Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

90210

+35
PLL
juka13
chicane
Asia__
holly10
asiullas
Karola_96
kam1105
Vogue.
Adrianna_
Limka
AdriannaArchibald
CallMeLady
Joanna
karolla
xoxo-Anja
Karo
lana
Gosiek
shiva89
Monika
xAaliyahxx
iwwuuska
Alveaenerle
skyscraper
Vivien
Jen
frejabeha
MotherChucker
Kilmeny
Lise
Gigi
mmoneya
Magda
Karolina
39 posters

Strona 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Którą z postaci 90210 lubisz najbardziej?

90210 - Page 5 Vote_lcap9%90210 - Page 5 Vote_rcap 9% 
[ 5 ]
90210 - Page 5 Vote_lcap2%90210 - Page 5 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
90210 - Page 5 Vote_lcap0%90210 - Page 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
90210 - Page 5 Vote_lcap11%90210 - Page 5 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
90210 - Page 5 Vote_lcap36%90210 - Page 5 Vote_rcap 36% 
[ 19 ]
90210 - Page 5 Vote_lcap15%90210 - Page 5 Vote_rcap 15% 
[ 8 ]
90210 - Page 5 Vote_lcap19%90210 - Page 5 Vote_rcap 19% 
[ 10 ]
90210 - Page 5 Vote_lcap0%90210 - Page 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
90210 - Page 5 Vote_lcap2%90210 - Page 5 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
90210 - Page 5 Vote_lcap0%90210 - Page 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
90210 - Page 5 Vote_lcap0%90210 - Page 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
90210 - Page 5 Vote_lcap6%90210 - Page 5 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
90210 - Page 5 Vote_lcap0%90210 - Page 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
90210 - Page 5 Vote_lcap0%90210 - Page 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
90210 - Page 5 Vote_lcap0%90210 - Page 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Wszystkich Głosów : 53
 
 

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by Karolina Czw Maj 31, 2012 1:15 pm

Liam, Dixon i Ade chyba w ogóle nie zaczynali studiów. Annie miała iść do tego Carnegie Mellon ale znalazła dowód Vanessy więc nie wyjechała, a potem nie było o jej studiach ani słowa. Jest to dość żenujące, biorąc pod uwagę że ona plotła o tej uczelni przez 1,5 sezonu, ale ok... Silver dostała się na NYU ale ostatecznie nie wyjechała. Czemu? Nie wiem. Navid studiował 2 miesiące na Princeton a potem wrócił do dziewczyny, która ma go głęboko w poważaniu i już został. Naomi chyba jako jedyna normalnie studiuje na CU, choć ostatnio bardziej była zainteresowana organizowaniem imprez i przerywaniem ślubów niż naukąWink
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by Joanna Czw Maj 31, 2012 1:36 pm

Silver nie wyjechała bo rozstała sie a raczej rzucił ja facet, ktory adoptował corke Ade w 1 sezonie Razz rzucił ja bo była przyjaciólka Ade i dzieki niej Ade spotkała sie z córeczka:P
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by iwwuuska Czw Maj 31, 2012 1:57 pm

Kolejny zbieg okoliczności Very Happy pamiętam tą sytuację, tak mi się śmiać chciało... ale jak mieli pogodzić Silver z Ade. Na dobre wyszło, gdyż lubię ich przyjaźń Wink

a skoro mowa o tym facecie, to myślałam, że to właśnie na niego zdecydowała się Silver, by został ojcem jej dziecka, wiem, że wyjechał do NY, ale to była moja pierwsza myśl, cóż za rozczarowanie Very Happy hehe...

heh, oglądając seriale GG i 90210 można dojść do wniosku, że studia są tylko dodatkiem do życia i wcale nie trzeba poświęcać na nie czasu Very Happy
iwwuuska
iwwuuska
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 59

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by Karolina Czw Maj 31, 2012 3:46 pm

Ja jak zobaczyłam Silver mówiącą do kogoś o tym dziecku to od razu pomyślałam o Teddym. Zrobić sobie dziecko z przyjacielem-gejem to baaaaaaardzo w stylu Silver.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by iwwuuska Czw Maj 31, 2012 4:29 pm

tylko ja już zapomniałam o istnieniu Teddiego... czyżby powrócił na dłużej??
a może Silver przez wakacje mózg się przeczyści i zrezygnuję z tego głupkowatego pomysłu. Albo zobaczymy już ją z dużym brzuszkiem Very Happy
iwwuuska
iwwuuska
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 59

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by Joanna Pią Cze 01, 2012 6:39 am

dla mnie Teddy byl zaskoczeniem, bo nie pomyslalam o nim sobie Razz ale nie myslalam wtedy o nikim wiec rozczarowania nie bylo Razz wszystko możliwe Razz moze zobaczymy Silver juz blizej rozwiazania Razz akcja seiralu 9 miesiecy pozniej Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by iwwuuska Pią Cze 01, 2012 10:44 am

hehe, chyba bym się zastanowiła, czy oglądać dalej ten serial...... po co dzieci dziewczyną w tak młodym wieku ?? ciekawe jakby to rozwiązali, bo musi utrzymać siebie i dziecko, prawda? ciocia Naomi, albo ciocia Annie pomogą??

ja rozumiem, że poruszają ważny temat dotyczący raka, ale niech nie robią z niej takiej osoby !! ;D

jeden wątek z dzieckiem wystarczy, hehe ;D
iwwuuska
iwwuuska
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 59

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by Karolina Pią Cze 01, 2012 12:22 pm

Spokojnie, żadnego dziecka nie będzie;D Jestem tego pewna. Dziecko w takim serialu to sam kłopot bo bardzo zawadzałoby scenarzystom w pisaniu kolejnych wątków dla Silver. Nie może wyjść na imprezę - bo ma dziecko. Nie może spotkać się z dziewczynami na mieście - bo ma dziecko. Nie może nawet uprawiać seksu z Liamami i innymi w swojej klitce - bo ma dziecko. Obstawiam, że a) Silver się rozmyśli b) Teddy się ostatecznie nie zgodzi c) Silver poroni d) urodzi, ale zaraz po tym wyleci ze stałej obsady i będzie wracała jako guest star ewentualnie.
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by iwwuuska Pią Cze 01, 2012 2:33 pm

Aby Twoje sugestie się sprawdziły ;D i dla siebie chciałabym, by Silver się po prostu rozmyśliła (przemyśli sobie wszystko i stwierdzi, że dziecko w jej wieku to zbyt duża odpowiedzialność, studia i kariera ważniejsze ) a przecież tam jest takie modne adoptowanie dzieci - Silver ma rozwiązanie na przyszłe lata Wink
Niech dziewczyna się wyszaleje za wszystkie inne bohaterki, bo te stały się "babcine" ;D
iwwuuska
iwwuuska
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 59

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by Joanna Czw Lip 05, 2012 12:13 pm

mała dawka spoilerów na temat 5 sezonu 90210:

Spoiler:
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by Karo Czw Lip 05, 2012 4:12 pm

Ten serial jest już tak poryty, że GG to przy nim pikuś Razz

Spoiler:

Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by Jen Czw Lip 05, 2012 9:29 pm

W tym serialu fason trzyma tylko Navid. Jako jedyny jest stały w uczuciach, był tylko z Ade i Silver ( i miał przelotną znajomość z jedną dziewczyną w 2 sezonie), obie naprawdę kochał (a Silver kocha nadal) i nie były to miłości na na kilka odcinków. Reszcie takie pojęcie jak stałość w uczuciach, nie jest chyba znane.
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by Karolina Czw Lip 05, 2012 9:35 pm

Zgadzam się z Jen. Navid jest najfajniejszą postacią w tym serialu i jako jedyny nie zakochuje się na zabój w każdej dziewczynie, na którą spojrzy. Szkoda tylko, że obiekty jego westchnień okazują się ostatecznie takimi wariatkami. Lubiłam go z Silver, ale w ostatnim sezonie (a już szczególnie w ostatnich odcinkach) ona odwaliła taki cyrk, że straciłam do niej całą sympatię. Więc z jednej strony nie chciałabym, żeby zrobili z Navida kolejnego chłoptasia skaczącego z kwiatka na kwiatek a z drugiej z chęcią zobaczyłabym go u boku jakiejś fajnej, sympatycznej, normalnej dziewczyny. I bądź tu człowieku mądry...
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by Joanna Czw Lip 05, 2012 9:45 pm

ja za Navidem za bardzo to nie przepadam, niby ok chłopak ale moim zdaniem czegoś mu brakuje ;/ plus oczywiście ze jest stały w uczuciach chociaż wolałam go z Ade niz z Silver( może dlatego ze Silver przestałam lubić po 1 sezonie Smile )
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by Joanna Czw Lip 19, 2012 3:02 pm

Spoiler:
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by CallMeLady Czw Lip 19, 2012 8:04 pm

za to ojciec ma go ciagle w d.... lol
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by Karolina Czw Lip 19, 2012 8:28 pm

Oby przyjechała z Matthewsem:D
Karolina
Karolina
Carter & Czas Honoru
Carter & Czas Honoru

Liczba postów : 4308

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by AdriannaArchibald Czw Lip 19, 2012 8:53 pm

A ja tam uwielbiam Silver, za to jakoś za Navidem nie przepadam. Ogólnie to uwielbiałam ją z Teddym.No i jestem ogromną fanką Lannie. <3
AdriannaArchibald
AdriannaArchibald

Liczba postów : 17

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by shiva89 Czw Sie 09, 2012 1:04 pm

spoilery dot. 5 sezonu:
* Lori Loughlin powraca do 90210 w premierowym odcinku. Mama Annie i Dixona powróci z względu na wypadek adoptowanego syna. Pomoże mu dojść do siebie (lub planować jego pogrzeb).
* Nowy chłopak w życiu jednej z dziewczyn! Producenci chcą bardzo przystojnego speca komputerowego który będzie również sportowcem z temperamentem. Naukowiec da się w znaki. Rola zapowiedziana na razie na kilka odcinków.
* Pojawi się Megan. Będzie to urocza 20 latka z grupowej sesji terapeutycznej na którą będzie chodził Dixon po wypadku.Wątek i postać będą w serialu przez cały sezon.Postać zagra Jessica Parker Kennedy,opowie ona swoją historię na sesji. (To po co spoilerują, że Dixon umrze, skoro będzie chodził na terapię?)
* Nowa postać-Kendall będzie to dziewczyna grająca w reklamach i zajmująca się marketingiem.
* Liam wpadnie w kłopoty z udziałem swojego nowego kolegi.
* Teddy pojawi się na co najmniej 3 odcinki.Postać wystąpi w 100 odcinku serialu czyli ósmym w nadchodzącym sezonie.
* Lindsey Mckeon zagra nową postać Suzanne i pojawi się w trzecim odcinku nowego sezonu serialu. To pewna siebie pacjentka szpitala, która umie emocjonalnie walczyć z swoją chorobą i całą sytuacją medyczną. Postara się również psychicznie wesprzeć Silver "na duchu", będzie dla niej mentorem. Erin nosi gen Barca zwiększający podatność raka piersi i będzie z pomocą Suzanne powoli godziła się z świadomością, że ten gen ma.
Patti Carr mówi: "Ona gra postać, która również posiada gen Barca" Silver ma teraz dwie choroby wspólnymi siłami oswoi się z tym jaki to duży problem i zda sobie sprawę że musi walczyć.
* W 5 sezonie gościnny muzyczny występ bostońskiego artysty Sammy'ego Adamsa,pojawi się w jednym z październikowych odcinków na imprezie zorganizowanej przez Naomi.

źródło: ethanannie90210.bloog.pl
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by Karo Sob Paź 20, 2012 9:24 am

Oglądał ktoś nowe odcinki? Ja na prawdę nie wiem czemu jeszcze to oglądam. Very Happy wszystko jest tak sztuczne i naciągane, że aż żal patrzeć.

Spoiler:

Szczerze mówią to większość tych ich dramatów mnie śmieszy. Strasznie naciągane wątki.
Z tego co widziałam na filmwebie ten sezon ma mieć 11 odcinków. Czy to już ostatni sezon w taki razie? Szczerze mówiąc mam taką nadzieję, bo chce wiedzieć jak się skończy, ale moja cierpliwość już się kończy.
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by Limka Sob Paź 20, 2012 9:36 am

Ja oglądam.

Fakt, to już nie jest to samo, ale z Plotkarą jest przecież podobnie. Jedynie TVD moim zdaniem wystartowało bezbłędnie, ale nie o tym temat.

Porozwalali wszystkie moje ulubione shipy już dawno i raczej nie ma już nadziei na to, żeby którykolwiek z nich miał wrócić. W tym serialu rozwalają związki bezpowrotie, bo np. w Plotkarze jeszcze można liczyć na powrót jakiejś pary, a tutaj już nie. Jedynie Naomi i Max są wyjątkiem, ale oni nie obchodzą mnie jakoś bardzo.

Ja zawsze najbardziej lubiłam Naviannę.
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by Karo Sob Paź 20, 2012 10:52 am

Tak GG też się stoczyła, ale wciąż czekam na odcinki z niecierpliwością, a tutaj to tylko tak nadrabiam od czasu do czasu po kilka odcinków. Nie odczuwam żadnej ciekawości, ani żadnego większego przywiązania do tego serialu. Ot, po prostu chce zobaczyć jak się zakończy. No,ale to moje prywatne odczucia Smile

Najbardziej podobał mi się pierwszy sezon, później już tylko w dół. Najbardziej mnie wkurzyli, że tak zepsuli Ade, bo bardzo ją lubiłam i też byłam za Navianną. Szkoda, że tak daleko odeszli od tego shipu. Za bardzo ich tam miksująVery Happy każdy z każdym, wszyscy się wymieniają w obrębie swojej grupy i później już nawet nie ma do czego wracać. Może jeszcze wrócą do Annie i Liama (chociaż wolałam relację Liam/Naomi, no ale to już wiadomo, że nie wróci), bo Silver mi w ogóle do niego nie pasuje. Uwielbiałam Dixona z Silver, ich początki były świetna, dopóki nie zrobili z Silver wariatki i Dix się chyba wystraszył Wink Ech, aż mi żal jak pomyśle jakie fajne pary zaprzepaścili.
No,ale dobra;p Musiałam sobie ponarzekać Razz
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by Vivien Sob Paź 20, 2012 10:56 am

Po rozpadzie Liam i Naomi ten serial przestał mnie wciągać. A zrobienie Liama i Annie to już był dla mnie koniec. A jak jeszcze dorzucili do tego Silver, przestałam to oglądać.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by Limka Sob Paź 20, 2012 11:16 am

Faktycznie, zepsuli postać Ade w 3 sezonie, ale w 4 sezonie wróciła ta, którą lubiłam, szkoda tylko, że nie jest z Navidem. Dla mnie najgorsza para do Silver i Navid, bo przez nią rozpadł się mój ulubiony ship.

Mi już Liam prędzej do Silver pasuje niż do Annie, bo to była tak przesłodzona i nudna para, że patrzeć na nich nie mogłam. Bardziej irytujący Liam był tylko z Vanessą.

Liam i Naomi też byli dobrzy, ale to stare czasy i już nie chciałabym raczej ich powrotu. Lubię Naomi z Maxem.

A Navid? Nie pasuje do nikogo poza Ade. Natomiast Ade lubiłam jeszcze z Dixonem, ale już mi się znudzili i teraz chciałabym ją z Taylorem (tym nowym), bo widać, że coś jest na rzeczy. Smile Bo i tak już małe szanse, że z Navidem do siebie wrócą.

A co do postaci Silver to bardzo ją lubię, ale irytuje mnie w niej jedno i tu ma duży minus jako postać - była już albo łączyło ją coś ze wszystkimi głównymi chłopakami w serialu (Dixon, Ethan, Teddy, Navid, Liam). Lekkie przegięcie, nie uważacie? :/
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by Karo Sob Paź 20, 2012 11:47 am

Z Silver zdecydowanie przesadzają. Była fajną postacią kiedyś,ambitną i rozsądną, a teraz? Łączenie jej ze wszystkimi facetami w serialu to totalne zniszczenie tej postaci. Dla mnie Silver tylko z Dixonem. Z Navidem byli strasznie bezbarwni i jakoś nigdy nie czułam tego wielkiego uczucia między nimi. Ale jak już to trwało tak długo (w sumie to chyba jedna z dłuższych relacji w 90210) to mogli się tego trzymać, bo między nią a Liamem to już w ogóle niczego nie wyczuwam.

Swoją drogą Liam to według mnie kompletnie zmarnowany potencjał. Myślałam, że będzie kimś na wzór Dylana z BH90210, a wyszła porażka. Te jego oświadczyny,lol, zrobił się wręcz żałosny. Dlatego uwielbiam jego czasy z Naomi, było w nim wtedy jeszcze coś niegrzecznego i szalonego:)

Navid i Ade byli super i wciąż lubię ich relacje:) ale za bardzo namieszali między nimi.

Annie z kolei nigdy nie była moją ulubienicą, w sumie najlepszą jej połówką był Ethan, ale to już stare dzieje. Ale na pewno wolę ją z Liamem niż Silver.
Karo
Karo
Chair & Zade
Chair & Zade

Liczba postów : 1211

Powrót do góry Go down

90210 - Page 5 Empty Re: 90210

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach