Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gleeee

+38
shiva89
Ania
Homeland1
Limka
MotherChucker
Karo
April
AdriannaArchibald
Kasia
kicksforchicks
Kamila
Layla
Karolina
Joanna
Cas
LanaLang
brulion
chaya
alaa15
Lewandowska
magicmay
Gosiek
igakom
Nika
Citizen Erased
M&M's
coconutP
Ola
Monika
Vivien
andzia
Magda
desertrose
Aniula
Kilmeny
Lise
mmoneya
Gigi
42 posters

Strona 32 z 33 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Next

Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Joanna Czw Mar 14, 2013 7:26 am

oglądam Glee na Foxie i nie moge jak lektor nazywa kota Brittany Lordem Brzuszko ...


Ostatnio zmieniony przez Joanna dnia Czw Mar 14, 2013 8:30 am, w całości zmieniany 2 razy
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Kasia Czw Mar 14, 2013 7:46 am

SŁUCHAM XD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Ola Czw Mar 14, 2013 11:17 am

coooo xDDDD lektorzy <3
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Kasia Czw Mar 14, 2013 9:09 pm

Spoiler:

No tak, więc to jeszcze bardziej potwierdza spekulacje, które ostatnio czytałam.
Albo zawody będą w finałowym odcinku i ND je przegrają, albo to będzie ten końcowy cliffhanger i 5 sezon do połowy nadal będzie podzielony między Limę/NYC, dopóki część postaci nie ukończy szkoły.
A co dalej? Nawet jeśli Blaine, Sam, Artie, Tina i Brittany (nie wiem jak z Sugar i Jezusem) są seniorami to przecież cała nowa 'ekipa' jest chyba na pierwszym roku? No może z wyjątkiem Unique, bo się przeniosła skądś tam.
Serio nie ogarniam tego co oni chcą zrobić.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Ania Czw Mar 14, 2013 9:45 pm

Finał pierwszego sezonu to były regionalne i drugi sezon normalnie jako drugi rok, więc niekoniecznie muszą tutaj robić przedłużenie roku w kolejnym sezonie.
Ja mam nadzieję, że po prostu wezmą Blaine'a i Finna do NY (ewentualnie Brit do pary z Santaną) i tam będą się działy kolejne sezony. Jeśli chodzi o pozostałych bohaterów to może będą okazjonalnie, tak jak w aktualnym sezonie Mike czy Mercedes - bez zagłębiania się w ich dalszą karierę, rodzinę, czy miłości. A akcję z chórem też okazjonalnie, np. ktoś by się wybrał na jakieś przedstawienie przez nich robione, bo Will by ich zaprosił, albo jakoś jeszcze inaczej wątek by był powiązany. Chociaż nie ukrywam, że bardzo by mi się spodobało jakby Glee stało się całkowicie serialem z NY na czele - z wątkami Kurta, Rachel, Blaine'a, Finna i może Santany.

Gubię się co ma być w dzisiejszym odcinku, mógłby ktoś napisać w paru zdaniach najważniejsze spoilery? Smile Kurcze, wszystko mi się zlało w całość Wink
A i o której godzinie dzisiaj? Smile
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Karolina Czw Mar 14, 2013 10:29 pm

Ania napisał:Finał pierwszego sezonu to były regionalne i drugi sezon normalnie jako drugi rok, więc niekoniecznie muszą tutaj robić przedłużenie roku w kolejnym sezonie.
Toteż Kasia napisała:
Albo zawody będą w finałowym odcinku i ND je przegrają, albo to będzie ten końcowy cliffhanger i 5 sezon do połowy nadal będzie podzielony między Limę/NYC, dopóki część postaci nie ukończy szkoły.
Osobiście wolałabym już ten cliffhanger, bo nie lubię jak ND przegrywają i to na tak niskim szczeblu, ale w sumie z taką słabą ekipą...



Ania napisał:Gubię się co ma być w dzisiejszym odcinku, mógłby ktoś napisać w paru zdaniach najważniejsze spoilery? Smile Kurcze, wszystko mi się zlało w całość Wink
A i o której godzinie dzisiaj? Smile
Spoiler:
Emisja chyba o 2.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Ania Czw Mar 14, 2013 10:40 pm

Karolina napisał:
Ania napisał:Finał pierwszego sezonu to były regionalne i drugi sezon normalnie jako drugi rok, więc niekoniecznie muszą tutaj robić przedłużenie roku w kolejnym sezonie.
Toteż Kasia napisała:
Albo zawody będą w finałowym odcinku i ND je przegrają, albo to będzie ten końcowy cliffhanger i 5 sezon do połowy nadal będzie podzielony między Limę/NYC, dopóki część postaci nie ukończy szkoły.
to oznacza, że mój mózg jest po dzisiejszym dniu w takim stanie, że powinnam iść spać, a nie oglądać w nocy serial Wink i chyba padnę jak tydzień temu, ech Wink
Karolina napisał:Osobiście wolałabym już ten cliffhanger, bo nie lubię jak ND przegrywają i to na tak niskim szczeblu, ale w sumie z taką słabą ekipą...
No właśnie to już nie ta sama ekipa co rok temu, mimo, że chciałabym aby wygrali oczywiście, to jednak nie zdziwię się jak przegrają.. Jeśli cliffhanger to naprawdę myślicie, że byłoby to emocjonujące? kwestia czy wygrają czy nie? To chyba nie jest aż tak bardzo uwielbiany wątek przez fanów, raczej postacie i ich relacje są górą. Osobiście obstawiam jakiś wypadek, albo jakąś inną dużą akcję związaną z Rachel, Kurtem, Finnem, Blainem lub Santaną.

Karolina napisał:
Ania napisał:Gubię się co ma być w dzisiejszym odcinku, mógłby ktoś napisać w paru zdaniach najważniejsze spoilery? Smile Kurcze, wszystko mi się zlało w całość Wink
A i o której godzinie dzisiaj? Smile
Spoiler:
Emisja chyba o 2.
Dzięki za info Smile
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Lise Pią Mar 15, 2013 9:08 am

Spoiler:
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Ania Pią Mar 15, 2013 5:14 pm

Już po odcinku, więc piszę bez spoilera:

Ponownie na plus Santana, chociaż chyba przesadzają z jej nagłym przypływem uczuć do Rachel i Kurta, mam nadzieję, że wróci do ich mieszkania. Finn wreszcie poza chórem, konfrontacja z Brodym też pozytywnie, w ogóle Finn był jedną z lepszych postaci dzisiejszego odcinka. Szkoda mi było Blaine'a, mam wrażenie, że strasznie po tyłku dostaje ta postać w tym sezonie. Na minus też to, że bardzo mało Kurta i w ogóle NY Sad No i wątki szkolne - ze wszystkich wątków nowych osób w chórze podobała mi się tylko rozmowa Finna z Marley (ciekawa jestem w ilu głowach zrodził się ship Farley/Minn Wink), reszta (wątek z Ryderem, Unique, Marley, Jakem itd.) mnie nudziła.
Muzycznie średnio mi się podobało, po dzisiejszym odcinku nie mam raczej czego słuchać, a konfrontacje Will-Finn i Sue-Blaine bez szału niestety. Powiem szczerze, że nie mogłam się doczekać aż występ Sue się skończy - bardzo mi się nie podobała piosenka i ta cała plastykowo-różowa otoczka, straszne.

Generalnie nudziłam się na dzisiejszym odcinku, za mało mi NY jak zwykle.

PS. Nie mogę za to się doczekać kolejnego odcinka, świetny trailer Smile
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Ola Nie Mar 17, 2013 12:13 am

Spoiler:
Ogólnie mimo większej ilości minusów, odcinek mi się podobał, ale to oczywiście zasługa Blaine'a, Santany i Sue :>
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Kasia Nie Mar 17, 2013 5:37 pm

W końcu obejrzałam Wink Średniawy odcinek.

Najbardziej mi się podobał performance How To Be A Heartbreaker, wow po prostu. Szkoda, że już nie będzie niedługo duetów Brody'ego i Rachel bo je uwielbiam. To wyszło fantastycznie po prostu.

Na drugim miejscu Cold Hearted Santany, chyba każdy musi zaliczyć swoją sexy solówkę w sali NYADA, czekam na taką w wykonaniu Kurta xD
Swoją drogą jakim cudem ktoś taki jak Adam jest w NYADA, a ktoś taki jak Santana czy Jessie nie? Niepojęte.

Wszystkie mash upy były nudne po prostu nieziemsko.
Chociaż Ryder grający na perkusji I love you
I nie mogłam z tego jak słodziutko brzmiał głosik Blaine'a w tej konfrontacji z Sue, do tego te ruchy niczym baletnica xD

Ogólnie rzecz biorąc gdyby nie to, że Blaine jest postacią nr 1 w Limie to chyba bym nie zniosła tych wątków.
Cała akcja jego wojny z Sue: cement zamiast żelu, STRINGI i samolot po prostu nieziemskie.
Blam <3 Najlepsi, geniusze po prostu. Kocham ten bromance.

+ Finn kopiący meble. Brakowało mi tego.

Teraz minusy.
Za mało NY.
Spoiler:
Nie mogę patrzeć na Willa, to wszystko co powiedział Finnowi było po prostu obrzydliwe. Zachowuje się bardzo żałośnie. Czas dorosnąć.
Wątek Rydera z Unique.
Jeśli to ona będzie Katie to chyba wyrzucę komputer za okno.
Najpierw dają niepotrzebną nadzieję na to, że są jakieś uczucia ze strony Marley, żeby znowu pokazać nam nudne do porzygu Jarley. Debilizm.
Gra aktorska Cory'ego w scenie bójki, nie mogłam na niego patrzeć bez śmiania się xD
Ogólnie scena była dobra, takiej porządnej bójki w Glee jeszcze nie mieliśmy, ale ten tekst Finna o przyszłej żonie... wcześniej o endgame... CREEPY.


No i nie mogę się doczekać Guilty Pleasures, zwłaszcza, że ja i Sam mamy identyczną xD Taylor Swift xD


Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Ola Nie Mar 17, 2013 7:19 pm

Trzy rzeczy o których zapomniałam wspomnieć xD
1. Finn jak wszedł do pokoju gdzie był Brody wyglądał jak przerośnięty nietoperz.
2. Team Finn/Marley istnieje już od dosyć dawna, chyba od Don't dream it's over, była dyskusja o tym, że niby Finn jest dla niej za stary. (Przynajmniej wiele osób n yt tak twierdzi) Wink Ja osobiście zaczęłam ich wtedy shipować, choć wiadomo, że Finn musi być ze swoją "przyszłą żoną".
3. Kasia mi przypomniała ostatnio Rydera z odcinka z Grease, i teraz nie mogę już zupełnie patrzeć na jego włosy. Chcę, żeby wyglądał tak jak wtedy.
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Kasia Nie Mar 17, 2013 8:28 pm

Przypomniało mi się jeszcze coś, jeśli Rachel jeszcze raz użyje słowa 'uncomfortable' to oszaleję Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Kasia Pon Mar 18, 2013 7:09 am

Vivien napisał:Jedyne co mnie ciekawi to ta "unexpected song" Wink

Spoiler:

Strzelam, że chodzi o to. Jak dla mnie unexpected Very Happy
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Vivien Pon Mar 18, 2013 8:14 am

Kasia napisał:
Vivien napisał:Jedyne co mnie ciekawi to ta "unexpected song" Wink

Spoiler:

Strzelam, że chodzi o to. Jak dla mnie unexpected Very Happy
Apff... Znowu? To już nie jestem ciekawa xD
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Kasia Pon Mar 18, 2013 4:16 pm

Dziwnie to będzie brzmiało solo xD Chyba.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Kasia Pon Mar 18, 2013 5:04 pm

Tak mnie bawi ta obsesja Blaine'a na punkcie żelu, że aż to wrzucę tutaj:

Spoiler:
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Ania Pon Mar 18, 2013 6:48 pm

Zachwycam się muzyką z kolejnego odcinka! To będzie jeden z moich ulubionych odcinków jeśli chodzi o piosenki Smile
Jeśli ktoś nie słyszał, to piosenki są tutaj: [You must be registered and logged in to see this link.]
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Joanna Pon Mar 18, 2013 7:11 pm

juz bym chciała ten odcinek Wink
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Kasia Sro Mar 20, 2013 5:57 pm

Wyszedł już cały występ z Wake Me Up Before You Go Go, ale nie ma jeszcze na youtube więc nie mogę wstawić także gdyby ktoś chciał to link do tumblra [You must be registered and logged in to see this link.]


Nie wiem jak ten serial sobie radził bez Blam, to jedna z najlepszych rzeczy jakie mu się przytrafiły <3
Poza tym kolczyk w uchu Darrena xD I te WŁOSY.
Tak bardzo kocham Sama, że niewiele brakuje, żebym shipowała im w inny sposób niż tylko bromance xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Ania Sro Mar 20, 2013 10:16 pm

Ja kompletnie nie widzę ich jako pary, nawet ich przyjaźń jest dla mnie obojętna. Może dlatego, że nie przepadam za Samem. Ja za to powiem, że "Nie wiem jak ten serial aktualnie by sobie radził z wątkami w Limie bez Blaine'a" Wink I mówię to mimo uwielbienia z pierwszych sezonów do Willa - teraz tak prowadzą jego postać, że jest mniej interesujący.

Ech, jeszcze tylko 6 odcinków i koniec sezonu - dobrze liczę? A potem mam nadzieję oglądać Blaine'a już w NY z Kurtem Smile

W ogóle czytałam w komentarzach na filmwebie, że
Spoiler:
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Kasia Czw Mar 21, 2013 12:02 am

Kasia napisał:
Spoiler:

No tak, więc to jeszcze bardziej potwierdza spekulacje, które ostatnio czytałam.
Albo zawody będą w finałowym odcinku i ND je przegrają, albo to będzie ten końcowy cliffhanger i 5 sezon do połowy nadal będzie podzielony między Limę/NYC, dopóki część postaci nie ukończy szkoły.
A co dalej? Nawet jeśli Blaine, Sam, Artie, Tina i Brittany (nie wiem jak z Sugar i Jezusem) są seniorami to przecież cała nowa 'ekipa' jest chyba na pierwszym roku? No może z wyjątkiem Unique, bo się przeniosła skądś tam.
Serio nie ogarniam tego co oni chcą zrobić.

Już pisałam o tym, są różne spekulacje, podejrzewam że sami RIB jeszcze nie wiedzą skoro dopiero 19 odcinek mają na tapecie.
Podczas ostatnio odcinka pomyślałam sobie, że właściwie nikt z nowych nie ma żadnych wątków ze starymi członkami chóru, no może Marley 2 razy gadała z Finnem i Brittany. Więc może dobrze, że są tacy odizolowani i może będzie można się ich jakoś pozbyć xD
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Ania Czw Mar 21, 2013 1:44 am

Kasia napisał:Podczas ostatnio odcinka pomyślałam sobie, że właściwie nikt z nowych nie ma żadnych wątków ze starymi członkami chóru, no może Marley 2 razy gadała z Finnem i Brittany. Więc może dobrze, że są tacy odizolowani i może będzie można się ich jakoś pozbyć xD
Coś w tym jest, podział jest dość wyraźny, jeśli nawet "starzy" pojawiali się w szkole to bardziej w kontekście pozostałych znajomych z poprzednich sezonów, bądź jako doradcy, już jaki ci "starsi" - pamiętam jak Mercedes mówiła do Kurta i Rachel, że dzieciaki są niesamowite, czy coś w tym stylu, dorosła pani powiedziała Wink)) śmieję się, bo jeszcze rok temu to ona była w tym składzie. I masz chyba racje że to może zmierzać do tego, że będzie łatwiej się nowych pozbyć, bo jeśli skupią się (a tak jakoś zakładam) na dawnych członkach chóru i ich wątkach to nie będą mieli raczej powiązania z nowymi.
Ciekawa jestem tylko co zrobią z Willem, Emmą, Sue czy Beiste, jedne z ważniejszych postaci, ale związane typowo z liceum. Marzy mi się aby Will z Emmą też trafili do NY Wink

A co do marzeń na najbliższy czas to fajnie jakby pojawił się Burt i Carole (jej chyba w ogóle w tym sezonie nie było) - rozgrzebali bardzo ciężki temat choroby i nic z tym nie robią, więc jaki był w tym cel? Kurt ma świetne relacje z Burtem, a teraz nawet nie wspomina słowem o tacie? Ponadto Finn - też zero jego reakcji czy cokolwiek, a to jednak jego ojczym.

Edit: chcę też Isabelle!!! Uwielbiam tę postać! Niech jeszcze się pojawi, mogłaby zostać na stałe, w końcu Kurt może by mógł mieć nienormowany czas pracy i pogodzić to z NYADA. Dzisiaj oglądałam fragmenty z czwartego sezonu i Isabelle jest tak świetna, tak pozytywna, jest tak super osobą dla Kurta, potrafiłaby mu doradzić w wielu sprawach, realizować marzenia z tej "modowej" strony jego zainteresowań. Szkoda, że ten wątek zniknął (mam nadzieję, że tylko tymczasowo), bo była tak fajną osobą, że szkoda by było aby taka postać więcej się nie pojawiła Sad
Ania
Ania
Chair & Kurt
Chair & Kurt

Liczba postów : 1184

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Limka Czw Mar 21, 2013 4:57 pm

Jeszcze Puck i Kitty mają wątek. Very Happy

Ja sama nie wiem. Bo z jednej strony niezbyt podoba mi się 4. sezon i to, że jest to rozdzielone między NY a Limę, a z drugiej jak by zostawili tylko Limę, to byłoby bez sensu, a jak sam NY, to również czułabym niedosyt, bo brakowałoby mi części postaci, chociażby Willa i Emmy.
Chyba najlepsza była by akcja w NY, ale jakby przenieśli tam większość postaci, ale to też jest trochę takie nierealne, bo co, nagle wszyscy się tam wyprowadzą? Ale jak mam wybierać między NY, a Limą, lepszy NY. Bo tak, jak jest teraz, że jest rozdzielone na dwa miejsca, nie jest dobrze.
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Kasia Czw Mar 21, 2013 6:04 pm

Czytałam wczoraj w ogóle jakieś stare wywiady z Ryanem po 3 sezonie, gdzie mówił, że w 4 nie będzie nikogo ze starej obsady i tym podobne Very Happy

Na szczęście poszedł po rozum do głowy. Mam nadzieję, że teraz też tak zrobi, bo nie oszukujmy się, ale odsetek fanów, których interesują nowi członkowie ND jest naprawdę niewielki i jak dla mnie to też takie zainteresowanie w zastępstwie bardziej, bo nie ma starych postaci.

Ja bardzo nie lubię Willa więc nie byłoby mi szkoda gdyby pozbyli się tej postaci, bo Emma, którą uwielbiam i tak nie dostanie nigdy wątku bez niego.
Jedyne kogo szkoda to Sue, Figgins i Beiste. I o ile tej ostatniej dwójki może zabraknąć to nie wyobrażam sobie, że Ryan chciałby dalej robić serial bez Lynch. Więc z całkowitym wyeliminowaniem Limy naprawdę jest problem. Poza tym Ryan kocha swoje obrzydliwie nudne Jarley i Jacoba.
(fun fact: Jarley go nie nudzi, a Fabrevans porzucił od tak bo mu się ZNUDZIŁO, dzięki Ryan)

Poza tym też brak starej obsady nie jest chyba do końca jego winą, Dianna zajęła się graniem w filmach, a Amber z tego co słyszałam działa coś na Broadwayu.
Mam nadzieję, że przypadkiem Chrisowi nie przyjdzie do głowy coś tego typu, bo bez niego ten serial na pewno by nie pociągnął długo. Poza tym on jest pupilkiem Ryana, więc raczej go łatwo nie wypuści. Podobnie jak Lei, Darrena i wydaje mi się, że Nayi.

A co do nierealności niektórych wątków to wkurza mnie ostatnio takie gadanie. Wiem, że Glee się zmieniło i jest bardziej dramatyczne niż komediowe, ale mimo wszystko to jest Glee czyli królestwo absurdów.
Nikomu nie przeszkadzało, że to nierealne kiedy Sue zrzucała ludzi ze schodów i powodowała ciężkie uszczerbki na zdrowiu, a nagle problemem jest że kilka osób zamieszka w tym samym (ogromnym!) mieście.
Tak samo jak ludzie nie przeżywali specjalnie tego, że prawie każdy członek chóru był z każdym, zdradzali się ze sobą nawzajem, zakochiwali w kim się da i co tam jeszcze, a na końcu i tak byli wielką kochającą się rodzinką, a przeszkadza że na studiach nie można już być ze swoją licealną miłością bo to nierealne. Jak dla mnie to jest wymyślanie na siłę.
Nie mówię, że u nas na forum tak jest, ale w innych miejscach non stop się z tym spotykam.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Gleeee - Page 32 Empty Re: Gleeee

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 32 z 33 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach