Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Najnowsze informacje, wywiady

+76
Limka
fanka2112
Mat2323
Joanna
PH2C
Vivien
xoxo-Anja
PrincessBlair
Karo
tajemnicza
antiba
Kamila
Freya
Justyna
amant
CallMeLady
turtle
Ewa
gaspar
Serena
ronnie
pelcia22
dzika
niespodzianka
Karolina287
lookx
brulion
klaudyy
karolla
shiva89
chaya
Ania_
Żuri
Jen
Layla
mmoneya
gosienka006
Ella
poster
weciak
kam1105
netka
Nika
iwwuuska
xAaliyahxx
Paciok
sund1ay
skyscraper
Aniula
madziiuula
Zuza.
TheBlairBitchProject
Gosiek
lb
s
Magdafa
kaasiaa
Klaudia
Monika
bulma201
jeanne
zakochana_0
Citizen Erased
alaa15
Ania
dzastulaa_
MotherChucker
Numb3r_Fourt33n
Lise
Gigi
Kasia
Ola
Karolina
elenex89
Lewandowska
Magda
80 posters

Strona 15 z 19 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next

Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Żuri Sro Maj 23, 2012 2:43 pm


A: Dair jest skończone. Pogodziłem się z tym i ty też powinnaś.

Rozwaliło mnie to. Brzmi jak subtelne "odwal się" Very Happy

Przeczuwam, że wcisną zaręczyny Chair. Nawet bardzo prawdopodobne się to wydaje. Tyle razy się chciał oświadczyć, Blair jedne oświadczyny przyjęła i pierścionek w tytule finału... Na bank nie odpuszczą Razz
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Gigi Sro Maj 23, 2012 7:31 pm

trololol amnezja xDD już tam rozumiem, że nie gadają o związku Dair, ale że nawet o tym czy będą przyjaciółmi nie mówią Razz serio problemy z pamięcią Very Happy i lol że Goodman siedzi cicho. pewnie działa na zlecenie Schwartza i Savage xDD

chociaż w sumie do tej pory o Chair było zero spoilerów tylko Dair Dair i trochę Derenki. a w finale LOL Very Happy
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by tajemnicza Czw Maj 24, 2012 10:26 am

Uhonorować fanów? lol!
tajemnicza
tajemnicza

Liczba postów : 167

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Gigi Czw Maj 24, 2012 1:04 pm

no przecież rozwalenie Blair Sereny Chucka Dana i Dereny Chair Dair i Rufly to uhonorowanie wszystkiego xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Magda Czw Maj 24, 2012 8:07 pm

CallMeLady napisał:
Someonelikeyou napisał:
Spoiler:

Coś niesamowitego się dzieje, he. Nie dość, że Ausiello (który jest wielkim fanem DB) wyraźnie mówi fanom, żeby sobie odpuścili, to jeszcze wywiadów udzielają tylko JS i SS (a teoretycznie powinna robić to Goodman, chociaż Safran też mógłby). Słowem nie wspominają o DB, którzy bądź co bądź mieli ważny wątek przez ostatnie dwa sezony. Nigdy z czymś takim się nie spotkałam Smile Nawet NB, DV i NS dostali kilka słów wyjaśnienia, he Wink

co dokladnie sugerujesz? Question
Smile

Sugeruję, ze jest jakiś problem. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Zrozumiałabym to, gdyby Blair i Dan byli bohaterami drugoplanowymi, ale są to przecież jedne z najważniejszych postaci. Schwartz i Savage unikają odpowiedzi na pytania odnośnie DB, wielu dziennikarzy to podkreśla. Z całą pewnością mogę przyznać, że fani DB mogą czuć się rozczarowani. Są jedną z najliczniejszych grup fanów, a nie dostali nawet słowa wytłumaczenia. Myślałam, że zrobi to Goodman, ale jak widać Schwartz i Savage przejęli wszystkie wywiady. Ciekawe, czy taka sytuacja jest tylko tymczasowa, bo przecież JS i SS pracują teraz nad 3-4 innymi serialami, he.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Magda Czw Maj 24, 2012 10:43 pm

Przetłumaczyłam część o GG z ostatniego wywiadu Leighton.

Czy wiesz jak zakończy się GG?

Leighton: Mogę powiedzieć ci na co mam nadzieję, ale to nie ja decyduję o zakończeniu. Dowiem się o tym po zakończeniu zdjęć. Myślę, że związek Blair i Chucka ciągle będzie krążyć. Lubię Blair z Danem również. To interesujący związek. Moim problemem jest to, że uwielbiam pracować z tymi chłopakami i istnieje pewna więź pomiędzy mną a nimi. Miłość i chemia jest obecna w obu związkach w kompletnie inny sposób. Dan jest partnerem bardziej pobudzającym intelektualnie, z kolei Chuck chyba jest partnerem bardziej pobudzającym seksualnie. Blair bawi się emocjami, oni grają w dziwne seks-gry i to jest całkiem śmieszne. Więc nie wiem z kim Blair zakończy serię.

Jaki jest twój ulubiony moment z serialu?

Leighton: Było wiele fajnych momentów. Uwielbiam odgrywać coś śmiesznego. Lubię, kiedy Blair przesadza i rozstawia ludzi po kątach. Uwielbiam pracować z tymi dziewczynami, to jest najfajniejsze.

Uwielbiam pracować z Zuzanną, która gra Dorotę. Jest wspaniała! Po prostu niezwykła. Widziałam ją w "Love, Loss and What I Wore". To było naprawdę dobre. Ona potrafi wszystko. Jest inteligentna i w ogóle nie jest podobna do Doroty. Jest naprawdę młoda i to zmienia ją do tej roli.

Co interesujące, lubię niektóre dramatyczne momenty, ale myślę, że to może być związane z szokiem w chwili, kiedy czytasz o czymś szalonym, co ma się wydarzyć. Wiesz, że "ta osoba teraz będzie chodzić z..." i nie masz nic do powiedzenia, musisz to zagrać i to jest całkiem zabawne.

Czy pojawią się jakieś gwiazdy gościnne w ostatnim sezonie?

Leighton: Mam nadzieję, że Liz Hurley wróci, ponieważ kocham jej syna, Damiana, który przychodził razem z nią na plan. Jest wspaniałym, małym geniuszem.

Fakt, że ojciec Chucka żyje jest naprawdę dziwny. Ale uwielbiam pracować z nim na planie. W momencie, w którym wrócił pomyślałam "Och, wróciłeś!". Naprawdę fajnie mieć go z powrotem. Może sprowadźmy z powrotem wszystkich!

Jaka jest twoja ulubiona kwestia wypowiedziana przez Blair?

Leighton: Pamiętam w szczególności jej całą przemowę. To było coś w stylu: "Yale to jedyne miejsce dla mnie. Kocham buldogi, pamiętasz jak chciałam mieć buldoga?" i później okazuje się, że Blair rozmawia z Dorotą, a przez cały czas myślałeś, że rozmawia ze swoją matka, co jest trochę smutne, ale zabawne.

Ale no tak, jest wiele szalonych kwestii. Czasami pozwalają mi improwizować. Rzadko, ale czasami pozwalają. Kręciliśmy kiedyś scenę w klubie i musiałam przejść przez tłum ludzi. Stali oni na mojej drodze i musiałam być złośliwą Blair w stosunku do wszystkich i szłam, a oni mówili, że mogę dalej tak robić. Niezbyt dobrze się z tym czułam, bo to nie było nic osobistego.

Jak czujesz się z tym, że GG dobiega końca?

Leighton: Dobrze, bardzo dobrze. To szaleństwo. To duży wycinek twojego życia.

Czy to trochę tak jak ukończenie szkoły?

Leighton: To coś więcej, może do pewnego rozmiaru, na pewno. Tylko to po prostu będzie naprawdę dziwnie w każdy możliwy sposób. Szczególnie, że nie będę miała już tego zajęcia w grafiku.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Gigi Czw Maj 24, 2012 11:28 pm

Leighton myśli, że Dair żyje?? :OO szok Very Happy

Co interesujące, lubię niektóre dramatyczne momenty, ale myślę, że to może być związane z szokiem w chwili, kiedy czytasz o czymś szalonym, co ma się wydarzyć. Wiesz, że "ta osoba teraz będzie chodzić z..." i nie masz nic do powiedzenia, musisz to zagrać i to jest całkiem zabawne.

LOL. finał jak nic xD zrobili ją w bambuko też Very Happy

Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Ella Pią Maj 25, 2012 10:16 am

Gigi napisał:Leighton myśli, że Dair żyje?? :OO szok Very Happy

Co interesujące, lubię niektóre dramatyczne momenty, ale myślę, że to może być związane z szokiem w chwili, kiedy czytasz o czymś szalonym, co ma się wydarzyć. Wiesz, że "ta osoba teraz będzie chodzić z..." i nie masz nic do powiedzenia, musisz to zagrać i to jest całkiem zabawne.

LOL. finał jak nic xD zrobili ją w bambuko też Very Happy


Albo ją zdziwiło, że po ślubie od razu ma zacząć chodzić z Danem
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by CallMeLady Pią Maj 25, 2012 11:23 am

Wlasnie tez tak pomyslalam, bo ze ma byc z Chuckiem to chyba dla niej male zaskoczenie Wink
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Gigi Pią Maj 25, 2012 11:32 am

no bank chodzi o to. i jeszcze "dramatyczne momenty" lol. chodzi o Chair jak nic. widać wszyscy byli w szoku Very Happy zresztą nie dziwię się Edowi, który narzeka na GG, bo gdybym ja to miała grać to raczej powiedziałabym sorry, ale wtf. Leighton jest milutka Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Karo Pią Maj 25, 2012 11:36 am

No ja akurat od razu tak jak dziewczyny skojarzyłam to z dramatycznym ślubem, wyznawaniem miłości, a później nagłą i niespodziewaną ucieczką z Danem. To było dla mnie większe wtf niż finał Very Happy
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Gigi Pią Maj 25, 2012 11:39 am

imo nic szalonego ani dramatycznego nie było w scenie Dair Very Happy poza tym pewnie nie mówiła o tym co kręciła tam nie wiem pół roku temu czy więcej. tylko o tym co ostatnio. tak jak to z Bartem i och xDD ale whatevs.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Ella Pią Maj 25, 2012 11:41 am

Gigi napisał:no bank chodzi o to. i jeszcze "dramatyczne momenty" lol. chodzi o Chair jak nic. widać wszyscy byli w szoku Very Happy zresztą nie dziwię się Edowi, który narzeka na GG, bo gdybym ja to miała grać to raczej powiedziałabym sorry, ale wtf. Leighton jest milutka Razz

Niech nie marudzą, zawsze mogli grać w Modzie na sukces lub w serialu pokroju M jak miłość.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Go?? Pią Maj 25, 2012 12:01 pm

Ella napisał:
Gigi napisał:no bank chodzi o to. i jeszcze "dramatyczne momenty" lol. chodzi o Chair jak nic. widać wszyscy byli w szoku Very Happy zresztą nie dziwię się Edowi, który narzeka na GG, bo gdybym ja to miała grać to raczej powiedziałabym sorry, ale wtf. Leighton jest milutka Razz

Niech nie marudzą, zawsze mogli grać w Modzie na sukces lub w serialu pokroju M jak miłość.

Gossip Girl już się mało różni od Mody na Sukces w gruncie rzeczy Laughing Laughing

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Ella Pią Maj 25, 2012 12:37 pm

Marlina napisał:
Ella napisał:
Gigi napisał:no bank chodzi o to. i jeszcze "dramatyczne momenty" lol. chodzi o Chair jak nic. widać wszyscy byli w szoku Very Happy zresztą nie dziwię się Edowi, który narzeka na GG, bo gdybym ja to miała grać to raczej powiedziałabym sorry, ale wtf. Leighton jest milutka Razz

Niech nie marudzą, zawsze mogli grać w Modzie na sukces lub w serialu pokroju M jak miłość.

Gossip Girl już się mało różni od Mody na Sukces w gruncie rzeczy Laughing Laughing

Ale noszą lepsze ciuchy, mają lepszy make up i grają czasem w plenerze.
Ella
Ella
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 795

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Go?? Pią Maj 25, 2012 12:53 pm

Jeżeli mamy brać tylko to pod uwagę, to oczywiście GG biję MnS na głowę Very Happy

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by netka Pią Maj 25, 2012 1:00 pm

Ja tez skojarzylam ze ślubem, kochamy ksiecia a moze juz nie bo limo z Chuckiem, Chuck na slubie, pozniej wychodzimy za Louis, Louis zly, wiec uciekamy i niby kochamy Chucka, a tu Danowska milosc omg xd to sie Lei wcale nie dziwie :p

netka
Team Chair
Team Chair

Liczba postów : 149

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by brulion Czw Maj 31, 2012 5:46 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Już? To co, 6x01 i 6x02 już mają? ;o
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Serena Czw Maj 31, 2012 8:40 pm

żadnych informacji wcześniej nie było, wow, szybko idzie Very Happy ciekawe kiedy emisja ; ] pewnie jakoś we wrześniu..
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Gigi Czw Maj 31, 2012 11:40 pm

jak w takim tempie robią te odcinki to pewnie robią je metodą kopiuj - wklej xD nie zdziwię się jeżeli będziemy mieli dużo paraleli Razz
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Karolina Pią Cze 01, 2012 10:39 am

brulion napisał:[You must be registered and logged in to see this image.]

Już? To co, 6x01 i 6x02 już mają? ;o

Machnęli na kolanie w trakcie przerwy na lunch. Bo i po co się przepracowywać skoro z ich talentem i tak zawsze wychodzą same perełki...
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Joanna Pią Cze 01, 2012 10:53 am

to nie wrózy dobrze dla serialu..
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Ewa Sob Cze 02, 2012 11:51 am

Ostatnio polski portal o serialach zamieścił artykuł,w którym wybrano 15 szalonych zmartwychwstań w serialach. Oczywiście nie obyło się bez Gossip Girl.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Biedny Chuck! Biedni aktorzy, grający w "Plotkarze", którzy musieli udawać, że scenariusze odcinków 5. sezonu nie są idiotyczne. Książę, ciąża, pakt z Bogiem, fałszywa kuzynka, nieszczęsny związek Blair i Dana. Wiele musieliśmy znieść w tym sezonie, ale… zmartwychwstanie???

Podejrzewam, że większość widzów miała głupszą minę niż Chuck, kiedy zobaczył ojca, którego pochował, żywego i zdrowego. Chwała scenarzystom za to, że przynajmniej potrafili przemycić trochę humoru – bohaterowie kilkakrotnie mówiąc o tym, co przydarzyło się Bartowi, używają słowa "zmartwychwstanie". Ale to za mało, żeby dało się gołym okiem dostrzec różnicę pomiędzy "Plotkarą" a "Modą na sukces".

Muszę przyznać,że sezon 5 został tu bardzo dobrze podsumowany Razz
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Gigi Sob Cze 02, 2012 1:57 pm

uwielbiam pseudo-dziennikarstwo xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Ania Sob Cze 02, 2012 4:59 pm

czemu pseudo? Bo nie wychwalili Dair? Jak mi przykro...
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Najnowsze informacje, wywiady - Page 15 Empty Re: Najnowsze informacje, wywiady

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 15 z 19 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach