Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wren

+27
fcbdziobak123
Nessy
xyzc2
Weroncia130
ironically
chile91
kaest15
Sioru
lalalalalalala
hazelnut
wredota
ravishmered
gaabrysiaaa
zivAh
jeordie
weronika159
patty632
just262
agos3009
martitka03
MoNiKa_DT
monisiaaa33
drlov
Monaliza
olkutka
Smile737
alltid
31 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Wren Empty Wren

Pisanie by alltid Pią Sty 31, 2014 1:41 pm

Nie wierzę, ze jeszcze nie ma takiego wątku! Co o nim myślicie? Lubicie go? Jak dla mnie ta postać jest super, ale niewątpliwie ma cos wspólnego z A albo chociaz z RC. Możliwe, ze Ezra, Wren i Cece jako Red Coat razem współpracują, co myślicie? Tylko po co wtedy Cece miałaby zabijać Wildena, który razem z Melissa, Ianem i Jasonem "należał" do ich grona przyjaciół? No i Garrett, on tez umarł. Jak sądzicie, bedzie jakiś plot twist związany z ta postacią?

alltid

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by Smile737 Pią Sty 31, 2014 3:58 pm

Da mnie na bank jest związany z A i może być też Beach Hottie

Smile737

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by olkutka Nie Lut 02, 2014 12:04 am

a ja myślę, że to była zagrywka ze strony scenarzystów. tą postacią chcieli odwrócić naszą uwagę. pamiętajmy, że najciemniej pod latarnią Smile

olkutka

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by Monaliza Pon Lut 03, 2014 6:25 pm

Dla mnie Wren jest ciągle zagadką. Niedawno przeczytałam na jednym z blogów, że to jednak Wren może być 'Board Shorts'. Dużo rzeczy na to wskazuje, a ostatnią wskazówką jest brytyjska flaga wisząca na ścianie w knajpie gdzie Spencer spotyka Ezrę. Poza tym sceny Wrena w szortach też widzieliśmy i to mogłaby być kolejna wskazówka... Możliwe, że kolegą Ezry, który opuścił kraj mógł być Wren. W odcinku 4x10 powiedział do kogoś przez telefon: "Mamy problem. Zajmę się swoim zakończeniem. Ty zajmij się swoim." Kto wie czy nie byli oni kolegami z college'u? Dodatkowo znalazłam wypowiedz Alison gdzie zapytana na Twiterze o to kim jest Board Shorts odpisała:"Hmmh he's not who you'd think he'd be..." (to nie jest ten którego będziecie podejrzewać) I co wy na to? Czyżby to był Wren??  Laughing 

Monaliza

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by drlov Pon Lut 03, 2014 8:17 pm

Moim zdaniem Board Shorts i Beach Hottie to dwie różne osoby. Obstawiam:
"Board Shorts" - nazwany tak przez nazwę ulubionego piwa, poznał Ali później niż Beach Hottie, nie zdziwiłabym się nawet gdyby z czasem się okazało że on nawet z Ali nie miał romansu, tylko relacje przyjacielskie, ew. mogli się całować raz jak Ali okłamała go nt. swojego wieku i moim zdaniem jest to Ezra
"Beach Hottie" - był ratownikiem w Cape May w 2009, Ali miała z nim jakieś relacje, możliwe że to on ją "zaciążył" i moim zdaniem to Wren
drlov
drlov

Liczba postów : 64

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by monisiaaa33 Pon Lut 03, 2014 8:27 pm

Wren na bank coś wie. Jest w coś zamieszany. Nie bez powodu znalazł sie w Radley. No i pomalował włosy Red Coat na czarno...

monisiaaa33

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by drlov Pon Lut 03, 2014 8:33 pm

Dokładnie, wydaje mi się że ten domek którym opiekuje się teraz Ezra jest Wrena i oni jakoś współpracują... Ten obraz który tam był jeszcze bardziej utwierdza mnie w tym przekonaniu
drlov
drlov

Liczba postów : 64

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by MoNiKa_DT Sro Lut 05, 2014 4:17 pm

Niestety, Wren znika z PLL ;(
Pojawi się na chwilkę (ws Melissy) a w 5 sezonie go zabraknie

MoNiKa_DT

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by martitka03 Sro Lut 05, 2014 5:53 pm

szkoda, że Wren znika z serialu:( miło się go ogladało na ekranie Smile niektórzy sądzą, że to on jest A, ale skoro znika z serialu to wątpię w tą wersję. Z jednej strony niby ma dostęp do danych medycznych, posiada niezbędną medyczną wiedzę, którą A nie raz błysnęło, ale z drugiej strony nie potrafię dopatrzeć się choćby najmniejszego motywu, by to on był A. Może przez chwilkę był w coś zamieszany ale wątpię by zagrażał kłamczuchom na dłuższą mętę.
martitka03
martitka03

Liczba postów : 66

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by agos3009 Sro Lut 05, 2014 9:48 pm

na pewno w coś jest zamieszany... [SPOILER dla tych, którzy nie oglądali 4x18] np te bloczki do wypisywania recept na nazwisko Wrena? Skąd A by miało do nich dostęp?

agos3009

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by just262 Sro Lut 05, 2014 10:24 pm

Zdecydowanie Wren ma coś wspólnego z A, ale może to być kolejna podpucha...

just262

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by patty632 Sro Lut 05, 2014 10:35 pm

Ja mysle, ze to zdecydowanie jest po prostu zmylka. Wren jest podejrzany, ale watpie zeby byl A a pozy tym A moglo ukrasc te kartki

patty632

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by just262 Sro Lut 05, 2014 10:58 pm

na 90% nie jest głównym A, to musi być ktoś kogo zupełnie sie nie spodziewamy, a wren był wprowadzany od początku jako podejrzana postać, aler chyba ma swój wkład w ateamie

just262

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by weronika159 Sro Lut 05, 2014 11:22 pm

Albo A jest Melissa, która miała dostęp do rzeczy Wrena. Problem jest taki, że oni podobno są w Londynie.
weronika159
weronika159

Liczba postów : 109

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by martitka03 Sro Lut 05, 2014 11:51 pm

gdyby Wren miał coś wspólnego z A to chyba by tak bezczelnie nie pokazywali jego nazwiska na tych receptach. ale to moje zdanie;/ może A jak zwykle chce wrobić kogoś takiego jak wren, gdyż gdyby uprzeć się na siłę to dziewczyny mogłyby stworzyć kilka niezłych historyjek i dopasowac je do siebie, tak że wyszłobyb że to wren je dręczy
martitka03
martitka03

Liczba postów : 66

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by drlov Czw Lut 06, 2014 11:09 pm

Ja znalazłam na jednym blogu bardzo fajną teorię że osobą na końcu tamtego odcinka był Jason- i sporo się zgadzało.
1. Zdjęcie spencer- w końcu była jego drugą siostrą
2. Jak dobrze się przyjrzycie na biurku na stosie zauważycie "yearbook" (ta ksiazke ze zdjęciami uczniów) ta w której spencer z tobym znaleźli info o NAT. Książka była z rocznika Garetta, Iana, Melissy i JASONA. Garett i Ian odpadają bo nie żyją, a Melissa raczej nie ma takich barów, jest chudziutka przecież.
3. Zdjecia Arii które miał Jason
+ 3 ode mnie na które wpadłam
4. Zdjęcie Wildena- kumpel z Cape May
5. Było wcześniej wspomniane że Jason remontuje stary dom babci- tam raczej znalazł by taki kącik dla A
6. Jessica mówiła że jest on teraz na odwyku, może te recepty przepisuje sobie na leki z jego problemami
drlov
drlov

Liczba postów : 64

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by jeordie Sob Lut 08, 2014 12:30 am

A ja bym chciała żeby Spencer była z Wrenem, wiem ze w tych okolicznościach to juz raczej niemożliwe, ale naprawdę lubiłam ten wątek  Wink 

jeordie

Liczba postów : 28

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by zivAh Sob Lut 08, 2014 3:35 pm

MoNiKa_DT napisał:Niestety, Wren znika z PLL ;(
Pojawi się na chwilkę (ws Melissy) a w 5 sezonie go zabraknie
Skąd wiesz ??  Shocked 
zivAh
zivAh

Liczba postów : 42

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by gaabrysiaaa Nie Lut 09, 2014 1:17 pm

jeordie napisał:A ja bym chciała żeby Spencer była z Wrenem, wiem ze w tych okolicznościach to juz raczej niemożliwe, ale naprawdę lubiłam ten wątek  Wink 

O tak! Albo połączenie Wren+Hanna, skoro Caleb wyjechał. Szkoda, że Wren wyjechał, brakuje mi jego akcentu Razz

gaabrysiaaa

Liczba postów : 28

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by alltid Pon Lut 10, 2014 12:03 am

Wren to jedna z moich ulubionych postaci, ale działaność w A-teamie dodałaby mu smaczku. Very Happy Istnieje też teoria, że po wypłynięciu na wierzch zabawy Spencer z lekami A będzie chciało wrobić Wrena w przepisywanie jej recept - stąd te bloczki.
Faktycznie też z tego, co dowiedziałam się, że wydarzy się w finale, postacią, która była przedstawiona jako A w tej scenie mógłby być Jason.
Ale co w takim razie z Wrenem? Myślę, że mozliwe, że wspólpracował on jako jakaś wtyczka Ezry - był związany z Hastingsami, a potem pracował w Radley. Wychodzi na to, że znał też Cece i resztę. Jakieś teorie?

alltid

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by ravishmered Pon Lut 10, 2014 4:29 pm

Shana i Wren też są jakoś dziwnie powiązani
ravishmered
ravishmered

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by gaabrysiaaa Pon Lut 10, 2014 6:52 pm

Nie mogę przeboleć tego, że wspaniały doktorek przestaje być taki wspaniały i czysty jak łza. Mam jednak nadzieję, że będzie można jakoś obronić jego postać...

gaabrysiaaa

Liczba postów : 28

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by alltid Pon Lut 10, 2014 8:46 pm

Shana i Wren? Nie zauważyłam Very Happy

alltid

Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by wredota Sro Lut 12, 2014 5:11 pm

Wren od początku był podejrzany, ale myślę, ze żadnej ważnej roli już nie odegra.

wredota

Liczba postów : 39

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by hazelnut Sro Lut 12, 2014 6:24 pm

Mój kochany Wren <3 Tak bardzo liczyłam zawsze na to, że rozbudują jego postać, że będziemy go częściej oglądać. Miałam nadzieję, że będzie w coś zamieszany, ba, że to nawet on będzie Big A Very Happy Niestety, zbyt rzadko pojawia się na ekranie, by z czymkolwiek go powiązać. A szkoda, tak dobrą postać zmarnowali... :c
hazelnut
hazelnut

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

Wren Empty Re: Wren

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach