Twoje Ulubione Seriale
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

One Tree Hill/Pogoda na miłość

+33
Maxxxim
amelka99
meryl.
genevievee
pink_rose
love_A
Susannah_dg
Gigi
Monika
depmod
Homeland1
Karo
Ola
karolla
brulion
Joanna
Nika
Kasia
Karolina
Gosiek
Lewandowska
Vivien
CallMeLady
Żuri
Jen
Magda
Justyna
Ania_
Layla
werucha
Lise
andzia
Cherry
37 posters

Strona 4 z 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Nika Sob Cze 09, 2012 8:56 pm

Ślub biorą w 1 sezonie, w 4 Haley jest w ciąży. Nie jest w ciąży w czasie ślubu. Na balu faktycznie była w ciąży, urodziła na ceremonii zakończenia szkoły (a raczej w trakcie), ale chyba z rok byli małżeństwem przed ciążą.
Nika
Nika
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 138

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Sob Cze 09, 2012 9:39 pm

a ja znowu po zobaczeniu 1 odcinka 1-go sezonu zakochałam sie w tym serialu i zamierzam wszystkie sezony obejrzec Wink ;D
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Sob Cze 09, 2012 10:51 pm

Joanna napisał:a ja znowu po zobaczeniu 1 odcinka 1-go sezonu zakochałam sie w tym serialu i zamierzam wszystkie sezony obejrzec Wink ;D

To tak jak ja, odkąd dziewczyny wprowadziły "modę" na OTH ponownie zaczęłam oglądać, teraz kończę 1 sezon i jaram się tym jak Nathan zmienia się pod wpływem Haley Smile Wkurzam się na trójkącik B/L/P bo szkoda mi przyjaźni dziewczyn i tak jak teraz oglądam to oczywiście uważam, że Peyton i Lucas zachowali się okropnie jednak po Peyton ewidentnie było widać, że czuje coś do Lucasa a Brook tak jakby nie chciała tego widzieć i strasznie nachalna była wobec niego. Do dzisiaj mam mieszane uczucia co do tej trójki, uważam, że za bardzo namieszali między nimi.

A jeżeli chodzi o całość serialu to uwielbiam sceny kiedy bohaterowie tańczą, a Nathan to już totalnie wymiata ze swoimi ruchami Razz

[You must be registered and logged in to see this link.]



Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Nie Cze 10, 2012 10:36 am

To ile czasu mija pomiędzy sezonami? Oprócz tam bodajże 4-5 gdzie mija kilka lat. I ile wszyscy bohaterzy mają lat? Jest jakaś wikipedia do tego bez spojlerów?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Nie Cze 10, 2012 1:35 pm

Pierwsze 2 sezony to 1 rok szkolny kolejne dwa też 1 rok. W 5 sezonie jest przeskok o 4,5 roku.
W 1 sezonie mają 16 lat, w 2 i 3 17, a w 4 18.
Ale ogólnie co do dat i wieku bohaterów w serialu jest bardzo dużo błędów i to, co oni czasami mówią nie jest logiczne. Widzowie potrafią lepiej liczyć od scenarzystów Very Happy.
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Nie Cze 10, 2012 2:16 pm

Bardzo mało to logiczne hehe ;D W ostatniej klasie ma się chyba więcej lat, ale nie wiem jak to tam jest za bardzo. Peyton w 3 sezonie mówi, że ma 17 lat, więc pasuje. Dzięki Wink
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Nika Nie Cze 10, 2012 2:22 pm

Jen napisał:
Ale ogólnie co do dat i wieku bohaterów w serialu jest bardzo dużo błędów i to, co oni czasami mówią nie jest logiczne. Widzowie potrafią lepiej liczyć od scenarzystów Very Happy.

jakie błędy, jakie? Very Happy
widziałam całość, a jakoś nie wyłapałam żadnych Neutral
Nika
Nika
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 138

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Nie Cze 10, 2012 2:40 pm

W Ameryce to chyba zależy od tego do jakiej szkoły się chodzi, bo można kończyć i w wieku 18 lat, i w 19.

A błędów jest od groma. Np. Brooke w 5 sezonie mówiąca, że ma 21 lat, a jeśli dokładnie obliczyć to już powinna zbliżać się do 23.
Spoiler:
. W kolejnych sezonach jest coraz gorzej, bo rzadko wyjaśniają ile jest odstępu między sezonami.
Twórcy zawsze się tłumaczyli, że zgodność dat nie jest ważna, a jeżeli widz zwraca na to uwagę, to nie łapie sensu seriali... Co jest głupotą, bo liczenie trudno nie jest i mogliby się przyłożyć. A ja na przykład lubię jak takie rzeczy się zgadzają.
Zapomniałabym o najlepszym - ciąża Haley trwająca pół roku Laughing


Ostatnio zmieniony przez Jen dnia Nie Cze 10, 2012 3:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Nie Cze 10, 2012 3:22 pm

Jen, Keith to spojler duży! Very Happy
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Nika Nie Cze 10, 2012 3:23 pm

a to ja nawet nie zwracałam uwagi na to Wink
bardziej irytowało mnie

Spoiler:
Nika
Nika
Dair & Dan
Dair & Dan

Liczba postów : 138

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Jen Nie Cze 10, 2012 3:32 pm

Beauty napisał:Jen, Keith to spojler duży! Very Happy
O. zagalopowałam się, już poprawiam Very Happy

Spoiler:
Jen
Jen
Team Date
Team Date

Liczba postów : 185

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by brulion Nie Cze 10, 2012 4:18 pm

A ja się przyznam bez bicia, że jakiś czas temu obejrzałam pierwszy sezon i NIE SPODOBAŁO MI SIĘ xD A jak poczytałam, co się dzieje w dalszych sezonach, to w ogóle odechciało mi się oglądać. Ale pamiętam, że byłam ostrą shipperką Lucasa/Peyton xD w ogóle Peyton była moją ulubioną bohaterką tam, ta jej kamerka mnie rozwalała. I w ogóle z całego sezonu pamiętam jakieś pojedyncze sceny, np.
Spoiler:
Pamiętam, że na początku było okej, ale potem zaczęła się chyba drama z rodzicami czy coś i mi się przestało podobać. No i Naley, wybaczcie, ale ja nie mogę z nimi. Na początku zapowiadało się fajnie, ale ten ślub, WTF. Laska zna kolesia parę miesięcy i wychodzi za niego za mąż w wieku lat ilu? 16? Masakra. A, i pamiętam taki odcinek jak mama Lucasa i Keith pojechali z dzieciakami na jakieś zawody i trener ich opieprzył, że nie pilnują młodzieży ;D I jeszcze jakiś taki motyw, że Brooke kupowała prezerwatywy dla siebie i Lucasa i spotkali czyjąś matkę. I to tyle, co pamiętam z tego serialu, amen ;D

e: zapomniałam, że ubóstwiałam Jake'a Jagielskiego, chociaż wyglądał strasznie xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Nie Cze 10, 2012 5:23 pm

brulion napisał:A ja się przyznam bez bicia, że jakiś czas temu obejrzałam pierwszy sezon i NIE SPODOBAŁO MI SIĘ xD A jak poczytałam, co się dzieje w dalszych sezonach, to w ogóle odechciało mi się oglądać. Ale pamiętam, że byłam ostrą shipperką Lucasa/Peyton xD w ogóle Peyton była moją ulubioną bohaterką tam, ta jej kamerka mnie rozwalała. I w ogóle z całego sezonu pamiętam jakieś pojedyncze sceny, np.
Spoiler:
Pamiętam, że na początku było okej, ale potem zaczęła się chyba drama z rodzicami czy coś i mi się przestało podobać. No i Naley, wybaczcie, ale ja nie mogę z nimi. Na początku zapowiadało się fajnie, ale ten ślub, WTF. Laska zna kolesia parę miesięcy i wychodzi za niego za mąż w wieku lat ilu? 16? Masakra. A, i pamiętam taki odcinek jak mama Lucasa i Keith pojechali z dzieciakami na jakieś zawody i trener ich opieprzył, że nie pilnują młodzieży ;D I jeszcze jakiś taki motyw, że Brooke kupowała prezerwatywy dla siebie i Lucasa i spotkali czyjąś matkę. I to tyle, co pamiętam z tego serialu, amen ;D

e: zapomniałam, że ubóstwiałam Jake'a Jagielskiego, chociaż wyglądał strasznie xD

Jak można nie shipować Naley No No nie wiem no, może obejrzyj sobie dalej, oni są cudowni. Do tego w 2x01 pokazują ich ślub, że serio nie wiem jak można ich nie shipować za to, że się pobrali.



Ja lubię Peyton, ale aktualnie już chyba wolę Brooke Very Happy
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by brulion Nie Cze 10, 2012 5:34 pm

Nie no, ja ich nie shipuję bo imho nie pasują do siebie, zwłaszcza jako małżeństwo. Jako szkolny romansik byliby całkiem fajni, ale nie ciągnęłabym tego dalej na miejscu scenarzystów.
Matko, ale miała okropną sukienkę xD
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Lewandowska Nie Cze 10, 2012 5:36 pm

Obejrzyj dalej, a przekonasz się, że się mylisz. Uwierz mi I love you

Buty miała jeszcze ładniejsze, hehe.
Lewandowska
Lewandowska
Bart & OTH
Bart & OTH

Liczba postów : 2994

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by brulion Nie Cze 10, 2012 5:39 pm

Musiałabym obejrzeć od początku, a mam tyle seriali na liście do obejrzenia, że może na emeryturze Laughing
brulion
brulion
Derena & Wrencer
Derena & Wrencer

Liczba postów : 2653

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Żuri Nie Cze 10, 2012 5:42 pm

Jagielski <3
Żuri
Żuri
Dorota & Laley
Dorota & Laley

Liczba postów : 4834

http://zurawinowa.livejournal.com/

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Nie Cze 10, 2012 8:44 pm

Jagielski fajny chłopak i miał śliczną córeczke Jenny Wink
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Pon Cze 11, 2012 10:06 am

Fajny, fajny ale te jego włosy..... Mad

Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Pon Cze 11, 2012 12:24 pm

oj Georgina co ci sie w nich nie podoba? ;D
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Pon Cze 11, 2012 2:55 pm

mam pytanie wie ktoś może dlaczego Chad M.Murray ( Lucas) i Hilarie Burton ( Peyton) odeszli z OTH??
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Pon Cze 11, 2012 3:00 pm

Jake był cudowną postacią. Mimo tak młodego wieku niesamowicie odpowiedzialny, z wieloma talentami..i do tego super przystojny (choć może rzeczywiście nie w takiej fryzurze: [You must be registered and logged in to see this link.] Smile ) Pamiętam, że nie mogłam się pozbierać po odcinku gdzie
Spoiler:
Smile
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Ania_ Pon Cze 11, 2012 3:03 pm

Joanna napisał:mam pytanie wie ktoś może dlaczego Chad M.Murray ( Lucas) i Hilarie Burton ( Peyton) odeszli z OTH??

Było sporo teorii na ten temat. Chad podobno chciał więcej kasy, a Hilary nie mogła ogólnie dogadać się z Markiem ...ale tak do końca to nie wiadomo Smile
Ania_
Ania_
OTH & Eden
OTH & Eden

Liczba postów : 1913

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Justyna Sro Cze 13, 2012 8:35 am

Ja znowu słyszałam, że Hilary nie miałaby czasu na OTH bo zaczynała jakiś film właśnie ale nie wiem ile w tym prawdy. Ogólnie szkoda, że odeszli bo miałam sentyment do tych bohaterów i zawsze lubiłam dziewczyny jak były we 3 potem tak dziwnie jak na ślubie Brook nie było Peyton Neutral

Nie wiem czy wiecie,(to właściwie tyczy się fanów PLL) że Chad i Troian grająca Spencer są rodziną.
Justyna
Justyna
Derena & Eden
Derena & Eden

Liczba postów : 1645

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Joanna Sro Cze 13, 2012 9:47 am

właśnie zdziwiłąm sie jak usłyszałam że odchodeszli ;/ szkoda bo ja dla Chada zaczełam oglądać OTH Razz to była miłość od pierwszego wejrzenia ;D

Chad i Troian ale ona ma fajnie ;D chyba gdzieś już o tym coś czytałam bądź słyszałam bo znajomo to brzmi Razz
Joanna
Joanna
Blair & Naley
Blair & Naley

Liczba postów : 1955

Powrót do góry Go down

One Tree Hill/Pogoda na miłość - Page 4 Empty Re: One Tree Hill/Pogoda na miłość

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach