Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ogólnie

+42
Edda
LanaLang
shiva89
klaudusqa
chaya
Ania_
Layla
Freya
Citizen Erased
madziius
BlairAndChuck
xAaliyahxx
vajper.
Ewa
antiba
Joanna81
Kora
nonameface
M&M's
DairDreamer
Gosiek
mario588
Vivien
desertrose
Nika
Klaudia
possibility
Numb3r_Fourt33n
Cherry
Żuri
Lewandowska
April
elenex89
andzia
Karolina
Kasia
Ola
MotherChucker
Kilmeny
Magda
Lise
Gigi
46 posters

Strona 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Ogólnie - Page 11 Empty Re: Ogólnie

Pisanie by Karolina Pon Lut 11, 2013 5:59 pm

shiva89 napisał: znacie moze jakies filmy o tym,ze koles zakochuje sie w dziewczynie swojego najlepszego kolegi? albo cos w ten deseń? Dziewczyna mojego kumpla- to wiem..ale cos jeszcze przychodzi wam do glowy?
Pierwsze co mi się nasuwa to oczywiście Pearl Harbor. Poza tym w P.S. Kocham cię jest podobny wątek, ale w trochę odmienionej wersji*, no i w Tristanie i Izoldzie też jest coś w tym stylu, ale sytuacja jest bardziej pokomplikowana, zresztą chyba każdy zna tę historię więc wiadomo o co chodzi. Aaaa, no i skojarzył mi się też Wybór Zofii, ale to baaaaaaardzo naciągane skojarzenie i film jest zupełnie o czym innym, więc jeśli chcesz obejrzeć film w typie Dziewczyny mojego kumpla to Wybór Zofii stanowczo odradzam;)

*
Spoiler:
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Ogólnie - Page 11 Empty Re: Ogólnie

Pisanie by shiva89 Pon Lut 11, 2013 8:58 pm

Karolina napisał:
shiva89 napisał: znacie moze jakies filmy o tym,ze koles zakochuje sie w dziewczynie swojego najlepszego kolegi? albo cos w ten deseń? Dziewczyna mojego kumpla- to wiem..ale cos jeszcze przychodzi wam do glowy?
Pierwsze co mi się nasuwa to oczywiście Pearl Harbor. Poza tym w P.S. Kocham cię jest podobny wątek, ale w trochę odmienionej wersji*, no i w Tristanie i Izoldzie też jest coś w tym stylu, ale sytuacja jest bardziej pokomplikowana, zresztą chyba każdy zna tę historię więc wiadomo o co chodzi. Aaaa, no i skojarzył mi się też Wybór Zofii, ale to baaaaaaardzo naciągane skojarzenie i film jest zupełnie o czym innym, więc jeśli chcesz obejrzeć film w typie Dziewczyny mojego kumpla to Wybór Zofii stanowczo odradzam;)

*
Spoiler:
dzięki wielkie! wstyd sie przyznac ,ale nie ogladalam Pearl Harbor Razz
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Ogólnie - Page 11 Empty Re: Ogólnie

Pisanie by shiva89 Nie Lut 24, 2013 3:26 pm

Tym razem poszukuję filmu, w którym mezczyzna/chlopak jest w długoletnim zwiazku, ale nagle poznaje inną kobiete i sie w niej zakochuje...spotykają ich rozne problemy, ale w koncu są razem..albo i nie są...ogolnie milosc do innej bedac z kims;)
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Ogólnie - Page 11 Empty Re: Ogólnie

Pisanie by shiva89 Nie Lut 24, 2013 3:26 pm

oczywiscie za pomysły odwdziecze sie plusikiem;)
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Ogólnie - Page 11 Empty Re: Ogólnie

Pisanie by Żuri Nie Lut 24, 2013 3:38 pm

Po co Ci takie filmy? Very Happy Przychodzi mi do głowy tylko "pożyczony narzeczony", ale nie lubię takich filmów i długo nie wytrzymałam tego Wink
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

Ogólnie - Page 11 Empty Re: Ogólnie

Pisanie by Layla Nie Lut 24, 2013 3:52 pm

O ile dobrze pamiętam, to w Kobiety pragną bardziej też jest taki wątek, ale tam jest więcej historii. A tak trochę z innej beczki Wszystko gra Allena Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Ogólnie - Page 11 Empty Re: Ogólnie

Pisanie by Go?? Nie Lut 24, 2013 5:30 pm

A więc przejrzałam filny które oglądałam i oceniłam na fw i do Twojego opisu najbardziej pasują:
*Rozdarte serce (facet zakochuje się w siostrze swojej żony),
*Rozstania i powroty (gra w nim Jude więc nawet dlatego warto go obejrzeć Very Happy),
*Kobiety pragną bardziej (tylko tak jak powiedziała Layla, w tym filmie pokazanych jest kilka historii, więc nie będzie to jakiś kluczowy wątek w filmie),
*W niewoli uczuć (ciekawy film, facet ma obsesje na punkcie jednej kobiety przez co wybacza jej różne świństwa, które zrobiła i nie tylko wybacza, a także zostawia dla niej kobietę, z którą w danej chwili jest. Jak dobrze pamiętam, nawet dwa razy się taki schemat pojawia)
*Powiedź tak (komedia romantyczna z Jennifer Lopez)

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Ogólnie - Page 11 Empty Re: Ogólnie

Pisanie by shiva89 Nie Lut 24, 2013 5:39 pm

Żuri napisał:Po co Ci takie filmy? Very Happy Przychodzi mi do głowy tylko "pożyczony narzeczony", ale nie lubię takich filmów i długo nie wytrzymałam tego Wink

dzieki wielkie..oczywiscie plusiki dla wszystkich,
a po co?
do pracy maturalnej ..(nie mojej) ale kuzynki...pomagam jej pisaćSmile
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

Ogólnie - Page 11 Empty Re: Ogólnie

Pisanie by Layla Nie Lut 24, 2013 11:08 pm

Jeszcze mi się przypomniało o Wykolejonym z J. Aniston, C. Owenem i V. Casselem, ale to bardziej o tym, jak taka sytuacja może utrudnić życie Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Ogólnie - Page 11 Empty Re: Ogólnie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach