Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kulinaria

+23
imagin
Anabele
Marginesowa
Kasia
brulion
maolina
xLaura
weciak
lalitaaa
Gigi
vajper.
jeannette
Żuri
Kora
Vivien
jeanne
andzia
Magda
Lise
Citizen Erased
Gosiek
Ola
Ewa
27 posters

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by Ola Sob Paź 08, 2011 9:36 pm

Nigdy nie jadłam, ale moja mama kiedyś robiła coś z makaronem Very Happy Nie lubię tuńczyka, więc nawet nigdy jej nie spróbowałam, ale wszyscy się nią zachwycali Wink Najlepiej jednak troszkę fantazji, wtedy zawsze coś dobrego wychodzi Very Happy Ja tak zazwyczaj robię xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by Ewa Sob Paź 08, 2011 10:19 pm

O tym żeby dodać sera żółtego nigdy bym nie pomyślała Very Happy Gdy jutro rano będę robić to chyba całą porcję podzielę na kilka mniejszych i spróbuje waszych wersji Very Happy


Ja zazwyczaj jak trafiam do kuchni to 2/3 potraw robię na spontana Very Happy Ale z muszę teraz zebrać sobie kilka przepisów,które będą zawsze wykonywane od deski do deski bo później nigdy nie pamiętam co z czym łączyłam.

Jeszcze raz wielkie dzięki za pomysły Very Happy
Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by vajper. Nie Paź 09, 2011 8:17 am

a ten ser żółty to dowolny gatunek, czy jest jakiś określony?
vajper.
vajper.
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 113

http://www.thistle-in-hair.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by jeanne Nie Paź 09, 2011 2:22 pm

GossipGirl napisał:O tym żeby dodać sera żółtego nigdy bym nie pomyślała Very Happy Gdy jutro rano będę robić to chyba całą porcję podzielę na kilka mniejszych i spróbuje waszych wersji Very Happy

Ja zazwyczaj jak trafiam do kuchni to 2/3 potraw robię na spontana Very Happy Ale z muszę teraz zebrać sobie kilka przepisów,które będą zawsze wykonywane od deski do deski bo później nigdy nie pamiętam co z czym łączyłam.

Jeszcze raz wielkie dzięki za pomysły Very Happy

Naprawdę? Jak dla mnie to nie do pomyślenia, bo ja uwielbiam sery pod praktycznie każdą postacią więc dodaje je wszędzie, gdzie tylko można Wink

A pomysł z eksperymentowaniem na mniejszych porcjach dobry i jeśli rzeczywiście masz kłopoty z zapamiętywaniem co z czym, to stworzenie jakiejś własnej książki kucharskiej, jest jeszcze lepszym Very Happy

vajper. napisał:a ten ser żółty to dowolny gatunek, czy jest jakiś określony?

Ja najbardziej lubię żółtą mozzarellę, ale może być też gouda, edamski, holender - raczej z tych łagodniejszych Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by Ewa Nie Paź 09, 2011 4:15 pm

jeanne napisał:
GossipGirl napisał:O tym żeby dodać sera żółtego nigdy bym nie pomyślała Very Happy Gdy jutro rano będę robić to chyba całą porcję podzielę na kilka mniejszych i spróbuje waszych wersji Very Happy

Ja zazwyczaj jak trafiam do kuchni to 2/3 potraw robię na spontana Very Happy Ale z muszę teraz zebrać sobie kilka przepisów,które będą zawsze wykonywane od deski do deski bo później nigdy nie pamiętam co z czym łączyłam.

Jeszcze raz wielkie dzięki za pomysły Very Happy

Naprawdę? Jak dla mnie to nie do pomyślenia, bo ja uwielbiam sery pod praktycznie każdą postacią więc dodaje je wszędzie, gdzie tylko można Wink

A pomysł z eksperymentowaniem na mniejszych porcjach dobry i jeśli rzeczywiście masz kłopoty z zapamiętywaniem co z czym, to stworzenie jakiejś własnej książki kucharskiej, jest jeszcze lepszym Very Happy


O tak ser w tym to super sprawa Very Happy Ogólnie moje mieszkanki wyszły smakowite i zostały dobrze przyjęte przez resztę rodzinki Very Happy Teraz zastanawiam się jak jeszcze ja można ulepszyć Very Happy

A co do tej książki to na poważnie muszę się dziś za nią zabrać Very Happy Z zapamiętywaniem rzeczy,faktów czy innych rzeczy nie mam problemu ale ze składnikami to już tak Razz Dla mnie bez różnicy wychodzi czy łyżka/łyżeczka a nawet rodzaje czegoś Razz Gorzej później Razz

Ewa
Ewa
Chair & Ness
Chair & Ness

Liczba postów : 3212

Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by Gigi Nie Paź 09, 2011 8:53 pm

pamiętajcie nie kroimy papryczek chili bez rękawic Very Happy Very Happy nauka wyniesiona z ostatniej imprezki Wink
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by vajper. Pon Paź 10, 2011 12:42 pm

oj, chyba miałyśmy podobny wypadek xD.
vajper.
vajper.
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 113

http://www.thistle-in-hair.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by jeanne Pon Paź 10, 2011 8:17 pm

Gigi napisał:pamiętajcie nie kroimy papryczek chili bez rękawic Very Happy Very Happy nauka wyniesiona z ostatniej imprezki Wink

A czemu nie? Laughing Bo ja chyba nigdy bym nie wpadła, żeby założyć rękawiczki do tego zadania Razz
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by vajper. Pon Paź 10, 2011 8:35 pm

niesamowity ból, kiedy przetrzesz sobie tą dłonią później np. oczy Smile. ale rękawiczek używa się też po to, żeby uniknąć plam i przykrego zapachu Smile.
vajper.
vajper.
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 113

http://www.thistle-in-hair.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by jeanne Pon Paź 10, 2011 8:49 pm

vajper. napisał:niesamowity ból, kiedy przetrzesz sobie tą dłonią później np. oczy Smile. ale rękawiczek używa się też po to, żeby uniknąć plam i przykrego zapachu Smile.

Oj, przecierania oczu staram się unikać, bo noszę soczewki, ale i tak dobrze wiedzieć Smile Widać jaki ze mnie kucharz skoro o możilwości wystąpienia plam czy zapachu bym nawet nie pomyślała Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by vajper. Pon Paź 10, 2011 8:55 pm

nie martw się, podczas swojego pierwszego w życiu krojenia chili też o tym nie pomyślałam, potem szorowałam ręce kwaskiem cytrynowym i pastą do zębów Very Happy.
vajper.
vajper.
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 113

http://www.thistle-in-hair.blog.onet.pl

Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by lalitaaa Czw Paź 13, 2011 9:45 pm

Pierwsze własnoręczne sushi za mną :d

lalitaaa

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by weciak Czw Lis 10, 2011 8:47 pm

Gotowanie nie jest dla mnie. Umiem zrobić troszku jajecznice, ale poza tym to nie bardzo :d
weciak
weciak
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 10

Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by xLaura Nie Lis 27, 2011 1:56 pm

kocham piec! ostatnio zrobiłam pierwszy w życiu przegenialny tort<3 ;D
a dzisiaj spróbowałam tych frytek [You must be registered and logged in to see this link.]
prawdopodobnie wyszły mi tak jak i jemu i są przepyszne(dla tych, co lubią giętnie, niechrupkie frytki bez celulozy). Chociaż różnią się od tych mcdonaldowych, to nie powiedziałabym, iż są od nich gorsze. ale zajmują trochę czasu;)
xLaura
xLaura
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 54

Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by maolina Czw Sty 05, 2012 9:40 pm

o, chętnie skorzystam kiedyś Smile Ja kocham wszelkiego rodzaju makarony. Szczególnie carbonare. To chyba danie, które najczęściej zdarza mi się przygotować. Ale za każdym razem od takiej ilości śmietany boli mnie potem żołądek xd
maolina
maolina

Liczba postów : 114

Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by brulion Czw Sty 05, 2012 10:21 pm

ten koleś jest GENIALNY, ale nie chciałoby mi się tyle czasu marnować na robienie frytek xDD

co ja ostatnio fajnego zrobiłam? domową tortillę, nie taki placek jak w McDonald's tylko taką grubą z ziemniaków i cebuli jak omlet. Piekielnie długo się to robi, ale od czasu do czasu warto ;p
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by Kasia Sro Mar 13, 2013 2:33 pm

Ha, jakiś przełom w moim życiu.
Jak jeszcze miałam babcię na miejscu to nienawidziłam rosołu, bo był w KAŻDĄ niedzielę, bez żadnych ustępstw od tej reguły.
Mega tłusty z domowej roboty makaronem.
Od kiedy nie mieszkam w domu nie jadłam więc chyba rosołu ani razu, a dzisiaj coś mnie naszło i sobie ugotowałam Very Happy

A poza tym jak już jestem w tym kulinarnym temacie, to kocham gotować po prostu I love you
Szkoda tylko, że dla samej siebie nie bardzo mi się chce. Strach być moim gościem, bo mam wtedy misję nakarmić aż nie będzie mógł się ruszać Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by Go?? Sro Mar 13, 2013 5:09 pm

Kasia napisał:
Szkoda tylko, że dla samej siebie nie bardzo mi się chce. Strach być moim gościem, bo mam wtedy misję nakarmić aż nie będzie mógł się ruszać Very Happy

Wiem coś na ten temat... Rolling Eyes hahaha ;*
Ale to ciasto I love you

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by Ola Sro Mar 13, 2013 5:56 pm

Kiedyś przyjadę do Poznania, tak naopowiadałaś :>
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by Marginesowa Nie Sty 19, 2014 2:01 pm

Uwielbiam gotować, ale chyba jednak najbardziej piec Smile Weekend bez ciasta, to u mnie weekend stracony (tak, a boczki rosną... ;p). Wczoraj np. robiłam pyszne rurki z kremem.

Marginesowa

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by Anabele Pią Sty 31, 2014 4:32 pm

oj uwielbiam sushi, zwłaszcza robione z chlopakiem.. trzeba tylko teraz nauczyć się tych trudniejszych Smile
Anabele
Anabele

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by imagin Pią Sty 31, 2014 5:56 pm

moją specjalnością są muffiny i wszelkiego rodzaju makarony Wink uwielbiam je przyrządzać i wręcz kocham je jeść haha niestety waga mówi, że muszę zapoznać się z jakimiś "lżejszymi" przepisami Smile w najbliższym czasie mam zamiar wypróbować przepis na chleb bezglutenowy i testować wszystkie możliwe połączenia smakowe w sałatkach!

imagin

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by natsen Sro Lut 05, 2014 4:58 pm

raczej wolę piec niż gotować, ale jeśli jest potrzeba to czemu nie;) a jeśli do tej pory nikt nie narzekał i się nie zatruł, to chyba nie jest tak źle!

ale zdecydowanie 'skrytym' marzeniem jest mała cukiernia, muffinki, torty te sprawy(;

natsen

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by paula91 Czw Lut 06, 2014 2:46 pm

A ja mam wiecznie problem z gotowaniem, dużo chęci, ale chyba za mało umiejętności, ostatnio robiłam zapiekankę, za wcześnie dodałam ostrą paprykę do cukinii i zrobiła się gorzka, cała zapiekanka do kitu. Może kiedyś w końcu nauczę się gotować, bo uwielbiam jeść, tylko nie ma komu zrobić w tym wypadku Very Happy

paula91

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by makda Sro Lut 12, 2014 5:43 pm

uwielbiam gotować.
uwielbiam piec.
nie wyobrażam sobie życia bez tej umiejętności. kocham patrzeć jak ciasto rośnie w piekarniku, kocham zapach przypraw i potraw.
gdy wszystkie moje plany legną w gruzach to otwieram kawiarnię, albo cukiernię Smile
makda
makda

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Kulinaria - Page 3 Empty Re: Kulinaria

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach