Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Talent shows

+29
brulion
CallMeLady
ankess
Serena
Cherry
turtle
Kasia
Gigi
M&M's
skyscraper
Lewandowska
weciak
Ania_
Jen
Karolina
Freya
xechiko
Citizen Erased
xAaliyahxx
vajper.
kaasiaa
noire
gossip_
Lise
Ola
Gosiek
April
Layla
Żuri
33 posters

Strona 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Jakie talent show oglądasz? (będziesz lub oglądałaś ;) )

Talent shows - Page 3 Vote_lcap20%Talent shows - Page 3 Vote_rcap 20% 
[ 20 ]
Talent shows - Page 3 Vote_lcap15%Talent shows - Page 3 Vote_rcap 15% 
[ 15 ]
Talent shows - Page 3 Vote_lcap27%Talent shows - Page 3 Vote_rcap 27% 
[ 26 ]
Talent shows - Page 3 Vote_lcap10%Talent shows - Page 3 Vote_rcap 10% 
[ 10 ]
Talent shows - Page 3 Vote_lcap8%Talent shows - Page 3 Vote_rcap 8% 
[ 8 ]
Talent shows - Page 3 Vote_lcap14%Talent shows - Page 3 Vote_rcap 14% 
[ 14 ]
Talent shows - Page 3 Vote_lcap5%Talent shows - Page 3 Vote_rcap 5% 
[ 5 ]
 
Wszystkich Głosów : 98
 
 

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by xechiko Sob Paź 29, 2011 11:56 pm

szczerze z tych wszystkich talent show najbardziej przypadło mi do gustu the voice of poland. po pierwsze, bo przez dwa etapy nie trzeba było bez przerwy 'wyślij sms' z resztą na live dziś też tego wiele nie było i wg. mnie formuła jest ciekawsza i trenerzy. inne programu typu must be the music i x-factor nie przypadły mi do gustu ;]
xechiko
xechiko

Liczba postów : 17

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Ola Nie Paź 30, 2011 11:57 am

Ale w ogóle mi się za bardzo nie podoba ta formuła w odcinkach live. Wolałabym żeby widzowie wybierali, a nie trenerzy i ich jakieś DreamTeamy. Z tego co czytałam, Maciek prowadził na początku, i gdyby nie Kayah, na 100% by przeszedł Wink Więc trochę to głupie, że nie Ci, których wybierają widzowie, przechodzą dalej.
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Freya Nie Paź 30, 2011 2:50 pm

Oglądam wyłącznie Must Be The Music - podoba mi się formuła programu, mimo, że nie zawsze jestem zadowolona z wyników smsowych głosowań. Jury może oceniać wszechstronnie - instrumentalista, specjalistka od głosu, doświadczona wokalistka i członek zespołu, ergo są w stanie dość obiektywnie zauważyć wszystkie walory uczestników i wyłapać potencjalne talenty. W MBTM bierze udział wiele zespołów/wokalistów mających przygotowanie sceniczne i repertuar, a to też jest dla mnie ważne. Poza tym sam klimat programu, mimo rozczarowań /np. gdy odpadają ciekawe zespoły, a przechodzi kolejna małolata śpiewająca "Dziwny jest ten świat"/ bardzo mi odpowiada.
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Karolina Nie Paź 30, 2011 3:58 pm

Weszłam specjalnie, żeby zobaczyć, czy tylko mnie zdenerwowało przejście Krautwursta w TVOP i jak widać nie... Nie wiem o co chodzi z tym facetem, jest mega denerwujący, zupełnie przeciętnie śpiewa, uważa się za Bóg wie kogo i jest niesamowicie faworyzowany przez Kayah;/ W Fabryce Gwiazd mu kibicowałam (nie wiem, co mi strzeliło do głowy), ale teraz nie mogę na niego patrzeć;/ Odpadł naprawdę fajny chłopak tylko dlatego, że Kayah ma jakąś dziwną słabość do tego Mateusza;/
Też czekam na drużyny Nergala i Ani, bo są bardziej interesujące moim zdaniem.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Jen Nie Paź 30, 2011 3:59 pm

Szkoda, że odpadł Maciek. On miał to coś, czego nie da się nauczyć - niesamowity magnetyzm i wrażliwość muzyczną. Mam wrażenie, że wybór Hayah był związany z tym, że Mateusza zna od kilku lat i często z nim współpracuje. Nie po to przecież przepchnęła go do odcinków na żywo, aby go przy pierwszej okazji wyrzucić. I tym też robi mu krzywdę, bo ludzie nie lubią, gdy wpycha im się kogoś na siłę i nie utoruje mu to drogi do serc widzów. Mam nadzieję, że Maciek tak czy inaczej się wybije, bo jest świetny.
Ogólnie program ma w porządku uczestników. Wczorajsze występy były dobre, najmniej podobała mi się Kasia z drużyny Piaska.
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Ola Nie Paź 30, 2011 4:26 pm

Jeszcze jednym plusem Maćka było wykształcenie jazzowe, muzykę miał naprawdę w sercu. Jakby zestawić go z Mateuszem, wychodzi nam połączenie:
niedoceniony Maciek - zdecydowanie przeceniany Mateusz.

Liczę, że drużyny Ani i Nergala będą lepsze, chociaż prawdopdobnie obejrzę wybrane występy w internecie, bo nie mam niestety w Gdańsku telewizora Wink
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Jen Nie Paź 30, 2011 4:56 pm

Mi Mateusz działa na nerwy, ma coś takiego w sobie niemiłego, a Maciek za to wygląda na bardzo sympatycznego i ogólnie sprawia lepsze wrażenie.
Nie wiem co miał Nergal do tej dziewczyny od Piosenki księżycowej. I co z tego, że zaśpiewała coś spokojnego i nie wywaliła tyłka na wierzch? Ten argument, że jest młoda i powinna mieć inny repertuar był bardzo słaby, bo można zaprezentować się i w tym, i w tym. Nie wiedział czy w następnym odcinku nie pokaże się z innej strony, to na razie był tylko jeden live. Ale i tak odpadła , Ian był rzeczywiście lepszy.
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Karolina Nie Paź 30, 2011 5:04 pm

Mnie tam repertuar nie przeszkadzał, bo bardzo lubię 'Piosenkę księżycową', ale sama dziewczyna mnie nie zachwyca, taka trochę nijaka. No i z tym strojem to też nieźle polecieli, mogli jej dołożyć jeszcze patyczek zakończony srebrną gwiazdką i byłaby Dobra Wróżka jak talala Very Happy
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Ola Nie Paź 30, 2011 5:11 pm

Co do tej dziewczyny od Piosenki księżycowej. Mi się ona podobała, za to Ian jest jakiś strasznie wkurzający, i nie podoba mi się jej głos. Za to ta nauczycielka też wyszła słabo, jakoś w ogóle mocy nie było w jej występie Wink
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Czw Lis 10, 2011 12:30 am

Oglądałyście TM? Nie mogę uwierzyć, że wyrzucili Viktorię zamiast Olgi, albo Doroty! :O
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Ania_ Czw Lis 10, 2011 12:33 am

Żuri napisał:Oglądałyście TM? Nie mogę uwierzyć, że wyrzucili Viktorię zamiast Olgi, albo Doroty! :O

no dokładnie! a już myśłałam, że tylko mi "podobała" się Wiktoria...myśłałam, że zajdzie zdecydowanie dalej...

tylko, że ja z chęcią wywaliłabym Anię...jak ona mnie strasznie irytuje...
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by xAaliyahxx Czw Lis 10, 2011 5:44 pm

Ja też myślałam, że odpadnie Dorota, a Wiktoria prędzej czy później by odpadła, nie nadawała się do tego.
xAaliyahxx
xAaliyahxx
Blair & Georgie
Blair & Georgie

Liczba postów : 898

http://www.youtube.pl/xAaliyahxx

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by weciak Czw Lis 10, 2011 8:46 pm

Żuri napisał:Oglądałyście TM? Nie mogę uwierzyć, że wyrzucili Viktorię zamiast Olgi, albo Doroty! :O
Tak! Dorota powinna odpaść. Ale bez przesady, aż taka gruba nie jest :d
weciak
weciak
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 10

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Czw Lis 10, 2011 9:34 pm

xAaliyahxx napisał:Ja też myślałam, że odpadnie Dorota, a Wiktoria prędzej czy później by odpadła, nie nadawała się do tego.

Prędzej czy później, to wiadomo, wzrost ją dyskwalifikował, ale dlaczego wyleciała akurat w tej sesji, kiedy wypadła naprawdę świetnie, a Dorota fatalnie, plus zachowywała się jak królowa.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Sob Lis 12, 2011 8:48 pm

Oglądacie Voice? Jak na razie, jak dla mnie każdy słabiutki, a żart Moniuszki o Hance był mocno żenujący. Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Ania_ Sob Lis 12, 2011 8:52 pm

ja też oglądam....rzeczywiście szału dzisiaj nie ma ....
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Ania_ Sob Lis 12, 2011 8:58 pm

Mateusz zje**ł taką fajną piosenkę ...
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Sob Lis 12, 2011 9:10 pm

Nie lubiłam tego "pięknego" od Piaska (wyleciało mi z głowy jak się nazywa kompletnie Very Happy) ale no śpiewa naprawdę fajnie, wyrobił się i jest bardzo równy.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Layla Nie Lis 13, 2011 12:11 am

Wykonanie Mateusza akurat wyjątkowo dzisiaj mi się podobało, ale to, jak potem starał się dogryźć Ani totalnie zatarło moje dobre wrażenie. Rozumiem, że jest człowiekiem, któremu nie podoba się, że ktoś nie uważa go za idealnego, ale jednak trochę szacunku by się przydało. Cieszę się, że Ian odpadł, ale wolałabym, żeby zamiast Kai odpadł Filip. A najlepszym komentarzem do jego żartu była cisza w studio, która zapadła po tym, jak go wypowiedział. Dopiero po jakimś czasie Kayah się zaśmiała, chyba, żeby mu nie było przykro Smile Jak dla mnie znowu najlepszy dzisiaj był Antek Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Sro Lis 16, 2011 10:51 pm

Honorata i Asia przeszły w TM, a Oliwia i Dorota odpadły. Super, po dwóch okropnych eliminacjach w końcu poszło po mojej myśli. Very Happy
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by April Sro Lis 16, 2011 11:10 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

nie wiem czy tylko mnie tak Olga denerwuje? Very Happy nie mogę na nią patrzeć..
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Ania_ Sro Lis 16, 2011 11:54 pm

April napisał:[You must be registered and logged in to see this link.]

nie wiem czy tylko mnie tak Olga denerwuje? Very Happy nie mogę na nią patrzeć..

nie, nie tylko Ciebie...ja też jej nie trawię...wydaje mi się, że jest nad wyraz pewna siebie...i wogóle nie czuje tego "szału" na punkcie jej pięknej "dziecięcej" twarzy...bo mi ta twarz zupełnie się niepodoba...na szczęście ona raczej nie ma szans na wygraną Smile
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by April Czw Lis 17, 2011 12:06 am

Mam nadzieję... chociaż z tego co ludzie piszą na forach to Olga ma ponoć niezłe wtyki i już z początku miała zapewnione miejsce w czołówce... nie wiem ile w tym jest prawdy, ale jakieś ziarenko może Wink chyba, że ktoś raz skłamał, a teraz ludzie to bezmyślnie powielają Very Happy
April
April
Elijah & ParksRec
Elijah & ParksRec

Liczba postów : 2747

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Layla Czw Lis 17, 2011 12:48 am

A ja tam, nie wiem czemu, Olgę lubię. Chociaż rzeczywiście sprawia wrażenie wrednej i zadufanej w sobie królewny i pewnie będąc z nią w domu modelek bym z nią nie wytrzymała Smile Szkoda mi, że Dorota odpadła, ale w sumie i tak daleko zaszła. No i cieszę się, że Oliwia odpadła. Teraz tylko czekam aż Ania poleci...
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Żuri Czw Lis 17, 2011 12:56 am

Olga ma dla mnie straszny głos i za sam głos po prostu jej nie trawię. Ale były przecieki, że będzie w finale, więc nie łudziłam się tutaj nawet, by odpadła.

Ania z tego co wiem, niestety będzie w finale. I wydaje mi się, że jako pierwsza w Paryżu poleci Asia, ale pewna nie jestem.
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Talent shows - Page 3 Empty Re: Talent shows

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach