Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Talent shows

+29
brulion
CallMeLady
ankess
Serena
Cherry
turtle
Kasia
Gigi
M&M's
skyscraper
Lewandowska
weciak
Ania_
Jen
Karolina
Freya
xechiko
Citizen Erased
xAaliyahxx
vajper.
kaasiaa
noire
gossip_
Lise
Ola
Gosiek
April
Layla
Żuri
33 posters

Strona 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Jakie talent show oglądasz? (będziesz lub oglądałaś ;) )

Talent shows - Page 6 Vote_lcap20%Talent shows - Page 6 Vote_rcap 20% 
[ 20 ]
Talent shows - Page 6 Vote_lcap15%Talent shows - Page 6 Vote_rcap 15% 
[ 15 ]
Talent shows - Page 6 Vote_lcap27%Talent shows - Page 6 Vote_rcap 27% 
[ 26 ]
Talent shows - Page 6 Vote_lcap10%Talent shows - Page 6 Vote_rcap 10% 
[ 10 ]
Talent shows - Page 6 Vote_lcap8%Talent shows - Page 6 Vote_rcap 8% 
[ 8 ]
Talent shows - Page 6 Vote_lcap14%Talent shows - Page 6 Vote_rcap 14% 
[ 14 ]
Talent shows - Page 6 Vote_lcap5%Talent shows - Page 6 Vote_rcap 5% 
[ 5 ]
 
Wszystkich Głosów : 98
 
 

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Lewandowska Sob Gru 10, 2011 10:52 pm

Wiedziałam, że wygra. Very Happy Brawo Puck Very Happy
[You must be registered and logged in to see this image.]
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Sob Gru 10, 2011 11:38 pm

LillyRose napisał:Bardzo się cieszę, że wygrał. Od początku to on i Filip byli moimi faworytami, jednak niestety Filip szybko odpadł.. A jeżeli chodzi o dzisiejszy finał, to miejsca rozłożyły się tak, jak chciałam, chociaż nie miałabym też nic przeciwko temu, żeby Piotrek miał 2. m-ce, a Antek 3 Smile

Miałam dokładnie tak samo, ale Filip zawiódł mnie na Life. Od początku kibicowałam Damianowi i Piotrkowi, z naciskiem na tego pierwszego i miałam rację. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Ola Nie Gru 11, 2011 8:33 am

Oczywiście dzięki mojej mamie nie oglądałam Wink Kładąc się o 16 mówię, obudź mnie na TVOP. Jasne, jasne obudzę Cię... I tak przespałam 16 godzin, oczywiście po 30 na nogach Wink Ale mimo to cieszę się, że Damian wygrał Wink
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Cherry Wto Gru 13, 2011 7:41 pm

Będę oglądać You Can Dance i X Factor jak będzie lecieć Smile Kiedyś oglądałam również Mam Talent,ale od kiedy nie ma Kuby Wojewódzkiego to przestałam.
Cherry
Cherry

Liczba postów : 31

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Lewandowska Sob Mar 03, 2012 8:13 pm

Ktoś ogląda X Factor?
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Sob Mar 03, 2012 11:18 pm

A to już dziś był, a nie w niedzielę? ;o
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Serena Sob Mar 03, 2012 11:19 pm

tak, dzisiaj był : ) ja oglądałam - moje uwielbienie w stosunku do Czesława wciąż rośnie hahah.
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Karolina Sob Mar 03, 2012 11:28 pm

Przegapiłam:( Obejrzę jutro powtórkę może. Był ktoś ciekawy? (poza Czesławem;D)
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Serena Sob Mar 03, 2012 11:43 pm

ja włączyłam dopiero ok. 20.40 ;D a był na końcu facet, który fałszował, ale zaśpiewał z sercem i Okupnik się popłakała :p
Serena
Serena
Blairena & Chair
Blairena & Chair

Liczba postów : 1060

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Lewandowska Nie Mar 04, 2012 8:33 am

Podobał mi się ten od Sex on fire, ta co śpiewała Selah Sue z reklamy kinder bueno i ta z koszulką 'choose me', śpiewała Darling.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Pon Mar 05, 2012 11:04 pm

Ten pirat był niesamowity, nie wiem czemu, ale też we mnie niesamowite emocje wzbudził. ;o

Swoją drogą bardzo mi się Tatiana podobała. Bardzo fajne przeciwieństwo Sablewskiej, sympatyczna i spontaniczna.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Lewandowska Nie Mar 18, 2012 9:10 pm

I love you I love you I love you

Mam nadzieję, że chłopak przejdzie dalej niż poprzednio I love you



Kocham ją I love you
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Nie Mar 18, 2012 11:30 pm

Z tego co wiem, to Podsiadło dostał się do finałowej ekipy. Przynajmniej tak na pudelku spamują. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by ankess Sob Mar 24, 2012 5:28 pm

Bardzo lubię Must be the music i to właśnie oglądam:)
ankess
ankess

Liczba postów : 35

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Gosiek Sob Mar 24, 2012 5:52 pm

Miałam nie oglądać X factora ale dla Dawida będę oglądała, uwielbiam jego głos <3 A na żywo jest jeszcze lepszy <3

A reszty jakoś nie chce mi się oglądać, znudziły mi się te wszystkie programy Very Happy
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Lewandowska Sob Kwi 07, 2012 7:36 pm

Someone like MEEEE Very Happy Oglądacie?

edit. Moimi faworytami są Thomas, Klaudia, Dawid i chłopakznieistniejącądziewczynąktóregoimienianiepamięttam.

Kuba sobie oczywiście załatwił, żeby nie mieć zespołów;] Zakład? ;D
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Layla Sob Kwi 07, 2012 10:54 pm

Beauty napisał:Someone like MEEEE Very Happy Oglądacie?

edit. Moimi faworytami są Thomas, Klaudia, Dawid i chłopakznieistniejącądziewczynąktóregoimienianiepamięttam.

Kuba sobie oczywiście załatwił, żeby nie mieć zespołów;] Zakład? ;D
Moim faworytem jest również Thomas, którego lubię odkąd go pierwszy raz zobaczyłam w szansie na sukces, chyba z 10 lat temu Smile oraz dziewczyna, która dzisiaj śpiewała "Set fire to the rain", o ile się nie mylę, nazywała się Martyna Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Sob Kwi 07, 2012 11:20 pm

Dla mnie ta dziewczyna od Set Fire jest strasza...

Ale fajni ludzie poprzechodzili Very Happy Tych dwóch facetów w grupie starszych, ta "kuleczka" u młodszych i zespół zrobiony z 3 chłopaków. :]

Dawid z tego co słyszałam odpadnie w następnym etapie. Dla mnie głos jakich wiele, niczym mnie nie urzekł. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by CallMeLady Nie Kwi 08, 2012 11:37 am

nie zgodze sie. glos jakich niewiele Smile moj faworyt, ale fakt, ze podobno odpadnie. jakos na polskim rynku muzycznym nie ma ludzi, ktorzy tak spiewaja. w sumie to nie ma ludzi, ktorzy spiewaja, a nie sie lansuja :/

Oprocz niego to wiekszosc dobrze spiewa. zespoly sa okropne, nie lubie tej kategorii i tego, ze na sile musza wyrzucac zdolnych wokalistow, bo musza byc trzy zespoly w finale.powinno 9 najlepszych osob (ewentulanie jezeli sa jakies zespoly na tak wysokim poziomie), a nie jakies kategorie ;/
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by brulion Nie Kwi 08, 2012 1:01 pm

Ej, ten koleś ze 'sztucznego' zespołu, Ali Al Ani czy tam Ali An Ani jest GENIALNY (taki chudy w rurkach, z zarostem, na występie grupowym miał białą koszulę i czarne rurki). On był wcześniej chyba w Must Be The Music i śpiewał Christinę Aguilerę. Ma piękny głos i jak znalazł się w grupie której podziękowali to myślałam, że rozwalę telewizor Razz Ale w tej grupie jakoś kariery nie zrobi, jest z tym irytującym pseudogejem w kamizelce -.-

Wybaczcie to była moja wewnętrzna psychofanka Razz Laska od Set Fire mnie wkurzała, widać, że się lansuje strasznie i chce być taka 'off', ale była ładnie ubrana bardzo. I jeszcze facet, taki blondyn, chyba Marcin, na indywidualnych śpiewał 'Man In The Mirror' z kartki... ten mi się podoba ;D
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Nie Kwi 08, 2012 1:56 pm

Ej, ten irytujący pseudogej mi się podobał Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]

1. To jak chłopak odpadnie będą same dziewczyny? Chcę kuleczkę, tę z gwiazdką i brunetkę, ale zamiast brunetki pewnie kapelusz przejdzie. Wink
2. Chcę samych facetów Very Happy zwłaszcza tych kolorowych Very Happy
3. Chcę zespól z "irytujacym pseudogejem w kamizelce" xD A reszta mi wisi, byleby te ubrane na czarno, gdzie jest ta gruba zarozumiała dziewczyna nie przeszły :/ Fatalnie śpiewają, nie wiem, co oni w nich widzą. I te dziewczyny, co też z 3 innych zrobili były fajne.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by brulion Nie Kwi 08, 2012 2:34 pm

1. Laski mi wiszą totalnie, żadnej nie zapamiętałam a jak zapamiętałam to nie pozytywnie Razz Dawida jakoś nie lubię.
2. Laska z dredami <3 Myślałam, że wywalą tego faceta w zielonym, tego z okularami bo tragicznie mu wyszło, tak samo ten pseudo hiphopowiec też jakiś niezrównoważony psychicznie xD Marcin dajesz, Marcin geniusz Very Happy
3. Laski w czarnym masakra, to co odpierdzieliły na indywidualnych to jest jakiś śmiech na sali, powinni je wywalić od razu. Podoba mi się ta grupa 'Soul cośtam', ci co śpiewali 'Don't Stop The Music'. Sztuczna grupa lasek - jedna jest dobra (ta co stała na środku jak śpiewały) reszta masakra. Sztuczna grupa kolesi - Ali Al Ani miażdży, reszta do odstrzału. Chociaż jak będę mogła go oglądać to przeżyję tego irytującego pseudogeja w kamizelce Razz On ma jakieś dziwne oczy. Powiedziałabym, co w nich ma ale nie wiem, czy można xP
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Layla Nie Kwi 08, 2012 3:29 pm

1. Najbardziej chcę oczywiście kapelusz i kuleczkę Smile Co do reszty nie mam zdania, bo chociaż chłopak jest świetny, to wydaje mi się, że nie przyjdzie, pewnie przejdzie ta z gwiazdką Smile
2. Chcę, żeby przeszedł Thomas, dziewczyna w czarnym i chłopak w czarnym. Co do pozostałej dwójki, to nawet nie kojarzę, jakie mają głosy, więc pewnie mnie nie zachwycili Smile
3. Te laski w czarnym mnie strasznie wkurzyły, chyba nie zrozumiałam żartu. Skoro miały czas, żeby się nauczyć swoich wymyślonych słów, to chyba dałyby radę nauczyć się oryginału, przynajmniej wypadłoby mniej żałośnie... Reszty zespołów w ogóle nie kojarzę, praktycznie nigdy nie zwracam uwagi na zespoły wokalne, ani w X factor, ani w Must be the music Smile Jedynie w zeszłej edycji kibicowałam Dziewczynom, bo one naprawdę były świetne, ale ich obecność tam była dla mnie trochę dziwna, skoro już dawno miały wydaną swoją płytę i, z tego, co się orientuję, były dosyć dobrze znane wśród wielbicieli tego typu muzyki Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Nie Kwi 08, 2012 3:37 pm

Dziewczyny ostatnio dawały koncert w Poznaniu. Wink Mnie jakoś ich rodzaj muzyki nie bawi, zwłaszcza jak ta ruda rapowała. Very Happy Trzeba przyznać, że w zeszłej edycji zespoły były bardzo słabe, może dziewczyny się wyróżniały, ale te pindzie i ci faceci to tragedia była.

Ogólnie byłam w szoku jakie drużyny przechodziły na castigach. Odstawione dziewczyny w miniówkach i hohoho hihihi wyły niemiłosiernie, ale dupa na wierzchu się sprzeda Razz

Thomas jest świetny, fakt, queen mu nie poszedł, ale wcześniej był genialny. A ten w czapce... Denerwują mnie tacy ludzie, ae naprawdę podobało mi się jak śpiewał i jakoś jednak źle go oceniłam. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Karo Nie Kwi 08, 2012 4:21 pm

1. Zdecydowanie jestem za gwiazdeczką Very Happy Bardzo ładnie zaśpiewała i wydaje się być skromna i sympatyczna. Kuleczka i dziewczyna w kapeluszu mają bardzo specyficzne barwy i obawiam się, że łatwo można je załatwić dobierając im nieodpowiednie piosenki. Chłopak jest ok, a tej czarnej to niestety nawet nie zapamiętałam, więc nie wiem jak śpiewa.
2. Mam wrażenie, że Wojewódzki znowu dostał najlepszą drużynęWink Nie podobał mi się występ tego Włocha w ostatnim odcinku, ale pamiętam, że wcześniej było o wiele lepiej. Pozostali byli świetni, aż żal wyrzucać kogokolwiek.
3. Drużyny jak drużyny, są mi obojętne. Podobają mi się te nowostworzone. Chłopcy zaśpiewali razem bardzo dobrze. A dziewczynom widać, że razem się ciężko śpiewało, ale ogólnie każda z nich ma świetny głos i może coś z tego będzie
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 6 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach