Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

5x07 - The Big Sleep No More

+19
lookx
Ania_
poster
dzastulaa_
magicmay
Ella
dap88
karolla
antiba
Gigi
alkamb
tuppence
joanna1205
xAaliyahxx
kam1105
Żuri
LanaLang
jeanne
Magda
23 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Jak oceniasz odcinek?

5x07 - The Big Sleep No More - Page 3 Vote_lcap16%5x07 - The Big Sleep No More - Page 3 Vote_rcap 16% 
[ 6 ]
5x07 - The Big Sleep No More - Page 3 Vote_lcap39%5x07 - The Big Sleep No More - Page 3 Vote_rcap 39% 
[ 15 ]
5x07 - The Big Sleep No More - Page 3 Vote_lcap18%5x07 - The Big Sleep No More - Page 3 Vote_rcap 18% 
[ 7 ]
5x07 - The Big Sleep No More - Page 3 Vote_lcap18%5x07 - The Big Sleep No More - Page 3 Vote_rcap 18% 
[ 7 ]
5x07 - The Big Sleep No More - Page 3 Vote_lcap8%5x07 - The Big Sleep No More - Page 3 Vote_rcap 8% 
[ 3 ]
 
Wszystkich Głosów : 38
 
 

5x07 - The Big Sleep No More - Page 3 Empty Re: 5x07 - The Big Sleep No More

Pisanie by Karolina Sob Lis 19, 2011 5:33 pm

Someonelikeyou napisał:
Karolina napisał:
Someonelikeyou napisał:
Max I Ivy. Nie rozumiem tego. Przecież chłopak przyjechał szukać swojej byłej, znalazł ją, a wybiera Serenę, och ten jej urok Wink

kam1105 napisał:Chłopak Ivy-Kolejna postać, której nie wiadomo o co chodzi, przyjechał po Ivy ..taki był zakochany, żeby rzejechać za nią całe USA, a nie chciał z nią wyjechać, bo już zmienił obiekt westchnień. i PO co było się poświęcać?

xAaliyahxx napisał:Nie rozumiem zachowania Maxa już ktoś wyżej właśnie napisał, że przyjechał po swoją dziewczynę, ale spotkał przy okazji piękną długonogą blondynkę i oczywiście zawróciła mu w głowie, a kiedy C/I chciała z nim wyjechać to miał już ją gdzieś i liczyła się tylko Serena.

alkamb napisał:Max - Tez mnie to zaskoczyło ze tak szukał Ivy a tu nagle Serena i i bum! Kim jest Ivy?!

Ale się wszystkie uczepiły tego biednego, Bogu ducha winnego Maxa Smile A przecież chłopak wyraźnie powiedział, że nie przyjechał do NY po (czy do) Ivy, tylko przede wszystkim na rozmowę w sprawie pracy, a dziewczyny szuka tylko przy okazji Smile Nie skreślajcie go od razu! Very Happy

Myślę, że to było akurat specjalne posunięcie z tym wywiadem i nawiązanie do Sereny i Dana. Małe oko do fanów DS, kiedy Dan nie zdążył na wywiad z powodu Sereny.

Jeżeli chodzi o samego Maxa, to szukanie dziewczyny w 10 milionowym mieście i trafienie na akurat jej "niby" kuzynkę, to zwyczajny przypadek Wink Nie mówiąc już o późniejszym rozwoju sprawy z Dianą, ale to takie drobnostki przecież Wink

Nie napisałam, że scena poznania Maxa i Sereny była realna. Napisałam po prostu, że on nie przyjechał specjalnie po to, by odszukać Ivy, więc nie rozumiem skąd to zarzucanie mu, że skacze z kwiatka na kwiatek i momentalnie rezygnuje z Ivy dla Sereny. A sprawa realizmu to już temat na inną rozmowę. Wielokrotnie powtarzałam, że Plotkara jest pełna absurdów i ten wątek nie jest żadnym odejściem od tej reguły.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

5x07 - The Big Sleep No More - Page 3 Empty Re: 5x07 - The Big Sleep No More

Pisanie by jeanne Sob Lis 19, 2011 7:05 pm

Żuri napisał:
Someonelikeyou napisał:
I zgadzam się co do tej siódemki. Zresztą najczęściej siódme odcinki są bardzo słabe i oderwane od linii narracyjnej, przepełnione pompatyczną i absurdalną "miłością" CB, często z żenującymi tekstami. No ale pamiętajmy, że trzeba zadowolić wszystkich fanów i że scenarzyści sami się w to "wkopali" Wink

Jak dla mnie mocno przesadzasz z tym, że są bardzo słabe itd. i myślę, że wiele osób się z Tobą nie zgodzi. Wink

Np. ja Very Happy

W 1 i 2 sezonie odcinkom 7 raczej trudno cokolwiek zarzucić jeśli chodzi o fabułę, w 3 rzeczywiście nie był to najlepszy odcinek (ale tam raczej chodziło o zachowanie samej Blair..), natomiast w 4 odcinek ze spisywaniem traktatu pokojowego i urodzinami uważam za jak najbardziej udany Wink
jeanne
jeanne
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 1452

Powrót do góry Go down

5x07 - The Big Sleep No More - Page 3 Empty Re: 5x07 - The Big Sleep No More

Pisanie by Lise Sob Lis 19, 2011 10:43 pm

Jeszcze nic nie napisałm o tym odcinku:)
A więc, był spoko. A reszta, to już napisałyście.

A co do tego, że każdy 7 odcinek jest poświęcony CB, to w 18 odcinku, bodajże, są ciekawe sceny Dair, więc czekam na 18:)
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

5x07 - The Big Sleep No More - Page 3 Empty Re: 5x07 - The Big Sleep No More

Pisanie by LanaLang Sob Lis 19, 2011 11:39 pm

Żuri napisał:
Someonelikeyou napisał:
I zgadzam się co do tej siódemki. Zresztą najczęściej siódme odcinki są bardzo słabe i oderwane od linii narracyjnej, przepełnione pompatyczną i absurdalną "miłością" CB, często z żenującymi tekstami. No ale pamiętajmy, że trzeba zadowolić wszystkich fanów i że scenarzyści sami się w to "wkopali" Wink

Jak dla mnie mocno przesadzasz z tym, że są bardzo słabe itd. i myślę, że wiele osób się z Tobą nie zgodzi. Wink

Jestem niestety zmuszona poprzec Sameonelikeyou. Bardzo liczylam na to, ze scenarzysci pojda za ciosem i przy okazji pokazywania nam cudownie zmienionego i mozliwe, ze nareszcie dorastajacego Chucka, pokaza nam rowniez nowa i dojrzala twarz Blair.

Moze brzmie w tej chwili jak nakrecona katarynka, wiecznie o tym samym, ale niestety razi mnie ten watek niemozliwie. Naprawde tak powinna zachowywac sie przyszla matka?! Kobieta, ktora za kilka dni/tygodni/miesiecy ma zostac zona innego faceta?! Boje sie, ze scenarzysci chca nam tym udowodnic, ze Blair i Chuck tak naprawde sa siebie warci, wiec postanowili zniszczyc tez ta postac. Potem sprzedadza nam tekst w stylu "jestesmy tacy sami, przeznaczenie rozkazuje nam byc razem" bla bla bla Razz

O ile fajniej ogladalo by sie dwojke ludzi, ktorzy pomimo tego, ze przeszli razem wiele i zdaja sobie sprawe z tego, ze na zawsze pozostana sobie bliscy- dorastaja do bycia przyjaciolmi i podejmuja swiadome decyzje o rozpoczeciu szczesliwych zwiazkow z kims innym Smile
LanaLang
LanaLang
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 265

Powrót do góry Go down

5x07 - The Big Sleep No More - Page 3 Empty Re: 5x07 - The Big Sleep No More

Pisanie by Magda Nie Lis 20, 2011 2:54 am

jeanne napisał:
Żuri napisał:
Someonelikeyou napisał:
I zgadzam się co do tej siódemki. Zresztą najczęściej siódme odcinki są bardzo słabe i oderwane od linii narracyjnej, przepełnione pompatyczną i absurdalną "miłością" CB, często z żenującymi tekstami. No ale pamiętajmy, że trzeba zadowolić wszystkich fanów i że scenarzyści sami się w to "wkopali" Wink

Jak dla mnie mocno przesadzasz z tym, że są bardzo słabe itd. i myślę, że wiele osób się z Tobą nie zgodzi. Wink

Np. ja Very Happy

W 1 i 2 sezonie odcinkom 7 raczej trudno cokolwiek zarzucić jeśli chodzi o fabułę, w 3 rzeczywiście nie był to najlepszy odcinek (ale tam raczej chodziło o zachowanie samej Blair..), natomiast w 4 odcinek ze spisywaniem traktatu pokojowego i urodzinami uważam za jak najbardziej udany Wink

Sezonu pierwszego nie liczyłabym, bo to inna historia. Jedyne co pamiętam na plus z 2x07 to śmieszny bromance Nate'a i Dana i ich rozmowa telefoniczna, ich wątek jakoś się kleił.

Poza tym zabawa Vanessą nie podobała mi się, gry i manipulacje zazwyczaj mi się nie podobają. Sprzedawnie ciała również Wink nie mówiąc już o "we are inevitable" i "kocham cię", które w tym momencie zaczęło już mi działać na nerwy. Każdy ma inny gust oczywiście, ale jak patrzę na to z perspektywy mojej ulubionej postaci Blair, ten odcinek był tragedią. Ta postać w siódmych odcinkach wpada w otchłań bez dna Wink W sezonie trzecim jest dokładnie to samo, a siódmy odcinek sezonu czwartego, to już kompletna porażka i zero konsekwencji.
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x07 - The Big Sleep No More - Page 3 Empty Re: 5x07 - The Big Sleep No More

Pisanie by poster Nie Lis 20, 2011 10:56 pm

a siódmy odcinek sezonu czwartego, to już kompletna porażka i zero konsekwencji.
Mnie akurat się podoba, coś między nimi pękło i wreszcie pokazali swoje prawdziwe emocje. Takie życiowe, bo przecież miłość i nienawiść dzieli tylko cienka linia.
poster
poster
Chair & Chuck
Chair & Chuck

Liczba postów : 71

Powrót do góry Go down

5x07 - The Big Sleep No More - Page 3 Empty Re: 5x07 - The Big Sleep No More

Pisanie by Magda Nie Lis 20, 2011 11:34 pm

poster napisał:
a siódmy odcinek sezonu czwartego, to już kompletna porażka i zero konsekwencji.
Mnie akurat się podoba, coś między nimi pękło i wreszcie pokazali swoje prawdziwe emocje. Takie życiowe, bo przecież miłość i nienawiść dzieli tylko cienka linia.

Blair upada. Chce być silną kobieta, by w 5 minut to wszystko zaprzepaścić. Zero konsekwencji. Nie mówię już o żenującym dialogu przy piano seks Wink Czysta groteska Wink Ale to nie temat na takie dyskusje Smile
Magda
Magda
Admin & Dan
Admin & Dan

Liczba postów : 3659

https://twojeseriale.forumpl.net

Powrót do góry Go down

5x07 - The Big Sleep No More - Page 3 Empty Re: 5x07 - The Big Sleep No More

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach