Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Skins

+34
Eqoore
chicane
love_A
monisiaaa33
Susannah_dg
CallMeLady
Layla
xoxo-Anja
amant
sund1ay
Chair...
agatacia
dzika
AW
Jen
brulion
Alveaenerle
Freya
werucha
noire
nonameface
karolla
gossip_
Gosiek
Monika
Lewandowska
andzia
Ola
Kasia
Karolina
desertrose
Lise
Kilmeny
Gigi
38 posters

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Skins - Page 5 Empty Re: Skins

Pisanie by desertrose Pią Maj 31, 2013 2:19 pm

Nie wiem czy wiedzieliście, ale będzie 7 sezon !
Serial "Skins" powróci z 7. sezonem już w lipcu. Twórcy zaprezentują trzy dwuodcinkowe historie - Skins Pure, Skins Rise i Skins Fire.
Skins Pure będzie opowiadał o losach Cassie, która wiedzie samotne, niewidzialne życie w Londynie. Nawiązuje jednak znajomość z tajemniczym nieznajomym.
Skins Rise to opowieść o Cooku, który został dilerem narkotykowym w Manchesterze, lecz nadszedł czas zmierzyć się z brutalną przeszłością.
Skins Fire to opowieść o Effy, Naomi i Emily. Effy ma nudną pracę bez perspektyw. Jest recepcjonistką. Dopiero tragedia zmusza ją do zastanowienia się nad swoim życiem.

+ pojawiły się pierwsze zdjęcia

Spoiler:

NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!!
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Skins - Page 5 Empty Re: Skins

Pisanie by Ola Pią Maj 31, 2013 7:22 pm

No właśnie widziałam, że ma być ten 7 sezon, ale szału nie ma. Właściwie byłam ciekawa tylko co z Cassie, a i to w związku z wyjazdem Sida do Stanów :< Cooka nie lubiłam, niespecjalnie mnie to interesuje. Effy spoko, ale nie z Emily xD
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Skins - Page 5 Empty Re: Skins

Pisanie by Layla Pią Maj 31, 2013 11:11 pm

Ja mam mieszane uczucia w stosunku do tego sezonu, bo niby dotyczy moich ulubionych bohaterów (na szczęście pominęli 3. generację Wink), ale te ich dalsze losy jakoś mnie nie przekonują, szczególnie nie podoba mi się to, że Cassie nie dowiedziała się, że Sid pojechał dla niej do NY. Chociaż Effy jako recepcjonistka też mi się średnio widzi. Zawód Cooka mnie nie dziwi Smile
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Skins - Page 5 Empty Re: Skins

Pisanie by desertrose Pon Cze 03, 2013 2:12 pm

Pojawił się zwiastun 7. sezonu Skins!
[You must be registered and logged in to see this link.]

Skins zawsze miał świetne zwiastuny. Tym razem też tak jest Smile
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Skins - Page 5 Empty Re: Skins

Pisanie by Kasia Pon Cze 03, 2013 3:07 pm

O, coś czuję, że pokuszę się na odcinki z Cass.
Kasia
Kasia
Dan & Klaine
Dan & Klaine

Liczba postów : 5036

Powrót do góry Go down

Skins - Page 5 Empty Re: Skins

Pisanie by karolla Czw Cze 06, 2013 12:29 am

o jaa, fajny pomysł z kontynuacją, bo skończyło się tak, że nie wiadomo co z nimi, I generacje uwielbiam, II była spoko, III nie oglądałam, tylko jeżeli mają np pokazać Cassie samą to już wolałabym żeby kontynuacji nie było i każdy mógł sobie dopowiedzieć że Sid odnalazł ją w NY i byli razem!! co do opisu i trailera wygląda na to że może być smutno i nie ma dla nich happy endu Crying or Very sad
karolla
karolla
Carter & Dorota
Carter & Dorota

Liczba postów : 644

Powrót do góry Go down

Skins - Page 5 Empty Re: Skins

Pisanie by desertrose Czw Cze 20, 2013 6:05 pm

Skins Fire - ZWIASTUN!

desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Skins - Page 5 Empty Re: Skins

Pisanie by Ola Sro Lip 03, 2013 11:28 pm

I jak wrażenia? Oglądał już ktoś? Jak dla mnie miło było zobaczyć znowu Effy, wciąż coś tam pozostało z tej dziewczyny z poprzednich sezonów, więc wypadła nie najgorzej Wink Do tego się wzruszyłam na końcówce, ale ja zawsze tak mam w takich sytuacjach xD Fajny Dominic, tylko szkoda że tak ślepo zakochany, będzie miał problemy Neutral Wydaje mi się, że druga część Fire będzie ciekawsza, może więcej akcji Wink

Ale mimo tego, to już raczej nie są Skinsi, po prostu serial o kilku osobach z tamtych sezonów. Nie ma tego uroku i tego co uwielbiałam w tym serialu.
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Skins - Page 5 Empty Re: Skins

Pisanie by desertrose Czw Lip 04, 2013 12:02 am

Właśnie obejrzałam i muszę stwierdzić, że nie jest tak źle. Fajnie było znowu zobaczyć Effy i Naomi (mimo, że za tą pierwszą nie przepadam). Strasznie ubolewam nad tym, że nie wiemy co stało się z innymi bohaterami serialu - co u Anwara, Maxxiego? czy Tony jest z Michelle? czy Freddie faktycznie nie żyje? itd., aczkolwiek zostało jeszcze kilka odcinków, więc pewnie wszystko się wyjaśni. Czytałam komentarze na filmwebie. Bardzo dużo osób uważa, że ten szef Effy jest jakby starszą wersją Freddiego. Hm... nie zauważyłam podobieństwa.
Mi także brakuje starego klimatu Skins. Za dużo dramy, za mało wątków komediowych.
Zapomniałam dodać, że szkoda mi Naomi Sad
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Skins - Page 5 Empty Re: Skins

Pisanie by Layla Czw Lip 04, 2013 11:59 am

Mam bardzo mieszane uczucia jeżeli chodzi o ten odcinek. Niby serial dalej trzyma poziom, ale to już nie to samo. Effy jak dla mnie się za bardzo zmieniła. Rozumiem, że ludzie dorośleją itd., ale to już przesada, w końcu ostatni raz, kiedy ją widzieliśmy była tylko jakieś 3 lata młodsza. Naomi akurat mi się spodobała chyba jeszcze bardziej niż w poprzednich sezonach, ale to chyba dlatego, że ona się za bardzo nie zmieniła, u niej odbywa się to jakoś bardziej naturalnie. Szef Effy rzeczywiście trochę mi przypominał Freddiego, ale nie wiem, czy przypisywać temu jakiś głębszy sens, czy po prostu był to przypadek, że tak wyglądający aktor dostał tę rolę. Liczyłam na to, że dowiemy się, jak potoczyła się sytuacja z doktorkiem-psycholem, mam nadzieję, że w odcinkach o Cooku się coś wyjaśni.
Layla
Layla
Chair & Hyckie
Chair & Hyckie

Liczba postów : 4417

Powrót do góry Go down

Skins - Page 5 Empty Re: Skins

Pisanie by CallMeLady Sob Lip 06, 2013 6:06 pm

Grrr, ja sie bardzo zawiodlam. Moze to przez Effy za ktora nie przepadam. Watek pracy w city i jej awansu jest absurdalny i za bardzo sie na nim skupili.

Naomi mi strasznie szkoda, przynaniej przypomina stara siebie, bo Effy zachowuje sie jak 35 latka.
CallMeLady
CallMeLady
Eden & Revenge
Eden & Revenge

Liczba postów : 908

Powrót do góry Go down

Skins - Page 5 Empty Re: Skins

Pisanie by desertrose Wto Lip 09, 2013 12:16 pm

Mimo, że nie oglądałam nowego odcinka wstawiam promo Skins Pure (I)

desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Skins - Page 5 Empty Re: Skins

Pisanie by Ola Czw Sie 01, 2013 10:27 pm

Właśnie obejrzałam drugi odcinek o Cassie, i jestem bardzo zawiedziona. Nuda. Jednak spodziewałam się tego, w zasadzie nigdy nie lubiłam samej Cassie, jedynie jej związek z Sidem. Krótka wzmianka o nim niestety, właściwie interesowało mnie tylko co się z nimi stało w NY, i stanowczo za mało informacji na ten temat było :<
Ola
Ola
Blairena & Free Will
Blairena & Free Will

Liczba postów : 2853

Powrót do góry Go down

Skins - Page 5 Empty Re: Skins

Pisanie by Susannah_dg Sob Sty 18, 2014 9:32 pm

najlepszy odcinek z Cookiem.
Odcinki z Cassie były dla mnie niesamowicie nudne, natomiast u Effy zbyt duży kontrast miedzy jej postacią z poprzednich sezonów i obecną. Ogólnie uważam że ten sezon mogli sobie odpuścić.

Susannah_dg

Liczba postów : 41

Powrót do góry Go down

Skins - Page 5 Empty Re: Skins

Pisanie by monisiaaa33 Sob Sty 18, 2014 11:02 pm

Dwa pierwsze sezony były super. Niestety po zmianie głównych bohaterów serial stracił swój urok

monisiaaa33

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Skins - Page 5 Empty Re: Skins

Pisanie by love_A Nie Sty 19, 2014 12:15 am

monisiaaa33 napisał:Dwa pierwsze sezony były super. Niestety po zmianie głównych bohaterów serial stracił swój urok
dla mnie właśnie 3 i 4 sezon były dobre, może dlatego, że uwielbiam postać Effy

love_A

Liczba postów : 20

Powrót do góry Go down

Skins - Page 5 Empty Re: Skins

Pisanie by chicane Pon Sty 20, 2014 11:50 am

mi sie bardzo podobaly, chyba dojrzalam razem z postaciami Smile dla mnie najlepszy watek to byl ten z Effy Very Happy

chicane

Liczba postów : 27

Powrót do góry Go down

Skins - Page 5 Empty Re: Skins

Pisanie by Eqoore Sro Sty 22, 2014 4:39 pm

Czy będzie jeszcze coś powstawać związanego ze skinsami?

Eqoore

Liczba postów : 5

Powrót do góry Go down

Skins - Page 5 Empty Re: Skins

Pisanie by imagin Pią Sty 31, 2014 5:35 pm

dwie pierwsze generacje najlepsze - mam do nich ogromny sentyment! a najnowsze odcinki z tymi bohaterami bardzo mi się podobały Smile byłam gotowa uwierzyć w ich "przemiany" - nawet w tę Effy

imagin

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Skins - Page 5 Empty Re: Skins

Pisanie by AsiaSSS Sob Lut 01, 2014 8:43 pm

A mi się najbardziej ostatni sezon podobał, chyba był najbardziej pozytywny (choć oczywiście wiem, że nie o to w tym serialu chodzi)

AsiaSSS

Liczba postów : 30

Powrót do góry Go down

Skins - Page 5 Empty Re: Skins

Pisanie by kejszza Pią Lut 07, 2014 3:06 pm

Jak pierwszy raz oglądałam Skinsów to uważałam pierwszą generację za najlepszą, każdą kolejną za nudną. Teraz mam trochę inne zdanie.. Druga generacja jest genialna, uwielbiam wątek Effy-Freddie-Cook, chociaż czasami nie mogłam już znieść zachowania Effy Smile. Pierwsza generacja też bardzo dobra - najlepsze imprezy, najciekawsze problemy - ale drugi sezon trochę mnie męczył..
Za to 3 generacji nie znoszę, moim zdaniem już nie pasowała.
Jeśli chodzi o zakończenie całego serialu (dodatkowe odcinki) to bardzo się zawiodłam.. Nie dość, że liczyłam na film, w którym zobaczę dalsze losy wszystkich bohaterów, to do tego odcinek z Cassie nie wnosił zupełnie nic nowego, a zmiana Effy była wręcz nieprawdopodobna - co to za Effy, ciągle trzeźwa i myśląca o pracy.. To już nie to..

kejszza

Liczba postów : 23

Powrót do góry Go down

Skins - Page 5 Empty Re: Skins

Pisanie by jeordie Sob Lut 08, 2014 12:10 am

Ja oglądałam tylko 2 pierwsze generacje i ostatni sezon, 2 generacja bardziej zapadła mi w pamięć, ale to co zrobili z Freddym na koniec zupełnie mi sie nie spodobało

jeordie

Liczba postów : 28

Powrót do góry Go down

Skins - Page 5 Empty Re: Skins

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach