Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

The Killing

+2
April
desertrose
6 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

The Killing Empty The Killing

Pisanie by desertrose Pią Cze 21, 2013 7:21 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Serial opowiada historię morderstwa młodej dziewczyny i późniejszego śledztwa. Łączy w sobie trzy wątki - detektywów pracujących nad sprawą, rodziny pogrążonej w żałobie oraz podejrzanych. Ukazuje również polityków zamieszanych w tę sprawę.
Jak się okazuje, tu nie ma żadnych przypadków: każdy ma jakiś sekret, a kiedy bohater myśli, że udało mu się ruszyć do przodu, jego przeszłość daje o sobie znać.



Ogląda ktoś?
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by April Nie Cze 23, 2013 6:23 pm

Czyżby nikt więcej nie oglądał :(to ja coś napiszę Very Happy

Uwielbiam klimat w tym serialu, moja ulubiona pogoda - czyli pochmurno, częste deszcze, zgaszone kolory. No i bohaterowie - na początku nie cierpiałam Linden, ale z czasem się do niej przekonałam. Natomiast gwiazdą tego serialu jest ofc Holder :Dkocham typa i tę jego gadkę.

Jeśli chodzi o dwa pierwsze sezony to przypadły mi one do gustu, chociaż denerwował mnie trochę wątek polityczny, uważam że bez niego byłoby dużo lepiej. Co do zakończenia to pewna rzecz mnie zaskoczyła, podobało mi się nawet Smile

Natomiast sezon trzeci jest, jak dla mnie, dużo lepszy od poprzednich. Już nie skupiają się w większości czasu na jednej rodzinie i to na pewno jest na plus. Całkiem fajnie przedstawiony jest ten światek młodzieży, chociaż trochę przeraża, że takie rzeczy mogłyby się naprawdę dziać. No i "bromance" Holdera i Bullet xD

Moje typy na temat zabójcy póki co (do 3x04 włącznie)

Spoiler:
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by desertrose Wto Lip 16, 2013 6:30 pm

I już wiadomo, że Pastor jest niewinny. Niedługo sezon się skończy, a ja nadal nie wiem kto zabija. Dużo ludzi podejrzewa tego młodego strażnika. Jest zbyt dobry i w ogóle.
Mam nadzieję, że Bullet nic się nie stanie, bo także polubiłam jej relacje z Holderem.
Słodkie to było kiedy Holder przejmował się o życie Linden albo jak koledzy obstawiali, że będzie płakać, a on ich wyrzucił. Podoba mi się ich przyjaźń. Oby nie zepsuli tego niepotrzebnym romansem.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by CallMeLady Wto Lip 16, 2013 10:01 pm

Hej, prosze uzywac spoilerow. Jeszcze nie mialam okazji zobaczyc ostatniego odcinka ;(

Mialam przeczucie, ze pastor jest niewinny, jesZcze za wczesnie, chocia mam nadzieje, ze nie beda przeciagali tej sprawy do nastepnego sezonu.

Ogladala ktoras z was dunska wersje? Jakos nie moge jej znalezc nigdzie...
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by April Wto Lip 16, 2013 10:25 pm

A to ma być kolejny sezon? Very Happy jeśli tak to fajnie, ale cały czas wydawało mi się, że właśnie to ma być ostatni. Chociaż ten sezon ma takie dobre oceny w porównaniu do poprzednich, że nie zdziwiłabym się gdyby postanowili jednak zrobić kolejny. Oby z całkiem nową sprawą.

Chętnie bym duńską wersję obejrzała. Widziałam, że na iitv dodali kilka odcinków, ale na razie bez tłumaczenia ;/

Co do najnowszego odcinka...
Spoiler:
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by CallMeLady Pon Lip 29, 2013 8:48 am

Ogladalyscie ostatni odcinek?

Mega przygnebiajacy ;(
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by antiba Pon Lip 29, 2013 10:00 am

Zgadzam sie z Wami, ze 3 sezon jest o wiele ciekawszy niz pierwsze 2. Nawet akcja szybciej sie toczy. Watek Rosie tez mi sie podobal, ale za duzo bylo w nim płaczu i przeciagniecie go na 2 sezony niekoniecznie było dobrym pomyslem. Za to teraz i sprawa jest ciekawa i dialogi miedzy bohaterami, klimat tez jest, no ogolnie miodzio.

Spoiler:
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by desertrose Sro Lip 31, 2013 7:21 pm

OMG! Ostatni odcinek bardzo emocjonujący! Aż brak mi słów. Prawie się poryczałam... Nic więcej nie napiszę, bo nie potrafię pozbierać myśli.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by April Sro Lip 31, 2013 7:38 pm

Mi za to łzy mi ciekły jak w jakimś uszkodzonym hydrancie haha

Spoiler:

Ostatni Sad

April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by desertrose Sro Lip 31, 2013 8:17 pm

Spoiler:

Za tydzień będzie ostatni odcinek?! Jak ten czas szybko leci Sad
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by April Wto Sie 06, 2013 10:41 pm

Wypada coś napisać, skoro jesteśmy po finale..... Very Happy

Spoiler:
Jak ktoś trafi na info na temat nowego sezonu to dajcie znać :(Gdzieś czytałam, że ten sezon miał większą oglądalność niż poprzedni, więc może to ich jakoś zmobilizuje...
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by Justyna Sob Sie 24, 2013 11:48 am

Tydzień temu zaczęłam oglądać ten serial i przyznam szczerze, że tak się wciągnęłam, że w każdej wolnej chwili oglądam chociaż po kawałku. Nie czytałam Waszych spojlerów i w ogóle miałam nie wchodzić na ten temat żeby nie przeczytać niczego co mogłoby mi zepsuć oglądanie ale zastanawia mnie czy trzeci sezon jest dalej o tej samej zbrodni czy to już inna sprawa. Jestem teraz po 10 odcinku 2 sezonu i skręca mnie czy dowiem się w końcu kto zabił Rosie czy jeszcze będę musiała czekać. Wydaje się, że sprawa zbliża się do końca ale skoro serial jest o morderstwie Rosie to trochę dziwnie by było żeby 3 sezon był o całkiem innej sprawie. Chyba, że kolejne morderstwo będzie się z nią jakoś łączyło.

Dodam tylko, że już dawno żaden serial mnie tak nie wciągnął, uważam, że jest absolutnie genialny. Co prawda było kilka momentów czy sytuacji, które mnie irytowały jednak patrząc na całość jestem oczarowana klimatem, sprawą, postaciami i uwielbiam końcówki odcinków kiedy pojawia się taka charakterystyczna muzyczka i pokazują głównych bohaterów. Poza tym fajnie, że oprócz polskiej mafii mamy jeszcze inny polski akcent w tym serialu w postaci Agnieszki Holland.

Będę wdzięczna za odpowiedź czy w finale 2 sezonu dowiem się kto zabił Rosie:) 
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by April Sob Sie 24, 2013 5:10 pm

Tak, wszystko się wyjaśnia w finale 2. sezonu i tak kończy się sprawa Rosie Smile
Trzeci sezon jest o czymś zupełnie innym, jedynym nawiązaniem właściwie jest obrazek namalowany przez dziecko, który Linden miała bodajże powieszony na lodówce (nie pamiętam dokładnie).
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by Justyna Nie Sie 25, 2013 3:22 pm

Super, dzięki za info April:) biorę się za dalsze oglądanie.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by Justyna Czw Sie 29, 2013 1:26 pm

Noc zarwana, sezon 3 obejrzany jednym tchem. Chociaż pierwsze odcinki jakoś mnie nie porwały, może ze względu na przyzwyczajenie do poprzedniej sprawy, to później wciągnęłam się całkowicie. Jednak kiedy ok 4 nad ranem kończyłam ostatni odcinek przyznam szczerze, że spodziewałam się czegoś więcej.

Spoiler:
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by April Sro Wrz 11, 2013 11:58 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Holder :(Co prawda Joel Kinnaman, którego bardzo lubię, zaczyna niezłą karierę - będzie grał RoboCopa i w kilku innych hollywoodzkich produkcjach, to jednak pewnie już nie zagra takiej postaci w stylu yo Linden Sad
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by desertrose Sro Wrz 11, 2013 12:50 pm

Przed chwilą przeczytałam tą smutną wiadomość :(jestem załamana. Taki świetny serial, a oni go kasują. Przykre. Wiele seriali, które są po prostu beznadziejne ciągną w nieskończoność, a te naprawdę dobre są niedoceniane.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by April Sro Wrz 11, 2013 1:34 pm

No właśnie... Pozostaje mieć jakiś cień nadziei, w końcu już raz ten serial anulowali Smile
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by Justyna Sro Wrz 11, 2013 5:16 pm

O nieee, dopiero co skończyłam oglądać 3 sezon i naprawdę z niecierpliwością czekałam na kolejny bo byłam prawie pewna, że go zrobią a tu taka wiadomośćSad dla mnie naprawdę chore jest to, że PLL, które zrobiło się już dawno totalnym chłamem ma kolejne sezony a taki świetny serial jak The killing zostaje anulowany Evil or Very Mad 
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by desertrose Sro Wrz 11, 2013 6:32 pm

Miejmy nadzieję, że się rozmyślą. Jak napisała April serial miał się skończyć na 2 sezonie, a mieliśmy okazję obejrzeć 3.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by desertrose Nie Lis 17, 2013 7:41 pm

Mam dla Was świetną wiadomość. Będzie 4 sezon The Killing!!
[You must be registered and logged in to see this image.]

Platforma Netflix postanowiła zamówić czwartą, finałową serię "Dochodzenia", która składać się będzie z sześciu odcinków. Do serialu powrócą główni aktorzy, czyli Mireille Enos i Joel Kinnaman, których cały czas obowiązują ważne umowy ze studiem produkcyjnym Fox TV Studios. Scenariuszem i produkcją zajmą się te same osoby, które tworzyły trzecią serię, czyli Veena Sud, Dawn Prestwich i Nicole Yorkin.

Premiera na platformie Netflix zaplanowana została na 2014 rok. Prawdopodobnie cały finałowy sezon udostępniony zostanie podczas jednego dnia.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by April Nie Lis 17, 2013 8:10 pm

Nie mogłam w to uwierzyć jak to wczoraj przeczytałam :DWiwat Netflix, mam nadzieję, że tym razem zakończą porządnie.
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by Justyna Nie Lis 17, 2013 10:23 pm

Cudowna wiadomość na koniec dnia! Very Happy Very Happy Very Happy Trochę szkoda, że tak mało odcinków ale lepsze to niż nic Smile
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by desertrose Nie Gru 15, 2013 12:12 am

Pierwsze szczegóły finałowego sezonu "The Killing"
Producenci serialu poszukują obecnie aktorów do nowych ról, a najważniejszą z nich jest kobieta w wieku 50-60 lat, która zagra matkę Sary Linden (Mirielle Enos). Fani serialu pamiętają, że Sara została porzucona przez swoja matkę, gdy była małą dziewczynką i dorastała w rodzinach zastępczych.

Castingi prowadzone są również do czterech innych ról regularnych. Najciekawszą z nich wydaje się kobieta o imieniu Margaret O'Neal, która pomagać Linden i Holderowi w nowym śledztwie. Była wojskowa, dyscyplinarnie zwolniona ze służby w wieku 40-50 lat jak zwykle ma ukryte motywy, które sprawią, że może stać się jednocześnie przeciwniczką głównych bohaterów.

Dyrektorzy castingowi szukają również aktorów do ról nastolatków i studentów, zarówno na cały sezon, jak i gościnnie.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by antiba Czw Gru 26, 2013 12:25 pm

Made my day <3 mam nadzieję, że wiedzą co robią i mocno skończą !
antiba
antiba
Dan & Date
Dan & Date

Liczba postów : 354

Powrót do góry Go down

The Killing Empty Re: The Killing

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach