Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pani Di

+60
iwona300789
ironically
cherry_crush
kejsza
Julka151
xyzc
xyzc2
Weroncia130
chile91
sm1990
Sioru
lalalalalalala
alltid
ravishmered
gaabrysiaaa
Damian91
just262
Vella
martitka03
drlov
monisiaaa33
AsiaSSS
olkutka
Anabele
Monaliza
weronika159
eltont
Avalon Valmont
oskarr
aska2525
lubi.natalia
paulka4
holly10
halanna
pinkaa5
Kawa i skarpetki.
nieomal
Smile737
stelline
laceyl
VivianDarkbloom
Susannah_dg
PLL
adamk86
madziiuulami
kar0linkka
VienneK
pink_rose
uszanowankopll666
delenateam
lewitacja
unnormaly
Gonia
Charlize32
agos3009
wikitoriwikens
rose22
Miyu
Secret_Dreamer
Merigold
64 posters

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by sm1990 Czw Lut 13, 2014 3:46 pm

Jest strasznie dziwna. Widac ze nie radzila sobie z aly. Na pewno bedzie jakas ostra scena miedzy nia a spencer

sm1990

Liczba postów : 37

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by chile91 Pią Lut 14, 2014 10:15 am

NA pewno coś ukrywa... ale jeśli to prawda, że ona chciała zabić ali ?
To pewnie podłożą to pod jakieś choroby psychiczne...
Ale jakoś dziwnie w to mi uwierzyć, że byłaby w stanie zabić córkę a teraz ma mannie na jej punkcie ...
chile91
chile91

Liczba postów : 54

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by Weroncia130 Pią Lut 14, 2014 4:29 pm

Jeśli o mnie chodzi to sądzę, że ma trochę zniszczoną psychikę... Razz

Weroncia130

Liczba postów : 33

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by xyzc2 Sob Lut 15, 2014 1:28 pm

laceyl napisał:
madziiuulami napisał:
Znowu jeśli chodzi o Jessice i Marion to są podobne ;)wystarczy obejrzeć ich zdjęcia . Ali i Toby mieli się ku sobie, nawet w dzień jej zaginięcia spotkali się . Przypuszczam , że potem mogła się dowiedzieć (tak jak spencer czytając akta z Radley) , że Marion to jej prawdziwa matka i co za tym idzie jest spokrewniona z Tobym , dlatego nazywała Tobiego zboczeńcem , który "robi to" ze swoją siostrą ..była tym strasznie oburzona.. Normalną reakcją Ali byłoby wyśmiewanie,kpienie i rozpowiadanie plotek na ten temat. A ona się wręcz tego bała .

A to nie było tak, że Ali wiedziała o Tobym i Jennie, i dlatego twierdziła, że robi to z siostrą?
Ali lubiła wymyślać. Jeśli Twoja teoria jest słuszna to właśnie chodziło o to, żeby wszyscy myśleli, że chodzi o Jenne. Spenc znalazła u ojca jakieś papiery z Radley z nazwiskiem DiLaurentis. Nie czytałam książek, ale czytałam w Internecie, że Alison miała siostrę bliźniaczkę. Może w filmie to Jessica miała(tzn Marion nią była). Bliźniaczka była chora psychicznie(Jessica) i zabiła siostrę(Marion). Alison dowiedziała się o tym, i byłaby zdolna ujawnić to światu więc niezrównoważona Jessica postanowiła pozbyć się córki. W pokoju dyskutowali Melissa(której rodzina jest zamieszana w tą akcje. może Peter był bratem J i M?) Ian i Garet. Peter mógł poinformować Melisę o pani Di. a ona przekazać Garetowi i Iaonowi, ale nie wiem w jakim celu. Pani Di. dowiedziała się, że oni wiedzą i Garet i Ian zginęli. Melisa nie. Temu się ukrywa? a Garet udając przed Jenną, że zabił Ali pomógł panience Di uchronić się przed matką. Alison i Melisa ukrywają się (być może to nawet ona dostarcza pieniądze dla Ali), Jason na odwyku, a reszta nie żyje. Tylko co się dzieje z Melisą, skoro Ali nie ma już pieniędzy. OMG. MR. DI. IS BIG A. W takim razie ostatni odc. (ten czarno-biały) miał nas zbić z myśli, pokazać, że Ali jest zła. a tak naprawdę ukrywa się przed matką i Ezrą. z Ezrą  miała romans, a on nie chciał, żeby ktokolwiek się dowiedział o tym. Pani Di przeczytała pamiętniki Ali i wiedziała, możliwe, że sam Ezra nie wie kto jest Big A., poprzez Kłamczuchy chciał odnaleźć Ali i ją uciszyć(w jakikolwiek sposób), jednak zakochał się w Arii. Nie chce aby się dowiedziała, że on jest "small A" (zabawne haha xd), bo to zniszczyłoby ich związek.

dodatkowo! Melisa udawała, że jest w ciąży, a tak naprawdę Alison była, jeśli Melisa jej pomagała, to ona mogła wychowywać dziecko po porodzie Ali. I stąd tak szybki ślub.


Ale rozkmina!!!

Co wy na to?

Liczę na odp!

xyzc2

Liczba postów : 28

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by weronika159 Sob Lut 15, 2014 6:21 pm

xyzc2 napisał:Ali lubiła wymyślać. Jeśli Twoja teoria jest słuszna to właśnie chodziło o to, żeby wszyscy myśleli, że chodzi o Jenne. Spenc znalazła u ojca jakieś papiery z Radley z nazwiskiem DiLaurentis. Nie czytałam książek, ale czytałam w Internecie, że Alison miała siostrę bliźniaczkę. Może w filmie to Jessica miała(tzn Marion nią była). Bliźniaczka była chora psychicznie(Jessica) i zabiła siostrę(Marion).

Jessica nie była pacjentką w Radley. Była w radzie nadzorczej.

xyzc2 napisał:Alison dowiedziała się o tym, i byłaby zdolna ujawnić to światu więc niezrównoważona Jessica postanowiła pozbyć się córki. W pokoju dyskutowali Melissa(której rodzina jest zamieszana w tą akcje. może Peter był bratem J i M?) Ian i Garet.

Peter jest ojcem dziecka J., teraz miałby nagle być jej bratem? Bez przesady...

xyzc2 napisał:Peter mógł poinformować Melisę o pani Di. a ona przekazać Garetowi i Iaonowi, ale nie wiem w jakim celu. Pani Di. dowiedziała się, że oni wiedzą i Garet i Ian zginęli. Melisa nie. Temu się ukrywa? a Garet udając przed Jenną, że zabił Ali pomógł panience Di uchronić się przed matką. Alison i Melisa ukrywają się (być może to nawet ona dostarcza pieniądze dla Ali), Jason na odwyku, a reszta nie żyje. Tylko co się dzieje z Melisą, skoro Ali nie ma już pieniędzy.

Melissa się nie ukrywa. Wyjechała do Londynu na staż.

xyzc2 napisał:dodatkowo! Melisa udawała, że jest w ciąży, a tak naprawdę Alison była, jeśli Melisa jej pomagała, to ona mogła wychowywać dziecko po porodzie Ali. I stąd tak szybki ślub.

Melissa zaszła w ciążę jakieś 1,5 roku po zaginięciu Ali. Dodatkowo - nie udawała cały czas, naprawdę była w ciąży, ale później straciła dziecko. Gdyby Ali rzeczywiście była w ciąży i urodziła (w co wątpię), to w tym czasie jej dziecko miałoby ok. roku.
weronika159
weronika159

Liczba postów : 109

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by xyzc Nie Lut 16, 2014 1:03 am

nie zaprzeczam nie potwierdzam, kazdy ma swoje teorie, moze peter wcale nie byl ojcem j.? a co myslisz na temat teorii o blizniaczkach?

xyzc

Liczba postów : 16

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by xyzc Nie Lut 16, 2014 1:06 am

skad wiesz ze wyjechala na staz? rownie dobrze moze siedziec w afryce albo ich szopie.ogladasz ten serial i nie wiesz ze nie wolno tu nikomu ufac?

xyzc

Liczba postów : 16

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by chile91 Nie Lut 16, 2014 4:56 pm


Merigold napisał:Hej :)Czy Wam też wydaje się, że mama Ali jest baaaardzo dziwna? Moim zdaniem ma wiele wspólnego z całą historią i dużo wie. Jestem pewna, że wie, że Ali żyje i pomaga jej się ukrywać. Przecież musiała zidentyfikować ciało - i żadna matka nie zrobiłaby tego tylko na podstawie żółtej bluzki. Ktoś został pochowany zamiast Ali - wydaje mi się, że to pani DiLuarentis to wszystko sfingowała, przekupiła koronera, policję, grabaża itd. Moim zdaniem mogła też zabić Wildena i być Lady in black na pogrzebie... Ale najbardziej podejrzana wydaje mi się rzecz z jednego odcinka, gdy Emily mieszkała u niej - mama Ali robiła na drutach, a w scenie końcowej pokazano A, jak też robi na drutach... Co o tym sądzicie? Smile

Ciekawe założenie, ale jeden motyw serio uważasz że Pani Di schudłaby dobre 20 kg w ciągu kilku godzin ?Very Happy
Damą w czerni moim zdaniem jest Melisa albo Cece.
Co do A robiącego na drutach wydaje mi się że była scena jak pani Di gdzieś przechodzi i pokazano skradające się A.
Na pewno coś wie i teraz pytanie czy jest po tej dobrej czy tej złej stronie.
Dla mnie dziwne było to, że ona nie wydawała się przestraszona faktem, że ktoś mieszkał w jej piwnicy.
Czasami w niektórych scenach miałam wrażenie że Pani Di cierpi na schizofrenie... to by dużo wyjaśniało.
Z ostatniego odcinka po słowach Ali można wywnioskować, że może jednak jej matka chciała ją zabić...
chile91
chile91

Liczba postów : 54

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by chile91 Nie Lut 16, 2014 5:00 pm

xyzc napisał:nie zaprzeczam nie potwierdzam, kazdy ma swoje teorie, moze peter wcale nie byl ojcem j.? a co myslisz na temat teorii o blizniaczkach?

Bardzo duża nadinterpretacja ale to już było wyjaśnione w serialu ojcec Spence przyznał się że jest ojcem J., że miał romans z matką Ali, ale się rozstali on był juz po ślubie ona też.... i musiało to wyjśc na jaw bo MElissa zaczęła spotykać się z Jasonem.
chile91
chile91

Liczba postów : 54

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by chile91 Nie Lut 16, 2014 5:02 pm

xyzc napisał:skad wiesz ze wyjechala na staz? rownie dobrze moze siedziec w afryce albo ich szopie.ogladasz ten serial i nie wiesz ze nie wolno tu nikomu ufac?

wiesz rodzice byli z niej dumni itd... pokazlai list oficjalna kolacja itd... a wydaje mi się że gdyby Melissa kłamała pokazaliby jakąś scenę że ich matka o tym wie... tak jak wiedziała że Melissa poroniła.
chile91
chile91

Liczba postów : 54

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by weronika159 Nie Lut 16, 2014 6:53 pm

xyzc napisał:skad wiesz ze wyjechala na staz? rownie dobrze moze siedziec w afryce albo ich szopie.ogladasz ten serial i nie wiesz ze nie wolno tu nikomu ufac?

Ok, nikomu nie można ufać, więc może od razu przyjmiemy, że Ali jednak nie żyje, a osoba, która się teraz za nią podaje to ktoś w masce Smile Nie popadajmy w paranoję. Ok, może i Melissa siedzi w ich szopie, a nie w Londynie, ale nadal nie rozumiem jak mogłaby udawać (i po co?), że roczne dziecko to noworodek itp. Nie uważasz, że to już za bardzo naciągane nawet jak na PLL?
weronika159
weronika159

Liczba postów : 109

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by weronika159 Nie Lut 16, 2014 6:58 pm

xyzc napisał:nie zaprzeczam nie potwierdzam, kazdy ma swoje teorie, moze peter wcale nie byl ojcem j.? a co myslisz na temat teorii o blizniaczkach?

Myślę, że Peter nie ryzykowałby rozpadu swojej rodziny przyznając się do zdrady i ojcostwa, gdyby to nie była prawda. Zresztą zrobił to tylko dlatego, że Melissa zaczęła się spotykać z własnym bratem. Nie ma nic, co mogłoby wskazywać na pokrewieństwo między matką Toby'ego a matką Ali, a już zupełnie nic nie wskazuje na ich pokrewieństwo z Peterem.
weronika159
weronika159

Liczba postów : 109

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by xyzc2 Nie Lut 16, 2014 7:15 pm

chile91 napisał:
xyzc napisał:nie zaprzeczam nie potwierdzam, kazdy ma swoje teorie, moze peter wcale nie byl ojcem j.? a co myslisz na temat teorii o blizniaczkach?

Bardzo duża nadinterpretacja ale to już było wyjaśnione w serialu ojcec Spence przyznał się że jest ojcem J., że miał romans z matką Ali, ale się rozstali on był juz po ślubie ona też.... i musiało to wyjśc na jaw bo MElissa zaczęła spotykać się z Jasonem.

zapomniałam a tym fakcie, heh, tyle sie dzieje Razz

chile91 napisał:
xyzc napisał:skad wiesz ze wyjechala na staz? rownie dobrze moze siedziec w afryce albo ich szopie.ogladasz ten serial i nie wiesz ze nie wolno tu nikomu ufac?

wiesz rodzice byli z niej dumni itd... pokazlai list oficjalna kolacja itd... a wydaje mi się że gdyby Melissa kłamała pokazaliby jakąś scenę że ich matka o tym wie... tak jak wiedziała że Melissa poroniła.

rodzice klamczuch a szczegolnie spencer wiedzą duzo wiecej niz mowią.

xyzc2

Liczba postów : 28

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by xyzc2 Nie Lut 16, 2014 8:31 pm

weronika159 napisał:
xyzc napisał:nie zaprzeczam nie potwierdzam, kazdy ma swoje teorie, moze peter wcale nie byl ojcem j.? a co myslisz na temat teorii o blizniaczkach?

Myślę, że Peter nie ryzykowałby rozpadu swojej rodziny przyznając się do zdrady i ojcostwa, gdyby to nie była prawda. Zresztą zrobił to tylko dlatego, że Melissa zaczęła się spotykać z własnym bratem. Nie ma nic, co mogłoby wskazywać na pokrewieństwo między matką Toby'ego a matką Ali, a już zupełnie nic nie wskazuje na ich pokrewieństwo z Peterem.

a co wskazywało na pokrewieństwo Jasona i Spenc oraz Melisy?

Fakt nie może być bratem matki Ali (tyle wątków, że się myli lub poprostu zapomina).

xyzc2

Liczba postów : 28

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by chile91 Wto Lut 18, 2014 11:59 pm

xyzc2 napisał:
chile91 napisał:
xyzc napisał:nie zaprzeczam nie potwierdzam, kazdy ma swoje teorie, moze peter wcale nie byl ojcem j.? a co myslisz na temat teorii o blizniaczkach?

Bardzo duża nadinterpretacja ale to już było wyjaśnione w serialu ojcec Spence przyznał się że jest ojcem J., że miał romans z matką Ali, ale się rozstali on był juz po ślubie ona też.... i musiało to wyjśc na jaw bo MElissa zaczęła spotykać się z Jasonem.

zapomniałam a tym fakcie, heh, tyle sie dzieje Razz

chile91 napisał:
xyzc napisał:skad wiesz ze wyjechala na staz? rownie dobrze moze siedziec w afryce albo ich szopie.ogladasz ten serial i nie wiesz ze nie wolno tu nikomu ufac?

wiesz rodzice byli z niej dumni itd... pokazlai list oficjalna kolacja itd... a wydaje mi się że gdyby Melissa kłamała pokazaliby jakąś scenę że ich matka o tym wie... tak jak wiedziała że Melissa poroniła.

rodzice klamczuch a szczegolnie spencer wiedzą duzo wiecej niz mowią.

No niby tak... ale może tym stażem ją chronią przed czymś....
chile91
chile91

Liczba postów : 54

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by Julka151 Sro Mar 05, 2014 9:42 pm

bo dzisiejszym odcinku (4x22) sądzę że jest A!

Julka151

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by adamk86 Sro Mar 05, 2014 11:58 pm

Mama Ali jest psychiczna normalny człowiek nie czai się za kimś w ciemnym pokoju.

adamk86

Liczba postów : 44

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by kejsza Czw Mar 06, 2014 12:06 am

coś odcinek 4x22 zbytnio pokazuję panią Di w złym świetle... Kolejny wymysł scenarzystów, więc w finale sezonu nie ma co liczyć na mamę Ali jako 'BigA'

kejsza

Liczba postów : 1

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by cherry_crush Czw Mar 06, 2014 10:33 am

adamk86 napisał:Mama Ali jest psychiczna normalny człowiek nie czai się za kimś w ciemnym pokoju.
Ta scena była przerażająca, a Jessica to wstrętne babsko! Na pewno ma wiele do ukrycia, ale możliwe, że nie jest Big A, to zapewne celowy zabieg scenarzystów, żeby jak zwykle skierować podejrzenia na kogoś innego.
cherry_crush
cherry_crush

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by just262 Czw Mar 06, 2014 4:08 pm

ta scena byla straszna, troche glupie jyz jest to ze wplatuja kolejne a ktore takmnaprwde niesa a

just262

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by lubi.natalia Czw Mar 06, 2014 6:21 pm

Julka151 napisał:bo dzisiejszym odcinku (4x22) sądzę że jest A!
Też tak sądze! Very Happy

lubi.natalia

Liczba postów : 33

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by Anabele Czw Mar 06, 2014 7:26 pm

Na pewno jest w to zamieszana, ale żeby była głównym A nie sądzę. Nie zapominajmy, że wszystko zaczęło się od Ali, nie wydaje mi się żeby własna matka tak głębiła własną córkę. Myślę, że po tym jak widziała Spencer mogła co najwyżej później pomóc dręczyć dziewczyny, wykładać pieniądze.
Anabele
Anabele

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by ironically Pią Mar 07, 2014 9:52 pm

Może mieć coś wspólnego z teamem, to o pościeli, co powiedziała Spencer było podejrzane po tej wcześniejszej akcji -A...

ironically

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by Monaliza Sob Mar 08, 2014 6:21 pm

ironically napisał:Może mieć coś wspólnego z teamem, to o pościeli, co powiedziała Spencer było podejrzane po tej wcześniejszej akcji -A...

Właśnie! Przecież jej słowa dokładnie pokazały,że Pani Di ma coś wspólnego z piaskiem w pościeli Spencer! Może nie jest tego sprawcą bezpośrednio, ale wie o tym, czyli wie kto to zrobił. Na miejscu Spencer zwołałabym dziewczyny żeby poszły do niej razem i zapytały wprost. Ale czego ja oczekuje, przecież to nie pierwszy raz, kiedy są one tak blisko rozwiązania zagadki... ech Mad 

Monaliza

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by ravishmered Nie Mar 09, 2014 4:20 pm

I tak scena z ostatniego odcinka była chyba najbardziej przerażającą z tego sezonu.. cień Pani Di....
ravishmered
ravishmered

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Pani Di - Page 4 Empty Re: Pani Di

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach