądało niczym przejście Louisa na ciemną stronę mocy w GG. Stanowczo się na to nie zgadzam Very Happy


Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by desertrose Czw Lip 12, 2012 11:37 pm

Też najbardziej lubię Spencer i Hanne. Arie kiedyś lubiłam, ale teraz zrobiła się nudna. O Emily nawet nie wspomne Razz

Już bardziej Ezra pasuje mi na A. Niby z niego taki pizduś, a tu okaże się, że jest zły. Byłoby ciekawie.

Marta, jak idzie Ci z oglądaniem PLL? Na którym odcinku jesteś?
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Go?? Czw Lip 12, 2012 11:45 pm

desertrose napisał:Też najbardziej lubię Spencer i Hanne. Arie kiedyś lubiłam, ale teraz zrobiła się nudna. O Emily nawet nie wspomne Razz

Już bardziej Ezra pasuje mi na A. Niby z niego taki pizduś, a tu okaże się, że jest zły. Byłoby ciekawie.

Marta, jak idzie Ci z oglądaniem PLL? Na którym odcinku jesteś?

No Arie lubię, ale szału nie ma, wkurza mnie czasem. Zresztą jej związek z Ezrą też już jest nudny:(
Emily Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ja obstawiam, że główną A jest właśnie Aria, wiem, że to śmieszne i w ogóle, ale ona wydaje mi się najbardziej prawdopodobna Smile
Jestem na 13 odcinku 2 sezonu, ale postaram się dzisiaj obejrzeć ze 3 żeby szybko skończyć xD

Ostatnio oglądałam ten odcinek z tymi laleczkami! Świetny był! W ogóle na szczęście rozkręciło się PLL bo na początku szału nie było, a teraz jestem ciekawa co stanie się w kolejnym odcinku Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by desertrose Czw Lip 12, 2012 11:52 pm

Dużo osób mówi, że Aria może być A. To bardzo prawdopodobne, ale coś wydaje mi się, że twórcy serialu baliby się tak zaryzykować. Jestem ciekawa dlaczego Aria nigdy nie oberwała tak jak reszta dziewczyn. Nigdy nie ryzykowała życiem, ani nie była szantażowana przez A - oczywiście szantaż wyjawienia związku z Ezrą jest śmieszny. I tak ze sobą są, więc...

Uuuu to daleko. Czyli skończyłaś na odcinku halloweenowym? Bardzo mi się podobał. Oglądałam go w nocy i bardzo się bałam Razz
Jesteś coraz bliżej scen Wrencer, podekscytowana? xD
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Go?? Czw Lip 12, 2012 11:59 pm

Nie obejrzałam go, tylko naładowałam Very Happy Widziałam tylko początek z Alison i jej opowieścią Shocked
A co do Arii, fajnie, że nie tylko ja tak myślę Very Happy Po pierwsze, A zaczęła do nich pisać, jak wróciła Aria, tak naprawdę nigdy poważnie nie dostała po dupie od niej, tak jak reszta dziewczyn. To jest naprawdę bardzo podejrzane.

A i widziałam już pocałunek Wrena i Spencer, niby nic a tak cieszy <3
Tych kolejnych scen już nie mogę się doczekać cheers

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by sund1ay Pią Lip 13, 2012 1:10 pm

ehhh, nigdy nie pałałam nienawiścią do Spoby, chociaż jestem team Wrencer, ale w 3x05 Toby był obleśny. serio, obleśny. Jego uśmieszek był odrażający Sad nie wiem o co chodzi Very Happy
sund1ay
sund1ay
Blairena & Dair
Blairena & Dair

Liczba postów : 201

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Justyna Pią Lip 13, 2012 10:58 pm

Spoiler:
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Go?? Sob Lip 14, 2012 8:10 am

Odcinek 19 właśnie ładuję, już niedługo doczekam się scen Wrena i Spencer hihih I love you
Odcinek z Halloween był naprawdę fajny, zresztą pozostałe też były całkiem spoko. Lubię Holdena, ciekawe na jak długo Laughing
Scena Toby-Spencer-Wren w szpitalu bajeczna! Od razu widać kto tu do kogo pasuje Very Happy Twisted Evil
Poza tym bardzo lubię aktorkę która gra Spencer. Dobra idę oglądać dalej Wink

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by shiva89 Sob Lip 14, 2012 11:21 am

Wren jest cudowny...ale...Spencer strasznie nie lubię na równi z Emily i uważam,że ona na niego nie zasługuje. Także niech bedzie z Tobym..a do Tobiego nic nie mam..na poczatku byl dziwny...teraz jako taki...(wygląd nieciekawy,no ale... jak juz mowilam niech sobie bedzie ze Spencer ona dla mnie tez jest brzydka.)
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Karolina Sob Lip 14, 2012 11:51 am

Skoro mowa o Arii jako potencjalnym A... wiele razy widziałam różne teorie na ten temat i nawet ostatnio czytałam dość ciekawy post ze spostrzeżeniami, które mogłyby wskazywać, że to właśnie Aria jest A. Nie pamiętam zupełnie gdzie to czytałam, więc nie podam źródła, ani tym bardziej nie zacytuję wszystkiego dokładnie ale to są rzeczy, o których pamiętam:

1) Aria (może to głupi detal, ale w sumie dlaczego to A nie miałoby mieć głębszego znaczenia?)
2) Wiadomości od A zaczynają się z momentem powrotu Arii do Rosewood.
3) Aria jako jedyna ani razu nie znajdowała się w śmiertelnym niebezpieczeństwie (Spence w dzwonnicy, Hanna i wypadek samochodowy, Emily w tej szopie, Aria nic).
4) Aria wydaje się być traktowana przez A najłagodniej. Właściwie szantażowana była tylko w związku z Ezrą i romansem Byrona. Jeśli chodzi o Ezrę - ostatecznie i tak jej się udawało, jeśli chodzi o Byrona - mogła sama chcieć ujawnienia romansu ojca.
5) Aria jako jedyna nie przeżyła 'spotkania' z Alison. Każda z dziewczyn miała taki epizod kiedy wydawało jej się, że widzi Ali, oprócz Arii.
6) Wydaje się, że to Aria miała najlepszy kontakt z Alison, kiedy tamta żyła. W retrospekcjach często pojawiają się razem. Alison nie dokuczała Arii tak jak np. Hannie z powodu jej tuszy, Emily z powodu jej orientacji czy nawet Spence z powodu jej kontaktów z chłopakami siostry.
7) Aria jest najlepszą kłamczuchą. Pamiętacie scenę, w której Mona pyta dziewczyny, która z nich najlepiej kłamie, a one wskazują jednoznacznie na Arię? Znowu - detal, ale zawsze coś.
Cool Aria i Alison mogły być do siebie wizualnie podobne. Jasne, nie w jakiś uderzający sposób, ale są podobnej budowy ciała. No i pamiętacie Alison w ciemnej peruce? Albo tę scenę jak Aria zakłada czerwony płaszcz i ktoś bierze ją za Alison?
9) Czerwony płaszcz. W finale Jenna rozmawia z kimś w czerwonym płaszczu a potem Mona w szpitalu również. Ostatnią osobą, która miała na sobie czerwony płaszcz była Aria. Potem nigdy nie pokazano nam, co się z tym płaszczem stało.
10) Aria jest tą, która podnosi palec do ust w czołówce;)

Jak dla mnie ta teoria ma wiele mocnych podstaw i może wydawać się bardzo logiczna. Jednakże... ma też kilka sporych minusów. Po pierwsze: gdyby to okazało się prawdą, oznaczałoby, że scenarzyści od samego początku wiedzą, na czym stoją i mają jasny obraz historii, jaką tworzą. Po gniocie, jaki nam zaserwowali w postaci finału i w ogóle po tym, co ostatnio wyczyniają ciężko mi w to uwierzyćWink Po drugie: widzieliśmy sytuacje, w których A znajduje się sam na sam z Arią (czasem, kiedy ona dostaje smsy albo choćby ta scena z pierwszego odcinka ze szkolnej łazienki). Gdyby Aria była A, czemu miałaby w takich momentach udawać przestraszoną skoro nikt oprócz jej 'współpracownika' jej nie widzi? No chyba, żeeee... główne A (w tym przypadku Aria) działa między swoimi ludźmi anonimowo i nawet oni nie wiedzą, kim ono jest. Wtedy z kolei pojawia się pytanie: dlaczego Aria pojawiła się w tym płaszczu przed Moną i Jenną?
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Go?? Sob Lip 14, 2012 3:53 pm

Ha! Dla mnie Aria to najbardziej prawdopodobna opcja. Nie na wszystkie rzeczy zwróciłam uwagę, ale nad większością sama się zastanawiałam. Nawet ta głupia czołówka, niby nieistotny szczegół, a może to zamierzone było.

A co do samego serialu. BYRON! Jak ja go nie lubię! Hipokryta jeb*ny. Irytuje mnie gorzej jak Emily w tym momencie. Poza tym już tylko 10 odcinków i będę na bieżąco Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Sob Lip 14, 2012 5:07 pm

Obejrzałam w końcu odcinek. Jedyne co z niego zapamiętałam to Aria i jej kusząca propozycja skierowana do Ezry, że wyłożyli faszerowane grzyby.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Go?? Sob Lip 14, 2012 6:03 pm

Oglądam odc 21 cheers Spencer już pije! Very Happy
flower Wrencer flower


e: Widziałam odcinek! Kocham Wrena jeszcze bardziej niż wcześniej I love you I love you I love you
Tworzą ze Spencer taką piękną parę! I love you

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Joanna Sob Lip 14, 2012 7:40 pm

hahaha niestety Marlenka woli sparować Spencer z Tobym niz z kochanym, czarującym Wrenem <3 ;//

a co do odcinka to taki sam jak wcześniejsze odcinki 3go sezonu czyli nudny ;/
Spoiler:
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Go?? Sob Lip 14, 2012 7:51 pm

Zawsze jest szansa, że jednak Wrencer przetrwa, mieli zbyt piękne momenty, by to tak zniszczyć Sad
Poza tym jak zaczęłam oglądać, to serial musiał się zjeb** :<

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Joanna Sob Lip 14, 2012 8:51 pm

Marta kazdy oczekiwał innego odcinka finałowego i innego 3go sezonu;//

Zje**li finał i na 3 sezon chyba pomysłu nie maja .. albo my mamy zbyt duze oczekiwania i niestety PLL im nie sprostał narazie.. ;/;/

wiem ze z Ameryce sie i finał i ten sezon podoba ale prosze , tam gustu nie maja skoro wola Toby'ego od Wrena wiec nie ma o czym mówić wogóle...
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Go?? Sob Lip 14, 2012 9:00 pm

No słyszałam, że finał był żałosny Very Happy Jeszcze 3 odcinki i sama się przekonam Wink
Mi się 1 sezon tak średnio podobał, a w szczególności pierwsza połowa, ale potem było coraz lepiej, więc szkoda, że w 3 znowu jest źle.
Eh, Toby jako postać jest całkiem spoko już teraz, ale nie ze Spencer, oni mi do siebie w ogóle nie pasują. Zresztą, prze Wrenie to każdy przegrywa w przedbiegach Laughing

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Joanna Sob Lip 14, 2012 9:03 pm

z Wrenem nikt sie równać nie może bo z góry wiadomo że jest na przegranej pozycji Smile Very Happy
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Go?? Sob Lip 14, 2012 9:07 pm

Mam dokładnie takie samo zdanie Wink

[You must be registered and logged in to see this image.]

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by desertrose Sob Lip 14, 2012 9:31 pm

Marta napisał:Mam dokładnie takie samo zdanie Wink

Ja też xD
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Go?? Nie Lip 15, 2012 12:54 am

Aria prowadzi helikopter, czy co to tam jest ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

W ogóle fajnie, że patrzy się przed siebie, a nie spogląda na niedawno poznanego frajera... Brawo Aria.;/


I Ezra jak przygadał Byronowi, którego wprost nienawidzę. Brawo! Twisted Evil


e:
Wicked Game to jedna z piękniejszych piosenek! Bardzo ładna scena Arii i Ezry.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Kasia Nie Lip 15, 2012 10:06 am

Marlina, ale zasuwasz Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Pretty Little Liars - Page 3 Empty Re: Pretty Little Liars

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach