Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

90210

+35
PLL
juka13
chicane
Asia__
holly10
asiullas
Karola_96
kam1105
Vogue.
Adrianna_
Limka
AdriannaArchibald
CallMeLady
Joanna
karolla
xoxo-Anja
Karo
lana
Gosiek
shiva89
Monika
xAaliyahxx
iwwuuska
Alveaenerle
skyscraper
Vivien
Jen
frejabeha
MotherChucker
Kilmeny
Lise
Gigi
mmoneya
Magda
Karolina
39 posters

Strona 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Którą z postaci 90210 lubisz najbardziej?

90210 - Page 6 Vote_lcap9%90210 - Page 6 Vote_rcap 9% 
[ 5 ]
90210 - Page 6 Vote_lcap2%90210 - Page 6 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
90210 - Page 6 Vote_lcap0%90210 - Page 6 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
90210 - Page 6 Vote_lcap11%90210 - Page 6 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
90210 - Page 6 Vote_lcap36%90210 - Page 6 Vote_rcap 36% 
[ 19 ]
90210 - Page 6 Vote_lcap15%90210 - Page 6 Vote_rcap 15% 
[ 8 ]
90210 - Page 6 Vote_lcap19%90210 - Page 6 Vote_rcap 19% 
[ 10 ]
90210 - Page 6 Vote_lcap0%90210 - Page 6 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
90210 - Page 6 Vote_lcap2%90210 - Page 6 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
90210 - Page 6 Vote_lcap0%90210 - Page 6 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
90210 - Page 6 Vote_lcap0%90210 - Page 6 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
90210 - Page 6 Vote_lcap6%90210 - Page 6 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
90210 - Page 6 Vote_lcap0%90210 - Page 6 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
90210 - Page 6 Vote_lcap0%90210 - Page 6 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
90210 - Page 6 Vote_lcap0%90210 - Page 6 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Wszystkich Głosów : 53
 
 

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by Jen Nie Paź 21, 2012 9:28 am

Zapowiada się słaby sezon.
Wątki pozostawiają wiele do czynienia, jak zwkle robione byle jak, aby później w mgnieniu przeskoczyć do kolejnych, bez dobrego zamknięcia poprzednich. Bohaterzy też jacyś bardziej bezbarwni niż wcześniej. Jeszcze Naomi się trzyma, ale to zawsze była postać trochę komediowa i łatwiej jest ją w miarę ciekawie poprowadzić.
Ade widzę, że wraca do swoich nawyków z liceum, chodząc do łóżka z byle kim. Jak zwykle klasa.
Silver irytuje. Pies ogrodnika, na dodatek pomysł z Teddy'm jako ojcem jej dziecka niezbyt trafiony.
Reszty nie ma co komentować nawet. Dodam tylko, że Max i Teddy wyglądają okropnie z nowymi fryzurami. Za to Navid wyrasta na największe ciacho w serialu, czego wcześniej bym nie powiedziała. Zmiana fryzura, stylu zdecydowania na plus. Zmężniał bardzo. I Silver też piękna, długie włosy jej służą.
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by karolla Pon Paź 22, 2012 7:36 pm

Silver wkurza strasznie, nic nie pozostało ze zbuntowanej indywidualistki z I sezonu, lgnie do każdego faceta, który wykaże jej jakiekolwiek zainteresowanie i to że była z każdym facetem z paczki zrujnowało totalnie jej postać.

Navid i Ade - uwielbiam, fajnie że przynajmniej odbudowali ich relacje na poziomie przyjaciół, mogliby wrócić do siebie, byłoby super zwłaszcza kiedy przypomni się ich związek z I sezonu I love you byli moimi ulubieńcami!

Jak dla mnie mimo wszystko 90210 wypada na tą chwilę duuzo lepiej niz GG które nudzi już strasznie, jak dla mnie serial jest ok, od 3 sezonu zaczął mnie trochę nudzić, za to końcówka 4 sezonu się rozkręciła znowu. 5 szału nie ma ale idzie oglądać Wink Na pewno to czym psują ten serial to istna moda na sukces w życiu uczuciowym , łączą każdego z każdym, rozbijają wszystkie shipy które tworzą jako bratnie dusze, super pary, prawdziwe miłości a po chwili wszystko im mija, ucinają wątki i już do nich nie wracają - pod tym względem straszny brak konsekwencji niestety i to jak dla mnie największy minus serialu.
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by Jen Pon Paź 22, 2012 8:24 pm

Aaa, zapomniałam dodać. To, co zawsze stawiało u mnie GG wyżej od 90210, to aktorstwo. Co by nie mówić, w GG potrafią coś tam zagrać, a niektórzy nawet całkiem zdolni są. W 90210 niestety gra stoi na słabiutkim poziomie. Czasami aż by się chciało zamknąć oczy i nie patrzeć na tą amatorkę. Prym wiodą aktorzy grający Annie, Ade i Liama. Koszmarki jakieś.
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by Limka Pon Paź 22, 2012 8:48 pm

karolla napisał:Navid i Ade - uwielbiam, fajnie że przynajmniej odbudowali ich relacje na poziomie przyjaciół, mogliby wrócić do siebie, byłoby super zwłaszcza kiedy przypomni się ich związek z I sezonu I love you byli moimi ulubieńcami!

O, tak, zgadzam się!

Mogliby przywrócić moją kochaną Naviannę.

Edit:

Widział ktoś najnowszy?

Troszkę nudnawy ten 3 odcinek. Chociaż nie do końca spisuję go na straty, bo było kilka momentów, które mi się podobały.

Chyba najciekawszy wątek Naomi i Aleca. Od początku wiedziałam, że nie zmienił swojego stosunku do Naomi i że nie można mu ufać, no i miałam rację! Ciężka próba czeka teraz Maxa i Naomi.

Liam, Annie, Dixon - nuda.

Ade też nie miała jakiś super scen w tym odcinku, ale mimo to przyjemnie się oglądało sceny z jej udziałem, bo to moja ulubiona postać. Cieszę się, że znowu są takimi dobrymi przyajciółkami z Silver i że ogólnie cała paczka znowu jest razem.

Gdzie Navid? Sad Moja druga ulubiona postać. Duży minus za jego brak.

I mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodziło z rozbieraną sesją Silver? Bo nie zrozumiałam tego wątku. Domyślam się tylko, że ma to jakiś związek z jej zajściem w ciążę.

Zepsuli niestety postać Silver. Ale i tak ją dalej lubię, mimo wszystko...
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by Adrianna_ Czw Paź 25, 2012 12:33 pm

moją ulubioną postacia jest Ade oczywiście Smile

podoba mi sie jej styl ubierania sie , wogóle ślicznie wygląda i w długich i w krótkich włosach, może wkurzała mnie w 3 sezonie troche no ale wyszła na prostą naszczęście Smile

maz zal do scenarzystów ze związali Ade z Dixonem, nie kibicuje temu związkowi, Ade powinna byc z Navidem Razz
Adrianna_
Adrianna_
Dorota & Gossip Girl
Dorota & Gossip Girl

Liczba postów : 160

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by Limka Czw Paź 25, 2012 3:24 pm

Adrianna_ napisał:moją ulubioną postacia jest Ade oczywiście Smile

podoba mi sie jej styl ubierania sie , wogóle ślicznie wygląda i w długich i w krótkich włosach, może wkurzała mnie w 3 sezonie troche no ale wyszła na prostą naszczęście Smile

maz zal do scenarzystów ze związali Ade z Dixonem, nie kibicuje temu związkowi, Ade powinna byc z Navidem Razz

Zgadzam się ze wszystkim.

Chociaż polubiłam nawet Ade w długich włosach, mimo, że na początku nie mogłam się przekonać.
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by Adrianna_ Pią Paź 26, 2012 2:10 pm

Czemu?? Wg mnie Ade wygląda o niebo lepiej w długich niz w krótkich Smile ale ona ma taki tym urody ze we wszystkim jej ladnie Smile
Adrianna_
Adrianna_
Dorota & Gossip Girl
Dorota & Gossip Girl

Liczba postów : 160

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by Limka Pią Paź 26, 2012 8:42 pm

Chyba po prostu byłam przyzwyczajona do krótkich, ale teraz spodobała mi się w długich i w takich ją właśnie wolę. Zresztą ogólnie długie włosy bardziej mi się podobają.
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by Limka Wto Lis 06, 2012 8:04 pm

Co sądzicie o najnowszym odcinku?

Mnie się osobiście tak sobie podobał. Ja nie wiem, co się dzieje z tymi serialami, to już nie jest to samo, co kiedyś. Chociaż i tak 90210 wypadło wg mnie lepiej niż GG.

Naomi i Max na początku trochę nudy, ale pod koniec, gdy Max wyjawił jej, że wie o pocałunku, to tak mi się jej szkoda zrobiło. Szybko się dowiedział, myślałam, że dłużej to pociągną. Oby jej wybaczył.

Silver i jej rozbierane zdjęcia, no comments.

Annie, Liam, Dixon, a nawet Navid - nudy.

Jedynie Ade miała ciekawe wątki. Podobała mi się zwłaszcza scena z piosenką Jessiki, jak wystąpiła przed Taylorem i się całowali. <33 Oni tak do siebie pasują, mam nadzieję, że Ade rzuci Dixona i będzie z Taylorem. Smile
W ogóle Ade ślicznie wyglądała w tym odcinku, zresztą reszta dziewczyn też.^^
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by Vogue. Sro Lis 07, 2012 5:32 pm

90210 podobało mi się szczególnie przez pierwsze dwa sezony. Trzeci też ok, ale czwarty i piąty są już dużo słabsze. Najnowsze odcinki są po prostu takie sobie - niezłe, ale szału nie ma. Chyba nie mają już pomysłów na ciekawe wątki.

Jeśli chodzi o bohaterów to uwielbiam Naomi, od początku to moja ulubiona bohaterka. Poza tym bardzo lubię Navida (w tym momencie to moja ulubiona postać męska) i Ade. Silver była świetna na początku, ale im dalej tym gorzej. Annie od zawsze nie lubiłam, o Dixonie nie mam zdania. Liam był świetny jako bad boy (tak samo Teddy), ale ze wszystkich oczywiście musieli zrobić ciepłe kluchy.
Kiedyś moją ulubioną parą byli Naomi i Liam oraz Ade i Navid, a teraz to w zasadzie nikomu specjalnie nie kibicuję.
No i to co mnie wkurza w tym serialu - każdy z każdym. Dosłownie. Naomi niby wydaje się być najbardziej rozwiązła, a jako jedyna nie tyka się chłopaków przyjaciółek. Silver jest w tym mistrzynią xD.
Vogue.
Vogue.
Dair & Date
Dair & Date

Liczba postów : 66

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by Limka Sro Lis 07, 2012 6:05 pm

W sumie to u mnie bardzo podobnie z postaciami. Też najbardziej lubię Ade, Naomi, Navida. Mają najciekawsze wątki, nie to co mdli Teddy, Liam, Dixon czy Annie, która jest tak przesłodzona, że patrzeć się na nią nie da. Silver lubię, ale nie tak jak kiedyś, zgadzam się, że zepsuli jej postać.
A shipowałam zawsze Ade i Navidowi, chciałabym, żeby do siebie wrócili, ale wątpię, że tak się stanie... Naomi i Liam też byli ok, ale z Maxem też tworzy dobrą parę.


Co do każdy z każdym, to uwierz mi, nie ma tak żle - porównaj sobie z GG! W 90210 jest jeszcze bardzo dużo możliwości do stworzenia. Very Happy Jedynie Silver była ze wszystkimi.
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by Adrianna_ Sro Lis 07, 2012 8:17 pm

silver spala z kim popadnie wręcz.. Razz
w pierwszym sezonie ją lubialam potem mnie juz zaczęła wkurzać, Liam tak samo, o Teddym nie powiem slowa bo mi ich brak, Navid to najlepsza i najbardziej meska , męska postac w tym serialu Smile

90210 duzo stracilo, ale momentami jest lepsze i ciekawsze niz GG:P
Adrianna_
Adrianna_
Dorota & Gossip Girl
Dorota & Gossip Girl

Liczba postów : 160

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by Limka Sro Lis 07, 2012 8:22 pm

Ja mimo wszystko wolę GG. Ale piewsze sezony 90210 były naprawdę świetne i wciągające. Serial zaczęłam oglądać jakieś pół roku temu, a wszystkie sezony nadrobiłam w jakiś miesiąc.
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by Limka Wto Lis 13, 2012 6:39 pm

Co sądzicie o najnowszym odcinku?

Dla mnie był taki sobie.

Większość bohaterów, czyli Annie, Dixon, Silver, Liam, Navid - straszne nudy. Nawet nie chce mi się ich komentować. No, może poza tym, że Liam jest żałosny. Very Happy

Prym w tym odcinku zdecydowanie wiodła Naomi - jej akcja była świetna! AnnaLynne bardzo dobrze grała. I to był zdecydowanie najciekawszy wątek tego odcinka, chociaż też już powoli zaczyna mnie męczyć sprawa: Naomi - Max - Alex.

Kolejny ciekawy wątek miała Ade. Dobrze, że psuje się pomiędzy nią a Dixonem. Co prawda kiedyś lubiłam ich związek, ale, jak widać, to już nie jest to samo, więc lepiej będzie, jak się rozstaną. Za to Ade i Taylor - na tak!

Navid w ogóle nie ma ciekawych wątków po rozstaniu z Adrianną...

I to na tyle, reszta straszne nudy. Odcinek oceniam na "może być".
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by Adrianna_ Czw Lis 15, 2012 6:09 pm

Naomi to najciekawsza postać w serialu, innych nie chce mi sie komentowac bo nie ma to sensu..

tylko prosze zeby nie sparowali Annie i tego fizjoterapeuty Dixona ...

Dixon , Navid, Liam, Silver nudy, isch sceny przewijałam

Ade jest również najciekawsza postacia w serialu i oby jak najszybciej odejdzie od Dixona Razz ja chcialabym ja widzieć z Taylerem Very Happy
Adrianna_
Adrianna_
Dorota & Gossip Girl
Dorota & Gossip Girl

Liczba postów : 160

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by Jen Czw Lis 15, 2012 7:18 pm

Zabawne, że krytykujecie Silver za bycie z każdym i jednocześnie przyklaskujecie zachowaniu Ade, która przespała się z facetem, którego nie znała (nie pierwszy raz zapewne, bo w 1 sezonie też święta pod tym względem nie była). Very Happy
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by shiva89 Pią Lis 16, 2012 8:40 am

odcinki nudnawe...jedyne co mnie zaciekawilo to ten facet Annie, ktory cos knuje przeciw Maxowi...lubie tez watek Maxa,Naomi i Aleca...no i szykuje sie zwiazek Annie z kolesiem na wózku...dla mnie Silver nudyyyyyy, co ona ma w tej głowce?
Ade porażka, Liam porażka
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by Limka Wto Lis 20, 2012 7:33 pm

Co sądzicie o najnowszym odcinku?

Mnie się bardzo podobał!

O dziwo, chyba w tym odcinku nikt mnie nie irytował. Nawet Annie. Jeśli będzie z Rileyem, to może nawet zacznę ją lubić, są świetną parą.

Przekonałam się też do związku Lindsay i Liama. Mam nadzieję, że jeszcze to pociągną, bo zrobił się z tego ciekawy wątek.

Niestety, nudzą mnie Silver i Navid, a szkoda, bo kiedyś to były bardzo ciekawe postacie. Oba ich wątki w tym sezonie są beznadziejne, zwłaszcza Navida. Co to miało być? Przecież on nigdy taki nie był. Bo każdym bym się tego spodziewała, ale nie po nim.

A zdecydowanie najciekawsze sceny miała Ade. Mam nadzieję, że jednak zrezygnuje z Dixona i wybierze Taylora, bo są świetni razem!

Jeszcze nie wspomniałam o Naomi - była świetna rzucając się na Aleca! Taką właśnie ją kocham. Ale to tyle, bo w tym odcinku wątek Naomi - Max - Alec zaczął mnie trochę nudzić. Alec mógłby już nie wracać, ale coś czuję, że to jeszcze nie koniec.
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by kam1105 Czw Gru 06, 2012 1:50 am

Zauważyłyście tekst Annie do Naomi w ostatnim (100) odcinku 90210 na temat liceum?
Coś w stylu: Nie mów, że chcesz nas wciągnąć w ten licealny syf żeby zabawić się w Queen B. Very Happy
To oficjalne : Plotkara jest juz kultowa:)
kam1105
kam1105
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 89

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by CallMeLady Czw Gru 06, 2012 6:29 pm

Ona pewnie miala na mysli queen bee, a nie queen b Smile to pierwsze oznacza wlasnie taka liderker grupy dziewczyn. W plotkarze bylo B od blair, brzki tak samo i mialo oznaczac to samo.

Btw. Warto nadrabiac ten sezon ?
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by karolla Czw Gru 06, 2012 8:33 pm

ostatni odcinek bardzo mi sie podobał takie nawiązania do starych czasów i fajnie było znów zobaczyć dawne postacie - Jasper Laughing

Jedno pytanie kim była ta ruda laska którą niby w liceum upokorzyła Naomi? Nie kojarzę jej w ogóle (oglądałam odcinek po angielsku więc mogłam coś przeoczyć)

Fajny jest ten Railey który jeździ na wózku i podoba mi się ten wątek że nie pokazują go jako ofiary losu tylko ma charakterek Smile

Ehh jak mnie wkurza w tym serialu że ciągle tworzą wielce zajebiście zakochane pary a potem to rozwalają... Szkoda Dixona jakby nie było każda jego dziewczyna robi go w.... Silver kręciła z Ethanem, Ivy przespała sie z Oscarem, teraz Ade go zdradziła... coś czuje że połączą go z tą laską z grupy wsparcia bo nie sądzę że wybaczy Adrianne już wcześniej bywało że Dixon takich rzeczy nie przebacza
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by shiva89 Sro Sty 23, 2013 9:57 am

jak dla mnie najnowszy odcinek był swietny!!
Ciekawe co bedzie z Annie..
moze jest szansa na Liama i Annie??(o ile przezyje)
nie bardzo rozumiem o co chodzi w promo nastepnego odcinka...
shiva89
shiva89
Delena & Nemily
Delena & Nemily

Liczba postów : 817

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by Joanna Sro Sty 23, 2013 12:29 pm

dla mnie też ;D

ciesze sie ze miedzy Ade i Dixonem to koniec bo mialam ich serdecznie dosc razem, szkoda ze Tyler'a juz nie ma ale ten gosć Billy (?) tez jest niczego sobie ;D oby zostal na wiele , wiele dłuzej Razz

fajny team Annie i Vanessy , podobalo mi sie jak współpracowały próbojąc rozwikłąć zagadke gdzie jest Liam ;D

miło było zobaczyć matke Naomi, w pierwszej chwili jej nie poznalam i zastanawialam sie kto to dopóki Naomi nie powiedziala Mamo ..

Annie napewno przeżyje, wkońcu nie uśmiercali by jedej z głównych postaci Razz

ciekawe czy wyjdzie ze Silver podrobila podpis i co wtedy bedzie , czy w ogóle bedzie w ciąży Razz napewno sie z Teddym wkońcu pogodzą

a co do następnego odcinka :
Spoiler:
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by Limka Sro Sty 23, 2013 7:55 pm

Spoiler:
Limka
Limka
Chair & Henry
Chair & Henry

Liczba postów : 373

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by Joanna Czw Lut 07, 2013 10:23 am

ku*wa dlaczego

Spoiler:
?? ;/
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

90210 - Page 6 Empty Re: 90210

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach