Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Skins

+34
Eqoore
chicane
love_A
monisiaaa33
Susannah_dg
CallMeLady
Layla
xoxo-Anja
amant
sund1ay
Chair...
agatacia
dzika
AW
Jen
brulion
Alveaenerle
Freya
werucha
noire
nonameface
karolla
gossip_
Gosiek
Monika
Lewandowska
andzia
Ola
Kasia
Karolina
desertrose
Lise
Kilmeny
Gigi
38 posters

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by Lise Wto Sie 23, 2011 8:57 pm

kurde, aż musze się wziąść za to:P Jutro zacznę!
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by nonameface Nie Sie 28, 2011 9:46 pm

Uwielbiam odcinek kiedy pojechali do Rosji. Aaaaaaa, genialny! Very Happy W drugim sezonie denerwuje mnie Tony. Wiadomo, jest po wypadku, ale brakuje mi jego starszej wersji.
nonameface
nonameface
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by Gosiek Nie Sie 28, 2011 10:01 pm

O tak, zdecydowanie super odcinek i najlepszy tekst! "You tell me problem, we drink Vodka, problem kaput!" <3 Very Happy
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by nonameface Nie Sie 28, 2011 11:05 pm

Zdecydowanie, haha Very Happy I w ogóle, miny na ich twarzach kiedy wylądowali w tym hotelu. Jak w innym świecie Very Happy
nonameface
nonameface
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by noire Wto Sie 30, 2011 7:57 pm

Gosiek napisał:O tak, zdecydowanie super odcinek i najlepszy tekst! "You tell me problem, we drink Vodka, problem kaput!" <3 Very Happy

Jeden z moich ulubionych cytatów haha, tamta scena była boska Smile .

Lubię Skinsów, chociaż do końca nie rozumiem fenomenu tego serialu Very Happy w przeciwieństwie do większości ludzi, którzy oglądali z którymi o tym rozmawiałam wolę 3 i 4 generację, większość postaci lubiłam, szczególnie Effy i bliźniaczki. Z 1 generacji Cassie oczywiście Wink jej 'wow' jest słodkie, kiedyś sama się złapałam na tym, że zaczęłam mówić wow, ale nie tak, hmm... intensywnie Smile .
A 5 sezon... o czym w ogóle był 5 sezon? Oglądałam i były może ze dwa odcinki, które mi zapadły w pamięć. Może 6 będzie lepszy... (oby).


A w ogóle to słyszeliście o "Skins Party"? Jakiś nowy cykl imprez w wybranych miastach Polski, "inspirowany" Skinsami. Nie wyobrażam sobie jak to do końca będzie wyglądało, ale ze znajomymi mamy zamiar się wybrać, bo pod koniec września akurat u nas będą Very Happy .
noire
noire
Dair & Gossip Girl
Dair & Gossip Girl

Liczba postów : 56

http://petitenoire.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by werucha Pią Wrz 23, 2011 10:26 am

mam małą ciekawostkę, otóż Kaya Scodelario (effy) zagra w nowej adaptacji wichrowych wzgórz Smile strasznie jestem ciekawe jak wypadnie

[You must be registered and logged in to see this link.]

werucha
Blair & Chuck
Blair & Chuck

Liczba postów : 10

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by desertrose Pią Wrz 23, 2011 3:15 pm

ooo już wiem to od dawna xDD
ja także jestem ciekawa jak jej pójdzie.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by Freya Nie Paź 16, 2011 4:46 pm

noire napisał:Lubię Skinsów, chociaż do końca nie rozumiem fenomenu tego serialu Very Happy w przeciwieństwie do większości ludzi, którzy oglądali z którymi o tym rozmawiałam wolę 3 i 4 generację, większość postaci lubiłam /.../


Też przepadam za drugą generacją /bo chyba ją miałaś na myśli ^^. Ogólnie przyjemnie ogląda się Skins, może ze względu na to, że to trochę przerysowany, a jednak w jakiś sposób autentyczny serial. I te absurdalne sytuacje, jak choćby kradzież trumny, wspomniana wyżej akcja z Maxxie'm i Rosjanką albo Thomasem, Pandą i marihuaną <3


Ostatnio zmieniony przez Freya dnia Pon Paź 17, 2011 8:37 am, w całości zmieniany 1 raz
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by gossip_ Nie Paź 16, 2011 10:01 pm

Muszę wam powiedzieć, że wreszcie zdecydowałam się obejrzeć 2 generację i .... ją totalnie pokochałam <3
gossip_
gossip_
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 180

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by Alveaenerle Nie Paź 16, 2011 11:05 pm

Ja wolę 1 generację, moja kumpela drugą, ale obie wiemy, że to jest po prostu fenomen! Pewnie, może i postacie są trochę porysowane, ale czy my też nie mieliśmy czasem takich totalnie z czapy wyjętych akcji?

Mnie zawsze rozbraja scena, gdzie nienauczona Cassie idzie na egzamin do szkoły, i w połowie testu zaczyna tańczyć ze swoją dyrektorką do disco!
Alveaenerle
Alveaenerle
Blair & Chair
Blair & Chair

Liczba postów : 42

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by desertrose Pon Paź 17, 2011 3:07 pm

gossip_ napisał:Muszę wam powiedzieć, że wreszcie zdecydowałam się obejrzeć 2 generację i .... ją totalnie pokochałam <3

Jakiego bohatera z 2 generacji ludzisz najbardziej?


Alveaenerle napisał: Mnie zawsze rozbraja scena, gdzie nienauczona Cassie idzie na egzamin do szkoły, i w połowie testu zaczyna tańczyć ze swoją dyrektorką do disco!

Dokładnie. Ta scena jest po prostu tak nieprawdopodobna... ale też ją lubię. W rozmowie jaką prowadziła Cassie z nauczycielką jest wiele pouczających cytatów.


YOGI YOGI YOGI xDDD
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by Monika Pon Paź 17, 2011 3:46 pm

Ja najbardziej lubię właśnie Cassie za to oderwanie od rzeczywistości. Najlepsze są jej sceny z Chrisem, którego też bardzo lubię.
Monika
Monika
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 133

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by gossip_ Pon Paź 17, 2011 4:06 pm

desertrose napisał:
gossip_ napisał:Muszę wam powiedzieć, że wreszcie zdecydowałam się obejrzeć 2 generację i .... ją totalnie pokochałam <3

Jakiego bohatera z 2 generacji ludzisz najbardziej?

Hmm . No nie wiem .. Na pewno tak jak w 1 generacji Effy uwielbiałam to teraz po prostu mnie irytuje . A ulubioną to chyba JJ i Thomas . ♥
gossip_
gossip_
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 180

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by desertrose Pon Paź 17, 2011 5:09 pm

JJ jest słodki, tak samo jak Thomas Smile
A ja uwielbiam Cooka, Naomi i Katie (tę ostatnią akurat od 4 sezonu, bo wcześniej mnie strasznie denerwowała), no i jeszcze Emily.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by gossip_ Pon Paź 17, 2011 5:14 pm

Ja Emily lubiłam bardziej w 3 sezonie . Teraz już kończę 4 ( hahaha, 2 sezony w 2 dni ) Katie faktycznie jest o wieele fajniejsza w 4 niż w 3 . Cook ... trochę mnie gościu przeraża . Ogólnie wg mnie Effy nie zasłużyła ani na Cooka ani na Freddiego, oni zrobiliby dla niej wszystko, a ona tylko myślała o sobie .
gossip_
gossip_
Blair & Dan
Blair & Dan

Liczba postów : 180

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by Lise Sob Gru 03, 2011 8:58 pm

Ja się wreszcie wyraże na temat, bo mi koleżanka przypomniała o tym serialu i zaczęłam oglądać z 2 dni temu... Dzisiaj zaczęłam 3 sezon:D
Seral - niesamowity! Podczas oglądania śmiałam się a potem płakałam jak małe dziecko...
Chris, Cassie, Sid i Tony(od 2 sezonu) to dla mnie najlepsi. No i oczywiście Effy.
Co do 2 generacji - juz uwielbiam Effy i Freddiego(niestety, przez durne komentarze na youtubie, więm co go spotka)...

A moim ulubionym cytatem jest" Chuda, blondynka i często mówi łał" Very Happy
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by desertrose Nie Gru 04, 2011 12:47 am

A ja właśnie Freddiego nie lubię. Jest nudny, mało wyrazisty nie to co Cook. Kocham tego gościa. Najlepsza postać w Skins. Okazuje się być prawdziwym przyjacielem (nie będę pisać przykładów, ponieważ nie chcę zdradzać szczegółów) Smile
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by Gosiek Nie Gru 04, 2011 8:38 am

Freddie jest dla mnie tylko spoko, taki zwykły, nic ciekawego. Ale Cooka uwielbiam! Tak samo jak w 1 generacji Chrisa, mają mniej więcej takie same charaktery, są charakterystyczni bardzo i za to ich lubię Very Happy
Gosiek
Gosiek
Nate & Dean
Nate & Dean

Liczba postów : 1327

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by desertrose Nie Gru 04, 2011 2:16 pm

Dokładnie. Dwie najlepsze postacie w Skins.
Wszyscy podniecają się Freddiem tylko dlatego, że jest przystojny. A uroda to nie wszystko.
desertrose
desertrose
Dair & Georgina
Dair & Georgina

Liczba postów : 1604

http://tbellisario.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by Lise Nie Gru 04, 2011 3:00 pm

Mnie jeszcze jakoś ten Cook nie zachwycił. Chociaż przyznam, jak był na prochach Gej-J'a,(jego gadka o uczuciach itp) to żal mi się jego zrobiło.

Przy okazji, polubiłam też JJ:) No ale niestety... limit na megavideo psuje mi całe oglądanie:(
Lise
Lise
Jenny & pregnant!Blaine
Jenny & pregnant!Blaine

Liczba postów : 3798

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by brulion Sob Gru 10, 2011 2:01 pm

O matko, jak ja nie lubię drugiej generacji -.- nie lubię jej do tego stopnia, że nie widziałam 4 sezonu, tylko od razu przeskoczyłam do piątego Very Happy

Mój ulubiony odcinek to ten, w którym pierwsza generacja pojechała do Rosji. Zwłaszcza fragment, w którym Michelle i Jaz śpiewały z policjantami 'Kalinkę' Very Happy
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by Jen Sob Gru 10, 2011 2:12 pm

Ja Cooka nie lubiłam nigdy, okropny charakter. I nie widzę też dużego podobieństwa do Chrisa, którego uwielbiałam.
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by brulion Sob Gru 10, 2011 2:31 pm

Dla mnie Cook jest jak Chuck, tylko gorszy Very Happy nie lubiłam go zwłaszcza, kiedy przespał się z Pandorą. Chociaż trzeba przyznać, że był całkiem przystojny.
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by Freya Sob Gru 10, 2011 8:40 pm

A ja lubiłam Cooka bardzo bardzo. To taki typ który ma szorstką skórę i na pokaz zawsze jest "do przodu" bo za dużo w nim zawiedzionych uczuć. Pod maską chama i prostaka kryje się duża spostrzegawczość, emocjonalna intuicja i świadomość, że sporo w swoim i innych życiu przegrał. Wbrew pozorom jednowymiarowości Cook jest dla mnie najlepiej napisaną postacią na całe 3 generacje.
Freya
Freya
Destiel & Justice League
Destiel & Justice League

Liczba postów : 1480

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by AW Sro Gru 14, 2011 9:38 pm

Uwielbiałam sezony 1 i 2 Smile) Później już nie oglądałam, moją ulubioną postacią była Cassie Smile)

AW

Liczba postów : 55

Powrót do góry Go down

Skins - Page 3 Empty Re: Skins

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach