Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Grey's anatomy

+27
adamk86
Eqoore
Merigold
kellerka
natsen
riolcia
justmarried
Klaudia
Kasia
dzastulaa_
agataj
missv
joanna1205
Domi
igakom
Muniette101
lalitaaa
karolla
Vivien
Gosiek
andzia
Cherry
Citizen Erased
Magda
Lise
Gigi
mmoneya
31 posters

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by karolla Pon Paź 22, 2012 7:43 pm

nowa stażystka Jo czy jak jej tam mnie wkurza, pewnie ona będzie nową miłością Alexa, eh strasznie oklepany motyw, szkoda i myślę, że jednak będzie przedstawiana tak żeby w końcu zyskać sympatię widzów, trochę zagubiona, ciapowata (rozpłakała się) nawet z wyglądu trochę podobna w tym wszystkim do Lexie, mnie ona nie przekonuję i nie wiem co się będzie musiało wydarzyć żeby to się zmieniło...

karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by dzastulaa_ Pon Paź 22, 2012 8:02 pm

zgadzam się Wink

ogólnie odcinek nie należał do najciekawszych.. tylko szkoda mi było Callie jak sie popłakała pod prysznicem..
dzastulaa_
dzastulaa_
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 333

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by Vivien Pon Paź 22, 2012 8:53 pm

Odcinek fabularnie nie za ciekawy. Za to miał dużo humoru - Miranda i jej post-in i reakcja na obecność "nowych" w pokoju, Jackson i Meridith w pokoju przedoperacyjnym Laughing Avery i April są razem wspaniali - mają cudowną chemię. Jakoś znów za szybko im to poszło, ale wybaczam, bo było hot. Może nie tak jak w łazience, ale jednak. Alex i Jo - nuda i przewidywalne aż do bólu. Ciekawie prowadzony wątek Owena i Christiny. Scena Arizony i Callie w łazience bardzo emocjonalna. Derek jak zwykle smęci, choć w tym przypadku ma rację...
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by justmarried Wto Paź 23, 2012 3:19 pm

Ja mam wieeeelką nadzieję, że może "tą jedyną" Alexa nie będzie Jo...
Mam słabość do Alexa od pierwszego sezonu, a ta nowa stażystka jest jakaś taka bez wyrazu:/
justmarried
justmarried

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by karolla Czw Paź 25, 2012 6:18 pm

niestety wszystko wskazuje na to, że jednak ona nią będzie :/ też uważam że Alex zasługuje na bohaterkę z charakterem którego jak na razie w Jo nie widzę... nie ukrywam że bardzo długo shippowałam Alexa z April, uwielbiam ich sceny razem i jak sobie dokuczają no ale no to już raczej nie ma szans Sad w takiej sytuacji bardzo chciałabym żeby wróciła Izzy, aktorka która ją grała podobna wyraziła chęć powrotu do serialu ale chyba nie planują przywrócić jej do obsady a szkoda, jak dla mnie Alex tylko z Izzy i April - ale na to nie ma raczej szans Sad
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by Vivien Czw Paź 25, 2012 9:22 pm

Izzie nie wróci, bo Shonda nie może wybaczyć Kath, że wzgardziła jej cudnym serialem i sobie tak po prostu odeszła.

Alex powinien być sam, poświęcić się całkowicie karierze, ewentualnie sypiać ze wszystkim, co się rusza.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by joanna1205 Sob Paź 27, 2012 11:32 am

Jestem świeżutko po nowym odcinku GA i na prawdę nie wiem, jak Shonda to robi, ale 9 sezon i wciąż trzyma poziom. To chyba jedyny serial, który tak długo oglądam. Byłam wściekła po finale 8 sezonu, bo nie oszukujmy się - to było przegięcie, ale okazuje się, że nie był top aż tak strasznie głupi pomysł. Wychodzenie Arizony na prostą, nowa rola Dereka, Cristina w nowym szpitalu - fajne wątki. Chociaż moim największym ulubieńcem pozostaje ciągle dr Weber.
joanna1205
joanna1205
Chuck & Dan
Chuck & Dan

Liczba postów : 328

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by justmarried Nie Paź 28, 2012 2:28 am

Ja lubię Keppner z Averym:) poza tym zawsze czułam, że coś między nimi będzie, od chwili w której Jackson uderzył Alexa w jej obronie:)
Co do nowego sezonu to też uważam że jest ok, oczywiście żałuje odejścia Lexie i Marka (byłam ich wielką fanką, zarówno razem jak i osobno:)), ale myślę, że nawet mimo tego serial trzyma poziom.
Uwielbiam duet Cristina+dr Thomas Smile
Mer-Der nadal spoko, cieszę się, że nie rozwalają tej pary na siłę w każdym sezonie, żeby było ciekawiej.
Piękny mają ten dom I love you
justmarried
justmarried

Liczba postów : 21

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by Gosiek Nie Paź 28, 2012 7:24 am

Nadrobiłam ostatnie odcinki i nie powiem, nie jest źle Smile
April i Avery zdecydowanie na wielki + bo mimo, że wcześniej nie byłam ich fanką tak mogę powiedzieć, że teraz ich uwielbiam Very Happy
Co do Yang to na początku jej wątek w nowym szpitalu mnie nie porwał, ale teraz jak zaczęła się trzymać z tym dziadkiem to ciekawszy się stał ten wątek, to takie słodkie jest, ten gościu jest fajny Laughing
Mer/Der spoko, cudowny mają dom jak wspomniała justmarried <3 I to ich wielkie łóżko, które mnie zachwyciło ;o
Ale stanowczo za mało Zoli!
I za mało Alexa, chociaż dla mnie zawsze będzie go za mało bo go uwielbiam <3 Ale na + to, że się tak wypytywał o Arizone i wgl. Smile
Brak mi Lexie uganiającej się za Markiem Sad Strasznie mi tego brakuje... Strasznie szkoda, że ich już nie ma Sad
No i na nerwy w ostatnim odc. działała mi straasznie mama Avery'ego... Nie trawię tej kobiety.
Odcinki fajnie zrobione, jest ciekawie jak na razie, mam nadzieję że to się utrzyma Smile
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by karolla Pon Paź 29, 2012 5:57 pm

April i Jackson mają fajną chemię też w sumie lubię ich razem ale jednak coś mnie tam nie przekonuje Razz Dla mnie Jackson wydawał się zawsze traktować April jak młodszą siostrę o którą trzeba dbać i się troszczyć, rozumiem że Kepner która wcześniej jako dziewica mogła nie czuć swoich potrzeb tak jak teraz, nie może się oprzeć, ale Jackson? Mógłby mieć nie jedną więc co pociąga go tak bardzo w April, którą przez wszystkie lata traktował jedynie jako przyjaciółkę, no chyba że jest zakochany czego jak na razie nie widać bo poza seksem z April żadnego więcej zaangażowania nie oferuje ze swojej strony, no ale jestem bardzo ciekawa jak ten wątek się rozwinie a sceny mają na prawdę gorące więc jak dla mnie może być ich jeszcze więcej Wink

scena w łazience i to jak Jackson niesie ją jedną ręką! I love you Patrzę i rozpływam się Laughing
[You must be registered and logged in to see this image.]


How sweet Very Happy
[You must be registered and logged in to see this image.]
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by Gigi Sro Maj 08, 2013 12:19 am

od 2 lat nie oglądam serialu. może nawet więcej, bo całego 7 sezonu nie obejrzałam. ale na majówce byłam z wielką fanką GA lol dziewczyna ma bzika na punkcie tego serialu i wszystko mi opowiedziała. i imo jedno wielkie WTF. Shonda jest chyba gorsza od Stephanie Sabotage xD

Spoiler:

kochałam ten serial kiedyś. może nadrobię niektóre wątki na yt. w USA nadal ogląda to aż 13 mln widzów :ooo ktoś jeszcze z was ogląda na bieżąco??
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by Vivien Sro Maj 08, 2013 9:19 pm

Ja oglądam w miarę na bieżąco, ostatni odcinek mam tylko do tyłu. Ten sezon mogę chwalić, naprawdę ma dużo bardzo dobrych odcinków (poprzedni zresztą też, ale wszystko zatarł ten nieszczęsny finał). Wprowadzili kilka nowych postaci, które są całkiem, całkiem, więc nie dziwię się, że widownia nadal dopisuje.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by Gosiek Czw Maj 09, 2013 1:49 am

Ja też oglądam i jestem na bieżąco, oprócz tych wszystkich dramatów to z przyjemnością oglądam dalej, wątki są fajnie budowanie, postacie też, więc w zasadzie nie jest tak źle Smile
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by Gigi Czw Maj 09, 2013 9:42 am

cool. właśnie słyszałam, że ostatnie sezony są zaskakująco dobre. tylko boję się, że nie zniosę MerDera a w szczególności Mer :/ no ale pogoogluję
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by karolla Czw Maj 09, 2013 6:04 pm

ja tez ogladam na bierzaco i wcale nie jest zle, jak dla mnie poziom spadl wlasnie w 7 sezonie a w 8 i 9 juz jest duzo lepiej
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by Vivien Czw Maj 09, 2013 11:01 pm

Tak, 7. sezon był chyba najsłabszy ze wszystkich. To ich dochodzenie do siebie po finale 6. było strasznie męczące. No i finał strasznie słaby, nawet go dokładnie nie pamiętam.
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by Gosiek Sob Maj 18, 2013 2:05 pm

Oglądał ktoś już finał?

Spoiler:
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by Gigi Wto Wrz 24, 2013 2:01 pm

nadrobiłam sezony i jestem na bieżąco. i damn. dzieje się :oo uwielbiam April i powinna być z Jacksonem!! MerDer nawet nie taki zły, ale bez szału. Calzona WOW. ich to scenarzyści nie oszczędzają. w powietrzu dzieci, katastrofy, nogi, zdrady ;D i generalnie mam wrażenie, że na końcu wszystkich zabiją xD podoba mi się ta nowa stażystka Brooks?? za to Smash xD znaczy Shane co za debil ;D no i Cristina jak zwykle flawless <3 już powinni sobie dać spokój z Owenem, bo ile można. ktoś będzie oglądać nowy sezon na bieżąco?? bo ja już się napaliłam ofc xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by Vivien Wto Wrz 24, 2013 7:16 pm

Brawo, Gigi! Very Happy

April na początku była mocno wkurzająca, ale w 8. sezonie zyskała moją sympatię. Też kibicuje jej i Jacksonowi. Ich sceny są mega hot i generalnie "pregnancy fear" był taki słodki <3 Fakt, że jej czasem nieźle odwala, ale i tak ją uwielbiam.

MerDer jest ok. Jakoś zbytnio za nimi nigdy nie szalałam, ale oni z Zolą są rzeczywiście naprawdę szczęśliwi i lubię sobie na nich tak popatrzeć.

Z nowych stażystów uwielbiam Smasha/Shane'a (choć jest strasznie głupi), tą od Alexa oraz Brooks. Reszta mogłaby zniknąć.

Moim zdaniem pojawienie się Owena zabiło po części ten serial. Naprawdę. W te wakacje zaczęłam sobie powtarzać Greysów od początku i do momentu jego pojawienia się bardzo dobrze mi szło. Teraz od miesiąca stoję na 6. sezonie i nie mogę ruszyć. Za dużo jest z nim dramy, ciągle unieszczęśliwia Christinę i tak było od samego początku.

Nowy sezon będę oglądać na bieżąco. Trzymam kciuki za Richarda. Mam nadzieję, że przeżyje, bo jest jedną z moich ulubionych postaci. Uważam, że cudownym pomysłem było zrobienie z niego "szeregowego" chirurga, przez co odżył. Strasznie mnie ruszył ten odcinek, w którym Bailey bierze ślub i umiera Adele. Strasznie chlipałam pod sam koniec. Głupie byłoby jakby walnięta Shonda uśmierciła też Richarda. Już ledwo przeżyłam Lexie, a tym bardziej Marka Sad 
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by Gigi Pią Wrz 27, 2013 9:41 pm

yay!! oglądam już nowy Greys od razu. tylko wróciłam z pracy xD lets do this! :> cały czas nie mogę się nadziwić, że dziecko Callie i Marka to Indianka z domieszką Azjatki xDD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by Vivien Sob Wrz 28, 2013 12:04 pm

Ja czekam na napisy, bo oglądam z mamą Razz Ale nie mogę się doczekać...
Vivien
Vivien
Blairena & Caskett
Blairena & Caskett

Liczba postów : 1601

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by karolla Nie Wrz 29, 2013 5:00 pm

prawie obejrzałam nowe odcniki
Spoiler:
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by Gigi Sro Paź 02, 2013 5:00 pm

szkoda mi tego dziecka Callie i Ari. jasne, że Ari jest bijacz, ale Callie nie powinna zabierać tak dziecka :/ scena przed domem łezka ;( Jackson dobrze dogadał Aps, ale i tak mam nadzieję, że będą razem xD
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by Citizen Erased Sro Paź 02, 2013 5:49 pm

Jezu, jak ja uwielbiam moich Greysów!
Spoiler:

Powtarzam się, ale greysy mnie nigdy nie zawiodą! Smile
Citizen Erased
Citizen Erased
Chair & Dair
Chair & Dair

Liczba postów : 316

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by Gigi Nie Paź 06, 2013 7:44 pm

kocham interakcje Ari i Cristiny. HAIRCUT xD

ostatnia scena Calzony o jezusie. wychodzi na to, że wszyscy się rozstają w tym sezonie. może to i dobrze. Arizonka mnie wkurza niemiłosiernie. a od zawsze pamiętam ją jako wesołą jeżdżącą na rolkach pani doktor ;D Callie tak samo. postarzała się xD dobrze im zrobi przerwa. a może nawet nowe partnerki. tak samo Owen i Cris. niech już dadzą sobie spokój.
Gigi
Gigi
Gossip Dan & Girls
Gossip Dan & Girls

Liczba postów : 6440

Powrót do góry Go down

Grey's anatomy - Page 4 Empty Re: Grey's anatomy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach