Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

4x18 - American Gothic

+4
Ola
Karolina
Kasia
April
8 posters

Go down

4x18 - American Gothic Empty 4x18 - American Gothic

Pisanie by April Sob Mar 30, 2013 2:23 pm

O, ale tu cisza Very Happy ja zdążyłam najnowszy odcinek 3 razy obejrzeć z wiadomych przyczyn Laughing

Elijaaaaaaah <33 Tylko się pojawił i od razu +10 do zajebistości serialu (oczywiście to moje własne, mocno subiektywne i zakochane w nim zdanie haha xD). Nie wiem czy pojawiły się wcześniej takie spoilery, bo za bardzo ich nie śledziłam, zdziwiłam się, że on i Kath... ale jestem za Very Happy byleby go Katerina nie oszukiwała ani nic bo mi pęknie serce, fajna scena pod koniec Sad
[You must be registered and logged in to see this image.]

no i ... szkoda tylko, że z Eleną Very Happy
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jestem w ogóle ciekawa czy Elijah wie, że Elena i spółka pozbyli się Kola? No bo tak jej współczuł Jeremy'ego... dziwne trochę Very Happy

Nie podobały mi się sceny Caroline i Klausa, raziła mnie ich wyjątkowo słaba gra aktorska. Niekiedy śmiać mi się chciało z "cierpienia" Klausa, te jego miny i stękanie... Caro za to jakaś bez życia, uczuć i w ogóle jakby odgrywała rólkę w szkolnym teatrze..

Damon i Stefan vs Elena już mnie ni ziębi ni grzeje... takie marnowanie czasu antenowego.
Za to całkiem zabawne sceny Eleny, Rebeki i Kath. Chociaż El już mnie zaczyna irytować.

Gdyby się okazało, że kończą TVD i Kath przeszłaby jakimś cudem do serialu o Pierwotnych to miałabym nowy ulubiony serial Very Happy i tak go będę oglądać ze względu na Eliasza, ale szkoda marnować jego wątku z Kateriną<3


Ostatnio zmieniony przez April dnia Sro Kwi 03, 2013 12:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

4x18 - American Gothic Empty Re: 4x18 - American Gothic

Pisanie by Kasia Sob Mar 30, 2013 3:01 pm

Ja oglądałam na żywo, ale zapomniałam skomentować nawet Razz
Przekleję więc:

Spoiler:
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

4x18 - American Gothic Empty 4x18 - American Gothic

Pisanie by Karolina Nie Mar 31, 2013 9:35 pm

Obejrzałam właśnie ostatni odcinek. Muszę przyznać, że bardzo sympatyczny. Szczególnie w porównaniu z kilkoma poprzednimi, na których nie mogłam wysiedzieć do końca.

Największy plus to powrót Elijah. Uwielbiam tego gościa, zawsze wnosi odrobinę naturalności, klasy i dobroduszności do tego morza wyimaginowanych problemów, niekończących się konfliktów i potwornie sztucznych miłości. To jest chyba ostatnia postać w tym serialu, która ma jakiekolwiek zasady.

Klaroline na plus również, może nie byli jacyś przeuroczy czy coś, ale w końcu ich relacja wydała mi się zdrowa. Mam na myśli to, że wreszcie Caroline postawiła sprawę jasno: jesteś dupkiem, ale jestem na tyle zajebista, żeby dać ci szansę, jeśli się postarasz. No i spoko, oby tak dalej;)

Stefan mówiący o odpuszczeniu sobie Eleny - byłam WNIEBOWZIĘTA. Mam tylko nadzieję, że dotrzyma słowa.

Minusy: fatalnaaaaa Elena, która naprawdę doprowadza mnie do szału; nudny i przewidywalny, przeciągnięty do granic możliwości wątek lekarstwa i Kath-bicz, raniąca biednego Elijah.
W ogóle to tak się zastanawiałam, jaka dziewczyna byłaby dla niego najlepsza. Kath odpada, bo na niego nie zasługuje; Elena to samo, odkąd stała się suką; Bekah odpada bo siostra; Bonnie to bez komentarza, no i kto nam zostaje? Caroline oczywista. Ta dziewczyna jest naprawdę uniwersalną partią dla każdego osobnika płci męskiej w tym serialu. Cholernie się bidulka marnuje przy tym Tylerze.


Mam 2 pytania dla ludzi bardziej ode mnie ogarniętych:
1) Jak stoi sprawa z tym spin-offem? Nie zrezygnowali z tego głupiego pomysłu? Jeśli nie, to są już jakieś informacje na ten temat? Który odcinek miał być pilotem nowej serii?
2) Z jakiego właściwie powodu Klaus ścigał Katherine? Nie pamiętam już w ogóle jej historii...
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

4x18 - American Gothic Empty Re: 4x18 - American Gothic

Pisanie by Ola Sro Kwi 03, 2013 12:42 pm

W końcu zabrałam się za odcinek. Nie mam głębszych przemyśleń, bo jakoś specjalnie ciekawy nie był. Jedyny plus to Elijah. I love you Tak miło było go zobaczyć :> I trochę szok, że on z Kath, nie wiem czy były jakieś spoilery na ten temat. Aha, jeszcze mistrzowska gra aktorska Iana, kiedy Rebekah mówi, że jest dalej wampirem xD Naprawdę, jego mina była tak żałosna, że tylko można pogratulować.
Mam ciągle ochotę powiedzieć Caro, żeby ogarnęła się z tym Tylerem. Już jakiś czas go nie lubię, i to jej obsesyjne przywiązanie do niego zaczyna mnie denerwować.
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

4x18 - American Gothic Empty Re: 4x18 - American Gothic

Pisanie by Joanna Sro Kwi 03, 2013 1:50 pm

Ola ja od poczatku za Tylerem nie przepadalam, i wkurzaja mnie jęki Caroline za Tylerem, dałaby sobie z nim spokój, i zaczeła być z Klausem ;D chociaż do Elijah też pasowałąby Smile

odcinek ni grzeje ni ziebi, mam dosyc trojkata Stefan- Elena- Damon. Wreszcie Stefan madrze postanowil sobie odpuscic Elene, tylko teraz niech Damon tez sobie odpusci.
Szkoda mi było Rebekah kiedy okazalo sie ze nadal jest wampirem. Elijah na plus oczywiście moglby sie wiecej razy pokazywac (ps. lepsza zla Kath niz beznadziejna Elena), mam mieszane odczucia do sceny gdy Elijah wspołczól Elenie ze Jeremy zginął, i zły był na Kath ze go zabila, jemu nikt nie doniósł ze to dzieki tej biednej Elence, która tak bardzo cierpi i ktorej trzeba wspolczuc, zginelo dwóch jego braci??
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

4x18 - American Gothic Empty Re: 4x18 - American Gothic

Pisanie by CallMeLady Sro Kwi 03, 2013 2:03 pm

wlasnie ciekawa jestem czy Elijah wie o Kolu, czy jak zwykle scenarzysci olali cala logike dla postaci Eleny
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

4x18 - American Gothic Empty Re: 4x18 - American Gothic

Pisanie by Kasia Sro Kwi 03, 2013 2:13 pm

Molina napisała na twitterze, że Elijah wie doskonale, że Elena zabiła dwóch jego braci. I tyle. Zajebisty wątek -.-
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

4x18 - American Gothic Empty Re: 4x18 - American Gothic

Pisanie by April Sro Kwi 03, 2013 2:24 pm

Miałam nadzieję, że Elijah dowie się o śmierci Kola, tej całej sytuacji dopiero w MF i nieźle się wkurzy Very Happy Czy ci scenarzyści nie myślą? W końcu zawsze powtarzane jest jak dla Elijah liczy się rodzina, always and forever itd. ;/
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

4x18 - American Gothic Empty Re: 4x18 - American Gothic

Pisanie by Kasia Sro Kwi 03, 2013 2:36 pm

April, napisałam wyżej, że scenarzystka powiedziała, że Elijah o tym wie. I tak po prostu to zignorowali.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

4x18 - American Gothic Empty Re: 4x18 - American Gothic

Pisanie by Gigi Sro Kwi 03, 2013 2:57 pm

tutaj o tym Kolu i Eli

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

4x18 - American Gothic Empty Re: 4x18 - American Gothic

Pisanie by April Sro Kwi 03, 2013 3:07 pm

Kasia napisał:April, napisałam wyżej, że scenarzystka powiedziała, że Elijah o tym wie. I tak po prostu to zignorowali.
Hmm widziałam co napisałaś Very Happy dlatego miałam nadzieję, że się dopiero dowie, a nie mam Smile
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

4x18 - American Gothic Empty Re: 4x18 - American Gothic

Pisanie by Kasia Sro Kwi 03, 2013 3:10 pm

Ślepa jestem xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

4x18 - American Gothic Empty Re: 4x18 - American Gothic

Pisanie by patty632 Nie Sty 19, 2014 1:53 pm

Piękna scena pomiędzy Katherina a Elijaha

patty632

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

4x18 - American Gothic Empty Re: 4x18 - American Gothic

Pisanie by patty632 Nie Sty 19, 2014 1:54 pm

Myślicie, że jest jeszcze szansa dla Katheriny i Elijahy? Nawet pasowali do siebie

patty632

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

4x18 - American Gothic Empty Re: 4x18 - American Gothic

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach