Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x09 Frenemies

4 posters

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x09 Frenemies Vote_lcap0%5x09 Frenemies Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
5x09 Frenemies Vote_lcap50%5x09 Frenemies Vote_rcap 50% 
[ 2 ]
5x09 Frenemies Vote_lcap50%5x09 Frenemies Vote_rcap 50% 
[ 2 ]
5x09 Frenemies Vote_lcap0%5x09 Frenemies Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
5x09 Frenemies Vote_lcap0%5x09 Frenemies Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Wszystkich Głosów : 4
 
 

5x09 Frenemies Empty 5x09 Frenemies

Pisanie by Joanna Sro Lut 26, 2014 5:46 am

Santana ma przesłuchanie i otrzymuję rolę dublerki Rachel w "Funny Girl" co powoduje waśń między współlokatorkami. Tymczasem, wracając do Limy, Tina i Artie konkurują ze sobą, aby być najlepszymi w klasie.

Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

5x09 Frenemies Empty Re: 5x09 Frenemies

Pisanie by MoNiKa_DT Czw Lut 27, 2014 11:05 pm

Szkoda, że Glee schodzi na psy...

MoNiKa_DT

Liczba postów : 40

Powrót do góry Go down

5x09 Frenemies Empty Re: 5x09 Frenemies

Pisanie by desertrose Pią Lut 28, 2014 2:04 pm

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Dlaczego tak uważasz?
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

5x09 Frenemies Empty Re: 5x09 Frenemies

Pisanie by Joanna Sob Mar 01, 2014 1:48 pm

owszem poziom Glee spadł ale na psy nie schodzi napewno... Każdy serial wkońcu obniża swój poziom niestety;/
ale jak dla mnie to był jeden z lepszych odcinków Wink
na plus zaliczam:
duet Kurt i Elliot - akcja z kupnem gitary , piosenka w sklepie z gitarami, i przede wszystkim Kurt na rurze ;D! rewelacja ! ;D
- Rachel i Santana - wykonanie "Brave" mi sie podobało bardzo, "Every breath you take " też Wink trochę rozumiem Rachel ze sie wkurzyła, to było jej marzenie Broadway , a nie Santany, miała prawo sie wkurzyć, ze bez jej wiedzy Santana poszla na casting , ok to tylko dublerka, ale mimo wszystko. Szkoda ze Rachel sie wyprowadziła, ciekawe jak to odkręcą ;p
- Kocham Blaine'a ale on jest dosłownie wszędzie, i dostaje wszystko
- podobała mi sie "walka" między Artie'm a Tiną, Tiny nie znosze, dobrze ze Artie jej przygadał, szkoda ze rozwiązali to w taki sposob ze jedno gadalo o drugim ale to Glee, musieli to tak zakończych ;p ,i choć wiedziałam ze tak będzie to i tak cicho liczyłam na to ze jednak wygra Artie ;p
Nie podobało mi sie Don't Rain on my Parade w wykonaniu Santany ale mina Rachel gdy reżyser wyczytał Santane była boska xD

Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

5x09 Frenemies Empty Re: 5x09 Frenemies

Pisanie by Karolina Sro Mar 05, 2014 12:12 am

Moim zdaniem odcinek plasuje się gdzieś pomiędzy 'Może być' a 'Dobrym'.

Wykonania takie sobie. Santana w "Don't rain..." kiepsko, to jest jednak piosenka Rachel WinkŻałuję, że z "I believe in a thing called love" zrobili duet. Adam brzmiał w tym świetnie i strasznie chciałabym usłyszeć to w całości w jego wykonaniu. Choć uwielbiam Chrisa, to akurat do tej piosenki średnio pasował Wink

Akcja w Nowym Jorku zdecydowanie lepsza niż w Limie. Fajnie nawet rozegrali to z Kurtem i Elliotem. Jeśli zaś chodzi o Pezberry, to w 100% staję po stronie Rachel. Samo wzięcie udziału w przesłuchaniu przez Santanę nie było jeszcze takie złe, ale to, co powiedziała do Rachel później, to było już naprawdę chamstwo. Mimo wszystko mam nadzieję, że wszystko między nimi wróci wkrótce do normy, choć Santana powinna porządnie odpokutować za swoje słowa Very Happy

Czekam aż wreszcie będzie ten kolejny etap konkursu, bo w Limie naprawdę nie mają się już czego czepić...
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

5x09 Frenemies Empty Re: 5x09 Frenemies

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach